1 Відредаговано знд (2021-04-23 20:42:04)

Тема: Купив Дачія Логан МЦВ

Лаган МЦВ  1,6 16 кл. 7 місць,  2009 року, 250 тис. пробігу, кондиціонер, склопідйомники передні та задні, електродзеркала. Авто  свіжопригнане з Німеччини. Установлений газ, газовий балон 2016 року, як мені сказали експерти при проведенні сертифікації. Звичайно, буду міняти ГРМ, масла, фільтри, охолоджувалну рідину, можливо і свічки. Тому прошу вашої поради.
   1. Який ремінь чи комплект (ролик,помпу) брати ?
   2. Чи міняти ремінь додаткового обладнання  ?
   3. Яке масло брати при такому пробігу  5 W 40  чи  10 W 40 ?
   4. Чи міняти масло в КПП , яке та скільки ? 
   5. Яку охолоджувальну рідину та скільки брати ?
   6. Які свічки ?
   Може зробити замовлення в  логанівському магазині ?
   З задоволенням  прислухаюсь до інших порад по експлуатації  МЦВ .

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0



2

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

На все вопросы есть ответы в соответствующих темах.

Subaru XV 2.0 2018 + Тоyota Verso-S 2011
Logan MCV 2007 Amb ГБО - десь волонтерствує
Рецепт нашей победы прост. Мы взяли и убили всех плохих парней. Все остальные методы - пыль. Крис Кайл
Больше всего на свете рабы ненавидят не своих хозяев, а тех, кто стал свободным. Марк Катон
  1

3 Відредаговано jasonua (2021-04-23 23:05:36)

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

знд написав:


Лаган МЦВ  1,6 16 кл. 7 місць, 
 Може зробити замовлення в  логанівському магазині ?

Вітаю з обновкою, хороший кінь!  coffee
Полиця між 1 і 2рядом є? Абс є? Гідро чи електро підсилювач? Педаль газу електронна? Скільки дали?
Ремінь, роліки і свічки треба оригінальні брати.
Якщо плануєте заміну грм робити на офіційному сервісі, то ці з.ч. треба у них брати. Свіки можна самому міняти.
Я міняю їх разом з грм на пробізі 60тис км.))
Масло  5в40 треба лити. Ці двигуни на пробізі 400тис км можуть масло не барати. 250тис км це дитячий пробіг!
Масло в кпп я міняв на пробізі 275тис км, буле темнувате, але кращого ефекту не відчув.
Якщо будете авто робити на сторонньому сервісі, то можете з.ч брати у клубному магазині!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: знд1

4

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

знд, скидайте VIN-код в приват. Якраз є комплект ГРМ та допів (оригінали) по гарній ціні
Ну і все інше теж можемо wink

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0
Спасибо сказали: знд1

5

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

jasonua, якось доводилось відпочивати в Сваляві, їздив туди на Логані, тому ТО10 там і проходив, на офсервісі в Мукачеве. Не поганий сервіс - директор толковий і людяний. Ну а манагери бездарі як кругом.

  0

6

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Георгич, wink

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

7 Відредаговано знд (2021-04-24 08:04:20)

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

jasonua написав:
знд написав:


Лаган МЦВ  1,6 16 кл. 7 місць, 
 Може зробити замовлення в  логанівському магазині ?

Вітаю з обновкою, хороший кінь!  coffee
Полиця між 1 і 2рядом є? Абс є? Гідро чи електро підсилювач? Педаль газу електронна? Скільки дали?
Ремінь, роліки і свічки треба оригінальні брати.
Якщо плануєте заміну грм робити на офіційному сервісі, то ці з.ч. треба у них брати. Свіки можна самому міняти.
Я міняю їх разом з грм на пробізі 60тис км.))
Масло  5в40 треба лити. Ці двигуни на пробізі 400тис км можуть масло не барати. 250тис км це дитячий пробіг!
Масло в кпп я міняв на пробізі 275тис км, буле темнувате, але кращого ефекту не відчув.
Якщо будете авто робити на сторонньому сервісі, то можете з.ч брати у клубному магазині!

   Дякую !  Є регулювання водійського сидіння по висоті, полиця, АВС.  Гідропідсилювач, педаль газу - тросик  , 6200  у.є.,купівля-продажа та сертифікат за рахунок продавця.  А що краще електронна чи тросик , гідро чи електро ?
   А  які  у Вас оберти  на 5-й  при  100 км / год , на  4-й  при 60 км / год ?

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

8 Відредаговано знд (2021-04-24 08:29:43)

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Доброго дня !  VIN - код  мого МЦВ  UU1KSD0M540871250  ,  яка це комплектація ?
Нема мануалу, тому прошу  підказати, ємності  охолоджувальної системи, масла в двигуні та КПП.
   І  ще одне питання, чи можливо поставити фаркоп, якщо  стоїть газовий балон  на  50 літрів ?

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

9

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Yanus, дякую за такий обсяг інформації !  Тільки  не зрозумів , що модель   Logan Sandero I  ,  а не  MCV .

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

10

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

знд, комплектація фактично максимальна.
У мене гідро-електропідсилювач і 4 подушки.
У вас теж 4подушки?
Електронна педаль газу краще за тросікову.
Зараз можуть налетіти за такі слова, так як тут на форумі електронна педаль рідкість!))
У двигун заливається 4.5л масла на середній мітці щупа. 4.8 це максимум рівень. Я не люблю на максимумі здити..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: знд1

11

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

jasonua написав:

У вас теж 4подушки?

