4,876

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:
Bob3000 написав:

Кстати ещё из побочек было:
- психи на ровном месте
- хаотичная терморегуляция

Будь готов, не пугайся в случае чего.

Та я и так не сильно спокоен,но пока держу в руках себя. Как может психовать бревно с 39 температурой, лежащее на диване ? smile  Сбил до 38 пока, но все равно это бревно smile

Это побочки, когда основной "праздник" закончится.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0



4,877

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

цікаво які..

Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, прокальцітонін, д-дімер, феррітін.

  0

4,878

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver написав:

Сдал тест антиген - ковид позитив и все хиже. Пока не отпускает никак что не делай и не пей. Сатруция пока 95-96. К семейному в Киеве не то шо не дозвонишься ))) короче к любому врачу сча бесполезно в Киеве. Пытаюсь выкарабкаться но пока не получается... Меня никогда в жизни так долго НЕ колбасило и даже намека на просвет нет.
Советы - а  их нет. Каждый как хочет так и дро...т.
- Амиксин
- по 10 аскорбинки для повышения иммунитета после еды ( витами С )
- витамин D3
- можно ингалировать дальше ингалятором
- имбирь + лимоны + мед + малина и тд
- полоскать горло часто
- пить воду литрами чтобы ссался каждый час
- температуру сбивать если выше 38. У меня иногда 38.6 иногда38.
- контролирровать сатурацию
В какой то момент на 4 день мне показалось шо прошло уже - но все вернулось с новой силой
Еси выживу - вернусь на форум. Будьте здоровы.

Держитесь, не отчаивайтесь... Аскорбинку замените витамином С 500мг (две, три до четырёх табл в сутки). Чем больше вес (пациента) тем больше. Можно принимать до 3 грамм. И если есть возможность, заваривайте ягоду шиповника и пейте в неограниченных количествах.
И главное... Выздоравлевайте!

Все простое надежно, все сложное не нужно!
  0

4,879

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

alex.cver, 7днів по ходу буде ломати і температура буде а потім має попустити. Те що приймаєте ліки для пониження температури не дуже добре, краще щоб організм сам боровся. Все від імунітета залежить, якщо організм не напічканий антибіотиками і різними таблетками, в більшості випадках ковід проходить легко і не залежно від вакцини..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,880 Відредаговано jasonua (2021-11-03 19:56:21)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

П.с. Я 2тижні тому перехворів ковідом. Тиждень до того як пропав нюх, відчував слабість, правда на роботу ходив. За  тиждень пропав нюх і смак знизився на 50%( Тоді вже мене похилило, зявився кашель легкий, тиждень лежав, що для мене рекорд...(на грип майже ніколи не хворів, максимум 2дні в ліжку міг полежати і до роботи). За 10років на роботі 2рази ходив на лікарняний.. Пив чаї з домашнім медом а також гаряче молоко з медом, приймав вітамін С, їсти не хотілося але їв трохи, найтяжчі 2дні сидів на кефірі!)  Температуру не відчував, але задовбувала 37.5-38.5.. Трималася днів 5...На 7 день пропав кашель, зявився нюх, смак і сили!) На 8день вже на роботі повним ходом. Тест не робив. Потім дружину похилило (спали разом..), відчула слабість, так як вона в офісі з людьми працює -пішла зробила тест, ковід. Короче десь на 7день набралася від мене( Я пішов на поправку а вона на лікарняний!(( За пару днів після слабості пропав у дружини нюх і смак повністю. 3дні відпочивала, пила чаї, на 4день вдома дистанційно почала працювати. Нюх і смак ще не зявилися, пройшло майже 14днів.. Температура днів 7 теж була 37.5-38.5.. Дитина 8р. 2дні мала температуру. На 3день все ок. Слава Богу!!
От так ми прехворіли. Жінка думає стосовно вакцинації. Я точно робити поки не буду...Нехай ще випробовують рік-два..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: _Slava1

4,881

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Я, видимо, проскочил по лёгкому. Температуры не было вообще. Общий упадок сил и отсутствие обоняния. Но аппетит при этом зверский))).

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

4,882 Відредаговано jasonua (2021-11-03 19:55:01)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

paveldne, нюх пропав а смак був?
Температуру міряли?
Я якби не міряв, то теж думав би, що її не має!((

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,883

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

paveldne, нюх пропав а смак був?
Температуру міряли?
Я якби не міряв, то теж думав би, що її не має!((

Температуру мерял регулярно. Нюх пропадал, вкус нет. Сейчас нюх по большей степени восстановился, но, по субективным ощущениям, в разное время суток имеет разную остроту.

