51

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

За чьо вы люди говорите? За то, что вы и ваши отпрыски лишние на этой планете? Так нет ничего проще - обмен ядерными "любезностями" и рАсиАне в раю, а остальные просто сдохнут.... Всё... просто.... Планета восстановится, скорей всего несколько в ином виде, чем сейчас, а новая цивилизация разумных гуманоидов на кремниевой основе будут раскапывать артефакты и дивиться какой такой метеорит хэкнул "мир диноуглеводородных"....

Российско-фашистская "Империя зла" - стойло для безмозглого козла!
http://www.youtube.com/watch?v=m4qPH0LDxeg
http://www.youtube.com/watch?v=hdyZMVuVGss
http://www.youtube.com/watch?v=QYRIwfvsyww
  0



52

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus, це я перекручую? Ти казав що я щось не так писав на початку ковідної теми? Казав. Я тобі процитував що я там писав. Можеш показати що там не так? Не можеш. Чого тоді кривляєшся? Хто кого перекрутив?  dumbom

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

53

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Что же делать? dash1  dash1  dash1  kez_15  kez_15  kez_15

Mcv / К7м / 2008
  0

54 Відредаговано Larsen (2021-03-12 15:03:01)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

ты процитируй лучше где ты писал "паника на ровном месте"

Цитую: https://www.logan.in.ua/forum/post731413.html#p731413

Larsen написав:

От блін, розвели паніку на порожньому місці, а люди страждають...

А тепер перейди по посиланню і почитай про що конкретно там говорилось : https://www.logan.in.ua/forum/post731389.html#p731389

Bob3000 написав:

Під Тернополем відмовилися приймати українців з Китаю...
Не получилось пока консенсуса...

Що там неправильно? Паніка з розміщенням українців з Китаю була реально на порожньому місці і люди дарма страждали.

Крім цього згадки про паніку з моєї сторони були в тому контексті, що паніка може бути комусь вигідна: https://www.logan.in.ua/forum/post731141.html#p731141

Larsen написав:

Не хаос, а паніку. І вже пояснював чому паніка може бути корисна. Чим більше люди злякаються заргози, тим більше будуть вдячні тому, хто її поборов.

Yanus написав:

и примеры как "от гриппа больше умирают"

Про це якраз такі в приведеній цитаті все сказано:

Larsen написав:

По перше, ще не ясно яка вона. По друге, від деяких штамів грипу, які в тому числі і у нас гуляли, смертність була більша, ніж прогнозована на цю епідемію. Але знову ж таки - наразі це прогнози. Реально оцінити смертність можна після того як епідемія піде на спад. Ну геть точно, тільки після її закінчення.

Але ти навіть зараз не здатний зрозуміти що там написано. Ти знаєш що значить прогнозоване? Мало того, я ж конкретно казав що "наразі це прогнози а оцінити можна буде тільки як піде на спад". А що ти там про мене навигадував?  facepalm

Yanus написав:

твоя "логика" и не дальновидность, подводит и в этой теме.

Ну так покажи де? Не можеш? Звичайно ні. Тому що ти взагалі не здатний логічно мислити. Тільки висловлюєш свої емоції. Які, нажаль, не завжди мають щось спільне з об'єктивною реальністю.  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

55 Відредаговано Larsen (2021-03-12 14:57:47)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

_Slava написав:

Что же делать?

Ну як що? Вбивати людей щоб рятувати їх від загибелі.  crazy  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

56

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

_Slava написав:

Что же делать?

