3,301 Відредаговано az74 (2020-11-21 01:18:52)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Так в чем он не прав? Если мне надо купить автомат на 16 ампер, я его не куплю в выходные, но пойду все равно покупать в будни.  Или не так? А если я пойду и не только я, а и другие, кому надо что-то по электрике, то все мы увидимся все равно в магазине со всеми вирусами. В итоге пиковая концентрация покупателей будет после выходных. То есть, к пример. Средний показатель покупателей - 100 человек в неделю. Из них в будни по 10...15 человек, в выходной человек по 20...30 и больше. Теперь с карантином выходного дня в выходные будет 0, а будни после выходных будет не 10...15, а 40, а то и 50. В итоге будет дольше людей в единицу времени, что повышает риск получения вируса.
Если сотне человек нужно в магазин, то они все равно придут. Только теперь максимальное количество покупателей в день вырастет, что хуже с точки зрения распространения вируса.
Или если я в вск не смогу купить розетку или лампочку, то в понедельник я передумаю и не буду ее вообще покупать? Вот именно. Все равно куплю, только теперь покупателей в будний день будет больше . Про что и говорил Комаровский.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0



3,302 Відредаговано floyd47 (2020-11-21 01:34:49)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

az74, Сашко, вихідних днів--2, а буденних--5. концентрація народу у будні дні буде меншою. тому й затівається все це заради зменшення концентрації народу в окремі (вихідні чи святкові) дні. вона (концентрація) буде трохи більша, аніж зазвичай, але ж набагато менша, аніж у вихідні. це я вже Вам "на пальцях" розказав.  coffee
усі ви не підете ж у понеділок за лампочкою; хтось піде у понеділок, хтось у п*ятницю, хтось у середу. така от ідея.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

3,303 Відредаговано Larsen (2020-11-21 02:50:50)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

az74 написав:

Если мне надо купить автомат на 16 ампер, я его не куплю в выходные, но пойду все равно покупать в будни.  Или не так?

Так. Але є люди яким не настільки щось необхідне, і вони просто не підуть на буднях. Ну наприклад, хтось собі думає купити нову мотокосу. Але це не горить. Хотів поїздити по магазинах на вихідних, повибирати. Але він цього не буде робити на буднях, бо до весни ще купа часу. Це як приклад. І таких багато. Крім того, якщо вже їхати на буднях, і це проблемніше бо меньше часу, то деякі люди почнуть об'єднувати кілька заходів, за різними речами, у один, щоб все купити за раз. Ну і так далі.
В будь-якому випадку, це не може збільшити кількість відвідувачів, і не може її залишити такою ж. Можна думати гадати на скільки їх стане меньше, і наскільки сильний буде цей ефект, однак від таких виступів як зробив Комаровський, цей ефект буде ще меньшим.
Ну а так то звичайно, повний локдаун краще. І автомат на 16 ампер ти не купиш взагалі до його закінчення. Це краще? А це може статись, якщо карантин вихідного дня дасть занадто малий результат. Що якраз таки може статись в тому числі і завдяки Комароському.

az74 написав:

А если я пойду и не только я, а и другие, кому надо что-то по электрике, то все мы увидимся все равно в магазине со всеми вирусами.

Так от підуть не всі. Розумієш, ні? Не всі хто ходять в Епіцентр на вихідних, роблять це від крайньої необхідності. Тому частина людей не будуть напрягатись на буднях.

az74 написав:

Если сотне человек нужно в магазин, то они все равно придут.

Так, сотня кому конче треба прийдуть. А тисяча якій не горить, не прийде. (числа взяті від балди, але жодне з них не рівне нулю)

Ще раз подумай про причину істерики Епіцентра. Чомусь ти це ніяк не коментуєш. Подумай і знайди альтернативне пояснення, чому Епіцентру не подобається цей карантин. Яка їм різниця, якщо кількість покупців не зменьшиться? Ніякої, навпаки на вихідних можна зекономити на поточних витратах. Але вони ітстерять, обурюються і не хочуть закриватись на вихідні. Чому? Дурніші за Комаровського? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,304

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Согласен, что результаты такого карантина будут отмазкой для локдауна. По этому автомат на 16А купил вчера. И в ресторане купил тушку красной рыбы. Потому как от локдауна, похоже, никуда не деться, дело времени. Все к тому идет, тем более с учетом очередного суточного прироста. Меньше не становится (

