126

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus, як завжди - в тебе закінчились букви, залишились смайлики...  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



127

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus написав:

продолжай...

Безумовно.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

128 Відредаговано alexkart (2021-05-08 13:05:54)

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

а лише з метою попередити тих , хто свій вибір ще не зробив

Я думаю не только для этого)) если честно для меня загадка мотивация человека, «доусерачки» доказывать что машина плохая, на которой он никогда в жизни не ездил и не собирается, кроме как для того чтобы самоутвердиться и по понтоваться что у него машина круче)) детский сад nose_eat

Larsen написав:

а ще краще дав би грошей на нормальну машину

  0

129 Відредаговано Aprox (2021-05-08 18:53:02)

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

«доусерачки» доказывать что машина плохая, на которой он никогда в жизни не ездил и не собирается, кроме как для того чтобы самоутвердиться и по понтоваться что у него машина круче)) детский сад

Во-первых - не "плохая", что не отменяет присутствие проблемы... "Плохая" на неё, как раз, говорят тут те, кто на них поездил - sdj387jsd и Александр007, например, вот уж они не стесняются в выражениях...

Во-вторых - у меня авто дешевле любого авто из семейства Логан/Сандеро с РКПП, что в этом случае делать с теорией про "самоутвердиться и по понтоваться"? Заменим на теорию "завидно"?  lol

Ну и напоследок - детский сад это, пока, исключительно твой стиль общения в этой теме! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

130 Відредаговано Larsen (2021-05-08 18:59:53)

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

Я думаю не только для этого))

Ти думаєш що всі хто критикують робот, роблять це для того щоб принизити тебе і інших його власників. Але це не так. Ну, принаймі не в моєму випадку. Я вже не раз тобі казав що вважаю твій вибір правильним, якщо він тебе влаштовує і ти ним задоволений. Але, як бачиш, багато людей роботом сильно незадоволені, а значить його потенційним покупцям існує великий ризик теж розчаруватися в цьому виборі. Тому краще щоб вони знали про це перш ніж приймати рішення.

alexkart написав:

если честно для меня загадка мотивация

Сподіваюсь пояснив зрозуміло?

alexkart написав:

«доусерачки» доказывать что машина плохая

Я не доказую що машина погана, а лише стверджую що у багатьох власників з нею проблеми. Це факт, причому ти навіть з ним згідний. Але ти намагаєшся довести що це не проблема а особливість, і що раз тебе вона не хвилює значить не треба про неї згадувати, і взагалі що така ж проблема є у механіки, і навіть що відгуки читати не треба. Навіщо ти це робиш? Щоб більше було тих людей які стали незадоволеними власниками робота?

alexkart написав:

на которой он никогда в жизни не ездил

Саме тому я не аргументую свої твердження власним досвідом. Власний досвід це безумовно найважливіший аргумент, але тільки для самого себе. А в дискусії для того щоб опонент прийняв досвід за вагомий аргумент, треба спочатку довести що це правда, а не вигадка. А зробити це, сам розумієш, практично неможливо. А от кількість незадоволених власників робота це факт який легко перевіряється. Цей аргумент не може бути вигадкою чи брехнею, на відміну від, наприклад, заявленого тобою особистого досвіду.

alexkart написав:

для того чтобы самоутвердиться и по понтоваться что у него машина круче))

Ну це ти вже просто вигадуєш на ходу. Якщо тобі цікаво, можеш почитати мої інші повідомлення. Я дуже часто навпаки відстоював різні моделі від безпідставної критики (особливо сімейство Логанів, на яке тут дійсно часто виливають нечистоти деякі заангажовані власники інших марок). І навряд чи ти десь знайдеш де я чимось понтуюсь (особливо своїм авто) чи самостверджуюсь шляхом приниження інших. І навіть щодо робота в мене не було ніякого негативу з початку його появи. Але коли один за другим в ньому розчаровувалися нові власники, не зробити ніяких висновків було просто неможливо.

alexkart написав:

детский сад

Так, я вже тобі казав - не сприймай критику робота на свою адресу, як це роблять малі діти. Я не критикую тебе, я не кажу що ти купив не ту машину, навпаки, якщо вона тебе радує значить для тебе це чудове авто. Але для тих хто свій вибір ще не зробив, важливо розуміти що існує ризик залишитись незадоволеним роботю цієї трансмісії.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

131 Відредаговано alexkart (2021-05-09 12:23:15)

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen, сколько текста)) а я всего лишь спросил у человека какими фактами он может подтвердить свои слова про ломучесть робота)) я за то, чтобы ВЛАДЕЛЬЦЫ оставляли реальные отзывы о СВОИХ авто, а не такие как ты засерали форум своими догадками и предположениями далекими от реальности и основанными на 2-х негативных отзывах других людей, я уже 100 раз писал, что знаю далеко не одного человека, в том числе и на этом форуме, у которых с роботом всё впорядке, но тебе почему-то этого не понять))