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

4,884 Відредаговано Valerik (2021-11-03 22:48:23)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

От так ми прехворіли. Жінка думає стосовно вакцинації. Я точно робити поки не буду...Нехай ще випробовують рік-два..

Вже все випробували давно і вживають. Методиці щеплень вже 250 років. У Трафальгарській битві 1807р вже британський флот був щеплений від кору.. Метод створення вакцини на основі РНК вірусу існує вже років 30. Вчені взяли відомі існтрументи і створили, було лише питання, що в процесі мутації вірусу стало з тою часткою, виділеною с структури вірусу, що входить до вакцини. Все інше антивакцинаторська релігія і пропаганда... Дійсно якби у 1942 р був інтернет, щоб казали  б про пеніцилін Флемінга.. Краще б вмирали від гангрен і сепсісів, ніж вживали плісняву)))


Стосовно щеплень, ні Вам ні дружині протягом півроку не варто - вас високий показник антитіл. Сьогодні з ранку дивився інтервью з інфекціоністом Ольгою Голубовською. Там чисто по поличках розписано.. Вони лікарі, перехворіли. Є імунітет, але з чаом низький вміст антитіл стає. Але організм тренований. У випадку контакту з інфекцією вони не хворіють, а у них зростає титр антитіл. І сенсу додатково вводити вакцину нема...В цивілізованих країнах  час від перенесеної хвороби та титр антитіл  також має значення.. Тільки наша ЗекоМАНДА зробила цю поголовщину і режим апартеїду, що навіть в громадський транспорт без дози ширева на пускають...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: jasonua, Sivil2

4,885

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

Спостерігаємо далі

Я ви там?

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

4,886 Відредаговано _AlexSander_ (2021-11-03 23:19:01)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

До жінки (працює в Синєво) приходять пенсіонери по 500грн здавати тести щоб в маршрутки пускали. На питання- чи не дешевше на таксі катати, бо тест діє три дні?Роблять квадратні очі ))
П.с. щеплення робити не хочуть wink

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

4,887 Відредаговано jasonua (2021-11-03 23:38:18)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Valerik написав:

Тільки наша ЗекоМАНДА зробила цю поголовщину і режим апартеїду, що навіть в громадський транспорт без дози ширева на пускають...

Це повний маразм від влади...
На мою думку, вакциновані небезпечніші ніж не вакциновані тому, що вони можуть переносити вірус в легкій формі незнаючи про це і наражати інших на небезпеку! А вакцинація не всім підходить... Але хто ж буде робити повний аналіз крові чи підходить йому вакцина.. Простіше вколотися а там вже як буде...
П.с. Поважаю вибір кожного.)

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,888

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

_AlexSander_, Саша в Синево колять вакцини від ковіда? shok

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

4,889

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua,

_AlexSander_ написав:

приходять пенсіонери по 500грн здавати тести щоб в маршрутки пускали

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

4,890 Відредаговано Valerik (2021-11-04 00:06:27)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

На мою думку, вакциновані небезпечніші ніж не вакциновані тому, що вони можуть переносити вірус в легкій формі незнаючи про це і наражати інших на небезпеку! А вакцинація не всім підходить... Але хто ж буде робити повний аналіз крові чи підходить йому вакцина..

Це пропагандистське кліше антивакцинаторів, яке розбігається в народних масах.

1. Якщо людина захворіє в легкій не легкій формі, то вона це побачить. І тут її відповідальність. Я виявляется минулої середи віз в своїй машині знайомого, у якого в понеділок 25-го був ДР, він прийшов на роботу з температурою, загасив симптоми шипучками, відзначив днюху і продовжував працювати, не дивлячись на слабскість. У середу 27-го він проїхав зі мною з Києва до Броварів і назад.. У п'ятницю стало знов істотно гірше, ПЦР тест підтвердив.. Зі мною нічого і вчора я отримав першу дозу пфайзера і нічого досі. Він був не вакцинований.. А якщо б був вакцинований? даруйте це маячня..
2. Який аналіз крові? На що конкретно? На гормони? На групу крові? Загальну біохімію? Що він покаже?? Хто що по ньому може сказати..Знов маячня що розходиться в народі... Я задавав два дні тому ці питання своєму другові лікарю.
Насправді 1 грам пфайзеру зокрема, що ширяють дозою, раз в 500 слабший за вірус, не дає хворобу з виділенням вірусу у мокротинні і створює відпрацювання "бойової тривоги в організмі" для вдпрацювання механізму створення антитіл. А далі як карта ляже.. В лікарню, на швл і т.п. потрапляє 96..98% невакцинованих . Середній портрет померлого вакцинованого за версією італійських медиків - 85 років і мінімум 5 (!) важких патологій..

