1 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-23 19:51:45)

Тема: Заборонити білі леДи, дістало.

Мряка, темно як опі. Їде чудо сліпить із далека так що жах, переший раз в житті щоб так заліпило, взагалі жах, не витримав включив дальше. Чудо обідилось включило дальне, а прикол в тому що дальне менше сліпить чим ближне!!!
Все дістало задовбало, можливо пора за біленьке ближне штрафувати? не знаю як е звичайні лампи які все норм і не сліпять, а то вже якась епідемія!!! Щоб скучно тема для обговорення!

Моя пропозиція проста лет - 1000 грн да і все на тому, сам білий колір геть не добре, для зустрічного водія! Ото відать ці кошти на розтерзання поліцаїм, просто як премії, швидко порядок наведуть!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



2

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

Блін, мало мізки не зламав поки назву гілки читав. Не "леТи", а "леДи". smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

Larsen, виправив дякую, хто модератор, підправте я неграмотне coffee  А ці леди просто задобали!!!! Ну якщо такий сліпий, то не сідай за руль! завтра я собі поставлю теж, це вже перетворюється на яку фігню нездорову

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

sdj387jsd, це та ж сама історія що і з бидлоксеноном. Біда в тому що вони не відрегульовані нормально, і ставляться у фари які для такого не розраховані. В результаті пучок світла, який з ближнім світлом не повинен підніматись вище лінії очей інших учасників дорожнього руху, насправді світить від землі до неба. Як дальнє. Це реальна проблема, і закон впринципі таке не дозволяє. І дістало це не тільки тебе, всіх хто цього собі не робить таке дістало. Але копам явно пох, так що... sad

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

5

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

Мені чомусь звичайного заводського світла, що ближнього що дальнього вистачає. Просто злий, як. censored

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

6 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-23 19:59:16)

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

Larsen написав:

sdj387jsd, це та ж сама історія що і з бидлоксеноном. Біда в тому що вони не відрегульовані нормально, і ставляться у фари які для такого не розраховані. В результаті пучок світла, який з ближнім світлом не повинен підніматись вище лінії очей інших учасників дорожнього руху, насправді світить від землі до неба. Як дальнє. Це реальна проблема, і закон впринципі таке не дозволяє. І дістало це не тільки тебе, всіх хто цього собі не робить таке дістало. Але копам явно пох, так що... sad

Тож да, і їм пофіг ще буть як ті презервативи використані обіжтись, а що тут такого тож, ще трохи буду їхати на таких гандонів на таран!! І боюсь тоді уже себе на місці стримувати не зможу!!! censored  хуи да и все!!! закон не може регулювати колінка зможе.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

sdj387jsd написав:

ще трохи буду їхати на таких гандонів на таран!!

я вже десь з пів року так їжджу з дальнім світлом їм у харю.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

8

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

floyd47 написав:
sdj387jsd написав:

ще трохи буду їхати на таких гандонів на таран!!

я вже десь з пів року так їжджу з дальнім світлом їм у харю.

Дішло до того, що дальне менше сліпить чим ближне kez_15  зеленим чайком стрес знімаю, а якби пішохід з боку чи трохи зїхав орієнтацію геть втратив.... censored

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

9

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

floyd47 написав:

їжджу з дальнім світлом їм у харю

в кого є багато грошиків та кого все це дуже достає- можна купити такого монстра, виставити у вікно та поблимати у ту саму харю. Можна подивитись с 19 хвилини

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

10

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

Відійшов як какжуть, а тепер серйозно в кого які думки як це вірно зробити? Просто за біле світло не варінат. Техогляди самі знаемо до чого в нашій країні призводять, давайте підскажемо нашим законописателям, як вірно зробити щоб чим по простіше все регулювати!
З алкашами вроді час від часу боряться! Ловлять спиняють як понятого! А з фарами як?

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

11

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

sdj387jsd написав:

давайте підскажемо нашим законописателям,

давайте. я вже вила нагострив.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

12

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

sdj387jsd написав:

давайте підскажемо нашим законописателям, як вірно зробити щоб чим по простіше все регулювати!

Начинать нужно с тех, кто это гавн0 завозит и продает.

sdj387jsd написав:

Моя пропозиція проста

сажать перед машиной, и пусть посмотрят в свои фары пару часов

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

13

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

floyd47 написав:

я вже десь з пів року так їжджу з дальнім світлом їм у харю.

И всем остальным тоже...

Evgenий написав:

Начинать нужно с тех, кто это гавн0 завозит и продает.

Своей головой думать надо, а не на кого-то перекладывать ответственность!
Потому как можно использовать ЛЕД-фары и лампы вне дорог общего пользования, для чего они, собственно, и предназначены!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

14

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

sdj387jsd написав:

Заборонити білі леДи, дістало.

Не только белые и не только ЛЕДы. Сейчас в плане законности света на автотранспорте ситуация просто аховая! Наверное 80% окружающих авто имеют противозаконную фигню в фарах либо в задних фонарях! И еще процентов 10 ездят тупо с включенным дальним либо со сбитой регулировкой ближнего! В итоге езда в тёмное время суток превращается в пытку! Салонное зеркало заднего вида уже даже не возвращаю из откинутого положения! Чем отсекаю световых пид@расов хотя в попутном направлении! Жаль, что нечего откинуть, чтоб не видеть встречку! Тоже крутится мысль о покупке яркого фонарика с хорошей фокусировкой светового пучка, для прицельного выжигания сетчатки уродам! Дальний им врубаю только в том случае, если не ослеплю другие авто, что бывает крайне редко!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

15 Відредаговано sdj387jsd (2020-12-24 16:53:28)

Re: Заборонити білі леДи, дістало.

Aprox написав:

Салонное зеркало заднего вида уже даже не возвращаю из откинутого положения!

Доречі те саме, і як не дивно від потолока відзеркалюється, темніше але все видно lol як тоновка! crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0