1

Тема: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).
В експлуатації були 1 місяць, (потім виявилося що килимки не для Logan mcv, а для седану, при покупці не звернув на це увагу(((, на килимках є дата виготовлення 28.12.2019.
Килимки реально у відмінному стані, не порвані, не затерті. Зроблені з якісного матеріалу, еластичні, не мають запаху. Виробник: Avto-Gumm
Відправлю Новою поштою. Можлива відправка наложеним платежем.
Брав тут: https://autologan.com.ua/reno-logan-dac … t-452.html

520грн.
Переглянути килимки можна тут.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kilimk … HrW8K.html

  0



2

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt, а чим вони на Logan mcv не підходять?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

jasonua написав:

pharmacevt, а чим вони на Logan mcv не підходять?

Ви знаєте, ну от трошки вони як ніби не в розмір. Передні лежать як слід, а ось задні ні. Я пробував задні коврики класти в седан - то там вони лягають гарно. Видно таки геометрія кузова/днища в седані і MCV різна, принаймні, в томі місці де ставити ноги заднім пасажирам)))
P.S. Ось уже отримаю коврики під MCV і відзвітую як вони.

  0

4

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt, Боюсь вас разочаровать... но новые будут такие же по форме  dntknw

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

5

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

Лево написав:

pharmacevt, Боюсь вас разочаровать... но новые будут такие же по форме  dntknw

Все може бути(((
При покупці, я в магазині про це запитував, чи відрізняються килимки седан від MCV? Обіцяли, що MCV-шні (того ж таки виробника Auto-Gumm) ляжуть ідеально. В будь-якому разі є можливість повернення. Якщо ж MCV-шні не підійдуть теж, то я тоді не знаю що й робити? Хто що юзає щоб було і практично і в розмір?

  0

6

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

В мене теж позаду теліпаються. acklad  І геть не щільно хоча логан.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

Хорошие коврики, мне нравятся.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

8 Відредаговано pharmacevt (2020-03-25 12:14:39)

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

lukis написав:

Хорошие коврики, мне нравятся.

Про які саме пишете? Ті що в продажі хороші?

  0

9 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-25 12:14:53)

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

Теж Auto-Gumm чи якісь інші?

Передні оставив зі сандерика. Вони щільніші та м'якші, з ними все ок. Задні не знаю, які йшли в наборі. Треба буде сфотографувати.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

sdj387jsd написав:
pharmacevt написав:

Теж Auto-Gumm чи якісь інші?

Передні оставив зі сандерика. Вони щільніші та м'якші, з ними все ок. Задні не знаю, які йшли в наборі. Треба буде сфотографувати.

Ану сфоткайте. Чесно кажучи, я в шоці, що це так не просто, просто купити килимки)))

  0

11 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-25 12:19:49)

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

Чесно кажучи, я в шоці, що це так не просто, просто купити килимки)))

Ггг я на це болт поклав smile змирився. На-протязі дня фото скину. (пригрібу авто, ато 2 місяці не знало що таке прибирання + будівництво там жах)

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

12

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:
lukis написав:

Хорошие коврики, мне нравятся.

Про які саме пишете? Ті що в продажі хороші?

Ну да, эти

  0

13

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:
Лево написав:

pharmacevt, Боюсь вас разочаровать... но новые будут такие же по форме  dntknw

Все може бути(((
При покупці, я в магазині про це запитував, чи відрізняються килимки седан від MCV? Обіцяли, що MCV-шні (того ж таки виробника Auto-Gumm) ляжуть ідеально. В будь-якому разі є можливість повернення. Якщо ж MCV-шні не підійдуть теж, то я тоді не знаю що й робити? Хто що юзає щоб було і практично і в розмір?

Ага. Отримав нові килимки, що призначені для Logan MCV - дива не сталося... Я не знаю в чому прикол, але задні килимки один-в-один як
в моделі для седану((( Коротше, товар я повернув постачальнику і зробив висновок, що виробник Auto-Gumm погано пропрацював модель килимків. Причому, якість матеріалу, як на мене, досить пристойна, але хто вибагливий до того як килимки лежать в салоні авто - то даного виробника для MCV порадити не можу(((

  0
Спасибо сказали: Lavrik1

14

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

Ану сфоткайте. Чесно кажучи, я в шоці, що це так не просто, просто купити килимки)))

