26

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Як писав Grafik87, те що машину беріг іт.д.  нікого не хвилює.

Насправді, дуже хвилює, і ви не забудьте про це розповісти. Це ваша конкурентна перевага. Просто, в першу чергу людині треба вкластись в бюджет, і якщо він назбирав 5800, а ваша ціна 6200, то швидше за все він вашу машину взагалі не побачить, бо виставить в пошуку фільтр 6000...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0
Спасибо сказали: maple1



27 Відредаговано Engineer (2020-12-08 00:27:35)

Re: Продам свій Логан

Ну, і для загальної картини, коли дійде до торгу, важливо зрозуміти, які на ринку конкуренти:
https://auto.ria.com/uk/auto_ford_focus_28557365.html
https://auto.ria.com/uk/auto_renault_clio_28262725.html
https://auto.ria.com/uk/auto_peugeot_207_28365201.html
Зрозуміло, що в плані надійності ваше авто на дві голови вище, зате в плані комфорту на дві нижче, і тут найбільший мінус - відсутність кондиціонера. В мене його також не було...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

28

Re: Продам свій Логан

Engineer написав:

Ну, і для загальної картини, коли дійде до торгу, важливо зрозуміти, які на ринку конкуренти:
https://auto.ria.com/uk/auto_ford_focus_28557365.html
https://auto.ria.com/uk/auto_renault_clio_28262725.html
https://auto.ria.com/uk/auto_peugeot_207_28365201.html
Зрозуміло, що в плані надійності ваше авто на дві голови вище, зате в плані комфорту на дві нижче, і тут найбільший мінус - відсутність кондиціонера. В мене його також не було...

Так то воно так, але їдучи теренами неньки, таких конкурентів на узбіччі з піднятим догори капотом бачу часто.

  0

29

Re: Продам свій Логан

Я цену считаю примерно так: смотрю на авториа похожие авто и примерно пытаюсь сложить цену на свой автомобиль, потом узнаю, сколько дают перекупы - вот посередине примерно и будет реальная цена! А дальше уже от срочности продажи и от того, на сколько давит жаба, можно корректировать цену в ту или другую сторону. По Вашей цене я Вам так скажу - я бы Вам даже звонить не стал... Это цена для Логанов следующего поколения... Но я желаю Вам успешной продажи!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: maple1

30

Re: Продам свій Логан

Знайомий по гаражу минулого року голий логан 2007р.в з справжнім пробігом 80тис. км продав за 4.5к $. Продав авто за тиждень. Як потім виявилося, забрав таксист.) Оттак один береже авто, а другий купує на убой.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

31

Re: Продам свій Логан

Мою Вектру тоже забрал таксист... И что? После вручения мне денег - это уже его дело, как поступать с авто... Может сжечь при желании, имеет право! Если питаете особые чувства к авто - не надо продавать!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

32

Re: Продам свій Логан

Aprox написав:

Я цену считаю примерно так: смотрю на авториа похожие авто и примерно пытаюсь сложить цену на свой автомобиль, потом узнаю, сколько дают перекупы - вот посередине примерно и будет реальная цена! А дальше уже от срочности продажи и от того, на сколько давит жаба, можно корректировать цену в ту или другую сторону. По Вашей цене я Вам так скажу - я бы Вам даже звонить не стал... Это цена для Логанов следующего поколения... Но я желаю Вам успешной продажи!

Я по натурі педант. І знаю за що прошу гроші. На ринку таких варіантів небагато. Але так, кожному своє. А час покаже.
Дякую!

  0

33

Re: Продам свій Логан

Хороший автомобиль и вполне нормальная цена.
Те, кто ищет подешевле или на убой, те возьмут пригонку из Европы со скрученным в три раза пробегом. А кто ищет машину для себя и надолго, тот пригонки вообще не смотрит, а ищет именно такой - с родным пробегом чисто в Украине, от первого хозяина. И за такую машину люди будут готовы заплатить. Найдется покупатель, не сомневайтесь.

