26 Відредаговано Valerik (2020-04-24 21:58:23)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Вставлю и свои пять копеек как владелец 1.0 литрового..
Мотор хороший для города и по трассе 90, город пригород. По трассе 110..120 идет, 130 не очень комфортно около 3900..4000 об/мин. и нехватает 6-ой передачи.. Остальное все вполне приемисто и причлично, я не ощутил почти разницы, пересев с Логана 1.4. Легкое касание педали и обороты чуть выше, чем на 1.4... Под мои функции хватает, брал атмосферник под газ (сейчас в прайсах как отдельная комплектация) и не хотел завязываться с турбиной.
В результате:
1. Мотор ездит на газобензиновой смеси, при форсаже от 12 до 50% идет подвпрыск и после 3500 оборотов перебрасывает на бензин
2. Из-за этих режимов работы не требуется регулировка клапанов, как на моторах прошлых поколений.
3. По бензину показывает 5 л на 100 трасса, 6,8 город, зимой до 7.5
Мне Киев-Буча хватает и я доволен.. Три-четыре раза в год в Одессу по трассе 110.120 местами до 130 можно..

Если без газа, то лучше 0.9, но мое ИМХО - это не самый лучший и экономный мотор в классе.. Лучший по экономичности 1.0турбо на Шкодах Фабиях..
Однако 0.9 турбо будут снимать с производства на следующих поколениях.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: lukis, MaksTrout2



27 Відредаговано lukis (2020-04-24 22:01:12)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

lktrgl написав:
MaksTrout написав:

Спочатку і думав брати Степвей з дизелем в Зен комплектації.
Але авто треба зараз, а в кредит на 150 штук влазити не хочу. Тому думаю про Логан.
Якщо будуть вільні гроші - Логан можна буде продати і взяти дизельний Степвей. Але на сьогодні важко щось загадувати.

сейчас в прайсах стоит Life+ 1.0л 73л.с. + ГБО
305 100 грн если в кредит Бонус+

это значит, что с ГБО поковырялись прямо на заводе, а не местные оч. умелые  ручки

лично я на ГБО еще никогда не ездил (водителем)

прайс
https://storage.m.renault.ua/source/use … an_UKR.pdf

Нет, ГБО поставил дилер. Читайте сноску 2 внизу.
Они поставят на него пароль и вам его не скажут.

  0
Спасибо сказали: lktrgl1

28

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik написав:

Однако 0.9 турбо будут снимать с производства на следующих поколениях.

Откуда инфа? Что будет взамен?

  0

29

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

lukis написав:

Нет, ГБО поставил дилер. Читайте сноску 2 внизу.
Они поставят на него пароль и вам его не скажут.

спасибо за уточнение. не заметил
подскажите, зачем водителю этот ,,пароль,, , что он предохраняет и насколько это важно ?
заранее спасибо

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0

30

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

По обзорам, если погуглить, будут1.0 sce , дизелm и TCe 100 (турбированный литр с опцией ГБО). Посмотрите сайт дачии у поляков и немцев. У них уже новая линейка.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: lukis, svserj, MaksTrout, alex.cver4

31

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

lktrgl написав:

подскажите, зачем водителю этот ,,пароль,, , что он предохраняет и насколько это важно ?

Что бы гаражные умельцы не делали ТО

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

32 Відредаговано lukis (2020-04-24 22:36:23)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Да, там двигатель TCe 100 LPG с 140 Нм при 2250 об/мин.
Такие же параметры сейчас у 0,9

  0
Спасибо сказали: MaksTrout1

33 Відредаговано sdj387jsd (2020-04-25 00:08:38)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Якщо рівняти 0,9 та 1,5.
0,9 спритніший якось, але це якась дразнілка. Його спритності недостатньо якби, ще в 2-3 рази ну то так. А так дразнить зараза. На трасі його мало мало smile
1.5 навпаки, здається телятком але на 3-4 передачі ну щось та уже є, але теж щеб в 2 рази більше...
А так можна скати і те і те по своєму дразнить smile мало!!! але і економно.

Літрове гадаю не дразнить! Не мав досвіду, але гадаю там все відразу зрозуміло! 1.5 колесами при старті, все таки може шкрябати! 0,9 не знаю!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: MaksTrout1

34 Відредаговано jasonua (2020-04-25 00:22:20)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

sdj387jsd написав:

1.5 колесами при старті, все таки може шкрябати! 0,9 не знаю!

