4,976 Відредаговано alex.cver (2021-11-09 16:30:18)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

alex.cver, яка вакцина, скільки повних років?

Коронавак, июль, 53. Жена, июль, Файзер от работы, тока раз чихнула или показалось. В полном контакте была со мной 7 суток до скорой

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0



4,977

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:
Bob3000 написав:
anry77 написав:

Такие посты, как у alex.cver нужно собирать и читать на ночь антиваксерам. А особо упоротых в реанимацию на экскурсию.

Я кстати так и делаю, прямо с телефона  coffee

Вы это, еси шо там ошибок куча, я ж лёжа с мобилы причем лежать тока на пузе или Макс на боку smile так шо там одни ляпасы будут с Т9 smile

Та, что я без понятиев?
Поправляйся.

P.S. Кстати пришлось компрессы/обтирания уксусом/водкой делать ковидному члену семьи.
       Не сбивалась слишком высокая температура, плюс колол укольчики.
       Две недели борьбы и сейчас бегает как новенький  crazy

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

4,978 Відредаговано alex.cver (2021-11-09 17:30:22)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

У соседа нет прогресса. Кашель чуть стих, но походу лёгкие пропали хорошо и дальше пропадают. 10 спецов были у него и на компе снова смотрели очаги поражения, у него глубокие рубцы, лёгкие. Сказали показатель самый низ до реанимации. Сказали ему быть готовым к перевозке в реанимацию, 57 лет, 110 кг. У него 8-10 дней температуры до 39.5 дома и тут со мной вместе 6 день как забрали сюда. Вот такие пироги. А так Ковид не опасная нет болезнь. Ее придумали.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,979 Відредаговано jasonua (2021-11-09 17:34:30)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver, запитайтеся у сусіда чи є у нього хронічні захворювання і чи приймав антибіотики при хворобах, чи часто хворів на грип?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,980

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

alex.cver, запитайтеся у сусіда чи є у нього хронічні захворювання і чи приймав антибіотики при хворобах, чи часто хворів на грип?

У него был инфаркт 4 года назад

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,981

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

в дослідженнях зустрічалась інформація на який день рівень антитіл зріс достатньо?

Не зовсім зрозумів питання. Можливо буде це цікаво
Ученые выяснили особенности формирования антител к коронавирусу
https://charter97.org/ru/news/2021/11/8/443390/

alex.cver написав:

Не получилось проскочить

Скорейшего выздоровления! Все будет хорошо!

  0

4,982

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Георгич написав:

Додам

Я посмотрел это видео. Там правозащитник возмущается что принуждают, лишают конституционных прав. Красиво звучит. Но что в этом кроется? Он называет фамилию евродепутата. Гугла говорит что это Кристин Андерсон - член консервативной популистской партии Германии, АдГ. Спрашиваю гугла что за партия. Оказывается что

Какие только ярлыки не навешивают на "Альтернативу для Германии": правопопулистская, протестная, антиисламская, пророссийская. DW проанализировала программу молодой партии.

Судя по многочисленным заявлениям партийных лидеров и их активным контактам с Москвой и посольством РФ в Берлине, АдГ является "пророссийской" и даже "пропутинской" партией.

полный текст https://www.dw.com/ru/адг-партия-консер … a-19244107

Мне дальше стало неинтересно разбираться. Ибо я знаю, что когда Капитолий штурмуют с русскими словами давай быстрее, то я знаю, что это не совпадение. И когда желтые жилеты во Франции не просто так жгли машины. И что в Беларуси на границе на очень хорошем русском "беженец" жалуется, что его не пропускают в Польшу - тоже не просто так.
В конкретном случае антивакцинаторная кампания горячо поддерживается Кремлем и проплаченные говорящие головы на любом языке несут его посыл. Вот вопрос - если мы поддерживаем гибридную кампанию Кремля, то мы проплаченные им или просто "полезные идиоты"? Мне кажется, надо критично мыслить и искать подтверждение инфе, чтобы не оказываться в рядах сторонников его гибридных посылов в роли полезных идиотов Кремля.

  0

4,983

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:

Вот такие пироги. А так Ковид не опасная нет болезнь. Ее придумали.

головне, шо ви та ваші родичі вже знаєте, шо то за штука є ковід... одужуйте швидше та ні про що погане не думайте; усе буде гаразд!  coffee

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

4,984

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

А обмеження з сертифікатами-це порушення прав людини!