Хладокомбинаты мира должны скинуться льдом горным тропическим регионам? )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

57

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

_Slava написав:

Что же делать? dash1  dash1  dash1  kez_15  kez_15  kez_15

Хай негри переселяються у Сибір. Та й Україна вимирає,зачем плодить нищебродов?не так ли думает большинство

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

58 Відредаговано Aprox (2021-03-12 15:18:57)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Игорь Петрович1 написав:

зачем плодить нищебродов?не так ли думает большинство

Так думают только сознательные люди, которые редко бывают прям совсем нищебродами...
А реальные нищеброды ни о чём таком не думают, а просто клепают следующего ребёнка, потому что за него денег дадут!
Есть на виду несколько таких примеров - очень печальное зрелище, лучше бы они думали так, как Вы написали...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

59

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Из-за "тёмного штиля" рядом с "зелёной энергетикой" должна находиться в резерве нормальная, если не хочется как в Техасе...

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

60 Відредаговано Larsen (2021-03-12 17:08:53)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

это представляется как факт и не иначе

Звичайно ні. Бач, ти знову не розумієш нічого з написаного. Скільки разів я писав що невідомо що буде в результаті? Ось це не вигадка, це якраз таки факт. А те що всім кінець, чи навпаки що все вирішиться, це лише рівноправні припущення.

Yanus написав:

делаешь сравнения с смертями от гриппа (что на сегодня уже показывает это сравнение как хер с пальцем)

Так я ж тому там і казав що реально буде відомо коли піде на спад. Казав? Казав. Ти це читав? Читав. Чому не зрозумів? Сильно складно?

Yanus написав:

то это должны принять как серьезный аргумент и не принимать угрозы всерьез

А ось такого я ніколи не казав. Це вже твоя вигадка. Як я вже казав - якщо хтось з тобою не згідний, ти вважаєш що його позиція протилежна твоїй. І відповідно робиш висновок що я тобі доказую протилежне у всіх відношеннях від того що думаєш ти. Однак це не так. Але щоб зрозуміти що з заперечення одного твердження аж ніяк не слідує істинність протилежного, потрібна логіка.

Yanus написав:

уже тогда по Китаю было видно что угроза эпедемии реальна и высока.

Ні, саме тоді цього видно не було. На той момент статистика була не гірша від грипу. І я навіть не стверджував що вона така буде завжди, адже вище вже процитовано: "Але знову ж таки - наразі це прогнози. Реально оцінити смертність можна після того як епідемія піде на спад." Тому не треба вигадувати що я стверджував що ніякої загрози ця епідемія не викличе.

Yanus написав:

и еще вопрос: и ты реально считаешь что "Киотский протокол" и "Зеленая энергетика" (что ты там еще писал...) на сегодня - это серьезные шаги для исправления ситуации, которая с каждым годом, не то что не стабилизируется, а еще и усугубляется?

Я радий що ти повернувся до конструктивної дискусії!  storstark
Щодо всіх дій направлених на покращення, чи точніше кажучи, на сповільнення погіршення екологічної ситуації, то вони наразі існуючу проблему не вирішили. Це факт. І я, звичайно, теж так вважаю. Але ти питав що взагалі робиться, пам'ятаєш? І питав ти це тому що твоя версія, про те що врятувати ситуацію можна тільки зменьшивши населення, спирається на припущення що інших шляхів знайти неможливо. Правильно? І ти казав що їх ніхто не знайде, бо ніхто не шукає. Моя позиція була що ми не знаємо чи вирішення буде знайдено вчасно, однак я стверджував що пошуки іншого рішення крім децимації ведуться і дуже активно. Так от все це, всі ці екологічні закони, технології, і тому подібні зміни, це частина процесу пошуку шляхів вирішення проблеми.  Це ще не її вирішення, але це доводить що вирішення шукають, над ним працюють, і зважаючи на масштаби і ціну, у всіх відношеннях, цих заходів, дуже і дуже активно. А раз працюють, значить не виключено що рішення, яке не вимагатиме скорочення населення, буде знайдено. Ось власне це і є моя позиція, яку я вже по кругу не знаю котрий раз озвучую.
Ну і ще, чисто суб'єктивно, так що це вже не факт і не гарантія - я оптиміст в цьому питанні, і мені здається що все ж таки адекватне рішення буде. Але факт що це довести неможливо. Власне як і протилежне припущення.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

61

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

короче до завтра...

