1

Тема: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Про свій MCV.
Доброго дня, Друзі.
Мабуть, історія мого Логана почалась ще коли на наших дорогах з'явились перші MCV. Вона мені сподобалась відразу. Седан ні, а універсал дуже.
Прийшов час купувати іншу машину. Бюджет - 6000 $ з гбо. Варіантів було перебрано багато. Вибір був зупинений на MCV. Чому? Напевно тут всі знають, чому.
Шукав 7місний. 2 подушки безпеки, кондішн, з 2009 р.в. мотор 1,6. Тут форумчани підказали, що 7м в цьому бюджеті буде мотлох.
Уклав договір на пригон з фірмою Глобал авто імпорт, м. Рівне. Поміняв концепцію на 5місний. Весь час пропонували шось не те. Остання пропозиція була з Польщі. І навіть по фото було видно, що возила вона бригаду асфальукладників з асфальтом в багажнику.
Почав шукати сам. Знайшов у Львові. Дав цим дивакам час, як домовлялись - до понеділка, моя машина трохи не уйшла, і поїхав до Львова (там були трохи пригоди на окрему маленьку історію).
На сто, де я робив діагностику, сказали пробіг скручений. Стояв 110тис. Ну і ще декілька нюансів - радіатор конд. ушатаний (це все ще буду перевіряти), один наконечник кермової тяги трохи люфтить, пару масляних відмітин на моторі, пороги перед задніми арками трохи іржаві, ну і фарбовані три місця - крила переднє ліве, заднє праве, велика задня дверка (ліва). Фото пофарбованих елементів я бачив до ремонта, мене все влаштовувало. Зроблено якісно. І запах в салоні. Дуже важкий запах... Салон відчищений на мийці за 3500, але запах - просто труба. Ми з дружиною прийняли вольове рішення брати авто все одно. Як виявилось, власник авто (працює на фурі в Німеччині і, як їде додому то тягне сюди якусь машину) перевозив на ній декілька мішків картоплі і запах лишився на додатковому килимку, який він мені подарував. Килимок витягнув - ніякого запаху немає smile.
ГБО.
Гбо я вирішив ставити на СТО Цар в Ірпені, вул. Щаслива, 1 (дружина знайшла, поки їхали зі Львова, по зіркам в Гуглі. Повних 5). Хлопці реально круті. Логан їх улюблена машина для гбо. У старшого майстра доккер. І поприганяли вони дач з Німеччини теж чимало. Вчора допомогли з постановкою на облік. Зараз міняють ремінь ГРМ, мастило, свічі, фільтра.
Так от, говорять, що за багатьма ознаками - пробіг рідний. Комплектація хороша, салон не такий, як у дорестайлових Логанів і, багатьох рестайлових. Без жодних слідів зносу, в сідушках є бокові подушки безпеки. Склопідйомники передні - електро. Щиток білий, БК на кнопці правого підкермового важеля. Є фаркоп (без подряпин) та рейлинги. Легке тонування скла. Мотор працює рівно (на сто у Львові цьому факту дуже здивувались). Задня вихлопна - нова.
Є окрема тема, де мені допомагали добрі форумчани smile

https://www.logan.in.ua/forum/topic1930 … n-mcv.html

Ось параметри авто:

Renault Logan Sandero I VIN: UU1KSDAM541181954


Модель                              Logan Sandero I
Выпущено                                          05 2009
Vehicle_type                                     KS0M
Vehicle_fabrication_number         A422642
Двигатель                                          K4M690
engineNo                                         R035218
Gearbox_fabrication_number         A029921
drive                                       Левостороннее

ОПЦИИ:

Тип автомобиля: KS0M; Заводской номер автомобиля: A422642; Тип двигателя: K4M; Тип и индекс двигателя: K4M690; Заводской номер двигателя: R035218; Тип коробки передач: JR5; Заводской номер коробки передач: A029921; Уровень комплектации: E2; Дополнение к комплектации: SAN913; Дополнение ограниченной серии: SAN513; Размещение рулевого колеса: Левостороннее; Климатический пояс: Умеренный климат; Цветовая гамма салона: HARM01; АБС: Да; Усилитель рулевого управления: Да-Стандартный; Тип системы кондиционирования воздуха: Обычная система кондиционирования воздуха; Технические и законодательные требования страны: TLROUM; Типы радио: RAD06; Заводской номер автомобиля: A; Специальное дооборудование: Нет; Кузовные аксессуары: ACCTC1; Дооборудованная версия: SAN613; Конструкция дочерней торговой марки: SERIE; Дополнительное обозначение: DACIA; Оборудование для курения: Да; Внешнее обозначение: APEX04; Подголовник заднего сиденья: 3ATRPH — Три подголовника задних сидений с полной регулировкой по высоте; Подушка безопасности водителя: AIRBA1 - С подушкой безопасности водителя; Тип боковой подушки безопасности: Передняя боковая подушка безопасности; Подушка безопасности пассажира: Да; Крышка бака: Крышка с ключом; Тип коробки передач/количество передач: 5-ступенчатая МКП; Вид топлива или энергии: Бензин; Средний задний ремень безопасности: 3-точечный средний ремень безопасности; Экологическое дооборудование двигателя: SANFLT-Нет; Ремни безопасности: Инерционные катушки ремней безопасности с регулировкой по высоте; Воздуховод в зоне задних сидений: Да; Боковые/задние панели: Неоткрывающиеся окна задних боковин кузова; Приспособление для крепления багажа: FIRBAG — С сеткой для крепления багажа; Освещение багажного отделения: Да; Декоративные колпаки колес: ENJO05; Дополнительное оборудование: SSEQT — Без дополнительного комплекта; Стеклоочиститель заднего стекла: Да; Багажник на крыше / опоры багажника крыши: BARLON - Продольные опоры; Обивка сиденья: Кожа; Тип колесного диска: 15-дюймовые колесные диски; Тип электрических стеклоподъемников задних дверей: LVARMA - Механический привод; Тип электрических стеклоподъемников передних дверей: LVAVEL - Для водителя — только электрический привод / для пассажира — только электрический привод; Стекло с обогревом: Да; Материал рулевого колеса: Рулевое колесо с отделкой из пеноматериала; Уровень системы навигации: NAV0G1; Количество мест в автомобиле: 5PL; Количество мест в третьем ряду: FBAN3R - С задним многоместным сиденьем; Дополнительные фары: PROJAB - Противотуманные фары; Защита колесного диска: Нет; Дневные ходовые огни: SRUNLI - Без дневных ходовых огней ; Вещевой ящик на крыше: Без вещевого ящика на крыше; Тип наружных зеркал заднего вида: RETROE-С электроприводом; Тип регулировки сиденья водителя: COREHA - Сиденье водителя с регулировкой по высоте; Наружные зеркала заднего вида в цвет кузова: RETC; Рулевое колесо с регулировкой по высоте: Да; Подогрев сидений: SGSCHA - Сиденье без подогрева; Тип заднего сиденья: FBANAR; Тип дистанционного управления открыванием дверей: SOP03; Тип ручки двери: PGPRT1; Тонировка стекол: VT - С тонировкой

Ще раз дякую всім.
І тим, хто допомагав в виборі і, тим, хто дочитав до кінця ці багатолітер smile)

  0
Спасибо сказали: Engineer, Kap1toshka, Don Kortes, NevAN5



2

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Вітаю, удачі на дорогах  rock

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: Мішка1

3

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Фотки будуть?

  0

4

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Garko написав:

Фотки будуть?

Не вмію, або не можу викладати...

  0

5 Відредаговано jasonua (2021-05-01 13:47:25)

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Вітаю! Нехай приносить тільки задоволення!
Яку комплектацію гбо поставили, електроніка, форсунки, редуктор?
Фото під капотом цікаво глянути!  storstark
П.с. Фото можна завантажувати через клубну галерею https://logan.in.ua/gallery/
або через любий сайт, наприклад https://uk.imgbb.com/

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Мішка1

6

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Мішка, Юрко, почитайте у Правилах форуму про "галерею" і у вас все вийде та, як треба. як показала практика, не з усіх ресурсів можна коректно завантажити світлини; з нашою Галереєю такого не відбувається.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Мішка1

7

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

app

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Мішка1

8

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

app

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0
Спасибо сказали: Мішка1

9

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

coffee Гарно що все вийшло як мріялось

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: Мішка1

10 Відредаговано grinder (2021-05-01 18:29:37)

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Поздравляю. Не понял одну штуку. Выбирал МСВ, а по вину Renault Logan Sandero I. Хотя вроде Logan MCV пробивается

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

11

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

grinder написав:

Поздравляю. Не понял одну штуку. Выбирал МСВ, а по вину Renault Logan Sandero I. Хотя вроде Logan MCV пробивается

Можливо, така особливість програми. не в мене першого так.