P.S. Я свой голый базовый с черными бамперами и с крашеными крыльями когда-то взял за 6500.

  0

34

Re: Продам свій Логан

maple, Гєна Samol шукає.
Закинув йому у вайбер оголошення.
Вдалого продажу  rock

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: samol1

35

Re: Продам свій Логан

Lavrik Vader
Дякую мужики, ваша підтримка для мене дуже цінна. Так як перший раз в цій темі, не хочеться приймати поспішних рішень. Та і хвилююся добре.

  0

36

Re: Продам свій Логан

Чиркану як своє перше авто і перший раз продавав (квітень-травень 2019р)
Ціну поставив завідомо чуть вищу, щоб було куди посуватись. Оголошення були на autoria, RST та OLX. Десь неділі дві взагалі тиша по дзвінкам. Раз в тиждень, скидав по 50$, так дійшов до ціни, при котрій почали телефонувати, правда перекупи.
Коли ціна дійшла до чуть вище мінімуму по "палаті" з перешого перегляду авто забрала чудова людина з Ріного. Спецом їхав у Київ купувати саме Логана. За той день, він переглянув їх  8шт, мого дивився останнім. Готовий був відразу їхати на переоформлення, але вже пізновато було по часу, тому перенесли оперецію на слідуючий день, а щоб я не передумав, дав завдаток.
І це було авто з пробігом у 430ткм і теж без кондиціонера і навіть без ГУРа. У 19 році забрали за 4000
Це я до того, що на кожен товар, є свій покупець.
Ще раз вдалого продажу....

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: maple1

37

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Engineer
Ринок сьогодні помоніторив. Зрозумів, що треба скидати.
Як писав Grafik87, те що машину беріг іт.д.  нікого не хвилює. Ну поки поставив таку ціну, а там буде видно.

Ще і як хвилює. Той, хто купуватиме для себе, та буде також доглядати (а ви мабуть такій людині і хочете продати) на це буде звертати увагу в першу чергу. Просто треба добре промоніторити реальні ціни, по яким машина продасться, а не продаватиметься. Це нелегка справа. Для цього як мінімум треба слідкувати за повідомленнями ваших конкурентів деякий час. А як максимум іхати дивитися на їхні машини.
Коли будете спілкуватися з покупцем весь час розказуйте, як ви доглядали машину. Хай щастить!

Mcv / К7м / 2008
  0
Спасибо сказали: maple1

38

Re: Продам свій Логан

Найдіть якийся незначний недолік на машині (скол, чи царапку, чи ще що) і розказуйте про неї як про саму велику халепу всього людства.
Самий великий козир - це дайте проїхатися за кермом, нехай людина знає як повинен їхати логан  tbsenile

Mcv / К7м / 2008
  0

39

Re: Продам свій Логан

Lavrik написав:

Чиркану як своє перше авто і перший раз продавав (квітень-травень 2019р)
Ціну поставив завідомо чуть вищу, щоб було куди посуватись. Оголошення були на autoria, RST та OLX. Десь неділі дві взагалі тиша по дзвінкам. Раз в тиждень, скидав по 50$, так дійшов до ціни, при котрій почали телефонувати, правда перекупи.
Коли ціна дійшла до чуть вище мінімуму по "палаті" з перешого перегляду авто забрала чудова людина з Ріного. Спецом їхав у Київ купувати саме Логана. За той день, він переглянув їх  8шт, мого дивився останнім. Готовий був відразу їхати на переоформлення, але вже пізновато було по часу, тому перенесли оперецію на слідуючий день, а щоб я не передумав, дав завдаток.
І це було авто з пробігом у 430ткм і теж без кондиціонера і навіть без ГУРа. У 19 році забрали за 4000
Це я до того, що на кожен товар, є свій покупець.
Ще раз вдалого продажу....

Оце ти загнав!!! smile Реально повезло!!
У мене з кондєєм і повним електропакетом, пробіг 360ткм (зробив ТО).
Технічно машина справна і все працює, але кузов з дефектами + в дверях реально дірки smile
Не знаю за скільки продавати буду, як ціну скласти...