Треба обов'язково це донести канадійцям, бо вони ще не розуміють, що за права людини потрібно боротися

В Торонто невакцинированных полицейских будут отправлять в отпуск за свой счет
https://nv.ua/world/countries/v-toronto … 90762.html

Более 3 тыс. медиков отстранили от работы в Канаде из-за отказа привиться

Источник: https://24.kz/ru/news/in-the-world/item … -privitsya

  0

4,985

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Перелік медичних протипоказань та застережень, за якими  надаються протипоказання до вакцинації проти COVID-19

https://docs.google.com/document/u/0/d/ … obilebasic

  0

4,986

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, мав на увазі коли в організмі є достатньо антитіл для відштовхування корони. Тобто якщо я сьогодні роблю вакцинацію першу або третю то антитіла в мене напевно завтра не будуть високими ?


А взагалі поки є час і одні говорять про шкоду вакцини, то я хочу розібратися з тим коли собі колоти третю дозу.
Так як судини в мене не "ахті" то вакцинуватися, і ще раз вакцинуватися.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,987

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, мої наче пішли на поправку. Постійно в масці. Сатурація просідала всього до 93. Цього було достатньо щоб ходити в туалет як подвиг. Температура стабілізувалася. Важко робити повний вдих.

Я от тільки не розумію як людям задавати аналізи "ковідні" якщо вони закриті .
Відділення переповнене, закінчилися безкоштовні інсулінові шприци і дексаметпзон.
В один день не в ковідній лікарні 17 смертей за добу.
Ті хто лежать то кажуть, що персонал тільки екстрено і бігає до пацієнтів чи то реанімувати чи боротися з тими хто від гіпоксії знімає маску.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

4,988 Відредаговано alex.cver (2021-11-09 19:38:14)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Третьего в палату. На полу напольном кислороде,но легкий. 4 дня боролся сам, но 38.8 жахнуло и 93 сатурация, сами приехали сдались ибо скорая п забила б. Молодец, 35 лет. Молодежь гораздо умнее старья. И лёгкие целые останутся и через недельку дома будет. Вот как нужно делать, с ПЦР ом приехал только и сатурацией 93. Говорит боролся бы и дальше, сами делали уколы и от расжижения крови и тд но при 93 сатурации уже не рискуют дальше

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,989

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:

У него был инфаркт 4 года назад

Ясно. Тому так тяжко переносить.
Нехай виздоровлює!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,990 Відредаговано alex.cver (2021-11-09 19:46:19)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

RUNO, мої наче пішли на поправку. Постійно в масці. Сатурація просідала всього до 93. Цього було достатньо щоб ходити в туалет як подвиг. Температура стабілізувалася. Важко робити повний вдих.

Я от тільки не розумію як людям задавати аналізи "ковідні" якщо вони закриті .
Відділення переповнене, закінчилися безкоштовні інсулінові шприци і дексаметпзон.
В один день не в ковідній лікарні 17 смертей за добу.
Ті хто лежать то кажуть, що персонал тільки екстрено і бігає до пацієнтів чи то реанімувати чи боротися з тими хто від гіпоксії знімає маску.

Мне при 95-96 и то немного есть. Но 93 это лёгкие, тяжёлые тут гораздо хиже. Выкрутятся, должны. От у соседа 84. Он оторвался от кислорода на 5 мин Макс и нада успеть пассать сбегать ему и быстро, а сходил вчера по большому, у него сатурация резко до 60 пока трудился и дошел. То теперь весь день думают пора ему в реанимацию или ещё терпит. Пока у нас, но с реанимации уже 4 спеца его обследовать приходили. Он на стрёме. А я молюсь, при всех траблах лёгких, моя сатурация на плаву меня держит, тьфу 3 раза. Может потому что не курил всю жизнь

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,991

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:

Третьего в палату. 35лет.

Запитайте по можливості чи має хронічні хвороби і чи часто хворів на грві..Чи приймав раніше антибіотики.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,992

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:

Может потому что не курил всю жизнь

По любому хто не курить -має живіші легені.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,993 Відредаговано RUNO (2021-11-09 21:17:44)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

мав на увазі коли в організмі є достатньо антитіл для відштовхування корони

У кожної людини це різний рівень. Вірус заходить через слизові носоглотки й навіть очей. Можливо зразу заходить в легені й там закріплюється. Але слизова зволожена, її омивають секреторні імуноглобуліни. В роті це типу А. Наприклад, якщо людина постійно має проблеми з карієсом, у неї може бути низький рівень IgA. Ну і звичайно схильність до застудних захворювань. Тому слизиста повинна бути весь час зволожена. Це її захисний бар'єр від збудників. Чому Комаровський постійно наголошує на провітрюванні, зволоженні приміщень, прийманню рідини в достатній кількості. Це все сприяє кращому захисту слизової. А от коли її пробиває, там вже в роботу включаються по своїй черзі антитіла. Зрозуміло, що у кого слизову пробиває швидше, потрібно мати вищий рівень антитіл для нейтралізації вірусу. Зараз вважається правильним, робити бустер через 6 місяців. Але ти можеш сам для себе стати вченим. Зроби тест на антитіла зараз, потім через 3 місяці, потім перед бустером ще раз. Потім після бустера через місяць ще раз. І ти зробиш графік рівня своїх антитіл