  0

132

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

а я всего лишь спросил

А тобі це навіщо? Краще поділись своїм відгуком і додамо його до списку позитивних чи негативних відповідно. upp

alexkart написав:

я за

Твої проблеми. empathy

alexkart написав:

оставляли реальные отзывы о СВОИХ авто

Залишають. Про них і мова.

alexkart написав:

а не такие как ты засерали форум своими догадками

Та ні, це таким як ти не варто засирати форум брехнею про відсутність проблем там, де вони є у всіх, крім тих хто "завжди своє болото хвалить". Такий рівень спілкування тебе влаштовує? wink

alexkart написав:

я уже 100 раз писал, что знаю далеко не одного человека, у которых с роботом всё впорядке, но тебе почему-то этого не понять))

Я чудово розумію що ти знаєш людей у яких все ок, адже сам таких знаю (в тому числі і тебе). Але ти не розумієш що проблема не в тому що таких нема, а в тому що людей у яких все не ок, і навіть дуже сильно не ок, занадто багато.
Ось що писав ти:

alexkart написав:

Отзывы перед покупкой читал, 50 на 50, кто во всю пишет и говорит один негатив, кто наоборот не понимает откуда такой негатив у некоторых берется.

50% негативних відгуків це дуже багато. Не можна радити купувати товар, який дістає кожного другого покупця. Купувати таке можна тільки добре усвідомлюючи можливі наслідки. І чим більше людей ти переконаєш що все фігня і ніяких проблем нема, тим більше нових негативних відгуків, незрозумілих тобі, вони потім напишуть. Воно тобі треба?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

133

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

а в тому що людей у яких все не ок, і навіть дуже сильно не ок, занадто багато

Много это сколько? 2? 3? Я смотрю с тобой бесполезно разговаривать, у тебя своя реальность, параллельная))

Larsen написав:

50% негативних відгуків це дуже багато.

Назови мне авто, у которого не так. Наверное, рав4?))

Larsen написав:

А тобі це навіщо? Краще поділись своїм відгуком і додамо його до списку позитивних чи негативних відповідно.

Да сколько можно, писал же уже, что я считаю ценными только факты, а не пустое балобольство, и сам я не люблю писать отзывы, если все ок то все ок, какой смысл расхваливать или ругать авто, так обычно делают те кто слабо разбирается о чем пишет)) у меня есть БЖ здесь и на драйве, читай и делай выводы, там не так много информации, потому что пишу только по делу

  0

134

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

Много это сколько?

Larsen написав:

50% негативних відгуків це дуже багато.

alexkart написав:

Назови мне авто, у которого не так.

Будь-який представник сімейства Логанів без робота.

alexkart написав:

Наверное, рав4?))

Ну от знову вилазять твої проблеми з самооцінкою. empathy

alexkart написав:

что я считаю ценными

Я не питав що ти вважаєш цінним, я питав навіщо це тобі взагалі, ти вже свій вибір зробив. Навіщо тобі якісь факти, докази, відгуки? Для тебе це все вже давно не актуально. dntknw

alexkart написав:

только факты

Я оперую тільки фактами. Ти - тільки заявленим особистим досвідом, перевірити достовірність якого неможливо.

alexkart написав:

пустое балобольство

Пусте балабольство це коли людина, спираючись на заявлений власний досвід, вимагає від інших признати його за істину, а аналогічі відгуки інших людей, за брехню. Твій відгук лише один з багатьох, і ні у кого нема підстав вважати його правильнішим за будь-який з відгуків sdj387jsdАлександр007, чи kotovyi.m.o.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

135

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Твій відгук лише один з багатьох, і ні у кого нема підстав вважати його правильнішим за будь-який з відгуків sdj387jsd,  Александр007, чи kotovyi.m.o.

alexkart написав:

я уже 100 раз писал, что знаю далеко не одного человека, в том числе и на этом форуме, у которых с роботом всё впорядке, но тебе почему-то этого не понять))

непробиваемый)) dash1

  0

136

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart, это точно. Споры с ним ни к чему не приводят. Это пустая трата времени и нервов. Он так самоутверждается просто. Наверно по-другому не может  big_smile

  0

137

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

непробиваемый))

Реальність одна, ти її ніяк не зміниш, як би довго не бився головою об стіну.  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

138

Re: Наполеоновские планы Рено

lukis написав:

alexkart, это точно.