Думаю, що теж може шкрабати, але не довго!((
Я б на місці Valerik, взяв б.у авто з надійним двигуном і коробкою на ті гроші, які зараз є в наявності, щоб не влазити в кредити, обовязкове каско і інші витрати....
Але автор б.у. не розглядає, тому пас!)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

35 Відредаговано Valerik (2020-04-25 00:49:37)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Ви напевно помилися, не я питав тут що брати...
А по-друге, нудить мене від б\у машин.. Мені їх брати економічно недоцільно.Пробіги 30 тис на рік..Береш 2-річку - вона бита, утоплена це лайно..Береш 4 річку із скрученим пробігом 80..100 тис і почанеєш її ремонтувати..(так само як я свою попередню, що стала б/у у мене в руках з 5-го по 11 рік)

А хто Вам сказав що мотори 1.0 і 0.9 ненадійні? Вони вже в ЄС по 300+ тис понакатували і що? Сучасна флософія інша, спірна..Є статті що ніфіга вони не екологічні.. Економні? -0.5..1л на 100 ..Небагато.. Але це останнэ покоління ДВЗ і інших нема на ринку, якщо це не пафосний і бридкий в азійському дизайні японець, чи такий же бридкий ззовні кореець (всі з некислою ціною) чи не металобрухтове бите лайно з-за океану. Чомусь я не розумію естетики азійських дизайнерів - суміш покемона з роботом трансформером мультяшним..

Але б/у машини ще гірші..Це якшо у Вас 5..10 тис на рік, то можна..Мені економічно недоцільно..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: PGP, MaksTrout, alex.cver3

36

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik, так, вибачюся, переплутав, мав на увазі MaksTrout
Б.у. треба вміти вибирати. Звичайно якщо взяти биток чи з під таксі то не повезе з машиною однозначно.
А якщо машина доглянута, є історія і т.п., то буде служити без проблем.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

37 Відредаговано Valerik (2020-04-25 01:07:14)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Б/у треба тільки у сусіда, родича, друга, боса і т.п. коли знаєш історію і бачив..Все інше, вибирай не вибирай, але ...З об'яв кіт в мішку...Моя попередня продалась по наводці СТО і майстра, вона ніде не світилася в об'явах.. Але..110 тис - стойки амортизатора і деталі ходвої..7..8 років - почне здаихти радіатор кондера і т.д...тобто час іде, знос виробітка..Гума сальниково-ущілнювальна сохне, сальники двигуна хронічно туманять, бо задири мікроскопічні після замін..і т.д..Чеакєш, коли  масло піде з коробки..Раз на рік підшипники ступиць вже замінені летять..

Фу! бридко згадувати..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

38 Відредаговано jasonua (2020-04-25 01:36:31)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik, я мсв брав б.у із Швейцарії 6-ти річну з пробігом 170тис. км
За 2.5роки наїздив 70тис.км. Брав у гонщика, який ганяє машини із Європи.
Зараз машині 8років. Пробіг 240тис. км. За весь пробіг поміняв 2рази грм, 5разів масло (авто на газу, багато трасового пробігу), 2 шарові і 2 наконечники і 1 відбійник амортизатора переднього. Нічого більше не робилося. От не розумію, звідки такі ви берете суми...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

39 Відредаговано Valerik (2020-04-25 02:23:07)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

jasonua написав:

Valerik, я мсв брав б.у із Швейцарії 6-ти річну з пробігом 170тис. км
За 2.5роки наїздив 70тис.км. Брав у гонщика, який ганяє машини із Європи.
Зараз машині 8років. Пробіг 240тис. км. За весь пробіг поміняв 2рази грм, 5разів масло (авто на газу, багато трасового пробігу), 2 шарові і 2 наконечники і 1 відбійник амортизатора переднього. Нічого більше не робилося. От не розумію, звідки такі ви берете суми...

А Ви знаєте що в ній міняв власник до Вас? Там може бути зчеплення поміняне..А далі Ви написали про накінечники, відбійники..
Вангую!!! Скоро у Вас полетить глушник, принаймні його опори і як раз 8 років поріг висиплется радіатор кондиціонера....Якщо залізити і побачити, то сальники колінвалу туманять, але не течуть.. Я свою продав з таким же пробігом, але 11 років.. У мене протік сальник-пильник півосі, вчасно за 2 квартали від СТО помітив як масло з коробки тече, та згнила трубка охолоджувальної рідини, бо сталеве осердя накінечника, плавлене в гуму проттрухло.. Саме 9ий..10 ий рік пішло з пильниками шруса, поміняв термостат, всі радіатори..До 8 років не сипалося нічого...Остання проблема з сальником та трубкою сталася за два місяці до продажу на 10.5 років..У Вас все попереду..

Саме час Вам продавати, я без жартів...

І взагалі, я терпіти не можу міняти накінечники, втулки шарові. А моєї дружини істерики які, коли на ремонт гроші йдуть!
Дорого стає тримати таку машину

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

40 Відредаговано jasonua (2020-04-25 09:43:10)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik написав:

А Ви знаєте що в ній міняв власник до Вас?

Знаю, є сервісна книга. Дана тема не про мсв, тому якщо цікавить пишіть в ЛС.
А на б.у авто гнати бочку не треба! Є живі б.у а є убиті..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

41 Відредаговано jasonua (2020-04-25 09:48:02)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Valerik написав:

До 8 років не сипалося нічого...

Ну і не краще MaksTrout взяти 2-3річне б.у. авто з історією і порїздити 5років без кредиту, назбирати за той час ще грн а не виплачувати кредит і замінти на інше авто?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

42

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

jasonua написав:

А на б.у авто гнати бочку не треба! Є живі б.у а є убиті..