Стосовно протипоказань - то їх там перелік по пальцях одніє руки можна перерахувати наперед усього це ВІЛ СНІД та пересаджені органи та інші хвороби. Поява тромбозу? У цивілізованих країнах існує механізм відсліковування і терапії за протоколом у разі ускладнень. Насправді ускладнення дуже рідкі.. Впевнений що і у нас призначать лікування якщо повідомити.. Після вакціонуванння дають аркуш пам'ятку.

Які задачі вакцінації як такої (повторюю слова педіатра моєї дитини):
1. Замістити всі існуючи штами одним слабким
2. Вакцинувати багато людей 75..80%, щоб був колективний імунітет і знижений ареал розповсюдження хвороби. В такій ситуації захищені навіть невакціновані.

За словами моєго шкільного друга лікаря в приватній клініці, де він працює, підпрацьовують спеціалісти с центрального військового шпиталю.. Після того як військових вакціонували поголовно вишикуваним строєм, то ковідне відділення майже порожнє, а в реанімації під ШВЛ нікого нема..Готові приймати цивільних у разі ускладення ситуації в місті.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

4,891

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

Але хто ж буде робити повний аналіз крові чи підходить йому вакцина.. Простіше вколотися а там вже як буде...

Я вже казав про це, коли говорили про респіратори. Людям і державі потрібні прості рішення. Неможливо складну методику всім роз'яснити і неможливо її спростити. Тому находять просте рішення для більшості. Це стосується і щеплення. Бо наукові дані не остаточні. Сьогодні Голубовська переконана, що пів року після ковіду дають захист а завтра стане зрозуміло, що за цей період половина перехворівших знову захворіло, тому потрібно термін скорочувати до 3 місяців.
Або коли виходить нове дослідження, яке показує, що знову хворіють ковідом люди з зовсім різним рівнем антитіл й неможливо довести що ось 5 тисяч і всі хворіють повторно а 10 тисяч і вже не хворіють. На жаль дуже все індивідуально.
Або  коли слідуючий штам вірусу почне заходити в організм не за допомогою S-білка а іншим шляхом, то всі вакцини можна буде викинути на смітник й будуть мати захист тільки ті, хто перехворів і то, частковий.
Тобто я хочу сказати, що сьогодні саме просте рішення для планети - щеплення. Але саме на сьогодні. Через рік все може стати з ніг на голову. Може через рік ліки нам привезуть з інших планет?  big_smile  (майже жарт але що там у NASA в голові ми не знаємо)

  0

4,892 Відредаговано Valerik (2021-11-04 00:37:10)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:
jasonua написав:

Але хто ж буде робити повний аналіз крові чи підходить йому вакцина.. Простіше вколотися а там вже як буде...

Я вже казав про це, коли говорили про респіратори. Людям і державі потрібні прості рішення. Неможливо складну методику всім роз'яснити і неможливо її спростити. Тому находять просте рішення для більшості. Це стосується і щеплення. Бо наукові дані не остаточні. Сьогодні Голубовська переконана, що пів року після ковіду дають захист а завтра стане зрозуміло, що за цей період половина перехворівших знову захворіло, тому потрібно термін скорочувати до 3 місяців.
Або коли виходить нове дослідження, яке показує, що знову хворіють ковідом люди з зовсім різним рівнем антитіл й неможливо довести що ось 5 тисяч і всі хворіють повторно а 10 тисяч і вже не хворіють. На жаль дуже все індивідуально.
Або  коли слідуючий штам вірусу почне заходити в організм не за допомогою S-білка а іншим шляхом, то всі вакцини можна буде викинути на смітник й будуть мати захист тільки ті, хто перехворів і то, частковий.
Тобто я хочу сказати, що сьогодні саме просте рішення для планети - щеплення. Але саме на сьогодні. Через рік все може стати з ніг на голову. Може через рік ліки нам привезуть з інших планет?  big_smile  (майже жарт але що там у NASA в голові ми не знаємо)

Поки що це знов ходять в народі перекручені факти..  Рівень антитіл це мінлива величина, він зростає при стиканні з інфекцією і поступово спадає і знов наростає при появі інфекції.. Думка Голубовської була, що при високому титрі після хвороби сенсу в вакцині просто немає от і все. У людини вже є те, що їй надасть вакцина. А так мене впевнив лікар з Ізраіля, інтрев'ю з яким, кинули здається навіть в цю тему..Він розповідає про спостереження і статистику Ізраїля. Поки нічого не трапилося. Вакцінуватися треба.
Все інше це повернення до Середньовіччя, у яке нас тягнуть оракули сучасності - блогери без інтелекту та інші месії.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

4,893

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, прокальцітонін, д-дімер, феррітін.