Перепись тех, кто не смог переспорить Ларсена...  lol 
Надо просто уметь признавать свою неправоту! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen, anry772

139

Re: Наполеоновские планы Рено

Aprox написав:

Надо просто уметь признавать свою неправоту! )))

Это беда 95% украинцев, будут до вс#чки доказывать правоту зная давно что не прав из-за какой то внутренней "гордыни". Как будто за признание того что не прав наказывается пожизненным позором. А потому у нас вечно "Борис ты не прав" smile
https://meduza.io/feature/2021/05/08/v- … ty-ne-prav
Ппц 100 лет Лигачев прожил, я в шоке.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

140 Відредаговано alexkart (2021-05-10 14:10:43)

Re: Наполеоновские планы Рено

Aprox написав:

Перепись тех, кто не смог переспорить Ларсена...   

так а смысл? он уже по третьему кругу пошел писать одно и тоже, если бы что-то новое было))

Aprox написав:

Надо просто уметь признавать свою неправоту! )))

вот именно этого ларсену и не хватает)) ну сделал неправильные выводы на основе пары отзывов, ну признай что ошибся, когда появились владельцы с другими отзывами, а может даже и не ошибся, а просто проблему как-то исправили уже, беда в том что проблемные случаи с этим роботом никак не комментируются, так как дилеры не хотят или им запрещают объяснить проблему тем, у кого она появлялась, даже если исправляют это по гарантии и какой смысл строить из себя "умного" (ларсена) и пытаться что-то доказывать без каких либо фактов

правильный вывод из всех этих дискуссий, это то что у некоторых проблема появлялась, у некоторых всё нормально, причины достоверно не известны, статистику собрать сложно, т.к. отзывов реальных владельцев не так много, вот вам и вся реальность основанная на фактах, а не на чьих-то фантазиях

  0

141

Re: Наполеоновские планы Рено

У Ларсена классический комплекс неполноценности. Лень объяснять ,гуглите.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

142

Re: Наполеоновские планы Рено

Игорь Петрович1 написав:

У Ларсена классический комплекс неполноценности. Лень объяснять ,гуглите.

Спасибо, сенсей

Mcv / К7м / 2008
  0

143 Відредаговано Larsen (2021-05-10 16:33:15)

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart, ти робиш нелогічні висновки. Твого позитивного відгуку недостатньо для спростування всіх негативних. Тут важливе співвідношення позитивних до негативних, і воно, включно з твоїм відгуком, залишається дуже поганим. Крім того проблема може проявлятись не у всіх користувачів через різні умови експлуатації, тому не всі власникі можуть її помітити. Більше того, якщо хтось, скажімо так, не дуже відверто пише відгук, то в більшості випадків на користь свого авто. Так що серед позитивних відгуків більше шансів натрапити на приховання проблеми власником. Великий відсоток негативних відгуків, вказує на те що проблема носить систематичний характер а не є випадковим браком чи просто невезінням. На це також вказує те що Рено офіційно заявляє що це штатна поведінка і відмовляється усувати проблему. Якби це був брак чи випадкова поломка, був би ремонт, заміна і т.д. Однак Рено цього не робить, значить цей недолік є характерною особливістю всіх авто. Більше того, з цього слідує що Рено не буде його виправляти і надалі.
Тому тут можна лише надіятись що майбутньому власнику або повезе з умовами експлуатації так що проблема себе не буде сильно проявляти, або його просто не буте напрягати така поведінка трансмісії. Однак через високий ризик залишитись незадоволеним, краще уникати саме цю комплектацію. Або приймати рішення усвідомлюючи цей ризик. Щоб потім не довелось сильно жаліти про зроблений вибір.

alexkart написав:

одно и тоже

Правда завжди одна. Що інше можна написати?

alexkart написав:

когда появились владельцы с другими отзывами

Їх занадто мало. Для того щоб закрити очі на відомий нам негатив, треба щоб довгий час не з'являлось нових негативних вігуків по цій проблемі. Одним позитивним відгуком цього вже не виправиш.

alexkart написав:

правильный вывод из всех этих дискуссий, это то что у некоторых проблема появлялась, у некоторых всё нормально

Це в тебе "логіка блондинки"? "Проблема або з'явиться, або ні"? wink
Правильний висновок з того що ми знаємо про враження користувачів - трансмісія проблемна, занадто багато незадоволених.

alexkart написав:

статистику собрать сложно

Якщо на цю коробку більше негативу написано ніж на механіку, при тому що користувачів в сотні разів меньше, і проблема не виникає в результаті довгої експлуатації, а присутня відразу після придбання, то ігнорувати це може тільки той, хто не вчиться на чужих помилках. Однак цікаво що ти намагаєшся заперечити цю проблему, незнаючи чи вона насправді виникне у майбутнього покупця. Ну от хтось послухає тебе, повірить, купить, зтикнеться з проблемю, і що тоді? Тебе не хвилює що ти таким чином можеш людині заподіяти зло? Навіть якщо в тебе все нормально, ти ж не можеш гарантувати що так буде у всіх. