1

Тема: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Недавно купив рено логан 1.2 бензин-газ. Авто 2013р. , пробіг на момент, коли купляв 105тис., зараз 110тис.,  особливих претензій нема, машина їздить, але трохи тупить під нагрузкою при наборі оборотів. Може просто треба привикнути, так як раніше їздив на машині з двигуном 1.5.. Суть в тому, що хотів би зробити грамотну діагностику, і можливо відрегулювати клапана. На офіційному сервісі в Тернополі за клапана озвучили ціну більше 5000грн.. Хто може підказати в нашому регіоні, бажано в Тернополі, майстра з адекватними цінами і саме головне, грамотного, з нормальним відношенням до машини і клієнта.

  0



2

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

В Киеве 1000 грн,разбирать много.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: Garko1

3

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Garko написав:

Недавно купив рено логан 1.2 бензин-газ. Авто 2013р. , пробіг на момент, коли купляв 105тис., зараз 110тис.,  особливих претензій нема, машина їздить, але трохи тупить під нагрузкою при наборі оборотів. Може просто треба привикнути, так як раніше їздив на машині з двигуном 1.5.. Суть в тому, що хотів би зробити грамотну діагностику, і можливо відрегулювати клапана. На офіційному сервісі в Тернополі за клапана озвучили ціну більше 5000грн.. Хто може підказати в нашому регіоні, бажано в Тернополі, майстра з адекватними цінами і саме головне, грамотного, з нормальним відношенням до машини і клієнта.

Раджу по газу порадитись з Русланом RK03.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Garko1

4

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Garko написав:

Недавно купив рено логан 1.2 бензин-газ. Авто 2013р. , пробіг на момент, коли купляв 105тис., зараз 110тис.,  особливих претензій нема, машина їздить, але трохи тупить під нагрузкою при наборі оборотів. Може просто треба привикнути, так як раніше їздив на машині з двигуном 1.5.. Суть в тому, що хотів би зробити грамотну діагностику, і можливо відрегулювати клапана. На офіційному сервісі в Тернополі за клапана озвучили ціну більше 5000грн.. Хто може підказати в нашому регіоні, бажано в Тернополі, майстра з адекватними цінами і саме головне, грамотного, з нормальним відношенням до машини і клієнта.

написав в ПП

  0
Спасибо сказали: Garko1

5

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Теребовля регулював вже 3 рази

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

6

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

JUK написав:

Теребовля регулював вже 3 рази

Яка орієнтовна ціна?

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

7

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

JUK написав:

Теребовля регулював вже 3 рази

Можна контакти майстрів?

  0

8

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Не в зоні , буду перепитавю , відпишу

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0

9

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Іван майстер 0682790471.  Він дуже часто не в зоні.

Reno Logan 1.2    2013    как там писали Снежок )))
  0
Спасибо сказали: Garko1

10

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Питання до знатоків. Сьогодні зранку був у газовщика, поміняв фільтра, поправив карти, чи краще стала їхатище не знаю, бо ще майже не їхав. Суть запитання. Тиск у впускному колекторі показував на компютері 31. Це рахується нормально. Чи свідчить це, що зазори нормальні, дати собі спокій і кататися дальше, чи даний параметр до зазорів не має ніякого відношення?

  0

11

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Garko написав:

Чи свідчить це,

Если значение увеличилось, то стОит проверить клапана.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

12 Відредаговано zavadanazar (2019-09-30 14:49:19)

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Garko написав:

Недавно купив рено логан 1.2 бензин-газ. Авто 2013р. , пробіг на момент, коли купляв 105тис., зараз 110тис.,  особливих претензій нема, машина їздить, але трохи тупить під нагрузкою при наборі оборотів. Може просто треба привикнути, так як раніше їздив на машині з двигуном 1.5.. Суть в тому, що хотів би зробити грамотну діагностику, і можливо відрегулювати клапана. На офіційному сервісі в Тернополі за клапана озвучили ціну більше 5000грн.. Хто може підказати в нашому регіоні, бажано в Тернополі, майстра з адекватними цінами і саме головне, грамотного, з нормальним відношенням до машини і клієнта.

