1 Відредаговано maple (2020-12-07 19:05:00)

Тема: Продам свій Логан

Настав час продати свого Логана.
Можливо хтось шукає собі, або знайомі цікавляться. Фото пізніше більше додам.
https://auto.ria.com/uk/auto_renault_lo … 59797.html

  0



2

Re: Продам свій Логан

Одноклубники,ну ви хоч вдалого продажу побажайте))

  0

3

Re: Продам свій Логан

Ну, успешно продать! Уже есть опыт?

  0
Спасибо сказали: maple1

4 Відредаговано maple (2020-12-07 20:54:00)

Re: Продам свій Логан

lukis написав:

Ну, успешно продать! Уже есть опыт?

Дякую! Перший раз) Хвилююся.
Можливо порадьте, чи варто десь вигнати на авто базар?

  0

5

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Настав час продати свого Логана.
Можливо хтось шукає собі, або знайомі цікавляться. Фото пізніше більше додам.
https://auto.ria.com/uk/auto_renault_lo … 59797.html

Кстати по поводу перекупов и площадок... не будьте так категоричны.
Я две недели назад своего степвея отдал на харьковскую площадку. Говорили что такую машину у них заказали.
Степвей 2013 года, 1.5.дизель, 161 тыс.пробега с нерабочим кондиционером (ремона там баксов на 500) забрали за 7000у.е. Приехали в Киев под мой офис , посмотрели, забрали и уехали... так что не будьте так категоричны.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0
Спасибо сказали: maple1

6

Re: Продам свій Логан

А рынок сейчас мертв.. по степвею моему практически никто не звонил.. и никто не смотрел.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

7

Re: Продам свій Логан

maple, тримайтеся, не хвилюйтеся, усе буде гаразд! с підозрілими краще справу не мати; вони, зазвичай, занадто ділові, розкуті, навіть шебушні. спочатку гроші в руки (чи на картку, обов*язково з вашою перевіркою), потім вже підпис. усе буде добре, нехай щастить! coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: maple1

8

Re: Продам свій Логан

Grafik87
Можливо ви і праві стосовно майданчиків. Ну по ходу будемо бачити. Продаж можна сказати спонтанний. А я в цьому ділі досвіду немаю, від слова зовсім.

  0

9

Re: Продам свій Логан

maple, мою попередню майданчики з рук виривали, але ж їздити тролейбусом не хотілося незнамо скільки часу. того й не віддав.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: maple1

10

Re: Продам свій Логан

floyd47 написав:

maple, мою попередню майданчики з рук виривали, але ж їздити тролейбусом не хотілося незнамо скільки часу. того й не віддав.

А ціна влаштовувала? Бо не хотілося по самому дну ринку віддавати. Тим паче машина доглянута.

  0

11

Re: Продам свій Логан

Ну если у площадки есть клиент под эту машину и они дают цену близкую к желаемой, то почему и нет?
А вообще продажа и покупка б/у машины - очень увлекательный процесс. Сначала будут звонить перекупы. И реальная стоимость машины будет между их ценой и вашей, если она по верху рынка. Ну и они цену будут сбивать в любом случае - не верьте, что бы не говорили. И если машина за месяц не уйдет, лучше выставить ее ближе к весне, если не срочно. ИМХО. Я своего Сенса летом продал за три недели с четвертого просмотра.

  0
Спасибо сказали: maple1

12

Re: Продам свій Логан

maple, я так розумію ваш логан без кондиціонера ?

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

13

Re: Продам свій Логан

Grafik87 написав:

maple, я так розумію ваш логан без кондиціонера ?

Без нього.

  0

14

Re: Продам свій Логан

maple написав:
Grafik87 написав:

maple, я так розумію ваш логан без кондиціонера ?

Без нього.

На данний час це дуже великий мінус... будьте готові машину продавати за 5500.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

15

Re: Продам свій Логан

Порадив би для продажу авто зробити окрему СІМ картку, яку викинути після продажу.
Бо виносять мозок огоо як, особливо майданчики

Logan 1.6 MPI Prestige был 2008-2013 (дешевая повозка, в которой сэкономили на всем)
"Das Auto" - есть
  0
Спасибо сказали: maple1

16

Re: Продам свій Логан

Grafik87 написав:
maple написав:
Grafik87 написав:

maple, я так розумію ваш логан без кондиціонера ?

