76

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Хохол написав:

Я на своём 1.2 пришёл к выводу, что нельзя.  Но несколько раз заливал по чуть-чуть, разницы не заметил. Кроме цены.

Конечно нельзя, на БРСМ мне заправщик сказал, что там что-то около 40% спирта, на такой смеси могут работать только двигатели со специальной прошивкой! Можно заливать пару раз в год по паре литров этой смеси, просто, чтоб связать воду (конденсат) в баке и выжечь её вместе с топливом...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1



77

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

ИМХО: можно посреди зимы стакан спирта в бак "бахнуть", что бы воду/конденсат разбавить и больше там нечего делать спирту. Народ ещё спиртовой бензус мешает с 92-м 50/50 и вроде бы на ездовых качествах авто не заметно-сам так делал... Но что толку, в чем экономия или удовольствие не узрел.

  0

78

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Георгич написав:

В першу він "освоїв" у нас Е100, з вмістом спирту набагато вище 30% (скільки конкретно я не знаю), внаслідок чого паливна система багатьох авто пошкоджувалась.Був сильний сандал.

Не знаю як паливна,а клапани ГРМ приклеювались.З таким зтикався на власному досвіді.Спирт на гарячому двигуні розчиняв до стану якогогось лаку тверді відкладдення на клапанах.Потім,коли двигун остивав,клапани на цьому лакові приклеювались до ГБЦ.При наступному холодному запуску поршнями било ті,які заклеїло відкритими.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: PGP1

79

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Yeka написав:

При наступному холодному запуску поршнями било ті,які заклеїло відкритими.

shok Жесть!!!

Сподіваюся, що шановний in210, який саме і підняв цю тему, отримав вичерпні відповіді навіть на ще не задані питання  smile

  0

80

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

А на сайті БРСМ взагалі не знайшов опису будь-якого "біопалива". Ось посилання:

https://brsm-nafta.com/wp-content/uploa … %D1%81.pdf

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

81

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Evgenий написав:
PGP написав:

А на сайті БРСМ взагалі не знайшов опису будь-якого "біопалива". Ось посилання:

https://brsm-nafta.com/wp-content/uploa … %D1%81.pdf

Ага, пропустив саме "альтернативне" коли читав.

  0

82 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-23 18:47:28)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

А про спиртові рено? Їздять там в південних америках! І нічого їм не робиться, конструкція мінімально змінена!

Георгич написав:

Шкоды - жрет на литр больше, едет хуже. По бабкам баш-на баш.

Так щей коли стоїть, з "бака тікає" випаровуються, та може рослоюватись! В баку по слоям, якщо довше постоїть! Тому там великої, якоїсь відчутної економії нема. Але на практиці цікаво почути як даунінговий мотор на такому буде їхать  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

83

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

sdj387jsd написав:

Але на практиці цікаво почути як даунінговий мотор на такому буде їхать  crazy

Від мене такого не дочекаєтесь  big_smile  Навіть не мрійте, щоб я таку бодягу в своє авто лив. Експериментуйте на комусь іншому  wink

  1
Спасибо сказали: sdj387jsd, floyd472

84

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

sdj387jsd написав:

А про спиртові рено? Їздять там в південних америках! І нічого їм не робиться, конструкція мінімально змінена!

Там і на чистому спирту весь час їздили.
Вони пристосовані - інші матеріали використовуються для паливної.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

85

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP написав:

shok Жесть!!!

Тільки не плутайте з теперішнім спиртовим бензином.Той на заправках називався Т-100.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

86 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-23 21:51:20)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Георгич написав:

Там і на чистому спирту весь час їздили.
Вони пристосовані - інші матеріали використовуються для паливної.

upp  А у нас екологія! Все не пристосовано! Не шоб нормальні мотори на газ, чи на спирту...Так нате Вам електрогрошогробомобілі, та мега шкідливий дизель! Де даже масло, спеціально гіршим роблять!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

87

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

sdj387jsd написав:

А у нас екологія! Все не пристосовано! Не шоб нормальні мотори на газ, чи на спирту...

Собівартість нашого спирту вища від нафти. А на газу - будь-ласка

  0

88

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Георгич написав:
sdj387jsd написав:

А у нас екологія! Все не пристосовано! Не шоб нормальні мотори на газ, чи на спирту...

Собівартість нашого спирту вища від нафти. А на газу - будь-ласка

так чому паливо з великим вмістом етанолу дешевше?

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

89 Відредаговано Valerik (2019-09-23 22:31:55)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

А вот я випадково по дурості заправився спиртом.. Бо прочитав інструкцію, що Е5 і Е10 можна заливати. І по дорозі в Одесу в Умані на БРСМі залився а ще залився на БРСМі в Одесі назад. По 20 літрів. Це була друга в житті і третя заправка бензином.. Схоже що єквівалентне А100 машина відчутно перля як німа...Але потім я прочитав, що то ніякий не Е10, а просто "бензинова горілка" 40% спирту а інше бензин.. Почитав, вжахнувся і бльше такого не роблю... У мене родич тривалий час їздив на МСВ на такому, треба попитати його, але наче проблем не було..Я в той момент вже був давно на газу і навіть не звертав уваги на такий продукт на ринку. Для мене це було відкриття..
З того, що я прочитав в інтернеті зробив висновки про наступне:
1. Це паливо не шкодить двигуну. Він підлаштовується як під А98 (так вибрані параметри пропорцій складових)
2. Серйозною небезпекою є лише те, що ця "горілка" миє від осаду бак, якщо заливали брудний бензин раніше і вбиває паливний насос..

