201

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Це тема про двигун і я не розумію що Вас тут цікавить якщо стільки років не возили з собою ні ключів ні насосу. Кожен купляв автівку на яку вистачало грошей, тому можливо не у всіх була можливість не намагатись самостійно відремонтувати автомобіль, а викликати евакуатор.
Що пов'язано з совком, згоден - це хвороба, але я народився і виріс у СРСР. І все, що ми зараз маємо навколо збудовано при совкє. Давайте сперше щось збудуємо самі, а потім вже будемо "з цинізмом" відноситися до совка. Чомусь я не бачу нормальних вітчизняних (Українських) авто, всі їздять на іномарках.

  0



202

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

Це тема про двигун і я не розумію що Вас тут цікавить якщо стільки років не возили з собою ні ключів ні насосу. Кожен купляв автівку на яку вистачало грошей, тому можливо не у всіх була можливість не намагатись самостійно відремонтувати автомобіль, а викликати евакуатор.
Що пов'язано з совком, згоден - це хвороба, але я народився і виріс у СРСР. І все, що ми зараз маємо навколо збудовано при совкє. Давайте сперше щось збудуємо самі, а потім вже будемо "з цинізмом" відноситися до совка. Чомусь я не бачу нормальних вітчизняних (Українських) авто, всі їздять на іномарках.

Оооо... Всё. Быстрее мойте грязь под ногтями и начинайте наслаждаться жизнью! А то сейчас наплюют ответов. А если что-то интересно по авто, покупайте книгу и тихонечко изучайте под одеялом. Авто форум не для этого. Не надо раздражать людей.

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0
Спасибо сказали: klshchv1

203

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

Кожен купляв автівку на яку вистачало грошей,

вибачте, не знав, що у вас автівка не нова. coffee

klshchv написав:

І все, що ми зараз маємо навколо збудовано при совкє.

"прошла вєсна, настало лєто;
спасібо партіі за ето!"©
а ви не замислювалися, шо оце все ми ж з вами і побудували, а не якісь там марсіяни?

VVB написав:

Чомусь я не бачу нормальних вітчизняних (Українських) авто,

тому, що реально совок у нас ше не закінчився. він же не десь там, на вулиці чи в кабінеті держслужбовця; він--в головах наших.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

204

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

floyd47 написав:

VVB пишет:
Чомусь я не бачу нормальних вітчизняних (Українських) авто,

?

Рено Логан 1.6 2011 - проданий. Найкращі спогади!
Nissan QASHQAI 2.0 2021
Nobody dies a virgin, life fucks us all
  0

205 Відредаговано Engineer (2020-12-22 01:07:29)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

І все, що ми зараз маємо навколо збудовано при совкє. Давайте сперше щось збудуємо самі, а потім

а Ви ніколи не задумувались над альтернативною реальністю? В сенсі, а що могло би бути, якби не совок? Можливо, все було би збудовано значно краще, ніж хрущовки і пам’ятники комунізму... і машини би могли бути українські, за які не соромно...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

206

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

floyd47 написав:

я мав 2 нові автівки (з салону). ніколи не возив з собою ані ключів, ані насосу чи компресора, ані, навіть, "галстука" (якого досі не маю).

Я теж. Але все перелічене завжди возив, і продовжую возити з собою.  smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

207

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Engineer написав:

і машини би могли бути українські, за які не соромно...

Про свої машини за які не соромно, це теж совкова система цінностей. Ні у швейцарців, ні у норвежців нема своїх машин за які не соромно. Але рівень життя у них вищий ніж в країнах за машини яких ніхто не подумає соромитись. І їздять норвежці зі швейцарцямі на тих машинах собі на радість, тоді як відсоток громадян країн виробників що можуть собі такі авто дозволити меньший ніж у них. Тому одним "не соромно", а інші "мають".
Союз не міг дати людям достатньо матеріальних благ, тому він вчив людей з дитинства отримувати задоволення від гордості за досягнення держави, а не за досягнення самої людини. Але це неправильно, адже безпосереднього покращення якості життя ця гордість не несе.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Vader1

208 Відредаговано Vader (2020-12-22 01:52:04)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Я їздив на українській машині - і мені не було соромно. Нормальна була машина за свої гроші.
І якби якась відома фірма (Фольксваген, Рено, Форд - не важливо) поставили собі завдання зробити машину в ціну 3-4 тисячі доларів за нову - в них вийша б така сама. Бо деякі задачі мають лише одне рішення.

  0

209 Відредаговано Vader (2020-12-22 01:59:02)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Larsen написав:

Про свої машини за які не соромно, це теж совкова система цінностей.

plus
Є багато країн, які не вирбляють автомобілі, але живуть набагато краще тих, хто виробляє. Автопромисловість в сучасному світі - це не показник розвиненої держави. Авто можуть складати навіть орки в Мордорі, якщо їх надресирувати.

  0

210

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

floyd47 написав:

а дозвілля у кожного--своє; хтось життям насолоджується, а хтось в автівці копирсається з постійним брудом під нігтями.

Ну-ну... Не стоит перегибать и всех косить под свою гребёнку! Ведь есть люди, которые получают удовольствие от ковыряния в авто! Или от барахтанья по ужи в грязи с авто!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

211

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Vader написав:

Бо деякі задачі мають лише одне рішення.

