151

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP,
Ого фильтр 469 воздуха.
А я думал на шкоде 180гр дорого

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



152

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Александр007, це ж офіціали, вони хочуть їсти!!))
п.с. 120грн я даю за повітряний фільтр..

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

153

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

floyd47 написав:

мені сьогодні офіціали сказали 69 грн (для 1,5 дісіай, 90 л.с.). це така різниця між 0,9 та 1,5? гадаю, за краще замовити на еґзист.юа. хто підкаже її парт-намбери для 1,5 дісіай? буду вдячний.

Тсю то купіть у Зевса! І копійка власнику форума і гроші збережете

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

154

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Kap1toshka, дякую, я вже спілкувався з ним з цього приводу.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

155

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Spoiler
PGP написав:

Вчора перевзувся у штатний літній Continental. Ціна питання 120грн.

Всю зиму від'їздив на китайських штампованих дисках (600грн штука). По ним ніяких питань, не гнуті, рівні, ніде не заіржавіли, виглядають як нові.
/upload/iblock/725/IMG_20200411_163819.jpg
/upload/iblock/690/IMG_20200411_163833.jpg
/upload/iblock/6d2/IMG_20200411_163923.jpg

Щодо до Hankook Winter I*Cept iZ2 W616: зима була ніяка, самі знаєте. Але коли перед Новим Роком трохи добряче насипало Hankook не підвів, і в снігопад і потім по каші йде машинка йде рівно, керується добре. Дикого льоду за зиму в Києві не бачив.
Зносилися шини мінімально, як на мою думку. По центральній частині протектору лише пупирки зникли.

Фото нулячого протектору:
/upload/iblock/f0c/IMG_20190914_120259.jpg

Фото протектору після цьогорічної зими:
/upload/iblock/fb2/IMG_20200411_163844.jpg

На одометрі 8500км - політ нормальний smile

Может уже было, не нашел. Напишите, как резина едет по мокрому асфальту, лужам при температуре примерно +1  +5? Скорость до 100. Несет, нет? Спасибо.

  0

156

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

lukis написав:

Может уже было, не нашел. Напишите, как резина едет по мокрому асфальту, лужам при температуре примерно +1  +5? Скорость до 100. Несет, нет? Спасибо.

І радий був би Вам щось корисне сказати, але, нажаль, я не їздив на цій гумі далеко за місто.
Буквально була одна поїздка у лютому Київ-Бориспіль-Київ. Їхав в аеропорт, моросило, температура плюсова, йшов по Бориспільський 90-100км/год - не відчув ніякої різниці з літньою. Назад на Київ дощ пішов досить сильний, я не летів, десь під 80км/год.

По місту я не гасаю, тому на дозволених швидкостях по керованості знову таки все як і на літній.
Короче, за всю зиму у будь-яких умовах я не відчув якогось дискомфорту від керування, не було в мене таких ситуацій коли гума якось дивно себе повела і мені негайно треба було щось заподіяти для виправлення ситуації.

Це все так суб'єктивно. Може мені досвіду керування бракує щоб відчути недоліки гуми. Мені просто немає з чим порівнювати.

  0
Спасибо сказали: lukis1

157

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Офіційний Castrol GTX RN 5W40 RN710 (7711943691) - 3500км після заміни оливи

/upload/iblock/45a/IMG_20201029_113550.jpg

  0

158 Відредаговано PGP (2020-11-24 10:39:30)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Оновив до версії 2020 Q2 мапи України, Білорусі, видалив мапу Казахстану у штатній навігації MediaNAV.
Все робив по інструкції шановного Vitafresh - https://www.drive2.ru/l/575255413755216676/
Трохи встиг сьогодні покататися по штатній навігації з оновленими мапами. Все працює добре, глюків і гальмувань під час руху не було. Маршрут проклало один в один зі звичайним маршрутом від Waze.

Не пам'ятаю, чи були раніше 3D об'єкти в штатній навігації, але зараз вони є

https://logan.in.ua/upload/iblock/a09/3D_TV.jpg

https://logan.in.ua/upload/iblock/f6b/3D_Andriivsky.jpg

  0
Спасибо сказали: YT1

159

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

Оновив до версії 2020 Q2 мапи України, Білорусі, видалив мапу Казахстану у штатній навігації MediaNAV.
Все робив по інструкції шановного Vitafresh - https://www.drive2.ru/l/575255413755216676/
Трохи встиг сьогодні покататися по штатній навігації з оновленими мапами. Все працює добре, глюків і гальмувань під час руху не було. Маршрут проклало один в один зі звичайним маршрутом від Waze.

