176

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Я не гасав і не буду
А от в інтернеті це вже зробили:

https://www.youtube.com/watch?v=JuUuVTSGADA

Об'єктивно машина дійсно різва..Не гірше старого 1.4

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0



177 Відредаговано Kap1toshka (2019-09-12 08:49:34)

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

sdj387jsd написав:

1.5 не виняток, себе починає розкривати після 50 км.

Нічого він не розкриває, хоча точніше сказати, що всирається коли набирає 100км/г. Покатайтесь на об'ємних двигунах і будете сміятись з фрази "я на перехресті на своїй дев'ятці тойоту кемрі взув (ага 3.5л бугага) (яка навіть не здогадувалась, що з нею хтось тягався)"
Що 1л, що 0.9, що 1.5 дизеляка зроблені щоб переміщувати дупу з точки А в точку Б все. (ну 0.9 зі своїм довбанутим щепленням згоден не дуже вдале рішення).
Вчора доречі читав, що парочка Київських таксистів на форумі Юбера не вдоволені 1л двигуном, важкувато на підйомах пітримувати темп потоку на газу, ну то таке, головне щоб не ламався і був низький показник грн/км.

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1

178

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Kap1toshka написав:

Покатайтесь на об'ємних двигунах і будете сміятись з фрази

Ну, некоторым и три литра "не едет"... Подавай 5 литров + компрессор! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

179

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Aprox написав:

Ну, некоторым и три литра "не едет"... Подавай 5 литров + компрессор! )))

Ні мені таке не можна вб'юся нафіг, мені якраз 1.5 всамий раз 80-90км/г по трасі для мене нормальна швидкість, на тих 5 літрах з компресором я буду жарити як скажений... я там кайф почну ловити)))

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

180

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Kap1toshka написав:

Ні мені таке не можна вб'юся нафіг

Ну не знаю... У меня все ограничители в голове, и работают они безотказно...
Это как и с деньгами - некоторые от себя деньги прячут... Никогда такого не понимал... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

181 Відредаговано Valerik (2019-09-12 22:20:47)

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Kap1toshka написав:

Вчора доречі читав, що парочка Київських таксистів на форумі Юбера не вдоволені 1л двигуном, важкувато на підйомах пітримувати темп потоку на газу

Треба газ ставити не гаражний сумнівної якості і налаштувань. У мене, що в попередньому логані, що в сандеро перехід з газу на бензин і навпаки по тязі ніяк не відчувається..

А темп потоку? В якому вони потоці їдуть? Їх не вчили на понижену передачу переходити? Сьогодні різво їхав в гору на четвертій передачі по Повітрофлотському проспекті в Києві і думав, кому ж це треба і який підтримувати темп?
Просто такі ж розмови точилися і 10 років тому про двигун 1.4..І тоді мене назвали людиною з нордичним характером, що мені його вистачає.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

182

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

То вьі спешите/заблуждаетесь с вьіводами про приемистость, после 30-50т пробега приемистость поубавится, на всех новьіх купленньіх машинах у меня такое бьіло,  и на логане 0.9 сейчас тоже, может совпадениние.

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

183

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Олежа написав:

То вьі спешите/заблуждаетесь с вьіводами про приемистость, после 30-50т пробега приемистость поубавится, на всех новьіх купленньіх машинах у меня такое бьіло,  и на логане 0.9 сейчас тоже, может совпадениние.

А отчего это? У меня не было такого..

У Сандеро очень коротходные педали быстро крутится мотор. Можно легким прикосновением к педали газа сразу до 3000 раскрутить.. Сейчас научился трогаться на 1500, на 2000..2300 переходить на передачу..
А вот система помощи при старте похоже отказала.. Был на днях непонятный рывок на непрогретой машине по двору (вроде как что-то притормозило и отпустило в движении) и я не вижу этой системы.. может стоит на сервис ехать..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

184

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik написав:

А от в інтернеті це вже зробили:
https://www.youtube.com/watch?v=JuUuVTSGADA

До попереднього відео з хлопчиком на шосі це все одно не дотягує, ну то таке...
але краще б ти не викладав це жужалко.
Крутить в дзвін 3 циліндра на 7 тис обертів.... Ні, краще до стоматолога...