+- вартість такого пакету?

ну отримаємо ми зараз якісь показники +- вони будуть в нормі.
Але ж бажано робити якусь динаміку, принаймні через тиждень.

ти знаєш я не фахівець але ці аналізи наче будуть різними на різних етапах. Але напевно як на мене навіть перед ковідом людині потрібний ЗАК щоб вона знала свою базу.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,894 Відредаговано Valerik (2021-11-04 00:34:49)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:
RUNO написав:

Загальний аналіз крові з лейкоцитарною формулою, прокальцітонін, д-дімер, феррітін.

+- вартість такого пакету?

ну отримаємо ми зараз якісь показники +- вони будуть в нормі.
Але ж бажано робити якусь динаміку, принаймні через тиждень.

ти знаєш я не фахівець але ці аналізи наче будуть різними на різних етапах. Але напевно як на мене навіть перед ковідом людині потрібний ЗАК щоб вона знала свою базу.

І жоден лікар по цих аналізах нічого не скаже, як людина перенесе щеплення або Ковід  (спокійно без нічого і сяде за штурвал літака, з температурою, сонливістю і т.п.)

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

4,895

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Valerik, а до чого тут щеплення???? RUNO, написав пакет який робити вже потрібно при Ковід. ЗАК потрібен як проста база лейкоцитів, гемоглобіну, тромбоцитів і т.п. Тобто 180гемоглобін у Вас може і норма в

Spoiler

нормальному стані, а може завжди був 130.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

4,896

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

Valerik, а до чого тут щеплення???? RUNO, написав пакет який робити вже потрібно при Ковід. ЗАК потрібен як проста база лейкоцитів, гемоглобіну, тромбоцитів і т.п. Тобто 180гемоглобін у Вас може і норма в

Spoiler

нормальному стані, а може завжди був 130.

Згоден...Але це більше потім при лікувані наслідків, якщо є..
Мені просто останні дні всі навколо казали подібне про аналіз перед щепленням, аж нудить..Я перепрошую..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

4,897

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

ну отримаємо ми зараз якісь показники +- вони будуть в нормі

Це вже стосується кліничного мислення лікаря. Медицина - це далеко не просто. Ці показники в конкретиний момент на 8-9 день можуть показати, що відбувається з організмом, коли температура знаходиться на позначці 39 при нормальній сатурації. Якщо все в нормі, то можна повернутися на другий бік і солодко заснути. Якщо є відхилення, потрібно аналізувати показники й призначити ті чи інші ліки. Аналізи потрібно саме для того, щоб зкоректувати тактику лікування, якщо це потрібно.

  0
Спасибо сказали: Сіренький1

4,898

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

перед ковідом людині потрібний ЗАК щоб вона знала свою базу.

Загальний аналіз крові взагалі потрібен як зубна щітка. Лікар по ньому побачить в який бік дивитись щоб поставити діагноз. Іншою простою перевіркою стану є лімфовузли. Якщо вони збільшені та чутливі, то це теж вказує на якусь проблему, яку треба шукати.

  0

4,899

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Вчера был марш нескорених в Киеве. Было очень много странных людей g_hosp   
Жена после вакцинации взяла больничный и на работе(она службовка в солидной державной установе)требуют тест. Сдала бесплатно и результата нет,потерялся где то. Сдавать за деньги принципиально не хочет,замкнутый круг. Жирный бизнес в Украине на этих анализах замутили.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

4,900

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, наскільки мені зрозуміло з останнього відео Булавіної - на перших етапах при високій температурі до 39 і сатурації нічого робити не потрібно окрім збивання температури + ударно вітаміни. Рентген і КТ просто може показати структурні зміни по факту нічого не дасть. Конкретно у нас в місті всіх відправляють на рентген і ставлять "запалення". По факту кажуть його не буває зі слів лікаря з Ізраїля..
Той пакет, що ти написав покаже нам можливість приєднання бактеріальної флори - прокальцитон , фериттин - цитокіни, ддимер тромби, СРБ відкладення на судинах.

П.С. по відео спливла інформація, що хтось когось вальнув лікар/лікаря дексою на ранньому етапі.
Якщо є якесь посилання то поділись, можна в приват.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0