не бросай нас  like

  0

62 Відредаговано Larsen (2021-03-12 18:35:50)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

тебе не было видно угрозы. 

Нікому не було. Всі хто стверджував як буде, просто гадали. Хтось вгадав, хтось ні. Я не гадав що буде, а лише говорив що є, що відомо, і що факт.

Yanus написав:

если ты не видел угрозы эпидемии, это не значит что другие не видят. по этому и весь сыр-бор.

Одні "бачили" що взагалі ніякого віруса нема. Інші що все людство вимре. Ще ініші ще щось інше. Звичайно, як би не розвинулись події, чиєсь припушення виявилось би правильним. Але не тому що вони це бачили, а лише тому що вгадали, їм повезло. Чисто випадково. Адже жодну з версій не можливо було об'єктивно довести спираючись на відомі на той момент факти.

Yanus написав:

сделать ОЧЕВИДНЫЙ прогноз

Не було ніяких очевидних прогнозів. У жодної з версій розвитку подій. Хоча можливо ти під "очевидним" маєш на увазі щось інше. Я так розумію що "очевидний прогноз", це такий прогноз, істинність якого не викликає сумнівів адже він однозначно слідує з відомих фактів. Таких прогнозів не було. Але якщо, наприклад, під "очевидним прогнозом" вважати те що інтуітивно здається правильними, тоді такі прогнози звичайно були, але у різних людей такі "очевидні" прогнози були дуже різні.

Yanus написав:

можно до бесконечности жанглировать фактами но никогда не спрогнозировать коротко срочного потока событий.

Інколи, і навіть дуже часто насправді, фактів недостатньо для прогнозу. В таких випадках дійсно як ними не жонглюй, об'єктивного прогнозу не буде. Можуть бути припущення, не більше.

Yanus написав:

На тот момент уже было достаточно фактов, что распостранение ковида не остановить, что он гораздо серьезней чем (твое сравнение!) грипп, и т.д. но просто тебе было или мало или вовсе не видно очевидных факторов.

Я про поширення нічого не говорив. Мова була про смертність. Який відсоток від хворих помирали. Цифри тоді всі були наведені, і вони були меньші ніж у деяких епідемій грипу. Фактів які б стверджували як це все зміниться в майбутньому на той момент не існувало.

Yanus написав:

"невозможно" я не писал! а совсем другое. перечитай выше.

Цитую:

Yanus написав:

пока ничего революционного в науке мы сейчас придумать не можем, экономить и не ругательство за собой тоже не хотим, т.е. остается только устранять причину всех бед, или хотя б сокращать эту причину.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

63

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

_Slava написав:

Что же делать?

Если персонально, то рекомендую посмотреть это видео. Оно в принципе занимательно. Но там они попали на мужика, строящего автономные дома, где можно не зависеть от цивилизации какое-то время. Мужик переехал в США с востока Украины.

  0

64 Відредаговано Larsen (2021-03-13 02:03:39)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

с ковидом и  с тобой в принципе то еще тогда было ясно...

От тільки те що тобі було ясно не відповідає дійсності.  empathy

Yanus написав:

"пока ничего революционного в науке мы сейчас придумать не можем" ты перекрутил в "невозможно" ???

Ні, ні, я не хочу нічого перекручувати, давай конкретно про сказане тобою "мы сейчас придумать не можем". Ну так ще раз спитаю: хто тобі сказав що придумати не можемо? З того що ще не придумали це аж ніяк не слідує, правда? Так чому ти вважаєш що не можемо?
Я вже питав, ти не відповів по суті.

Yanus написав:

где я такое писал тут в теме?

Тут:

Yanus написав:

перечисли что делается? )))

Тільки не кажи що цією фразою ти не хотів сказати що нічого не робиться.  wink
Хоча з другої сторони, якщо ти дісно згідний що щось робиться, тоді тим більше не зрозуміло звідки ти взяв що "мы сейчас придумать не можем"? Можеш пояснити хід думок?