Ідея в принципі не погана, витрачати 6.5х20 грн на сотню...Їде дуже гарно на двигуні 1.0.. Але я став швидко розбавляти звичайним А95 і більше такими експериментами займатися не буду.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: PGP, sdj387jsd2

90 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-24 07:52:15)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Георгич написав:

Собівартість нашого спирту вища від нафти. А на газу - будь-ласка

А якщо заради екології трішки податі убрати?...+ це не харчовий спирт! гадаю до 12-15 грн за літр кінцевому споживачу можна легко.

Valerik написав:

Серйозною небезпекою є лише те, що ця "горілка" миє від осаду бак, якщо заливали брудний бензин раніше і вбиває паливний насос..

Вірно, по суті добавити в авто пару сотень $ , на інші матеріали, і все може їздити! але не добавлять - чомусь не хочуть думати про екологію, яка меньше тягне грошей з гаманця! Тим більше є що добавити уже десятиліттями в інших країнах обкатано!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

91

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Valerik написав:

2. Серйозною небезпекою є лише те, що ця "горілка" миє від осаду бак, якщо заливали брудний бензин раніше і вбиває паливний насос..

А еще, в Европе, для спиртободяги установлены жёсткие требования по контролю содержания влаги на каждом этапе транспортировки... Потому как спирт гигроскопичен и тянет влагу и из воздуха и из ёмкостей... У нас же, я уверен, еще специально воду доливают...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

92

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

sdj387jsd написав:

Вірно, по суті добавити в авто пару сотень $ , на інші матеріали, і все може їздити! але не добавлять - чомусь не хочуть думати про екологію, яка меньше тягне грошей з гаманця! Тим більше є що добавити уже десятиліттями в інших країнах обкатано!

Так і у нас це було, пригадай епізод з фільму "Красная площадь" ..."Ну-ка, плесни-ка нам из бака! "...
Не прижилась спиртоїзда у нас, та й в усьому світі не прижилась, окрім мексів, які не в захваті від своїх спиртомобілів.

  0

93

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Георгич написав:

Не прижилась спиртоїзда у нас, та й в усьому світі не прижилась

А хто йому дасть прижитися! з цього треба починати. Це так у скрутний час всі способи хороші! А екологічних грабунок - це взагалі фішка століття!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

94

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

sdj387jsd написав:

А екологічних грабунок - це взагалі фішка століття!

у тебе хоч сажовий є, тобі трохи легше, а я був змушений подати свою коптілку євро-4.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

95 Відредаговано eglantier (2019-09-25 10:25:06)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Valerik написав:

небезпекою є лише те, що ... і вбиває паливний насос

А вбитий паливний насос призводить до псування за списком через нестабільну роботу двигуна, але це вже через насос, а не через "горілку". Нормальне таке "лише".

Десь читав, що амариканці, наприклад, мають багато двигунів, заточених під спиртобензин, але вміст спиртів має бути нижче ніж 30%. Тою сорокоградусною горілкою з БРСМ не можна заправляти навіть те, що пристосоване до етилену.

І так, воно пре, бо бензин в'язкий, а спирт летючий, і він сильніше згорає. Але це "пре" приносить те саме задоволення, за яке доводиться платити, і добре, якщо лише підвищеним розходом. У мене є знайомі, яким ця суміш повбивала двигуни.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0
Спасибо сказали: PGP1

96

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Шановні співрозмовники, я розумію, що тема з "біопаливом" досить цікава, але вона переростає в дещо іншу площину. Я вже намагався якось м'яко натякнути, що цю тему вже час в цьому бортовику закінчувати, але мабуть це вийшло не досить переконливо.  big_smile Тому кажу прямо... давайте обговорення всього, що оточує тему "біопалива", перенесемо в більш відповідну гілку форума. Сподіваюся, що Ви це зрозумієте. Дякую  upp

  0
Спасибо сказали: Migen, in2102

97

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Просто залишу тут для інфи...

  0

98

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Судячи з прогнозів синоптиків, з наступного тижня буде поступове зниження температури аж до невеличких мінусів вночі . Вирішив не чекати "опупеозу" і сьогодні перевзувся на зимову гуму. Одразу стало значно тихіше під час руху і м'якіше. Всі дріб'язкові нерівності на асфальті, що добряче відчувалися на 16'' , кудись зникли. Ну і ковпачки ступиці поставив.

/upload/iblock/6b2/IMG_20191026_114315.jpg
/upload/iblock/1b4/IMG_20191026_114124.jpg
/upload/iblock/c7c/IMG_20191026_114205.jpg
/upload/iblock/ef3/Kolpachek_stupitsy.png

  0
Спасибо сказали: asb_s1

99 Відредаговано Александр007 (2019-10-26 15:19:29)

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

PGP,
Зима на 15?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

100

Re: Renault Sandero Stepway 0.9 tce MT (Червоний гранат) ZEN

Александр007 написав:

, Зима на 15?

Так, 15''

  0