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

3,305

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Локдаун відтягують, спочатку говорили, що його введуть коли буде 10тис. хворих за добу, потім 20, а вчора я почув вже цифру 30..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,306 Відредаговано az74 (2020-11-21 18:07:32)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Да уже больше не оттягивают. Уже решение принято на конец декабря.
Денис Шмыгаль подчеркнул, что жесткий карантин остается планом Б, на случай если не сработает карантин выходного дня. Как вы думаете, от карантина выходного дня недельный прирост изменится к лучшему? Даже если не слушать Комаровского...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

3,307

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

az74 написав:

Уже решение принято на конец декабря

До конца декабря еще далеко. Может быть и так, что уже пойдет естественный спад из-за значительного количества переболевших. Сейчас по ковиду идет лавина. В моем регионе по моим прикидам уже процентов 15 прошли или проходят через ковид. По одной школе в моем регионе могу сказать, что у детей в каждом классе не менее чем у половины не было вкуса и нюха или нет до сих пор. А это говорит о том, что некоторые школы уже проходят пик. Так же само и со взрослыми. Люди как могут скрывают легкие формы ковида, чтобы не уйти с работы на карантин и не лишиться зарплат.

  0

3,308

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Тут правильно указали, что оплатить анализ могут себе позволить далеко не каждый. А в районах и селах - единицы. Потому статистика фуфловая. А скоро люди еще больше перестанут делать тесты, откладывая деньги на НГ. И будет снижение заражения.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

3,309

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

az74 написав:

статистика фуфловая

При чем она очень далека от реальности.
Кстати заметил, что иногда в семьях пожилые родители переносят ковид легче, чем их 40-летние дети. Никогда не знаешь, кто пройдет его легко а кто будет по полной программе

  0

3,310

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

. В моем регионе по моим прикидам уже процентов 15 прошли или проходят через ковид

Які класи? У нас по місту в школу ходять лише по 4й включно. Сподіваюся мій син переніс безсимптомно на початку вересня. Була слабкість, ломало суглоби. Не міг сидіти на англійській, казав біль в руці, відмовлявся від тренувань з карате. В мене навіть страх з'явився, що він так розледащів за літо. Потім все відновилося.

У класі спочатку вересня теж багато хворіло. Не було по 6-10 дітей. Зазвичай максимум до п'яти. Те, щомолодгв діти ходили в школу позитивно вплинуло на епідемію. По перше перехворіли менші в принести відносно малим батькам і розповсюдження відбулося до настання холодів, тлбто тпіку розповсюдження.

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

3,311

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

Які класи?

Всі.

  0

3,312

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Если уж все равно придется вводить локдаун, то лучше прямо сейчас
https://www.economics-prorok.com/2020/1 … ore-118537

  0

3,313 Відредаговано Сіренький (2020-11-21 21:56:58)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

як працівник який має відношення до торгівлі -  з твердженням нфективності не погоджуюся на 100 %.

Ви зараз пишете як "диванна сотня" за ноутбуком. Я ще до введення карантину вихідного дня знав, що він точно позитивно вплине на розповсюдження вірусу. Ти просто або не втому регіоні або не бачив, що робиться в Епіцентрах і на ринках по вихідним. Ми це завжди називаємо "робочий класс приїхав закупитися", тобто люди працюють по будням і не можуть піти з роботи для вільних закупівель.  В мене є цифри по касі і  по кількості чеків з магазинів. І ще було день народження в колеги, зазвичай це кафе і 25-30 чоловік. Цього року прьольот бо кафе по вихідним не працюють, а по буднях не всі зможуть вчасно прийти і обмеження до 22ї години. Це теж негативно вплинулот на карантин?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

3,314 Відредаговано Сіренький (2020-11-21 21:51:24)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO, тобто школи не закривалися чи ти просто маєш статистику?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

3,315

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

az74, Сашко, вихідних днів--2, а буденних--5. концентрація народу у будні дні буде меншою. тому й затівається все це заради зменшення концентрації народу в окремі (вихідні чи святкові) дні. вона (концентрація) буде трохи більша, аніж зазвичай, але ж набагато менша, аніж у вихідні. це я вже Вам "на пальцях" розказав.  coffee
усі ви не підете ж у понеділок за лампочкою; хтось піде у понеділок, хтось у п*ятницю, хтось у середу. така от ідея.