Колёса на трёх гайках с бубликами вместо нормальных дисков? Запаска под капотом, которая забивает рулевую колонку в водителя при фронтальном ударе? Рычаги из стали "пластилин-3"? Там не авто, а просто кладезь гениальных решений! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Олежа1

212 Відредаговано Vader (2020-12-22 11:18:05)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Aprox написав:

Колёса на трёх гайках с бубликами вместо нормальных дисков?

Было у Ситроенов в 80-х.

Запаска под капотом, которая забивает рулевую колонку в водителя при фронтальном ударе?

Тоже было у многих дешевых автомобилей.

Рычаги из стали "пластилин-3"?

Не знаю, как было на Тавронах 90-х, а на Славутах 2000-х рычаги ходят нормально. Лично проверено двумя Славутами на николаевских дорогах и бездорожье. Диски, кстати, в 2000-х тоже стали крепче.

Там не авто, а просто кладезь гениальных решений! )))

Там нет ничего оригинального. Это обычное дешевое авто. Из явно неудачных решений - только эти самые колеса на трех гайках. Впрочем, у аккуратных водителей и они ходят долго и счастливо.

  0

213

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Engineer написав:
klshchv написав:

І все, що ми зараз маємо навколо збудовано при совкє. Давайте сперше щось збудуємо самі, а потім

а Ви ніколи не задумувались над альтернативною реальністю? В сенсі, а що могло би бути, якби не совок? Можливо, все було би збудовано значно краще, ніж хрущовки і пам’ятники комунізму... і машини би могли бути українські, за які не соромно...

Замислювався, але це все мрії. А совок - частина нашого минулого життя, яка б вона не була. І я не вважаю що повинен її соромитися. Давайте доводити, чого ми коштуємо зараз, а не поливати брудом минуле.
В країні, як у великій родині, доки кожен не буде сприймати іншого таким як він є, а не намагатися перевиховати дорослих людей, не буде миру й злагоди.
Ця тема зовсім про інше, а ми вже другу сторінку забиваємо її флудом. Я вважаю що треба це закінчувати.

  0

214

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Vader написав:

Было у Ситроенов в 80-х.

И что?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

215

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Aprox написав:

И что?

Ничего. Они ездили  smile

  0

216

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Aprox написав:

Колёса на трёх гайках

Та подумаєш! Тут в нас от гілка взагалі про двигун на трьох циліндрах.  crazy  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

217

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

klshchv написав:

Замислювався, але це все мрії. А совок - частина нашого минулого життя, яка б вона не була. І я не вважаю що повинен її соромитися.

Все мы тут родились и выросли при совке! Детские воспоминания, молодые/живые родители, бабушки, дедушки, деревья выше, трава зеленее и так далее по списку... Но всё это никак не влияет на реальные плюсы и минусы совка! И как Вы сами заметили - это ПРОШЛОЕ! Потому не надо сейчас жить совком и уж тем более стремиться его возродить! А в контексте вооруженного конфликта с огромным носителем совка на востоке - лучше бы задвинуть эту тему как можно дальше и поменьше её массировать!

klshchv написав:

Давайте доводити, чого ми коштуємо зараз, а не поливати брудом минуле.

Одно другому никак не мешает!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

218

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Larsen написав:

Та подумаєш! Тут в нас от гілка взагалі про двигун на трьох циліндрах.

upp   lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

219

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Vader написав:

неудачных решений - только эти самые колеса на трех гайках.

это не баг, а фича. Максимально облегченное колесо. Дабы лицам, получившим авто от СОБЕСа, было легче запаску заменить smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

220

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Evgenий написав:

Дабы лицам, получившим авто от СОБЕСа, было легче запаску заменить

Именно это и было написано в книге по моей Таврии.

  0

221

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Давайте уже сиськи сюда, а хуле

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

222 Відредаговано Aprox (2020-12-22 15:23:27)

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Олежа написав:

Давайте уже сиськи сюда, а хуле

Советские? )))

А хотя... Три шпильки, три цилиндра...
Сиське, я так понимаю, надо из к/ф "Вспомнить всё"? )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Олежа1

223

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Хоча 1.0 TCe не відповідає темі 0.9 TCe, але сподіваюся, що 100кубиків не роблять погоду.

Ну, давайте, зберіться з силами, піднатужтеся  і видайте чергову порцію лайна на вентилятор  censored
А я поки за поп-корном схожу...

  0
Спасибо сказали: Don Kortes1

224

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

PGP написав:

видайте чергову порцію лайна на вентилятор

Чому це? Гарно хлопець  розповів про свої враження. Після Логана дуже хотів Dacia Duster з 1.3 на 150 коней але жоден представних Рено не зміг такого привезти.

Ford Escape SE 4WD 1.5 ecoboost
  0

225

Re: Двигун 0,9 TCe 90 та все, що з ним пов'язане

Don Kortes написав:

Гарно хлопець  розповів про свої враження.

Я не автора відео апелював wink До автора відео немає ні питань, ні претензій.
А до літрофобів, кому пакет соку жити не дає.

  0