Jeep Compass 4x4 2016г.в.
  0

40

Re: Продам свій Логан

І да, як вже радили, на оголошення краще купити окрему сім карту.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: maple1

41

Re: Продам свій Логан

_Slava,
Да как бобик здох

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

42

Re: Продам свій Логан

А что сейчас с переоформлением? Генералка еще осталась или через куплю-продажу? И цена вопроса на наш тип авто?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

43

Re: Продам свій Логан

Don Kortes,
Генералка это зачем.
Чтоб платить штрафы чужие за нарушения?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

44 Відредаговано jasonua (2020-12-09 18:26:10)

Re: Продам свій Логан

Don Kortes написав:

А что сейчас с переоформлением?

Запис на перереєстрацію у сервісному центрі через електронну чергу. 1-2тижня приблизно чекати.
Договір купівлі продажу при сервісному центрі працює постійно, черг не має, коштує 600-800грн. Там одразу вносять всі дані нового власника.
Я у квітні продавав друге авто, то домовилися з покупцем що оформимо договір-купівлі продажу при сервісному центрі а через тиждень був талончик з електронної черги на перереєстрацію. Оформили і через тиждень новий власник у своєму місті по моєму талончику переоформив вже авто з техпаспортом на себе.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, _Slava2

45 Відредаговано Игорь Петрович1 (2020-12-10 00:12:42)

Re: Продам свій Логан

Кто в теме,за такую цену не курят"базу ". Максимум 3900$ и то,если повезёт, что колхозник решится поменять свою " копейку"))) Сейчас массово будут сбрасывать лизинговые логаны после убер и болт и не базу,цена понизится естественно.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

46

Re: Продам свій Логан

Игорь Петрович1 написав:

Кто в теме,за такую цену не курят"базу ". Максимум 3900$ и то,если повезёт, что колхозник решится поменять свою " копейку"))) Сейчас массово будут сбрасывать лизинговые логаны после убер и болт и не базу,цена понизится естественно.

Ну у вас київських свої забаганки, нас колгоспників вам не зрозуміти))

  0

47 Відредаговано maple (2020-12-10 08:57:18)

Re: Продам свій Логан

Zevs
Прошу видалити цю тему, бо такі як Игорь Петрович, починають в "муку пукати" , тільки він" в темі", а ми тут бачите колгоспники.
Я бачу що толку від цієї гілки тут нуль.
А всім хто бажає успіху та каже поради по ділу, ще раз дякую.
І так, я військовий пілот АН 26, звідки мені знати по скільки там  у вас таксистів "базу курять"

  0
Спасибо сказали: lukis, Лево, Сіренький, Lavrik, _Slava5

48 Відредаговано Lavrik (2020-12-10 10:30:25)

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Я бачу що толку від цієї гілки тут нуль

Ну чому нуль, форумчани знають, що продається доглянуте авто, можливо комусь порекомендують  coffee
maple, якщо Zevs видалить тему, можете відписатись по результату продажу?
Дякую.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0
Спасибо сказали: Сіренький, _Slava, maple3

49

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Прошу видалити цю тему, бо такі як Игорь Петрович, починають в "муку пукати"

maple написав:

І так, я військовий пілот АН 26

Вы летаете на таком красавце и Вам не пофиг, кто тут куда пукает? Забейте и не парьтесь! Все темы о продажи авто на форумах одинаковые! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

50

Re: Продам свій Логан

maple написав:

Zevs
Прошу видалити цю тему, бо такі як Игорь Петрович, починають в "муку пукати" , тільки він" в темі", а ми тут бачите колгоспники.
Я бачу що толку від цієї гілки тут нуль.
А всім хто бажає успіху та каже поради по ділу, ще раз дякую.
І так, я військовий пілот АН 26, звідки мені знати по скільки там  у вас таксистів "базу курять"

Я думаю, що Ігор Петрович мав на увазі базу першої фази після таксі з пробігом за 200000. Вашої автівки це точно не стосується.

Mcv / К7м / 2008
  0