 
  Ні, в мене 2 подушки фактично, да і в  описі комплектації, яку надав мені Yanus ( спасибі йому )  теж бокові подушки відсутні. Цікаво, що  обивку  сидінь  з  якогось кожзаму називають кожею.
jasonua, а  які оберти двигуна при  60 км  та   100 км/ год?  А то я привик до дизелів, у  Степвея  (84  к.с., крут. момент  200 Н) при 100 км/ год  -   2000 ; у  Кенго (70 к.с.)  - 2500.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

12

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Краще охолоджуюча рідина G 12+ органіка,виробник не важливо,аби не бадяга якась.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: знд1

13 Відредаговано jasonua (2021-04-24 17:27:07)

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

знд написав:

jasonua, а  які оберти двигуна при  60 км  та   100 км/ год

У мене крейсерська 110-120км/год. Авто дуже легко їде, і в салоні тиша і комфорт.
На 110км/год 2950об
140км-це 3800об.
160км/год не памятаю, але авто їде без проблем. Кермо однією рукою можна тримати. Можливо гідроелектропідсилювач дає таку стриманість. Ну і від шин теж залежить багато. Шини стоять континенталі літні а зимові мішеліни.
На 60км/год не памятаю оборотів((( але на такій швидкості спокійно можна їхати на 5передачі.
Антифриз заливаю жовтий Hepu.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: знд1

14

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

jasonua написав:

так як тут на форумі електронна педаль рідкість!)

Это с чего бы? На всех логанах с 2013 года электронная педаль. И владельцев таких тут не мало.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

15

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

jasonua написав:

На 110км/год 2950об

    Може в нас коробки різні, чи тахометер підбріхує , але в мене   100  км / год  -  3000 обертів, 60 км/год  близько  2000.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

16

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

anry77 написав:
jasonua написав:

так як тут на форумі електронна педаль рідкість!)

Это с чего бы? На всех логанах с 2013 года электронная педаль. И владельцев таких тут не мало.

    В мене  електронна педаль була на Кенго 2002 р.в., ну звичайно ж і на Степвеї .  На  Кенговському форумі  у  багатотьох були проблеми з електронною педаллю.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

17

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Yanus написав:

охлаждающая жидкость: без конд 4,5 с конд 5,5 классификация G12 или G12+

Своими собственными руками с 1,4 без кондиционера слил примерно 5,2-5,3 л антифриза и столько же соответственно залил.

Dacia Logan Phase 2 AMBIANCE 1.4 MPI
  0

18

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Yanus написав:

Обивка сиденья: Кожа;

Чо, серьезно???? ))))

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

19

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Rothmanz написав:

Чо, серьезно???? ))))

Кожа мёртвого дермантина  big_smile

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

20

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Yanus написав:
знд написав:

Тільки  не зрозумів , що модель   Logan Sandero I  ,  а не  MCV .

та то программа так пишет, не смотри... то все по твоему "винкоду" MCV, что я написал.

А шо за программа?
Или, если не трудно, гляньте, что про мою выдает smile
UU1KSDAEH40690921

  0

21

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

jasonua, У Вас 100% дизель, с бензином есть отличия. У меня дизель 10 года из Германии Лаурет, на дизеле электронная педаль газа, боковые подушки в сиденьях, электро-гидро руль (для обычного  гидрача нет места), передачи КПП у дизеля длинные, тяги кулисы на тросах(рычаг кпп совсем не вибрирует). А если сравнить дизель с 8 клапанным бензином, тормозные диски большего размера и вентилируемые, тепло-щумо-тепло изоляция под капотом, и возможно другие отличия.

  0

22

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

Rothmanz написав:
Yanus написав:

Обивка сиденья: Кожа;

Чо, серьезно???? ))))

     З боків сидінь чорний кожзам чи дермантин. Це не тільки в мене так написано, хтось раніше писав на форумі  про таку кожу, теж на МЦВ. Це ,мабуть, неточність перекладу.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

23

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

xeonnick написав:

jasonua, У Вас 100% дизель, с бензином есть отличия. У меня дизель 10 года из Германии Лаурет, на дизеле электронная педаль газа, боковые подушки в сиденьях, электро-гидро руль (для обычного  гидрача нет места), передачи КПП у дизеля длинные, тяги кулисы на тросах(рычаг кпп совсем не вибрирует). А если сравнить дизель с 8 клапанным бензином, тормозные диски большего размера и вентилируемые, тепло-щумо-тепло изоляция под капотом, и возможно другие отличия.

       
      Невже,  jasonua, не  відрізнить  дизеля від бензину.  В нього бензин-газ, двигун 1,6  16 кл. , а не  8 клапанний, який ви приводите для порівняння. В мене теж тепло-шумоізоляція під капотом.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0
Спасибо сказали: jasonua1

24

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

xeonnick написав:

jasonua, У Вас 100% дизель, с бензином есть отличия.

Дизель на бензині і газу!)))
Ручка кпп не вібрує. А що у людей на логанах вона вібрує? shok
Просто для Європи якісніші авто роблять і комплектації кращі ніж у нас...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

25

Re: Купив Дачія Логан МЦВ

знд написав:

В мене теж тепло-шумоізоляція під капотом.

Мало того у нас ще хороша заводська шумка і під торпедою поставлена! coffee

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0