ого, 5000 тисяч за регулювання клапанів ? реально  facepalm
Я на офіцуійному за 600 гривень минулого року робив. До речі, поставили мені спершу зазори під газ. Проте,  вернули потім заводські, бо тяга дуже впала та зріз розхід.
А продавця логана не Володимир часом звати ?

DAEWOO SENS 2005 -> Renault Logan 2 2013
  0

13

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

zavadanazar написав:

До речі, поставили мені спершу зазори під газ. Проте,  вернули потім заводські, бо тяга дуже впала та зріз розхід.

Это как?
Газодинамика не зависит от типа топлива.

  0

14

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Взагалі, на 1.2 є два види роспредвалів  ( з канавкою, та без канавки) і  два виду зазорів,які відрізняються майже в двічи,  і якщо встановити  не вірні зазори, то клапана довго не проживуть sad а от регулювання на 1.2 600 грн, щось я мало вірю, там тільки щоб зняти коллектора минімум годинку потрібно  повозитися, хоча якщо рахунок за регулювання 600 грн та + за розібрати зібрати, тоді повірю, та ще й прокладки кажись біля 800 грн  під кришку, та на коллектор десь так само

  0

15 Відредаговано zavadanazar (2019-10-01 07:55:58)

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

urabus87 написав:

Взагалі, на 1.2 є два види роспредвалів  ( з канавкою, та без канавки) і  два виду зазорів,які відрізняються майже в двічи,  і якщо встановити  не вірні зазори, то клапана довго не проживуть sad а от регулювання на 1.2 600 грн, щось я мало вірю, там тільки щоб зняти коллектора минімум годинку потрібно  повозитися, хоча якщо рахунок за регулювання 600 грн та + за розібрати зібрати, тоді повірю, та ще й прокладки кажись біля 800 грн  під кришку, та на коллектор десь так само

https://i.ibb.co/F6NJb8g/IMG-20191001-075304.jpg
picture upload
+357 прокладка.

DAEWOO SENS 2005 -> Renault Logan 2 2013
  0

16

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

zavadanazar написав:
Garko написав:

Недавно купив рено логан 1.2 бензин-газ. Авто 2013р. , пробіг на момент, коли купляв 105тис., зараз 110тис.,  особливих претензій нема, машина їздить, але трохи тупить під нагрузкою при наборі оборотів. Може просто треба привикнути, так як раніше їздив на машині з двигуном 1.5.. Суть в тому, що хотів би зробити грамотну діагностику, і можливо відрегулювати клапана. На офіційному сервісі в Тернополі за клапана озвучили ціну більше 5000грн.. Хто може підказати в нашому регіоні, бажано в Тернополі, майстра з адекватними цінами і саме головне, грамотного, з нормальним відношенням до машини і клієнта.

ого, 5000 тисяч за регулювання клапанів ? реально  facepalm
Я на офіцуійному за 600 гривень минулого року робив. До речі, поставили мені спершу зазори під газ. Проте,  вернули потім заводські, бо тяга дуже впала та зріз розхід.
А продавця логана не Володимир часом звати ?

5000 це робота + прокладки, розмова була по телефону, підняв трубку менеджер, просив почекати, бо йому треба когось про щось запитати, потім передзвонив, сказав, що роботи буде на цілий день, тому така ціна. Я вирішив поки що почекати з клапанами, в машині 30 тис назад міняли ремінь ГРМ, клапана регулювали, ще покатаюся як є. Взагалі мені не зрозуміло, чому в Європі клапана Рено рекомендує регулювати через 80 тис., а в нас через 30., ремінь ГРМ  в Європі через 120 тис., а в нас 60..
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-10-01 09:08:35[/merge_posts_bbcode]

Продавець не Володимир

  0

17

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

То есть официальный сервис берет в ТРИ раза за работу дороже, даже больше, чем мы...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

18

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Garko написав:

Взагалі мені не зрозуміло, чому в Європі клапана Рено рекомендує регулювати через 80 тис., а в нас через 30., ремінь ГРМ  в Європі через 120 тис., а в нас 60..