Без нього.

На данний час це дуже великий мінус... будьте готові машину продавати за 5500.

Ага, от так от знаєте. Купляєш нову машину, бережеш. А потім бац і за пів ціни доводиться віддавати... Ех...

  0

17 Відредаговано Grafik87 (2020-12-07 21:25:17)

Re: Продам свій Логан

maple написав:
Grafik87 написав:
maple написав:

Без нього.

На данний час це дуже великий мінус... будьте готові машину продавати за 5500.

Ага, от так от знаєте. Купляєш нову машину, бережеш. А потім бац і за пів ціни доводиться віддавати... Ех...

Якщо взяти вартість в гривні то ви ще в плюсі будете  wink

А взагалі ринок паскудний... зара всі ведуться на битки з америки... там комплектації мажорні... он в мене товариш з роботи пригнав собі додж калібр  на автоматі, з кліматом пробігу правда 100к миль... але з усіма витратами і поставнокою газу вийшло 7600. А те що ви любили та берегли свого логана нікого не цікавить sad

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

18

Re: Продам свій Логан

Xabr написав:

Порадив би для продажу авто зробити окрему СІМ картку, яку викинути після продажу.
Бо виносять мозок огоо як, особливо майданчики

И после удаления объявления еще пол-года пишут и звонят рекламщики и мошенники.

  0

19

Re: Продам свій Логан

Grafik87 написав:

А те що ви любили та берегли свого логана нікого не цікавить

Все-равно ценитель должен найтись. Надо его не упустить. Может в цене подвинуться.

  0
Спасибо сказали: maple1

20

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Ага, от так от знаєте. Купляєш нову машину, бережеш. А потім бац і за пів ціни доводиться віддавати... Ех...

Бажаю успіху у продажі.
Порада, зробити більше фото автомобіля і салону, можна відео зняти.
п.с. Те, що не має кондиціонера, великий мінус, за 5500 мали б забрати... Просто за 6500-7000к$ можна мсв 7-ми місний взяти у фарші з кондиціонером...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: maple1

21

Re: Продам свій Логан

jasonua
Дякую!
По ціні будем бачити, торг має місце бути. Фото нароблю, зараз просто на роботу і з, потемки їду)

  0

22

Re: Продам свій Логан

maple написав:

А ціна влаштовувала?

ніхто, здається, з майданних продавак ціну мені не збивав. просто була така пропозиція: "ставте на майданчик, будемо продавати". все.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

23

Re: Продам свій Логан

Я продав через авторіа спочатку матіза, потім логана. Головне тут адекватно оцінити ринок, подумати, нижче якої суми ви точно не опуститесь, накинути баксів 500 і чекати. В мене не було сумашедшего ажіотажу, як дехто пише, ні під час ні після продажу. Ніхто телефон не обривав)
Матіз продався при першому ж перегляді, просто довелось на нього почекати. Скинув 50 баксів. Я не жмот, надавав з собою все що мав - два нові комплекти гуми на тітанах і на залізі, якісь свічки і т.п. Молода приємна пара забрала, пацанчик виявився стоматологом. Вже він того матіза давно продав, а я в нього зуби досі лікую)
Логан також продався з першого ж перегляду, без посування в ціні. Просто ціна була максимально адекватна до ринку. Спочатку поставив трохи більше, взагалі ніхто не дзвонив. Потім дещо скинув і забрали з першого ж перегляду. Недавно бачив і цього власника, дякував, казав, що класна машина.
Так що вам вибирати, чи продати, чи продавати. Залежно на скільки терміново це потрібно зробити.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: maple1

24 Відредаговано Engineer (2020-12-08 00:05:11)

Re: Продам свій Логан

Ще допишіть, що без ДТП, гаражне зберігання, оцинкований кузов без іржі, друга машина в сім’ї тому тільки на вихідних їздила, ТО тільки пройшов і ще 100500 км нічого не треба буде робити і тому подібну лабуду. Для потенційного покупця це важливо, а вам не важко)

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: maple1

25

Re: Продам свій Логан

Engineer
Ринок сьогодні помоніторив. Зрозумів, що треба скидати.
Як писав Grafik87, те що машину беріг іт.д.  нікого не хвилює. Ну поки поставив таку ціну, а там буде видно.

  0