Не пам'ятаю, чи були раніше 3D об'єкти в штатній навігації, але зараз вони є

https://logan.in.ua/upload/iblock/a09/3D_TV.jpg

https://logan.in.ua/upload/iblock/f6b/3D_Andriivsky.jpg

Я також спробував оновити, але безуспішно( Пише "Невірний пакет оновлення".
В мене правда флешки без індикаторів. Як довго Ви першу флешку тримали в "голові" магнітоли, перед тим як запустити другу, з новими версіями мап?

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0

160 Відредаговано PGP (2020-11-30 13:13:38)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

YT написав:

В мене правда флешки без індикаторів. Як довго Ви першу флешку тримали в "голові" магнітоли, перед тим як запустити другу, з новими версіями мап?

Першу флешку в "голові" тримав приблизно три хвилини.
Річ у тому, що вона мала поблимати приблизно з одну хвилину і потім перестати блимати, як писав Vitafresh. Але в мене воно блимало-блимало-блимало. Через три хвилини мені це набридло. Я її витяг, вставив другу, "голова" з хвилини дві її читало і потім запропонувало оновити мапи.

  0

161

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:
YT написав:

В мене правда флешки без індикаторів. Як довго Ви першу флешку тримали в "голові" магнітоли, перед тим як запустити другу, з новими версіями мап?

Першу флешку в "голові" тримав приблизно три хвилини.
Річ у тому, що вона мала поблимати приблизно з одну хвилину і потім перестати блимати, як писав Vitafresh. Але в мене воно блимало-блимало-блимало. Через три хвилини мені це набридло. Я її витяг, вставив другу, "голова" з хвилини дві її читало і потім запропонувало оновити мапи.

Дуже дякую Вам за відповідь! І за ідею оновлення також! Мені таки вдалось оновити мапи  rock  Проблема була в тому, що флешку №1 я тримав в "голові" всього 1-2 хвилини, як було зазначено в інструкції. Після Вашої відповіді, залишив першу флешку на 8 хвилин і після того оновлення з другої залилось на ура.

Вибачте, що в Вашой БЖ і ще раз дякую  storstark

ЗАЗ Lanos -> Renault Sandero Stepway 1.5dci Zen 2019 (Сіра комета)
Київ - Хмельницький - Київ

рУССКИЙ? СРАЗУ НАХ*Й
  0
Спасибо сказали: PGP1

162

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

  0
Спасибо сказали: Lavrik1

163

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

Я сегодня еле завелся, видео правда не снял...
В пятницу машину припарковал, вчера выходил завести ее прогреть... завелась хорошо...
Сегодня утром вышел, пытаюсь завести, сразу начало крутить стартер резво потом еле еле.. с характерным звуками .. в салоне все почти потухло, потом в конце схватило, и завелась и была на 1500 оборотах прогрева потом упали до 1200.., дальше я уже вышел с машины чистить ее, минут 15 постояла обороты уже стали 800...

Я уже подумал что все надо прикуривать...

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

164

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Так три горшки, що їх там крутити) можна було і фари не вмикати

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

165

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

dareks написав:

Я сегодня еле завелся, видео правда не снял...
В пятницу машину припарковал, вчера выходил завести ее прогреть... завелась хорошо...
Сегодня утром вышел, пытаюсь завести, сразу начало крутить стартер резво потом еле еле.. с характерным звуками .. в салоне все почти потухло, потом в конце схватило, и завелась и была на 1500 оборотах прогрева потом упали до 1200.., дальше я уже вышел с машины чистить ее, минут 15 постояла обороты уже стали 800...

Я уже подумал что все надо прикуривать...

Так нельзя в мороз заводить, если никуда не едешь.

  0

166

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

lukis написав:
dareks написав:

Я сегодня еле завелся, видео правда не снял...
В пятницу машину припарковал, вчера выходил завести ее прогреть... завелась хорошо...
Сегодня утром вышел, пытаюсь завести, сразу начало крутить стартер резво потом еле еле.. с характерным звуками .. в салоне все почти потухло, потом в конце схватило, и завелась и была на 1500 оборотах прогрева потом упали до 1200.., дальше я уже вышел с машины чистить ее, минут 15 постояла обороты уже стали 800...

Я уже подумал что все надо прикуривать...

Так нельзя в мороз заводить, если никуда не едешь.

Вообще если ни куда не едешь советуют 2 раза в неделю выходить прогревать до рабочей температуры..