  0

185

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Георгич написав:

Крутить в дзвін 3 циліндра на 7 тис обертів.... Ні, краще до стоматолога...

А він крутить в дзвін чотири циліндри!
А сенс цього робити? Їздити собі і все..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

186

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik написав:

А він крутить в дзвін чотири циліндри!

до 4000, на них і газ працює.
а не бормашина 7000 smile
Ладно, не підкалую. Головне, щоб автівка приносила позитивні емоції  coffee

  0

187

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Георгіч, купіть собі Ламборджині чи Ферарі і газуйте на ньому!!!  lol  coffee

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

188 Відредаговано Георгич (2019-09-12 23:41:10)

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik, тож на відео ти крутив в дзвін smile.
Я навіть не думав, що там така...  acklad

ЗІ. В мене мене є, все крутиться, і на газу, і без газу smile

  0

189

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Георгич написав:

Valerik, тож на відео ти крутив в дзвін smile.
Я навіть не думав, що там така...  acklad

ЗІ. В мене мене є, ве крутиться, і на газу, і без газу smile

Для чого цей дитячий трьоп??

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

190

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik написав:

Для чого цей дитячий трьоп??

Это он так самоутверждается... )) На шкода-форуме, видимо, чувствует себя некомфортно, потому здесь каждому владельцу Рено с пафосом рассказывает, какая у него афигенная шкода... Горе у человека, шо поделаешь... Пришлось добавить его в бан-лист вместе с его клоном - Инноватором! )) И карму отключить, а то они вдвоём туда ср@ть стали... Рекомендую, способ хороший! Сразу приятнее читать форум стало! ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

191 Відредаговано Георгич (2019-09-13 20:16:09)

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik написав:

Для чого цей дитячий трьоп??

Дуже просто, підтримую твою тему, це поперше. А по-друге - переглянь ще раз відео розгону. На ньому розгін відбувається на верхах, 5-7 тис. об, це і називається крутити в дзвін.
Ясно, що такий розгін буде відбуватись на бензині, а на газу зможеш лише потихеньку човгати.
Така специфіка двигуна, треба звикнути.

  0

192

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Aprox написав:

Это он так самоутверждается... ))

Бааа, и ктобы выступал.  kez_15 Перед кем самоутверждаться? Перед тобой? А ты что-то и себя представляешь?

Aprox написав:

На шкода-форуме, видимо, чувствует себя некомфортно

На шкода форуме разговоры о путешествиях и общих мероприятиях. Свои машины они не колхозят, нет у них манечки скрысятничать подешевле. Еще есть темы о безграничном тюнинге ВАГо-моторов

Aprox написав:

Пришлось добавить его в бан-лист вместе с его клоном - Инноватором! ))

Так ты сам клон и есть. Кто тебя видел, кто знает тебя, твою фамилию, где живешь, где и кем работаешь, как и чем живешь?
Все твои обсуждения автомобилей сводятся к его цвету, округлости его форм, линий и загугленных фраз о рендеринге.
Менталитет девочки, одним словом.
А посты о выборе автомобиля у тебя - одни мечты, мол если б этот дастер был такой то, то я б о нем мечтал, а так мечтаю о Сандеро, но там нет моторов.
Реально купить авто, при том новое у тебя даже в мечтах нет. Даже Логан ты взял не новый. Така твоя карма и мне ее не испортить.
И вообще, когда касается чего-то купить - для тебя даже бесплатно дорого.
И про своего лихого скакуна ты тоже "бахвалялся", как фуру обогнать боишься.
Так кто здесь самоутверждается, и кому "клиренса" по жизни не хватает?
Патологическая жадность вызывает патологическую зависть - вот в этом ты весь.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-09-13 20:14:07[/merge_posts_bbcode]

Valerik, извини за  offtopic
Больше не буду, из твоего БЖ ухожу.

  0

193

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

У мене немає слів, Георгіч.. До чого це все?

Я як давній форумчанин, який помацав перші Логани в салоні СІА 2005 захворів цією машиною.. Мені сподобалася концепція при невисокій ціні.. Я вже купив другу нову машину з цього модельного ряду і зробив бортовий журнал для обміну досвідом...
Вибачте, але мені глибоко насрати на  ці пацанячі дріфти, скільки секунд до сотні і на чому на газі, або бензині.. Я все життя їздив на слабосильних малолітражках і це мені не заважає. Машина це не розкіш, а засіб переміщення і мобільності, який дозволяє скоротити час переміщень і оптимізувати своє життя. Враховуючи технічну ментальність наших автомобілістів, я новатор-камікадзе з двигуном 1.0 и я переконаний в тому, що проблем витривалості не буде, що підверджується іноземними авто-форумами..