Через 80 тис радять перевіряти зазори на бензині. На газу кожні 30. На 1.2 стара система з коромислами. І саме цей двигун дуже чутливий. В Києві в службі таксі ухлопали декілька таких двигунів, ремонтували голівки і повністю відмовилися від Логанів другого покоління на двигуні 1.2.. Я не раджу Вам чекати, а шукайте майстра та СТО (це стандартна відома процедура, як медробітнику вставити катетор в вену) і робіть негайно. Двигнун на відміну від 1.4 та 1.6 серії К7 в цьому відношенні дуже ненадійний.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-10-01 17:32:59[/merge_posts_bbcode]

А, що на цілий день, вони просто розводять. Вас змушують заплатити за простій підйомника. Бо машину загонять на пост, дадуть їй охолонути і потім на холодну виставляють зазори..Дати охолонути в сторонці, а потом закатити машину на пост руками їм ліньки, тому вписують 6..8 людино-годин, скільки захочуть.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Garko1

19

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Valerik написав:

Двигнун на відміну від 1.4 та 1.6 серії К7 в цьому відношенні дуже ненадійний.

не пугайте человека ,неизвестно еще что надежнее.у меня 1,2 с первого дня на газу .На сегодня пробег 272000,регулирую клапана сам раз в 30-40тысяч ,полет нормальный,но процедура регулировки трудоемкая-отсюда и цена.

  0
Спасибо сказали: Garko, Хохол2

20

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

dolce1 написав:
Valerik написав:

Двигнун на відміну від 1.4 та 1.6 серії К7 в цьому відношенні дуже ненадійний.

не пугайте человека ,неизвестно еще что надежнее.у меня 1,2 с первого дня на газу .На сегодня пробег 272000,регулирую клапана сам раз в 30-40тысяч ,полет нормальный,но процедура регулировки трудоемкая-отсюда и цена.

На скільки зменшуються зазори за тих 30-40 тис. в середньому?

  0

21

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Garko написав:

На скільки зменшуються зазори за тих 30-40 тис. в середньому?

Самое интересное,что ни разу выпуск и впуск небыли зажаты,зазор всегда был чуточку больше и в основном на впуске.

  0
Спасибо сказали: JUK1

22 Відредаговано Valerik (2019-10-06 10:51:39)

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

dolce1 написав:

не пугайте человека ,неизвестно еще что надежнее.у меня 1,2 с первого дня на газу

Собственно цели такой не было. Из двух источников от сервиса слышал такое мнение.. Видел ГБЦ в ремонте на базе такси "Фемида" в Киеве и тем не менее видел в частном использовании автомобиль, проданный этим же таксопарком своему сторуднику таксисту в личное пользование. Пробег у него на тот момент, когда я видел машину, был около 450 тыс..  Говорят, что очень чувствительна ГБЦ к клапанным зазорам и в отличии от моторов К7, они ремонтировали головки на 1.2.. Кроме разве если у Вас мотор с заводским ГБО, там головка несколько другая..

dolce1 написав:

Самое интересное,что ни разу выпуск и впуск небыли зажаты,зазор всегда был чуточку больше и в основном на впуске.

На впуске зазор и не должен уходить. Другое дело выпуск.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

23

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

Valerik написав:

Кроме разве если у Вас мотор с заводским ГБО, там головка несколько другая..

Да у меня с заводским.Поясните пожалуйста,если знаете,в чем у них разница в головках блока ?

  0

24

Re: Логан 1.2 регулювання клапанів.

dolce1 написав:

Да у меня с заводским.Поясните пожалуйста,если знаете,в чем у них разница в головках блока ?

Утверждать не буду, но читал лет 5 назад, что в двигателе 1.2 с заводским ГБО идут натриеполные выпускные клапана, - это для лучшего их теплоотвода.
Еще писали о двух типах распредвалов на 1.2, но имеет ли это отношение к ГБО я не вникал.

  0