76

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex.cver написав:

Вы серъезно верите что не было заправок работающих под эгодой бренда ВОГ или ОККО по договорам, но не принадлежашим этим сетям?

99% що так і є. Чогось якість там і тут відрізняється...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0



77 Відредаговано alex.cver (2020-06-20 08:43:03)

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

floyd47 написав:

alex.cver, так мова була ж про брудні ємності, а не про воду. пальне розвести "асліной мачой"--свята справа! як тільки дизеля придбав, то одразу ж придбав каністру. заливаю ДП тільки після тижневого відстою.

Та я верю что и грязным тож может быть smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

78

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex.cver, на ТО майстер показав мені паливн. фільтр; був наполовину брудним (я навіть не очикував такого!), але сказав, що води там не помітив. кожного разу, коли зливаю рештки ДП з каністри у скляну банку (~ 600-700мл), в ній постійно (!) накопичується бруд... ця інфа так, для "паливних" оптимістів. можливо, хто сумнівається, то проведіть самі такі нехитрі експерименти. буду тільки вдячний. сорі!  offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

79

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

floyd47 написав:

alex.cver, на ТО майстер показав мені паливн. фільтр; був наполовину брудним (я навіть не очикував такого!), але сказав, що води там не помітив. кожного разу, коли зливаю рештки ДП з каністри у скляну банку (~ 600-700мл), в ній постійно (!) накопичується бруд... ця інфа так, для "паливних" оптимістів. можливо, хто сумнівається, то проведіть самі такі нехитрі експерименти. буду тільки вдячний. сорі! 

Когда я два раза на ТО смотрел замену фильтра то оба раза они были чистые и даже белые. Больше я не смотрел на ТО ни разу (5 ТО прошел)

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

80

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

Робота двигуна Sandero Stepway. Подібні вібрації - норма для К9К?
https://youtu.be/FVH8YGhC27M

  0

81

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

Робота двигуна Sandero Stepway. Подібні вібрації - норма для К9К?
https://youtu.be/FVH8YGhC27M

Трактор норм, в салоне его всё равно не так слышно.
Показалось что есть какая-то высокочастотная лишняя составляющая.

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

82

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

Робота двигуна Sandero Stepway. Подібні вібрації - норма для К9К?
https://youtu.be/FVH8YGhC27M

Патрубок левый у меня так не дёргается, а у остальном - что не так? Хотя у меня 2013...

Sandero-II, XII.2013, 1,5dCi (AUT15НЕ4, HNK, FL + On-Board Computer & Cruise Control).
Sandero-I, IX.2011, 1,4 (sold out)
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

83

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

Bob3000 написав:

Трактор норм, в салоне его всё равно не так слышно.

Звик одразу - це перше моє авто :-) слух не напружує

Bob3000 написав:

Показалось что есть какая-то высокочастотная лишняя составляющая.

Мені теж так здалося тому й запитав. Крім того, як на мене, вібрації достатньо амплітудні, навіть візуально...
Був у офіціалів, на їхню думку все гаразд...

  0

84

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

NevAN написав:

что не так?

насамперед ось це :-( :

NevAN написав:

Патрубок левый у меня так не дёргается

  0

85

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

Подібні вібрації - норма для К9К?

це ж--патрубок кондиціонера. під час зйомки він (кондиціонер) був ввімкнений? можливо, існує якийсь зв*язок між ними при одночасній роботі (двигуна та кондиціонера). у себе такого не помічав. звук--звичайний, трахтурний...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

86

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

Патрубок лівий це шланг кондиціонера.
alex_vin, кондиціонер нормально працює?
На відео робота двигуна з включеним компресором кондиціонера?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

87

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

floyd47 написав:

під час зйомки він (кондиціонер) був ввімкнений?

ні, точно був вимкнений
там ще щуп так само гуляє просто на відео не помітно

  0

88

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

jasonua написав:

кондиціонер нормально працює?
На відео робота двигуна з включеним компресором кондиціонера?

Кондиціонер був вимкнений. Тиждень тому був у офіціалів - дозаправляли кондиціонер. До цього патрубок трусився так само ((
Потрібно сказати що характер вібрації камера телефону передає не зовсім вдало. Насправді вібрація більш високочастотна...

  0

89

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin, не повинна так трубка кондиціонера гуляти, тим більше на вимкненному компресорі...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

90

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

jasonua написав:

alex_vin, не повинна так трубка кондиціонера гуляти, тим більше на вимкненному компресорі...

а на увімкненому?

  0
Спасибо сказали: NevAN1

91 Відредаговано floyd47 (2020-07-08 19:28:12)

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

Тиждень тому був у офіціалів - дозаправляли кондиціонер.

автівка 18-го року; а шо трапилося?

alex_vin написав:

характер вібрації камера телефону передає не зовсім вдало.

