1

Тема: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Как вы относитесь к этому. Штраф 340 грн. При повторном нарушении могут лишить прав  на 3-6м.

  0



2 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-29 19:09:58)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Так-же само як і до закону про дитячі автокрісла! Моя доця тиждень пішки походила туди і назад. І сьогодні сказала татку Вибач, я буду ховатись від поліції! А то в садочку були її навчили!
Майже зношені шини не проблема, кататись 50км/год по місту, згідно діючих законів, по сухому асфальті!
А з алкашами крім штрафів слабо щось робити? Ну, хотяби якщо там уже значна доза алкоголю без штрафів права на років 5-10 забирати, без можливості права їх відновити у цей період!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

3

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd написав:

Так-же само як і до закону про дитячі автокрісла! Моя доця тиждень пішки походила туди і назад. І сьогодні сказала татку Вибач, я буду ховатись від поліції! А то в садочку були її навчили!
Майже зношені шини не проблема, кататись 50км/год по місту, згідно діючих законів, по сухому асфальті!
А з алкашами крім штрафів слабо щось робити? Ну, хотяби якщо там уже значна доза алкоголю без штрафів права на років 5-10 забирати, без можливості права їх відновити у цей період!

дивна логіка.. я розумію, коли це каже якийсь люмпен з мокшанських боліт... змінюйте свою ментальність, а то путнього нічого не буде!
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-11-29 19:33:32[/merge_posts_bbcode]

avtoprofi123,
має бути законопроект захисту від ідіота! те, що ви можете щось зробити собі - ваші проблеми, але якщо страждають навколишні - це адміністративна, матеріяльна та кримінальна відповідальність... Ніхто не давав право коїти зло іншим! Якщо до когось це не доходить, то їх треба ізолювати. це один із способів!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: alex.cver, Deniskov2

4 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-29 19:51:03)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Я про те, що водій виїжджаючи на дорогу має оцінити, погодні умови та стан свого автотранспортного засобу.  Штраф, і потом доказуй шина зношена чи ні, та скільки мм осталось, та чи вірний вимірювальний приклад, одна сполошна дурь, як із законом про автокрісла.
Завтра, інші норми як коли за яких умов що як а ні то штраф.. acklad  Штрафи не вирішують проблем штрафи це спосіб поповнення бюджету, ну невже так важко..

А ось про випивку за-рулем яку можна точно виміряти, зробити точний аналіз нічого...Сьогодні від одного такого увертався і що. і нічого..

Чи Ви гадаєте водій, у несприятливих умовах водій буде спеціально, таранити інші авто щоб бути винним та потім відшкодовувати зі свого карману? Та виправдовуватись поганою резиною? Інше діло що водії на такі резині, дуже тягнуть гуму! Але що уже 50км/год що 40 чи 30 все-рівно! Я кажуть гори сарай.

Гарний спосіб подбати про пішоходів, щонайменше чітка розмітка та освітлення. А краще наземні, підземні переходи!

sergiosem написав:

має бути законопроект захисту від ідіота!

Для ідіота - Ви себе таким вважаєте?

П.С. розумію тема закидна качка, але якщо мовчати завтра і не таке придумають!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

5

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd, ідіоти - це ті, хто не дбає за безпеку інших! от і думайте собі ким є, коли їздите на такій ґумі та без дитячого крісла!

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

6 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-29 20:05:46)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Якщо закон прийматься для всіх водіїв, як захист від ідіотів. То інші  водії визнають себе ідіотами, так як змушені виконувати пдр та закони!
Невже так важко навіть в своїх словах розібратись!

І так я ідіот, змушений таскати 3 дитячі крісла, та їздити 50км/годину! Дякую!!!! І куди я маю їх кріпити не хвилює! Інші про все подбали!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

7 Відредаговано sergiosem (2019-11-29 20:26:47)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd,
правила дуже часто написані ціною життя... Ви дивуєтесь, чому люди на заході живуть краще? Це тому, що вони адекватні та дотримуються законів! Поки це не зрозумієте - нічого путнього не буде!
Або возите свою дупу, або підбираєте автівку під свою сім'ю! на вас відповідальність за дітей та інших водіїв...
висновки за вами!
спробуйте у ЄС поїхати так - глянете що навіть не пустять...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: Deniskov1

8

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Я за такой закон про ЛЫСЫЕ шины. К сожалению он же ведет к коррупции. Если бы реально штрафовали а не вымагали взятки - я за. Просто я столько раз видел на какой "резине" ездят фуры например? Меня аж в пот бросает. Там уже просто все до корда вытерто а они ездят и еще грузят по 60 тонн. А потом бабах на дороге и в кювет в лучшем случае а в худшем на встречку