Сегодня я заводил что бы поехать, отвезти жену на работу.
Вчера потому что во дворе многие прикуривались ....

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

167

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

dareks написав:

Сегодня я заводил что бы поехать, отвезти жену на работу.
Вчера потому что во дворе многие прикуривались ....

Це відео знято сьогодні (понеділок) в ранці. Теж жінку на роботу треба було відвести.
Авто стояло без руху з середини суботи. Морози самі бачили які до нас прийшли.
Але все добре, завелася без проблем.
Бензин залито UPG 100.
Олива штатна Castrol GTX RN 5W40 RN710.

  0

168

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

dareks написав:

если ни куда не едешь советуют 2 раза в неделю выходить прогревать до рабочей температуры

На заведення двигуна витрачається частина заряду акумулятора. Цей заряд не встигає відновитись за короткий час роботи при прогріві. Тому після кожної такої процедури, заряду залишається меньше. Тому шанси потім не завезтись зростають.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

169

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Сегодня утром завёлся без вопросов.

Sandero 0.9 механика
  0
Спасибо сказали: PGP1

170

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

dareks написав:

Вообще если ни куда не едешь советуют 2 раза в неделю выходить прогревать до рабочей температуры..

При каждом пуске двигателя уменьшается ресурс. В тепло меньше, по холоду больше. В мороз он все-равно не прогреется до рабочей температуры, а аккумулятор не зарядится. Нет смысла прогревать и не ехать, хоть в мороз хоть по теплу.

  0

171 Відредаговано jasonua (2021-01-18 13:25:06)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Десь читав, що 1холодний пуск двигуна при -10С дорівнює 1тис км. Х.з як вони це порахували і чи це правда...
Якщо авто їздить кождного дня, то масляна плівка на циліндрах за ніч думаю не замерзне вже так сильно...
Якщо авто довго стоїть, то можливо і добре у сильні морози раз у 3-4дні прогріти його до включення вентилятора.
п.с. двигун к4м, масло 5в40 ельф (брав у клубному магазині), на пробізі 265тис.км заводиться при -20С з півоборота, правда їздить щодня, (вчора 700км проїхав), а аккумулятор пішов на 5зиму!

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

172

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

lukis написав:
dareks написав:

Вообще если ни куда не едешь советуют 2 раза в неделю выходить прогревать до рабочей температуры..

При каждом пуске двигателя уменьшается ресурс. В тепло меньше, по холоду больше. В мороз он все-равно не прогреется до рабочей температуры, а аккумулятор не зарядится. Нет смысла прогревать и не ехать, хоть в мороз хоть по теплу.

Понял, спасибо...
Я езжу обычно каждый день, на выходных были морозы и решили дома посидеть, авто 2019 года, вторая зима. пробег чуть больше 30000км

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0

173

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

jasonua написав:

Десь читав, що 1холодний пуск двигуна при -10С дорівнює 1тис км. Х.з як вони це порахували і чи це правда...
Якщо авто їздить кождного дня, то масляна плівка на циліндрах за ніч думаю не замерзне вже так сильно...
Якщо авто довго стоїть, то можливо і добре у сильні морози раз у 3-4дні прогріти його до включення вентилятора.
п.с. двигун к4м, масло 5в40 ельф (брав у клубному магазині), на пробізі 265тис.км заводиться при -20С з півоборота, правда їздить щодня, (вчора 700км проїхав), а аккумулятор пішов на 5зиму!

Это из техобслуживания военной техники. Там ещё для запуска танка использовался эфир.

Logan 2, model 2017, 1.5 dci
  0

174

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Kap1toshka написав:

Так три горшки, що їх там крутити) можна було і фари не вмикати

фари вмикають не заради полегшення пуску двигуна, а заради "розігріву" АКБ та його меншій сульфатації.

jasonua написав:

Десь читав, що 1холодний пуск двигуна при -10С дорівнює 1тис км.

можливо це є правдою, але ж техніка створена людиною заради комфорту та зрочності для людини. просто в любу погоду без потреби вмикати двигуна заради "прогріву"--безумство чистої води: читай оце

Larsen написав:

На заведення двигуна витрачається частина заряду акумулятора. Цей заряд не встигає відновитись за короткий час роботи при прогріві. Тому після кожної такої процедури, заряду залишається меньше. Тому шанси потім не завезтись зростають.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
  0

175 Відредаговано Migen (2021-01-18 14:53:26)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

del

Spoiler

Удалил свой пост, т.к. это чужой бортовик

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0
Спасибо сказали: PGP1