51 Відредаговано Александр007 (2020-04-27 08:54:08)

Re: Износ резины.

Я Мишлен никогда не возьму.
Пусть хоть по цене как наша..  focus

Пирелли, бриджстоун, тойо.

На худой конец Ласса

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



52

Re: Износ резины.

Александр007 написав:

Я Мишлен никогда не возьму.

Мишлен в шинах как Apple в технике. Это если бы кому-то привезли из штатов глючный айфон, а он бы всем на основании этого рассказывал что Apple г..но  big_smile

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

53 Відредаговано Александр007 (2020-04-27 10:32:35)

Re: Износ резины.

Engineer,
Такое делают

Для лучшего сцепления верхний слой более дорогой.

А глубже эконом....

Пусть будет глючный айфон...

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

54

Re: Износ резины.

Александр007 написав:

Я Мишлен никогда не возьму.
Пусть хоть по цене как наша.. 

А для меня Мишлен номер один. Я бы на одно место с ним ставил Континенталь, но Контик со своей шиной Эко контакт 6 меня подразачаровали

  0

55 Відредаговано Александр007 (2020-04-27 12:07:28)

Re: Износ резины.

RUNO,
Конти не самая лучшая, да и очень тонкая боковина

Бриджстоун на Дастере больше нравится.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

56

Re: Износ резины.

Александр007 написав:

Конти не самая лучшая

За любую можно так сказать. Это будет и правдой и неправдой

  0

57 Відредаговано Сіренький (2020-04-27 15:49:53)

Re: Износ резины.

RUNO написав:

А для меня Мишлен номер один.

Поясни чому і яка модель.

RUNO написав:

Контик со своей шиной Эко контакт 6 меня подразачаровали

Останнім часом, помічаю, що шини з приставкою "ЕКО" або того ж типу у провідних виробників ідуть не гуд.
Вони заточені на економну витрату палива зі всіма своїми + і мінусами.

Пересівши на Хака Грін2 195/65/15 я не те щоб економії не побачив, а навіть накату поменшало...

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

58

Re: Износ резины.

В общем купил я премиори с плюс... резина свежая , на ощупь резина как резина... поезжу дам знать.  Дали еще гарантийную карту, так что посмотрим.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0
Спасибо сказали: PGP1

59 Відредаговано RUNO (2020-04-27 16:42:18)

Re: Износ резины.

Сіренький написав:

Поясни чому і яка модель.

Мішелін практично не робить поганих моделей. Звичайно, там де він дешевий, там буде гірше з держаком на мокрій поверхні але так за ці гроші будуть їхати і інші. Але Мішка робить гарний каркас. Його гума стійка до стирання. Я відкатав сезон на енерджі сейвер в розірі 195/65. Гума сподобалася. Накат на ній гірше ніж на Грін 2 в розмірі 185/65 але це очікувано. МСВ легкий для свого розміру, тому він доволі швидко втрачає накат і це відчутно навіть по різним за розміром колесам. Але якщо МСВ загрузити по самі помідори, то котиться він доволі добре. Дивно але Мішка енерджі сейвер стійка до стирання і при цьому глибина його протектора невелика. Це може бути і 7,5 мм і навіть менше. Саме тут я зробив помилку, коли переді мною був вибір придбати Мішку чи Контік Еко Контакт 6 я придбав Контік. Думав, ну Мішка вже давно на ринку а Контік ЕК6 новий з новою сумішшю гуми. Дарма що він ще не був в жодному тесті, візьму його. Я навіть не сильно здивувався, коли у цього контіка глибина протектора була 6,8 мм. Це дуже мало але якщо він такий стійкий як Мішка, то най буде. Ні, не стійкий. За 6 місяців і десь 12-15 т.км глибина протектора 4,9-5,1 мм. ЩО?   shok І ще мені не дуже зрозуміло де собака зарита, спочатку якось вона мені відчулась комфортною але потім якось я почав відчувати дуже чутливу реакцію підвіски на дрібні нерівності, наче у мене зламались амортизатори. Заміна амортів покращила ситуацію але це не ті відчуття, коли ти ставиш нові амортизатори й тут же зникають дрібні нерівності. Так що до Контика ЕК6 є питання. До речі є питання і до Нокіан Грін. Зимова ХКПЛ7 - з 4 шин через 10 сезонів дві нормальні  а на двох лопнув корд, тому гуму повело вісімкой. Одна з шин була просто пробита, й можливо вода попадала в прокол і визвала корозію а друга шина була вдарена боковиною. Гулі не було але чере декілька сезонів з плечової зони протектора пішов дріт. В літній Грін теж є питання. Я вирішив докатати старий Грін на задній вісі і через декілька сотень км помітив що автомобіль почало підкидувати. Поки заказував нову шину, іздив на Гріні. Під кінець машину вже підкидато як вовка з Ну постривай. Вердикт - обидва задні Гріни з круглої ворми стали яйцевидними. Каркас під протектором лопнув. На обох. От тільки я вже забув, то були старі шини з 2011 чи 2013 року випуску. Але зрозуміло те, що Нокіан робить каркас не дуже якісний. 10 років для нього забагато. Мішка б точно таке витримав, як на мене.