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

9 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-29 20:44:07)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

alex.cver написав:

Там уже просто все до корда вытерто а они ездят и еще грузят по 60 тонн. А потом бабах на дороге и в кювет в лучшем случае а в худшем на встречку

хороша резина ціла резина. Бабах і пук! Пук - Маса по авто як лягає? Пук - А якщо бабахне нова шина хто компенсує штраф заплатить? Пук - у себе на перед лису резину ставите? Пук а фуристи такі безтолкові на перед лисе все ставлять! пук пук пук... багато можна говорить!
Взнайте як вони їх комплектують! Та чому зовнішні як правило стріляють! Вага не показник  facepalm якщо виконувать ман smile

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

10 Відредаговано alex.cver (2019-11-29 20:47:44)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd написав:

Пук - у себе на передній привід лису резину ставите?

Я не знаю что такое лысая резина. Все машины которые продавал, были еще на половину откатанной резине. Обычно покупаю авто с салона и потом к нему новую зимнюю - мне резины хватает на 4-5 лет до продажи машины и еще и наполовину изношенная. Еще ни разу не выкидывал изношенную резину и не покупал следующую для авто. Вот может для Степвея сделаю исключение, ну нравится мне машинка хоть и на 6 год пошла и все тут пока и не продаю. И то там зимняя еще нулячая, летняя чуть более откатанная, летней еще на 2 года минимум с моими пробегами. Так что я "законопослушный" гражданин smile И то вангую - когда через пару лет заведу речь с женой а давай резину купим новую бо эта уже лысая, жена скажет значит пора продавать авто и не тратиться на нову резину. А новое авто обычно всегда идет на новой резине, есть такой плюс в новом авте  lol

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

11 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-29 20:56:46)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

А я жлоб! Нема чого раніше часу резину міняти! А зимова взагалі після 4-тьої зими літня, поки узор є можна їздить!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

12 Відредаговано sergiosem (2019-11-29 21:04:30)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd написав:

А я жлоб! Нема чого раніше часу резину міняти! А зимова взагалі після 4-тьої зими літня, поки узор є можна їздить!

складно було би вам у ЄС... напевно пішки ходили та виконували додаткові суспільно-корисні роботи для суспільства.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

13 Відредаговано sdj387jsd (2019-11-29 21:20:41)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

То в мене батько ахкає як вони літають. Був не витримав, там резина коштує що ця ск-2, не кажучи про можливості авто. Та не кажучи про всесезонну Вашу резину! Але так навіть цікавіше їздить  dash1  moto
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-11-29 21:10:51[/merge_posts_bbcode]

Поки по місту, не приймуть нормальні обмеження швидкісного режиму. На зразок 50 на вузьких, чи з частими переходами, 90 на звичайній, та 110-120-130 із 2 та більше, смугами руху в одну сторону. За резину нема чого переживать!
та відмінити ці дурні +20км.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

14

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Категорически положительно.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

15

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

avtoprofi123 написав:

Как вы относитесь к этому.

Так всегда и было, на считая последних 2 десятилетия независимой Украины. Люди тогда были грамотнее, порядочнее и умнее.

По сути, в современной резине (не зимней) изнашивается не столько протектор, сколько боковина и корда. Так что резина может быть дрова, а протектор иметь 1,6 мм.

А законы изобретать не нужно, достаточно скопи-пастить европейские или американские. Там и резина, и свет, и тормоза, и скорость, и парковка, и драконовское налогообложение вонючек Евро-4 и ниже.

  0

16

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Георгич написав:

и драконовское налогообложение вонючек Евро-4 и ниже.

уже продали то можна і таке писати smile empathy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

17

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Давно пора. И в правилах есть нормы по остаточному рисунку протектора. А ПДД надо соблюдать.

Logan 1,6 Ambiance, (2006) был, Fluence Comfort 1,6 МКПП  (2011) есть
  0

18

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd написав:

та чи вірний вимірювальний приклад

На шинах ограничители есть. Зимние и летние.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

19 Відредаговано Георгич (2019-12-01 19:23:19)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd написав:
Георгич написав:

и драконовское налогообложение вонючек Евро-4 и ниже.

уже продали то можна і таке писати smile empathy

Так, продав всі свої до ойро-4 включно. Вони реально воняли, а дизель коптив як камаз. Навіщо таке в сім'ї?

Evgenий написав:

На шинах ограничители есть. Зимние и летние.

