126 Відредаговано Valerik (2020-01-22 02:53:43)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

dash1  dash1  dash1  dash1  dash1  dash1
Тоді чому продали??? Як не задовбала..Їздили б і все...

Ну признайтеся..Теорія надійності має певні теоретичні засади, які працюють завжди..

150 тис це знос. Саме знос, після якого починаються перші поодинокі але регулярні ремонти.. Тому саме пробіг понад 150 тис та/або вік понад 4 роки в країнах із насиченням населення автомобілями 400..600 авто на 1000 населення (країни ЄС) призводять до сміттєвого падіння ціни..( до наприклад 5..6 тис.  євро при початковій 20.25) на що клюють перекупи і любителі євроблях..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0



127

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

А чому магічна цифра 4? Після якої здають? А?
Читайте мій пост №122.Це відповідь..

Є кілька типів лізингового договору на 4, 5 роки може ще якісь.
п. 122 це Ваше дддуже велике імхо.
миоії компанії, Фабія 2004р на якій я наїздив 90 тис за 3 роки (це пояснення чому соі ОВС за 10 оків пройшла всього 150 тис).Так ось, після мене на ній їзди вхто попало - піджопна розлітайка. Пройшла вона понад 480 тис (може вже й 500). Кузов цілий, навіть натяків на ржавчину нема. Салон титхий, майже не скрипить, капот в ній ніхто не відкривав, окрім заміни масло-фільр. І хотова переня і задня цілі. Витратники звичано мінялись, у офів.
Тому Ваше ІМХО про резинки, та втомні деформації (капєц термін - так гугл перевів), ну.... скажу так - я категорично не погоджуюсь.

  0

128 Відредаговано Valerik (2020-01-22 03:13:58)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Ваше право перти проти науки..Вітаю..
Читайте пост доповнений 126 по втрату цін авто в ЄС.. Це не моє ІМХО
Якби  все було б так, то їздили б на б/в машинах, а виробництво нових загнулося б.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

129 Відредаговано Георгич (2020-01-22 03:25:01)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

Тоді чому продали??? Як не задовбала..Їздили б і все...
Ну признайтеся..Теорія надійності має певні теоретичні засади, які працюють завжди..

Я маю інші інвестиційні проекти, в цьому ми більш близькі. Онука з радістю віддав би до Вас на ПГС. У самого з сопромату трійка))) я більше по елекриці і автоматизації))).
Зараз маю бажання засклити терасу. По такому принципу
http://www.chinabalustrade.com/upfile/images/8c/20170322173232366.png
Між стеклами (товщина 10-12мм) можу поставити металеві стовпчики, закріпивши їх у бетонному, а може й у цегляному парапеті (ще не дослідив що там). Висота скла - біля метра. 26 поверх... Не знаю як це порахувати.

  0
Спасибо сказали: Valerik1

130 Відредаговано Valerik (2020-01-22 03:15:04)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:

п. 122 це Ваше дддуже велике імхо.
миоії компанії, Фабія 2004р на якій я наїздив 90 тис за 3 роки (це пояснення чому соі ОВС за 10 оків пройшла всього 150 тис).Так ось, після мене на ній їзди вхто попало - піджопна розлітайка. Пройшла вона понад 480 тис (може вже й 500). Кузов цілий, навіть натяків на ржавчину нема. Салон титхий, майже не скрипить, капот в ній ніхто не відкривав, окрім заміни масло-фільр. І хотова переня і задня цілі. Витратники звичано мінялись, у офів.

Вангую" поміняли зчеплення рази два (один раз з вижимним і тросом), поміняли три рази стойки амортизаторів,  сайлентблоки, підшипники ступиць..Два рази  поміняли сайлент-блоки заднього мосту. 8-10 (до 12 років стеля) живуть радіатори кондиціонерів та їх трубки а також опалювачі салону, обростають накипом радіатори двигуна і т.д. Це витратники? так витратники, але грошей коштує їх міняти.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

131

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

Ваше право перти проти науки..Вітаю..
Читайте пост доповнений 126 по втрату цін авто в ЄС.. Це не моє ІМХО

Я лише поділився своїм досвідом. У мене немає особливої зацікавленості щось перти проти Вас. Мало того, я навіть не мав думки Вам щось продати. Ви ж вже купили)))
Термін зносу механізму в першу чергу характеризується коефіцієнтом зносу. Досвід і статистика розклала все по полочках.
У мене було багато автомобілів. Багато чого бачив і багато робив власними руками.
Про втрату цін в ЄС - це зовсім інша історія, це зовсім інші чинники.