plus

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0

3,316 Відредаговано RUNO (2020-11-21 22:04:24)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Сіренький написав:

тобто школи не закривалися

Є школи, в яких не вводили карантин. Принаймні за одну таку знаю точно. Батьки з різних класів кажуть, що не менш половини учнів втратили нюх та смак. Деякі батьки захворіли від дітей, деякі не знають чи був ковід в формі, що не помітили чи його не було. Тести мало хто проходить та й нема сенсу їх проходити, бо від них результат як кинути монетку.
Ще маю приклади, коли хворіють після весілля чи юбілею. Тобто зараз піти в місця масового супчення людей, де знімають маски, й там провести декілька годин  - це майже 100% ймовірність наразитися на небезпеку. Вірусом навколо кишить

  0

3,317

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

RUNO написав:

Если уж все равно придется вводить локдаун, то лучше прямо сейчас
https://www.economics-prorok.com/2020/1 … ore-118537

а ви самі уважно читали, шо у тій статті написано?
"...Мало кто из них был операционным директором, менеджером на проценте, стоял за прилавком или жил на чаевые.
Мало кто из них знает настоящую важность и ценность Нового Года для работающих людей...
Эти две недели во многих сферах — это самый главный период в году. А в сегодняшних реалиях — реальный шанс пережить все это и выжить.
Я точно знаю.
Для многих..."
це не кримські ділки від турвідпочинку писали статтю? тільки вони за гавняний сервіс, який і сервісом назвати язик не повертається, деруть з кожного відпочиваючого три шкури, аби за три-чотири літніх місяця здерти стільки, щоби вистачило на решту "мертвого сезону" та ше й діточкам вистачило на якусь автівку?
те, про що каже отой чолов*яга, то не є бізнес. не може справжній твердий законний бізнес існувати тільки на свята. я сам завжди даю чайові у сфері обслуговування, бо я добре знаю, що їхня зарплатня абсолютно не адекватна виконаній роботі. і це я роблю постійно, а не тільки на свята.
а де ви примудряєтеся знаходити такі чудернацькі сайти? то може ваш власний?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

3,318

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

floyd47 написав:

а де ви примудряєтеся знаходити такі чудернацькі сайти?

Закінчуйте сидіти на ЗМІ Петра Олексійовича а то з усіх боків почнуть бабаї ввижатися  big_smile

  0

3,319 Відредаговано floyd47 (2020-11-21 22:55:16)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Hidden message by (Zevs) 2020-11-23 14:56:16

  0

3,320

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

У книжці короновірус згадується в 30роках... sjuk
https://www.facebook.com/groups/1480010 … 749537765/

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

3,321

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

jasonua написав:

У книжці короновірус згадується в 30роках...

Коронавірусів є багато різних, вони були завжди і дуже добре відомі. Частина всіх випадків захворювання на гострі респіраторні вірусні інфекції спричиняють коронавіруси. Однак всі коронавіруси людини до цього часу були довлі безпечні і не становили серйозної загрози. А от новий вид коронавірусу, відомий як SARS-CoV-2, який спричинив пандемію що отримала назву COVID-19, був вперше зафіксований у 2019 році.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,322 Відредаговано floyd47 (2020-11-23 13:30:11)

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

це моя відповідь тим, хто поводиться агресивно на мої зауваження про дистанцію у супермаркетах:
https://site.ua/markgordienko1968/32234 … ele-vyjil/
https://site.ua/valerii.pekar/32176-tse … a-shtreka/
до Янусу: лікуйтеся, тримайтеся; гадаю, ви її здолаєте.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: samol2

3,323

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

надо мне своему доку звонить или не надо?

Позвонить надо. Доктор расскажет о следующих шагах. Желателен карантин 2 недели. Дабы не распространять возможную заразу.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

3,324

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus, що б це в тебе не було, бажаю швидкого і легкого одужання!

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

3,325

Re: Китай 2020 - вирус 2019-nCoV

Yanus написав:

если тест мне не делать

Можно подумать, что тесты у нас точные. Тем более результат может быть недели через 2. Я когда еще только предполагал, что контактный, сразу одел маску и изолировался от своих.

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0