Yanus написав:

только ж не забывай где приукрасил...

Та ні, нічого перебільшувати в мене не було наміру. Ти ж зі мною теж не цитатами спілкуєшся. Більше того, навіть цитати моїх повідомлень від мене вимагав а не сам привів, і я навіть не обурювався. Так що не треба, я завжди з радістю коментувати конкретні цитати. Більше того, я ж вже на те повідомлення відповів, а ти на моє запитання - ні.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

65

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

пол видоса вначале где они рулили по штату с остановками - зашло очень!

Там еще есть первая часть, где они выезжают из дома в дорогу. Я давно смотрю Дениса Самсебесказал. Такие блогеры для меня  на вес золота. Не надоедают. Он снимал для души время от времени. Он занимался турбизнесом. Но год назад с работой напряги, пошел по пути более активных съемок, чтобы монетизировать себе на жизнь. Классическое американское мышление - не сиди и не жди помощи, ищи сам себе заработок.

  0

66 Відредаговано Larsen (2021-03-13 12:42:26)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

во кому надо москалей троллить, я уже сто раз говорил. с ними как раз так и надо )))))

А то!  rock

Yanus написав:

ну конечно же!!! 

Я ж тобі конкретно показав що говорив протилежне до того що ти мені приписуєш. Не іншими словами сказане, а протилежне. Це спростовує припущення що я міг думати так, як говориш ти. Я розумію що в тебе алергія на логіку, але це логічна істина, а значить об'єктивний факт, подобається це тобі чи ні.

Yanus написав:

та да. я и другие тут видим.

Ага, ще забув у бабок під під'їздом думку запитати. wink
А от по суті ти так і не відповів. Все ухиляєшся вже вкотре. То не дослівно процитував (хоча перший раз була пряма цитата), то тепер якісь інші тобі друзі. А ти всетаки дай відповідь на просте запитання:

Larsen написав:

Ну так ще раз спитаю: хто тобі сказав що придумати не можемо?

Я ж на всі твої відповідаю, правда? А ти ігноруєш ті, відповідь на які спростовує твоє твердження і які ти не можеш інтерпретувати неправильно.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

67

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

продолжай!

Як тільки даси відповідь на просте запитання:

Larsen написав:

хто тобі сказав що придумати не можемо?

Чому ти не хочеш на нього відповісти? Я ж на твої всі відповідаю, правда? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

68

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Larsen написав:
Yanus написав:

продолжай!

Як тільки даси відповідь на просте запитання:

Larsen написав:

хто тобі сказав що придумати не можемо?

Чому ти не хочеш на нього відповісти? Я ж на твої всі відповідаю, правда? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

69

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

70

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Game   Over

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

71

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Yanus написав:

и сейчас остро стоит вопрос о правильной оценке их стоимости.

Правильно. Нужно как можно скорее посчитать, оценить, и выставлять космические счета за воду потребителям. Вода этоже товар, так вроде говорил владелец Нестле.
Совсем немного осталось для оценки стоимости воздуха, а то воздух критически загрязнен и его нужно беречь. Доступ ч истому воздуху имеют не все жители планеты. Поэтому нужно его посчитать и оценить. Ведь это ценный ресурс.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

72

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Rothmanz написав:

Совсем немного осталось для оценки стоимости воздуха,

Так давно вже чисте повітря в бляшанках продається.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

73

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Rothmanz написав:

Совсем немного осталось для оценки стоимости воздуха, а то воздух критически загрязнен и его нужно беречь.

Вроде бы по киотскому протоколу уже посчитали...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

74 Відредаговано Migen (2021-03-22 12:43:57)

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Упс...

https://ic.pics.livejournal.com/ibigdan/8161099/16058288/16058288_original.png

Spoiler

smile

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

75

Re: Влияние растущего населения на природу, животных, и планету в целом.

Правильно, правильно. Треба повбивати всіх тварин, не тільки людей, щоб врятувати природу.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0