1

Тема: Порадьте СТО в Черкасах

Усім привіт. Порадьте, будь ласка, толкове СТО в Черкасах, щоб зробити велике планове ТО.

  0



2 Відредаговано aviator_it (2022-08-15 19:21:08)

Re: Порадьте СТО в Черкасах

привіт, було б добре щоб авто було в профілі, або вказати на яке авто потрібно сервіс.

Renault Logan II MCV універсал 1.5 dCi "Рижик" - БЖ
  0

3

Re: Порадьте СТО в Черкасах

по французам на кільці з літаком (черкащани знають), під міст і справа ворота, також можна на СТО МАСТЕРОК по Чорновола. Якщо треба адреси, можу дописати.

Renault Logan II MCV універсал 1.5 dCi "Рижик" - БЖ
  0

4

Re: Порадьте СТО в Черкасах

aviator_it написав:

по французам на кільці з літаком (черкащани знають), під міст і справа ворота, також можна на СТО МАСТЕРОК по Чорновола. Якщо треба адреси, можу дописати.

Дякую. АвтомастерОК, Чорновола, 89?
Машина Sandero 1.2 2009 року. Чомусь не зберегло в налаштуванні профілю, хоч я і вводив. Зараз спробую ще.

  0

5

Re: Порадьте СТО в Черкасах

aviator_it написав:

привіт, було б добре щоб авто було в профілі, або вказати на яке авто потрібно сервіс.

Ще раз поглянув, у мене там, де "підпис", світиться повідомлення "Note! Your signature is not displayed in your posts because you have not spent enough time at the forum. Please, wait for a while."
Тобто, це тільки для досвідчених користувачів? Чи інформацію про авто можна додати ще кудись, крім поля "Підпис", але я не знайшов?

  0

6

Re: Порадьте СТО в Черкасах

tym.kovalenko написав:
aviator_it написав:

по французам на кільці з літаком (черкащани знають), під міст і справа ворота, також можна на СТО МАСТЕРОК по Чорновола. Якщо треба адреси, можу дописати.

Дякую. АвтомастерОК, Чорновола, 89?
Машина Sandero 1.2 2009 року. Чомусь не зберегло в налаштуванні профілю, хоч я і вводив. Зараз спробую ще.

Зробили ТО? Якщо можна, відгук про СТО напишіть.

  0

7

Re: Порадьте СТО в Черкасах

Зробив, але не в Черкасах. Випала нагода поїхати в Кропивницький, робив у офіційного дилера "Автогруп Кропивницький". Усе добре, якісно, хоч і дорогувато.

  0
Спасибо сказали: lukis1

8

Re: Порадьте СТО в Черкасах

tym.kovalenko написав:

Зробив, але не в Черкасах. Випала нагода поїхати в Кропивницький, робив у офіційного дилера "Автогруп Кропивницький". Усе добре, якісно, хоч і дорогувато.

Например отрегулировать клапаны на Логане 2010 г. в. в Черкассах стоит 1500 грн. за работу.

  0