1 Відредаговано Kap1toshka (2019-12-02 14:40:14)

Тема: Штраф за ремень при ДТП

На просторах мордокниги нашел в группе "Дорожній адвокат" такой пост:


ЗА НЕ ПРИСТЕБНУТИХ РЕМЕНЯМИ БЕЗПЕКИ ПАСАЖИРІВ ВОДІЙ МОЖЕ ОТРИМАТИ ШТРАФ ДО 8500 ГРН.

Водій несе відповідальність не тільки за те, що сам не користується ременем безпеки, а й за те, що перевозить пасажирів, які не пристебнуті.

Правила дорожнього руху ЗОБОВ’ЯЗУЮТЬ ВОДІЯ особисто використовувати ремені безпеки, а також НЕ ПЕРЕВОЗИТИ ПАСАЖИРІВ, НЕ ПРИСТЕБНУТИХ РЕМЕНЯМИ БЕЗПЕКИ, в тому числі на задньому сидінні.

За порушення правил користування ременями безпеки передбачено штраф в розмірі 51 грн.

Якщо ж факти перевезення пасажирів, не пристебнутих ременями безпеки, буде виявлено поліцією при оформленні дорожньо-транспортної пригоди з відповідними НАСЛІДКАМИ, то на водія може бути накладено штраф за статтею 286 ККУ у розмірі від 2400 грн. до 8500 грн. або може бути призначено обмеження волі на строк до 8-ми років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до 3-х років.

Зокрема, Святошинський районний суд м. Києва під час розгляду справи по ДТП встановив, що водій перевозив на задньому сидінні пасажира, який був не пристебнутий ременем безпеки. Під час ДТП цей пасажир отримав тілесні травми.

За наслідками розгляду справи водію, який перевозив пасажира, не пристебнутого ременем безпеки, суд виніс вирок у вигляді 5 (п`яти) років обмеження волі з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк 3 (три) роки (справа №759/18107/18). Подібні рішення у судовій практиці не поодинокі.

Тому, з метою недопущення таких наслідків, рекомендуємо водіям ПЕРЕД ПОЧАТКОМ РУХУ ПЕРЕКОНАТИСЬ ЧИ ВСІ ПАСАЖИРИ АВТОМОБІЛЯ ПРИСТЕБНУТІ, в тому числі ті, які перебувають на задніх сидіннях. І лише після цього здійснювати рух.

Якщо пасажир відмовляється пристебнути ремінь безпеки, водій не має права починати рух!

Джерело:
https://www.facebook.com/doradvpozov/ph … mp;theater

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0



2

Re: Штраф за ремень при ДТП

Я ще 3 роки тому в РФ платив штраф за те що в мене не були пристебнуті пасажири...хоч їх попереджав, тому і гроші з них здер  big_smile

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

3

Re: Штраф за ремень при ДТП

Grafik87 написав:

Я ще 3 роки тому в РФ платив штраф за те що в мене не були пристебнуті пасажири...хоч їх попереджав, тому і гроші з них здер  big_smile

Ну в нас просто штраф 51грн, а якщо ДТП то взагалі можна на 8 років присісти...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

4

Re: Штраф за ремень при ДТП

А 4 роки назад їхали на робочому каддіку, я був ззаді... виписали штраф мені... бо кадік був переробленний з грузового і ремнів там небуло взагалі  smile  Контора потім оплатила.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-02 13:44:05[/merge_posts_bbcode]

Kap1toshka написав:

Ну в нас просто штраф 51грн, а якщо ДТП то взагалі можна на 8 років присісти...

Там штраф 1000 руб. якщо платиш в перші 2 тижня.. якщо затягнув з оплатою то 2 000 руб.
Причому штраф пишуть за кожного пассажира. Тобто якщо в тебе 3 не пристегнутих то отримуєш 3 000 руб. штрафу.

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

5

Re: Штраф за ремень при ДТП

Grafik87 написав:

Там штраф 1000 руб. якщо платиш в перші 2 тижня.. якщо затягнув з оплатою то 2 000 руб.
Причому штраф пишуть за кожного пассажира. Тобто якщо в тебе 3 не пристегнутих то отримуєш 3 000 руб. штрафу.

Ну в принципі правильно, я своїм гавкаю прив'язуйтесь, фіг хто мене слухає, навіть відео показував, що з задніми пасажирами трапляється при ДТП. Ну при перспективі присісти на пару років, фіг я з місця здвинусь поки не пристебнуться

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

6

Re: Штраф за ремень при ДТП

Неправильно. Одно нарушение (пункта правил) - один штраф.

  0

7

Re: Штраф за ремень при ДТП

lukis написав:

Неправильно. Одно нарушение (пункта правил) - один штраф.

В Рашке кстати на одной улице сколько словишь камер за превышение скорости даже на одной улице столько штрафов и прийдет))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0