Тому останні пости нагадують розмови у кого який орган довже і хто самоствердиться сильніше..Припиняйте цю маячню в моєму журналі..Бо тут віє Зігмундом Фрейдом і глибоким психаналізом.

П.С. Сьогоді розібрався нарешті із системою допомоги при старті на підйомі.. Я завжди метушівся, сильніше натискав на гальмо, відпускав, перевіряв.. А треба просто натиснути, зупинитися і без метушні натискати зчеплення, вмикати передачу і їхати, все працює при злагоджених діях.

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

194 Відредаговано Георгич (2019-09-13 22:40:52)

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik, все супер!
Жодного негативу не було, лише баян у кого довший, так. Але ж це все жарт.
Скоро всі на літрі будем їздти, і в любому випадку хтось має бути першим.
І при всьому скептицизмі стереотипованих песимістів не факт, що першопроходець помилився.
ОТже, по осені сміятись буде він smile
Все, зав'язали. Не переймайся.
Ше раз повторюся - хай машинка радує?
coffee

  0
Спасибо сказали: Valerik1

195

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Георгич написав:

Valerik, все супер!
Жодного негативу не було, лише баян у кого довший, так. Але ж це все жарт.
Скоро всі на літрі будем їздти, і в любому випадку хтось був першим.
І при всьому скептицизмі стереотипних песимістів. не факт, що першопроходець помилився.
І по осені сміятись буде він smile
Все, зав'язали.
Ше раз повторюся - хай машинка радує?
coffee

Це мені вже подобається! coffee

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0
Спасибо сказали: Георгич1

196

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik написав:

Сьогоді розібрався нарешті із системою допомоги при старті на підйомі.. Я завжди метушівся, сильніше натискав на гальмо, відпускав, перевіряв.. А треба просто натиснути, зупинитися і без метушні натискати зчеплення, вмикати передачу і їхати, все працює при злагоджених діях.

Я саме так наче і описував вище послідовність дій для роботи цієї системи  smile
Це добре що Ви розібралися  upp

  0
Спасибо сказали: Valerik1

197

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Сегодня заметил, что за полные полтора месяца эксплуатации произошло боевое крещение.. Отломан фартук заднего полуподкрылка в нише.. Фото пока нет, но он свешивался как брызговик впереди колеса, закрывая от пыли порог.. Деталь бесполезная вроде бы.. Ехал по улице и смотрел на проезжающие Логаны, не видел этой детали, может в последнем рестайле появилась.. Накладка в переднюю часть задней арки на клипсах, которая свешивается фартуком-брызговиком..

Обидно, но в нете ее не нашел, надо или забить на нее или ехать ставить оригинал...Никто не сталкивался с таким?

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

198

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

У меня тоже такие есть. Может на разборках спросить?

  0

199 Відредаговано Valerik (2019-09-29 22:33:30)

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Не хочу.. Я больше времени и топлива потрачу на езду по разборкам. Лучше поехать и поставить новый.. Порылся в нете, предлагают за около 500 грн (Б/у 260..300), причем оригинальные брызговики 650  (как у официалов)) Вопрос надолго ли? Часто ли эта деталь ломается? Я завел привычку давно передом заезжать на бровки и съезжать задом, что бы не сломать брыговик и не сесть гребнем порога.. Тут походу этот сам полулокарь и есть деталью, которая страдает от таких перемещений машины..На моем предыдущем Логане такой детали вообще не было..

VW Golf II 1.6D 1987 был в 2003-2008 гг
Logan Ambiance 1.4, ГУР+кондиционер, красный металлик+ГБО  2008 -2019 был
Renault  Sandero 1.0sce Life+ ГБО BRC с 2019
  0

200

Re: Красный Сандеро 1.0 lpg

Valerik написав:

Никто не сталкивался с таким?

Десь були повідомлення, що там кріплення не надійне. Народ підбирав болт, бо пластикові клівпси губились.

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0