Spoiler

http://images.vfl.ru/ii/1585226414/8a0d885e/30007913.jpg
http://images.vfl.ru/ii/1585226414/d3d54607/30007914.jpg
http://images.vfl.ru/ii/1585226415/fb53b7c0/30007915.jpg

Ну ось таке, гадство позаді. Спереді всі щільно гарно від сандерика ідеально підійшли.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

15

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

sdj387jsd написав:
pharmacevt написав:

Ану сфоткайте. Чесно кажучи, я в шоці, що це так не просто, просто купити килимки)))

Spoiler

http://images.vfl.ru/ii/1585226414/8a0d885e/30007913.jpg
http://images.vfl.ru/ii/1585226414/d3d54607/30007914.jpg
http://images.vfl.ru/ii/1585226415/fb53b7c0/30007915.jpg

Ну ось таке, гадство позаді. Спереді всі щільно гарно від сандерика ідеально підійшли.

Ну да. Не айс)))
Якась фігня. Невже ж не можна зробити ті килимки до пуття?

  0

16 Відредаговано sdj387jsd (2020-03-26 16:02:33)

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

Якась фігня. Невже ж не можна зробити ті килимки до пуття?

Та фіг його, знає з переду все чітко. Жодних претензій нема а ось по заді підібрати. А на коврику, пише сандеро. ООоо тільки щас поняв де мене на покупці авто нає, бали. lol  lol  lol
Сандеро салон коротчий. Більше року авто тільки замітив, ото вже даю.:) Але задні коврики всерівно гавняні тверді.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

17

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

sdj387jsd написав:
pharmacevt написав:

Якась фігня. Невже ж не можна зробити ті килимки до пуття?

Та фіг його, знає з переду все чітко. Жодних претензій нема а ось по заді підібрати. А на коврику, пише сандеро. ООоо тільки щас поняв де мене на покупці авто нає, бали. lol  lol  lol
Сандеро салон коротчий. Більше року авто тільки замітив, ото вже даю.:) Але задні коврики всерівно гавняні тверді.

Есть комплект на Логан 2. Носился месяцев 6.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

18

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

У меня в сандерике задние коврики немного другие,хотя производитель тот же.Сильно отличается центральный,он практически полностью закрывает тонель.
Задние боковые я покупал отдельно,потому что у предыдущего владельца они были от Логана.У них немного другая форма.

ВАЗ-2103 1973->>Ланос-1.4 2007->> Рено Сандеро-1.2 2013.
  0

19

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

Bob3000 написав:

Есть комплект на Логан 2. Носился месяцев 6.

Дякую, поки, будівництво. То і цих галош вистачить, щодня по чертверь коврика землі піска. Ну а далі як. уже все чистенько то можна шось покультурніше.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

20

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).
В експлуатації були 1 місяць, (потім виявилося що килимки не для Logan mcv, а для седану, при покупці не звернув на це увагу(((, на килимках є дата виготовлення 28.12.2019.
Килимки реально у відмінному стані, не порвані, не затерті. Зроблені з якісного матеріалу, еластичні, не мають запаху. Виробник: Avto-Gumm
Відправлю Новою поштою. Можлива відправка наложеним платежем.
Брав тут: https://autologan.com.ua/reno-logan-dac … t-452.html

520грн.
Переглянути килимки можна тут.
https://www.olx.ua/uk/obyavlenie/kilimk … HrW8K.html

Килимки продані. Усім дякую.
Але що ж мені без килимків тепер бути? Чи з лінолеуму вирізати))), чи що робити? Є якісь нормальні варіянти по килимках чи таки нє? dash1

  0

21

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

що ж мені без килимків тепер бути? Чи з лінолеуму вирізати))), чи що робити? Є якісь нормальні варіянти по килимках чи таки нє?

Можна погратися з універсальними. Може якісь гарно ляжуть.

  0

22

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

Георгич написав:
pharmacevt написав:

що ж мені без килимків тепер бути? Чи з лінолеуму вирізати))), чи що робити? Є якісь нормальні варіянти по килимках чи таки нє?

Можна погратися з універсальними. Може якісь гарно ляжуть.

Так з базарами зараз проблема, а через інтернетмагазини не дуже награєшся - дорого(((

  0

23

Re: Майже нові килимки для Dacia/Renault logan - седан(!).

pharmacevt написав:

Так з базарами зараз проблема

Так,тому зараз доцільне тимчасове рішення - кусок ленолеуму, тощо. А там, як складеться.

  0