спробуйте зробити відео при гарному освітленні (не у гаражі чи боксі, а на сонці тощо). можливо, камера таки зможе передати реалії "тремтіння".
ше одна порада:
1. при зйомці задержуйте камеру на одному об*єкті по декілька секунд, на який Ви хочете звернути увагу глядача;
2. при повороті камери (коли ведете зйомку) не кваптеся, бо автофокус камери не буде поспівати відпрацьовувати. та й комп*ютер камери не буде встигати  швидко перераховувати експозицію у "0" (тобто, часом картинка буде або темною, або пересвіченою).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

92

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

floyd47 написав:

автівка 18-го року; а шо трапилося?

заїхав дозаправити фреон (вперше від моменту придбання) ну і заодно звернув увагу на тремтіння.

  0

93

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

заїхав дозаправити фреон (вперше від моменту придбання)

можливо чогось не знаю, просвітіть, будь ласка. це моя друга нова автівка. першою користувався 5 років, цією--вже 3-й рік. навіть і не знаю, шо їх тре якось обслуговувати, якщо жодних нарікань на то немає...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

94

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

floyd47 написав:

просвітіть, будь ласка. це моя друга нова автівка. першою користувався 5 років, цією--вже 3-й рік. навіть і не знаю, шо їх тре якось обслуговувати, якщо жодних нарікань на то немає...

У мене це перша автівка ))). З початком спеки відмітив що кондер не дуже холодить. Заїхав до офіціалів, де дозаправили систему фреоном. З їхніх слів за регламентом обслуговувати систему кондиціонування потрібно раз на рік. Цього теж не знав і навряд чи так робитиму, якщо кондиціонер працюватиме нормально)

  0

95

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

З початком спеки відмітив що кондер не дуже холодить.

авжеж, це все вельми суб*єктивно... можливо, Ви не користуєтеся кнопкою "циркуляція повітря" (ізоляція салону від зовнішньої середи)? можливо, десь у системі був (є) витік холодогенту? як на мене, завжди клімат-контролю вистачає. коли дуже спекотно, то можна навіть застудитися, якщо задати занадто низьку температуру (нижче 24 град. Цельсія).

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

96

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

за регламентом обслуговувати систему кондиціонування потрібно раз на рік.

Обслуговувати треба, а саме почистити піною систему кондиціонування та поміняти фільтр салону.
Цю процедуру не складно самому робити.
Якщо шланги всі герметичні, то як мінімум 5років авто має їздити на фреоні без дозаправок.

alex_vin написав:

а на увімкненому?

На увімкненному теж не повинна так вібрувати та трубка...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

97 Відредаговано alex_vin (2020-07-08 21:03:12)

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

floyd47 написав:

можливо, Ви не користуєтеся кнопкою "циркуляція повітря" (ізоляція салону від зовнішньої середи)? можливо, десь у системі був (є) витік холодогенту? як на мене, завжди клімат-контролю вистачає. коли дуже спекотно, то можна навіть застудитися, якщо задати занадто низьку температуру (нижче 24 град. Цельсія).

У мене звичайний кондиціонер, не клімат, тому забір повітря з вулиці чи рециркуляція перемикається не кнопкою, а ричажком. В положенні 2 перемикача режиму роботи вентилятора і увімкненій рециркуляції, повітря було прохолодним. Зараз, після дозаправки, достатньо й положення 1, на 2 з дефлекторів йде відчутно холодне повітря...

jasonua написав:

Обслуговувати треба, а саме почистити піною систему кондиціонування та поміняти фільтр салону.
Цю процедуру не складно самому робити.

Так, але я ще на гарантії, заміна фільтра входить до регламентних робіт ТО

jasonua написав:

Якщо шланги всі герметичні, то як мінімум 5років авто має їздити на фреоні без дозаправок.

Дякую, тепер знатиму!

jasonua написав:

На увімкненому теж не повинна так вібрувати та трубка...

Тому й запитую тут попри заспокійливу відповідь від офіціалів

  0

98

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin, ричажок рециркуляції при працюючому кондиціонері має бути вкл з зсередини. При виключеному кондиціонері вкл з вулиці!
Інакше вікна будуть запотівати.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: alex_vin1

99

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

alex_vin написав:

Так, але я ще на гарантії, заміна фільтра входить до регламентних робіт ТО

Звісно, вони ж на цьому заробляють!))
Дивно, що по вібрації трубки нічого не можуть сказати...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

100

Re: Дизель двигатель К9К - пару вопросов

jasonua написав:

alex_vin, ричажок рециркуляції при працюючому кондиціонері має бути вкл з зсередини. При виключеному кондиціонері вкл з вулиці!
Інакше вікна будуть запотівати.

Так і роблю  smile

jasonua написав:

Дивно, що по вібрації трубки нічого не можуть сказати...

Або не хочуть?  roll

Ось знайшов дуже схожий випадок на Дастері https://www.youtube.com/watch?v=xs07l7ce63U
Щоправда у мене по кузову не тарабанить

  0