Це як не гнати бочку на азартні ігри. Хтось в них виграє, а хтось програє. wink
Бочка на б/у якраз таки гониться через те, що це лотерея. Причому ймовірність виграшу не така вже й висока...

jasonua написав:

Ну і не краще MaksTrout взяти 2-3річне б.у. авто з історією

Якщо повезе - краще. Якщо не повезе - гірше. Якщо хочеться випробувати долю на собі, то звичайно можна. Якщо ні, то небажано.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, svserj, MaksTrout3

43

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

(с) Larsen - хоч з Вам і люблю, займати в дискусії, протилежні сторони. Але тут ніяк не вийде, Ви ще не згадали "короновірус" та його вплив на авто ринок, тому, щас коли авто потрібно на щас, нове краще...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: Larsen, MaksTrout2

44

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

jasonua написав:
Valerik написав:

До 8 років не сипалося нічого...

Ну і не краще MaksTrout взяти 2-3річне б.у. авто з історією і порїздити 5років без кредиту, назбирати за той час ще грн а не виплачувати кредит і замінти на інше авто?

С учетом скидки 30000, которую дают при покупке в кредит, получается практически без переплаты и каско бонусом, это если в течение года кредит погасить. Проверено лично и все тщательно просчитано.

Sandero 0.9 механика
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, MaksTrout, alex.cver3

45

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

alexgreen написав:
jasonua написав:
Valerik написав:

До 8 років не сипалося нічого...

Ну і не краще MaksTrout взяти 2-3річне б.у. авто з історією і порїздити 5років без кредиту, назбирати за той час ще грн а не виплачувати кредит і замінти на інше авто?

С учетом скидки 30000, которую дают при покупке в кредит, получается практически без переплаты и каско бонусом, это если в течение года кредит погасить. Проверено лично и все тщательно просчитано.

Мой кореш так осенью прошлого года Каджарика брал, а до этого также с Логаном поступил. Если в следующем году надумаю брать что-то из Реномобилей, то тоже так мечтаю поступить с кредитом-всеравно не менее года на гарантии сидеть придется.

  0

46 Відредаговано MaksTrout (2020-04-25 22:42:28)

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

Добрый вечер!
Сначала хочу сказать всем спасибо за советы и помощь. Ниже опишу свои выводы и задам несколько вопросов, которые возникли в процессе.

Вопрос 1. По поводу двигателя. Судя по тому, что удалось найти 0.9 TCe сняли с производства и в Европе вместо него уже литровый с турбиной. Я, сходя из Ваших советов, склонялся с 0.9 турбо.
Есть ли какие-то подводные камни в покупке нового авто, двигатель которого уже снят с производства? Закрадываются мысли "не зря же его заменили".

Вопрос 2. По поводу формы кузова. Я упустил, что на рынке есть еще обычный Sandero. Поскольку мне играет роль цена и нет особых требований к размеру багажника, я бы его рассмотрел. Тем более, что хетчбеки мне больше нравятся. Но на этом форуме я встречал фразу что "Сандеро козлит" за счет того, что база короче. С другой стороны при парковках в Киеве должно быть удобней за счет меньшего размера.
Как считаете, на чем лучше будет ездить новичку: на Сандеро или на Логане?

Сейчас склоняюсь к 0.9. Но с 0.9 не факт что может получится купить в ближайшее время. Потому мой алгоритм следующий:
стараюсь взять 0.9 тубро;
если с 0.9 не получится (не будет в ближайших поставках) - то придется брать 1.0 атмо.

  0

47

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

MaksTrout написав:

стараюсь взять ... в зависимости от Ваших ответов на вопрос выше;

дружище, спросить совета это всегда разумно.

только вот платить средства Вы будете свои и надолго.

так что сделать выбор прийдется исключительно самому  и под личную ответственность....

в процессе выбора авто, интересует Logan MCV + РКП-5 + (Stepway) ZEN
  0

48

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

lktrgl, там имелось ввиду по поводу фраз "Сандеро козлит". Вот даже пересмотрел видео Инфокара о Сандеро: так люди в комментариях пишут так. Некоторые даже с Джимни сравнивают. Но, поскольку у меня нет опыта, то не могу понять насколько это серьёзно.
Сам я сколяюсь к хетчам. Но сложно понять как проявляется вышеуказанное.

  0

49

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

MaksTrout, здесь БЖ читал? Может больше ясности будет что лучше 1,0 или 0,9 и уж про "странности робота" тоже есть.
https://www.drive2.ru/cars/renault/sand … =UA#filter

  0

50

Re: Logan 1.0 SCe VS Logan 0.9 TCe

svserj написав:

MaksTrout, здесь БЖ читал? Может больше ясности будет что лучше 1,0 или 0,9 и уж про "странности робота" тоже есть.
https://www.drive2.ru/cars/renault/sand … =UA#filter

Я перечитал почти все бортовые журналы здесь, на drive2.ru, отзывы на infocar.ua.
Рассматриваю только механику.

  0