Кстати да, но докуметально для легковушек по нормам не меньше 1,6 мм.
Замерять есть чем
https://images.ua.prom.st/1975980027_w640_h640_izmeritel-glubiny-protektora.jpg
https://avtozvuk.ua/media/cache/medium/uploads/10/595937/JTC-1733(1).jpg
https://images.ua.prom.st/2046929937_w640_h640_izmeritel-glubiny-protektora.jpg
https://images.ua.prom.st/872498575_w640_h640_manometr-izmeritel-glubiny-protektora.jpg
https://images.ua.prom.st/474841535_w640_h640_elektronnyj-izmeritel-glubiny.jpg
https://images.ua.prom.st/872494009_w640_h640_izmeritel-glubiny-protektora.jpg

  0

20

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Sniff написав:

Категорически положительно.

plus
Только штраф какой-то детский... Я считаю, что штрафы должны быть на столько увесистыми, чтоб второй раз раз очень не хотелось его получать! Я думаю, что раз в пять бы его поднять - было бы норм!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

21 Відредаговано eglantier (2019-12-02 12:28:38)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

sdj387jsd написав:

А краще наземні, підземні переходи!

В принципе, теоретически все верно. Но шо, никто никогда не видел, как альтернативно одаренные бегут в темноте через 4-полосную дорогу, когда вход в подземный переход даже не в 10 метрах, а вот прямо там, где оно побежало?

Имхо, лучшая забота о пешеходах - штрафовать их же, чтоб не нарушали, но... попробуй их найти потом и что-то предъявить. Вот и бегают, будто они бессмертные. Так что хо-не хо, а водителю приходится смотреть в оба... Другое дело, что таким водителем может оказаться тот вчерашний бегун между переходами. И резину он меняет по принципу "нефиг тратить деньги", то есть никогда. В итоге один дебил не сможет затормозить, когда на дорогу выскочит другой дебил: один в морге, другой на нарах, оба на ютубе. И горе в двух семьях.

Да, есть адекватные люди, а есть такие, которые понимают только из-под палки. Увы, закон должен быть для всех один.

З.Ы. Я, по ходу, вообще ппц, каким вменяемым пешеходом стал... когда сам сел за руль и понял, как оно может быть.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: Larsen, Deniskov, сяся3

22

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

avtoprofi123 написав:

Как вы относитесь к этому. Штраф 340 грн. При повторном нарушении могут лишить прав  на 3-6м.

Абсолютно положительно отношусь. Но штраф маловат.
Если бы еще тему колхозного ксенона подняли - мне бы вообще стало радостно.

Там выше еще пишут что это очередной повод для коррупции. Во-первых, далеко не всегда можно отмазаться. Во-вторых - да пофиг. Неумный товарищ на лысой резине в любом случае линяет на деньги. И это радует.

Renault Megane 3 1.5 dCi <- Dacia Logan 2006 1.4 <- Opel Kadett 1,4 MT <- Ford Sierra 2.0 MT
  0

23

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

Deniskov написав:

Если бы еще тему колхозного ксенона подняли - мне бы вообще стало радостно.

like

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

24

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

eglantier написав:

З.Ы. Я, по ходу, вообще ппц, каким вменяемым пешеходом стал... когда сам сел за руль и понял, как оно может быть.

Я по Киеву вообще дорогу стараюсь не переходить))) По возможности ищу подземные или надземные переходы)))) Хотя самоубийц хватает.... Перейти магистральную в самом идиотском месте с хреновым обзором для всех ох как одну "умную женщину" вспоминаю

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

25 Відредаговано sdj387jsd (2019-12-02 18:06:24)

Re: Украинцев стали штрафовать за лысые шины

eglantier написав:

бегут в темноте через 4-полосную дорогу, когда вход в подземный переход даже не в 10 метрах, а вот прямо там, где оно побежало?

Теж вірно!

Пішоходам, теж треба протектор на об-уві міряти. Якщо там менше 1.6 теж штрафувати! по 340 чим скільки там! А то вдруг будуть йти да посковзнуться! Та впадуть на проїж-дю частину. Потрібно теж "піклуватись" про пішоходів!

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-12-02 18:05:19[/merge_posts_bbcode]

+ як ви гадаєте, яка резина 1.61 якась білоруська, чи ще щось саме дешеве чи нормальна гума 1.61 (той самий контік який сподобався літній, чи на іншу зиму планував теж його). Так отож Будем купувати саме дешеве. щоб в ті самі гроші влізти. То де тут, піклування. все аби грошей видерти чим по більше любими способами!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0