  0

132

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:

Я лише поділився своїм досвідом. У мене немає особливої зацікавленості щось перти проти Вас. Мало того, я навіть не мав думки Вам щось продати. Ви ж вже купили)))

Признаюся чесно....Купив нове..Мене влаштовує все, що вважається неправильним з точки зору традиційної автодумки..І якщо будуть проблеми, я про них голосно напишу, не приховуючи..Але одна думка не дає спокою..Тут як в анекдоті єврейському про кульгаву дружину. Мені дали в зад на трасі..Машина вже стала подібно до б/у..Бодаюся зі страховою..Все зроблять протягом місяця двох..Але може дійсно треба було одразу каліку  кульгаву брати і не так сумно, коли нормальна дружина зламає ногу і стане калікою? Бо Логан теж був битий в борт і витягнутий. И прослужив після того мені 7 років...Отаке)))

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

133 Відредаговано Георгич (2020-01-22 03:30:20)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

Вангую" поміняли зчеплення рази два (один раз з вижимним і тросом), поміняли три рази стойки амортизаторів,  сайлентблоки, підшипники ступиць..Два рази б поміняли сайлент-блоки заднього мосту. 8-10 (до 12 років стеля) живуть радіатори кондиціонерів та їх трубки а також опалювачі салону, обростають накипом радіатори двигуна і т.д. Це витратники? так витратники, але грошей коштує їх міняти.

Мінялись стійки передньго стабілізатора, тормозні диски, катушки запалювання, АКБ, резина.
Решта рідне. Кондиціонер 1 раз дозаправлявся.
Шкод у нас на фірмі було 15 шт. Знаю і можу розповісти про кожну з них. Аналогічно і про автівки інших марок.
Але навіщо це Вам?
І я Вас ні в чому не переконую, абсолютно, і поважаю Вашу думку. Добраніч! coffee

  0

134

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Георгич написав:
Valerik написав:

Вангую" поміняли зчеплення рази два (один раз з вижимним і тросом), поміняли три рази стойки амортизаторів,  сайлентблоки, підшипники ступиць..Два рази б поміняли сайлент-блоки заднього мосту. 8-10 (до 12 років стеля) живуть радіатори кондиціонерів та їх трубки а також опалювачі салону, обростають накипом радіатори двигуна і т.д. Це витратники? так витратники, але грошей коштує їх міняти.

Мінялись стійки передньго стабілізатора, тормозні диски, катушки запалювання, АКБ, резина.
Решта рідне. Кондиціонер 1 раз дозаправлявся.
Шкод у нас на фірмі було 15 шт. Знаю і моду розповісти про кожну з них. Аналогічно і про авто інших марок.
Але навіщо це Вам?
І я Вас ні в чому не переконую. Добраніч! coffee

сказав у попередньому пості і відписався у особистий профіль по склу..
Добраніч!

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Георгич1

135

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik, Георгич, хлопці вас понесло не по темі...
Смішно читати "професорів наук", які пишуть, що всі авто після 150тис. км і після 4років вже сипляться...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

136 Відредаговано Valerik (2020-01-22 14:13:31)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

jasonua написав:

Смішно читати "професорів наук", які пишуть, що всі авто після 150тис. км і після 4років вже сипляться..

Ну не сипляться як лавина, це після 8..10 років починається..А лише починають потребувати регулярних вкладень для підтримування в гарному стані...

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

137 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-22 14:58:54)

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

А лише починають потребувати регулярних вкладень для підтримування в гарному стані...

Капітальних ремонтів.  lol  lol  lol Для підтримання в гарному/робочому стані crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

138

Re: Dacia представила новый мотор — TCe 100 ECO-G, работающи На LPG

Valerik написав:

..Але може дійсно треба було одразу каліку  кульгаву брати і не так сумно, коли нормальна дружина зламає ногу і стане калікою? Бо Логан теж був битий в борт і витягнутий. И прослужив після того мені 7 років...Отаке)))

Все ви зробили правильно. Непотрібна вам та кульгава каліка. Ніхто не застрахований від аварій... Авто вже стало б.у. відразу, коли викотилось за територію автосалону, але прослужить вам стільки, скільки Вам треба, ось побачите. Хоча багато хто купує тільки б.у.. Сусід, взагалі, каже, що нові машини, та ще й в кредит, купують лише дурні... Хай кажуть... Як на мене, то з новим авто менше проблем в будь-якому разі...

сіренький Logan ambiance 1.4, з кондгуром, ГБО, 2007 р.в. - був, сіренький Duster Ultramarine 1.6, 4x2, ГБО, 2020 р.в. - є.
  0
Спасибо сказали: Valerik1