1

Тема: Як я міняв антифриз Logan MCV 1.6 2007

Поділюсь досвідом промивки системи охолодження і заміни антифризу в моїй МСВішці.

Рік тому побачив що в розширювальному бачку антифриз вже не зелений, а якийсь рудий. Поїхав на СТО промили замінили рідину. Зелений. Після зими подивився на бачок - така сама руда жижа. Вирішив промити сам. Передивився роліки в інсті. Зупинився на способі з компресором. Верхня трубка знімається і вставляється в баклажку, тиск подається в бачок рідина виливається в баклажку. Потім подав тиск в отвір типу соска нипельного. Рідина виливається майже вся. Заливаємо воду в бачок поки не проллється з соска, закриваємо його, подаємо тиск в бачок. І так по колу поки вода не стане чистою. Потім залив промивку з дистильованою водою, під'єднав назад трубку і запустив двигун на 20 хвилин. Почекав поки охолоне двигун. Знов злив рідину (стала жовтого кольору) і почав промивку водою, поки не пішла чиста вода. Злив всю воду з радіатора, для цього витяг трубку знизу радіатора і вибув з нього воду компресором також. Під'єднав всі трубки і залив охолоджувальну рідину. Залив знов таки зелену shell G11. Прогрів двигун, випустив повітря, долив антифриз. От якось так було. Може комусь в пригоді стане. Витратив на всю процедуру годин 6 і літрів 100 води, галон антифризу Shell G11, балончик промивки (не пам'ятаю якої) і 10 літрів дистильованої води. До речі дистильовану воду я брав на фірмі, що продає питну воду. Їх дистилят (очищена водопроводна) не відрізняється від того, що продають в пляшках з написом "дистильована вода" міряли якимось приборчиком. А, і воду у них треба брати до того, як вони в неї додадуть різноманітних солей.

Дякую за увагу.

порізка та гравіювання лазером
instagram laser.brd
Dacia logan MCV 2007
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, Sergey_bir2



2

Re: Як я міняв антифриз Logan MCV 1.6 2007

serge.sunday, Міняв рідину кожного разу по регламенту і всі роки була зелена. А кілька років тому відразу після То стала рудою. Не так як ти, але теж промив і промивкою і дистильованою- через кілька місяців- знову руда. Психанув, злив, промив, залив зелену- пару місяців-руда. Забив, їздив поки не продав.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0