1

Тема: Износ резины.

Всем драсте ! Такой вопрос созрел... имеется резина летняя, остаточная глубина протектора до меток 1мм , полная остаточная глубина 2.5мм... вопрос , покупать новую или на этой можно сезон поездить?

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0



2

Re: Износ резины.

Grafik87, кожен водій ризикує на свій лад, але, зважаючи на поточну ситуацію з курсом валют, особисто би купив гуму зара. якщо є де її зберігати, то це буде непоганим вкладенням грошей. ше один момент: завжди торгуйтеся. з власного досвіду: це допомагає заощаджувати кошти. storstark

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3

Re: Износ резины.

На мій погляд це залежить від умов використання, бо я наприклад на такої на дальняк не поїхав би.

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

4 Відредаговано RUNO (2020-04-26 14:09:09)

Re: Износ резины.

Сезон - понятие растяжимое. У резины с небольшим остаточным протектором есть куча если. Если шина старая, имеет трещины, если сезон - это 20 тыс км, если эксплуатация на высоких скоростях в любую погоду, то нет, такую шину лучше заменить. Если ездить по сухому асфальту, за сезон накатывать 5-7 тыс. км, скорости в пределах ПДД, по мокрому асфальту не ездить или ездить не больше 60 км в час, то да, сезон ездить можно. Если деньги есть то покупать новую шину. Если денег нет, то не покупать новую шину.

  0

5

Re: Износ резины.

Продать, добавить денег и купить новую. Всегда так делаю при остаточном протекторе 50%.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

6

Re: Износ резины.

VVB написав:

Продать,

зараз? продати б/в гуму?  lol1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

7

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

Всем драсте ! Такой вопрос созрел... имеется резина летняя, остаточная глубина протектора до меток 1мм , полная остаточная глубина 2.5мм... вопрос , покупать новую или на этой можно сезон поездить?

Ты же по трассе в основном. В дождь это будет очень хреново. Менять.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: floyd471

8

Re: Износ резины.

А кто что скажет по поводу белоцерковской резины ?  а то смотрю по цене уж очень сладко...

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

9

Re: Износ резины.

Ти ходив коли небудь в кірзових чобота 46 розміру на босу ногу? Ось так само. Взагалі ходити можна, але...

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

10 Відредаговано Александр007 (2020-04-26 16:42:53)

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

А кто что скажет по поводу белоцерковской резины ?  а то смотрю по цене уж очень сладко...

Premiorri берут.
Нормальная резина,  и неплохо ездит по отзывам
Будет лучше  чем старая и лысая

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

11

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

А кто что скажет

скажу: дешева рибка--дешева юшка. взагалі то, розумні люди не заощаджують на безпеці. один раз живемо.  storstark

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

12

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

А кто что скажет по поводу белоцерковской резины ? 

Нормальная резина

  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

13

Re: Износ резины.

Рибка то дешева... але з урахуванням що я вже 1.5 місяці без роботи сиджу, і подальші перспективи дуже туманні.
То починаєш рахувати чи варто 5к+ викидати за 4 колеса...  з урахуванням наших доріг і далі вони будуть ставати тільки гірше.  А влетіти в одну яму і вся різниця в вартості розлітається.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

14

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

Рибка то дешева... але з урахуванням що я вже 1.5 місяці без роботи сиджу, і подальші перспективи дуже туманні.

То докатуй ці що є

  0

15

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

але з урахуванням що я вже 1.5 місяці без роботи сиджу, і подальші перспективи дуже туманні.

Докатывать и при езде учитывать состояние резины

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0

16 Відредаговано Grafik87 (2020-04-26 17:05:20)

Re: Износ резины.

OLEG1970 написав:
Grafik87 написав:

але з урахуванням що я вже 1.5 місяці без роботи сиджу, і подальші перспективи дуже туманні.

Докатывать и при езде учитывать состояние резины

не люблю я так... самый "смак" докатывать придется на осень когда мокро.. а лишний раз переобуваться это тоже деньги  smile Пока мой глаз пал на
https://rezina.cc/premiorri-solazo-205-55r16-91v  подумаю до завтра... тесть такую взял.. пока доволен но он только поставил.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

17

Re: Износ резины.

Grafik87,
Если  без работы,  тогда или докатывай.

Или вариант второй купи 2 шт.
Появится работа докупить еще потом.

Вариант  третий некоторые доказывают зимнюю

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

18

Re: Износ резины.

Grafik87 написав:

Рибка то дешева... але з урахуванням

Зараз світ стоїть на порозі економічної кризи. Тому не можна спрогнозувати, який буде курс долара, який буде рівень безробіття. Ми не знаємо, чи будуть поставки гуми, чи будуть працювати заводи, що її випускають, якщо гума буде то по якій ціні. З одного боку зараз нафта дешевшає, тому що на неї нема попиту. Автомобілі стоять, бензин не потрібен. Значить і гума не потрібна. Можливо з-за цього бізнес, який завіз гуму на склади, буде сьогодні продавати що є й по цінам, щоб хоча щось продати, коли на неї малий попит. З іншого боку, чи буде наш бізнес завозити нову гуму в цьому місяці, що там буде з цінами з-за карантину в країнах, де її випускають теж невідомо. Якщо роботи нема, то ризикувати з новими шинами може й не потрібно. Але якщо машина годує й без неї ніяк, то купувати потрібно не саме дешеве. Я б придивився до  BRIDGESTONE Ecopia EP150,  MATADOR MP 47 Hectorra 3, LAUFENN G Fit EQ LK41 з недорогих але й не самих дешевих.

  0

19

Re: Износ резины.

RUNO,
Человек  без работы а вы про бренды

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

20

Re: Износ резины.

Зимова в мене хороша, убивати її не варіант.  Купувати тільки пару, теж думаю не вірно вже куди краще коли 4 колеса однакових. Купувати щось середня за якістью.. ну таке собі, тойже матадор у батька стоїть.. ну резина як резина, я б не сказав що хороша.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

21

Re: Износ резины.

Grafik87, А Solazo S Plus не дивилися?


  0

22

Re: Износ резины.

Александр007 написав:

RUNO,
Человек  без работы а вы про бренды

та суть не в тому, копійчина поки невелика капає(на фірмі ще є невеликий резерв, але об*ємів немає)... Думаю варто перестроюватись на "новий лад"  та жити по грошах.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

23

Re: Износ резины.

Росава преміорі це шлак...Шумить, -не комфортно їздити, тяжка,- повищена витрата палива...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

24

Re: Износ резины.

PGP написав:

Grafik87, А Solazo S Plus не дивилися?

А завтра подзвоню офіційний магазин та попитаю в чому різниця .. може і ту виберу.. бо різниця не велика.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

25

Re: Износ резины.

jasonua написав:

Росава преміорі це шлак...Шумить, -не комфортно їздити, тяжка,- повищена витрата палива...

а що хороше ? і звудки така інформація про цю резину ?

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0