  0

60 Відредаговано Александр007 (2020-04-27 16:55:46)

Re: Износ резины.

RUNO,
Бриджстоун  лучше будет всяких нокиан.

Боковина всегда крепкая и с кордом проблем не бывает.
С годами эластичность не теряет

На Дастер не зря ее ставят,  камни не проблема, ударов не боится.

Про зимнюю бриджстоун рассказывал , удар в яме с острым краем разбил диск сильно, спустило.
Диск откатал а резина целая как и была.
Не убивается..

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

61

Re: Износ резины.

RUNO написав:

швидко втрачає накат і це відчутно навіть по різним за розміром колесам.

Поясни. Ти про легку массу і парусність? Та і при 195/65/15 кліренс більший, взлітаєш...

RUNO написав:

МСВ легкий для свого розміру

Іноді дуже конфортно їхати завантаженим, якщо ще й від тещі то ще і на душі приємно)))  Правда коли починаєш гальмувати то відчуваєш різницю. Для цього я періодично намагаюся різко відтормозитися на пустій дорозі щоб відчути і зрозуміти як реагує автомобіль.
Раджу всім, особливо в дощ.

RUNO написав:

. За 6 місяців і десь 12-15 т.км глибина протектора 4,9-5,1 мм. ЩО?   shok І

Ну хіба ти ніколи не звертав увагу, що Контік ходить найменше з усіх?

RUNO написав:

Заміна амортів покращила ситуацію але це не ті відчуття, коли ти ставиш нові амортизатори й тут же зникають дрібні нерівності

Оскільки в нас авто однакові тому кажи як перевіряв і які поставив. Враження?

RUNO написав:

4 шин через 10 сезонів

Ключове слово ДЕСЯТЬ СЕЗОНІВ!!!! Гріх жалітися...



П.С. Що там з тиском в шинах для себе вирішив?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

62

Re: Износ резины.

Сіренький написав:

Поясни

МСВ парусить більше ніж седан. А маса у нього невелика. Тому в нього добре відчувається чи зустрічний вітер чи попутній. Так же відчувається й ширина гуми.

Сіренький написав:

Ну хіба ти ніколи не звертав увагу, що Контік ходить найменше з усіх?

Вся справа у складі гуми. Якщо у ЕкоКонтакт 6 глибина протектора 6,8 мм, то хотілося б сподіватися що така шина буде більш стійкою до зносу. По Нокіан теж роблю подібні висновки. Якщо Грін дешева гума, тошвидко й зношується. Якщо ХКПЛ 2009 року була дорого, десь доларів по 140, то якість її висока крім каркасу. Резинова суміш дозволила пройти 70 т км з залишком протектора 4 мм. Там ще тисяч на 30 до індикаторів як на мене.

Сіренький написав:

Оскільки в нас авто однакові тому кажи як перевіряв і які поставив. Враження?

Аморти ставлю рідні Монро. Перевіряю на стенді. Вони, як правило, деградують поступово, тому цього не відчуваеш, поки не поставиш нові.

Сіренький написав:

Що там з тиском в шинах для себе вирішив?

Завжди на МСВ на 185/65 тиск рідний 2,4-2,6 бара а на 195/65 менше на 0,1-0,2 бара

  0

63 Відредаговано Игорь Петрович1 (2021-08-04 15:59:38)

Re: Износ резины.

Сосед комплект немного бу Континеталь Эко предлагает на бартер. Но размер 175/80/14. Что скажете,друзья?

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

64

Re: Износ резины.

Игорь Петрович1 написав:

Сосед комплект немного бу Континеталь Эко предлагает на бартер. Но размер 175/80/14. Что скажете,друзья?

Я ездил на такой, мягче едешь по огромным колдобинам. Машинка чуть выше. По песку и грязи хуже. По трассе нормально

Mcv / К7м / 2008
  0
Спасибо сказали: Игорь Петрович11

65 Відредаговано Игорь Петрович1 (2021-08-04 16:45:10)

Re: Износ резины.

_Slava, Спасибо за отзыв,визуально колёса шире и выше ,чем 165/80/14.Ничего не затирает,особенно впереди?

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

66

Re: Износ резины.

Игорь Петрович1, подивіться шинний калькулятор!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

67

Re: Износ резины.

Игорь Петрович1 написав:

_Slava, Спасибо за отзыв,визуально колёса шире и выше ,чем 165/80/14.Ничего не затирает,особенно впереди?

Ничего не затирало, восторга не было, но и претензий тоже

Mcv / К7м / 2008
  0

68

Re: Износ резины.

jasonua,  Якось мозок не спри умає,нудно рахувати

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0