Сіренький написав:

Ті хто лежать то кажуть, що персонал тільки екстрено і бігає до пацієнтів чи то реанімувати чи боротися з тими хто від гіпоксії знімає маску.

Це вже ми як електорат повинні питати владу, чому це все так трапилося. Провальне щеплення, медичному персоналу мало платять, тому його нестача в лікарнях, умови роботи важкі, перебої з киснем, люди не можуть докликатися ні швидкої ні лікаря, тому вони панікують, що залишеться самі з собою напризволяще. Я вже не кажу що лікуванням ковіду займаються не інфекціоністи.  Тобто ми бачимо неспроможність держави налагодити процес боротьби з ковідом. І це через півтори року початку епідемії.

Сіренький написав:

Важко робити повний вдих.

Якщо дуже просто, приблизно й грубо сказати, то коли вірус в носі, виділяється слиз, який можна посморкати. А легені сморкатися не можуть. Тому вони заповнюються. Швидко процес в зворотньому напрямі не відбудеться. Зміни на КТ будуть до 8 місяців, якщо не виникне фіброз. Саме важливо, коли починається цитокіновий шторм і видно падіння сатурації, реагувати гормонами потрібно миттєво. Якщо процес запустити на години, дні, то повертатися до нормальної сатурації  потрібно буде довше й важче.

  0

4,994

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

капец как размыто... противопоказания не о чем

Это для врачей, но я надеюсь, можно и так понять. Как-бы упрощенно - есть острая аллергическая прививка в анамнезе, от ковида делать очень осторожно. Если первая прививка от ковида дала анафилактический шок, вторую делать нельзя. Также нельзя делать прививку с острым инфекционным процессом. Естественно никто не додумается после тяжелой операции, когда пациент в реанимации, делать еще и прививку. В остальных  редких случаях врачу надо обращать внимание на некоторые вещи

  0

4,995

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

По любому хто не курить -має живіші легені.

В ковіді є одна особливість. Гинуть цілком здорові люди, які не пили, не курили, займались спортом, дайвінгом. Якщо неправильно лікувати, тобто назначити ліки які не можна а потім не назначити ліки, які треба, то у таких людей збиткова цитокінова реакція власної іммунної системи заповнює легені інфільтратом і вони гинуть. Тобто їх вбиває не вірус а власний сильний імунітет.

  0
Спасибо сказали: alex.cver1

4,996

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

Тобто їх вбиває не вірус а власний сильний імунітет.

crazy
Дуже тяжко в це повірити...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,997

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

Дуже тяжко в це повірити...

Я знаю лікарів, які в це до сих пір не можуть повірити.
Але навіть в українському протоколі чорним по білому написано - ковід рідко ускладнюється бактеріальної інфекцією, десь 7-8% хворих. І то це відбувається як госпітальна інфекція. Тобто на дому антибіотики потрібні дуже рідко. Я точно знаю, що враження легень по КТ навіть в 25% проходить само по собі без антибіотиків. Враженення є а аналізи не показують що там бактеріальна флора. Такий ковід проходить без антибіотиків.

  0

4,998

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Ушел сосед в реанимацию. Вниз.  У меня новый сосед. Сам сдался, 4 дня температура, сатурация 93. Сам приехал када 38.8. молодец.35 лет. Зато нет ещё воспаления

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

4,999 Відредаговано _AlexSander_ (2021-11-09 22:06:34)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

сестру жены выписали. общее состояние  "в гавно". зато без кислорода.
33года.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

5,000

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:
jasonua написав:

По любому хто не курить -має живіші легені.

В ковіді є одна особливість. Гинуть цілком здорові люди, які не пили, не курили, займались спортом, дайвінгом. Якщо неправильно лікувати, тобто назначити ліки які не можна а потім не назначити ліки, які треба, то у таких людей збиткова цитокінова реакція власної іммунної системи заповнює легені інфільтратом і вони гинуть. Тобто їх вбиває не вірус а власний сильний імунітет.

Я уже начинаю в это верить. Нада было бухать напропалую smile;правда я и это умел

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0