  0

12 Відредаговано Мішка (2021-05-01 22:57:47)

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

jasonua написав:

Яку комплектацію гбо поставили, електроніка, форсунки, редуктор?

Блок управління Stag
Форсунки Valtek
Редуктор Tomasetto
Мультиклапан Tomasetto з катушкою
Балон Tugra
Написав так, як написали мені..

  0

13

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Мішка написав:

Форсунки Valtek

Форсунки поставили дешеві... Треба чистити і калібрувати їх кожні 15-20тис км... dash1

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Мішка1

14

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Вітаю з придбанням, хай служить тільки на радість!  coffee

Sandero-II, XII.2013, 1,5dCi (AUT15НЕ4, HNK, FL + On-Board Computer & Cruise Control).
Sandero-I, IX.2011, 1,4 (sold out)
  0
Спасибо сказали: Мішка1

15

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

floyd47 написав:

Мішка, Юрко, почитайте у Правилах форуму про "галерею" і у вас все вийде та, як треба. як показала практика, не з усіх ресурсів можна коректно завантажити світлини; з нашою Галереєю такого не відбувається.

Нажаль, не можу розібратись з фото.. Можливо, потрібен якийсь дозвіл Адміна, але як йому написати я теж не знаю..

  0

16

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Мішка написав:

але як йому написати я теж не знаю

запости у цій темі як наш молодий президет пісюном на роялі плагіатствує. Не встигнеш повністю вимовити ЗЕВС а тільки-ЗЕ а він вже тут з клістором

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0
Спасибо сказали: floyd47, Мішка2

17

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Мішка написав:

дозвіл Адміна, але як йому написати я теж не знаю..

клікаєте  прямо по ніку "Зевс"; відкриється його сторінка; там знайдете кнопку "написати приватне повідомлення"; пишете все, все, все, що думаєте про нього (нічого не приховуючи  crazy  lol1  big_smile  lol ) у приватному повідомленні.  lol гадаю, він вас таки почує.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0
Спасибо сказали: Мішка, Don Kortes2

18 Відредаговано Aprox (2021-05-02 09:32:29)

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

jasonua написав:

Треба чистити і калібрувати їх кожні 15-20тис км

Мои красные вальтеки уже прошли 120 тыщ км без чистки, калибровки и вообще без какого-либо внимания в их сторону... И еще пока нормально себя ощущают... Так что не надо нагонять сумраку!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Мішка, Don Kortes, _Slava3

19

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Aprox написав:

Так что не надо нагонять сумраку!

+100500

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

20 Відредаговано Мішка (2021-05-02 11:09:30)

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

/upload/iblock/1a1/48b2eojq5mmdx1864pkms00djkm0f1a4/IMG_20210501_192441.jpg

"Новый альбом" https://logan.in.ua/gallery/Mishka/3153/

  0
Спасибо сказали: PGP, floyd47, jasonua, Aprox, Engineer, NevAN, anry77, _Slava9

21

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

jasonua, шта? Мои валтеки прошли 230 тыщ, за это время одну вроде поменял и 2 раза проводил ТО. Это все.  par

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  0

22

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Їздити можна, але вони мають властивість засмічуватися.. і тоді смикання авто, слабка тяга або великий розхід забезпечені..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

23

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

То як вам авто по фото?

  0

24

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Мішка написав:

То як вам авто по фото?

По фото авто в відмінному стані. Тут головне щоб Вам подобалося і Ви були їм задоволені.

  0
Спасибо сказали: Мішка1

25

Re: Нарешті, мрія сбулась. MCV.

Мішка написав:

То як вам авто по фото?

Все добре.  tbsenile
Доречі у мене така сама магнітола Sony.
На рідному BLAUPUNKT згоріла плата на диски, тому замінив її.
На aux вихід ви флешку підключили?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Мішка1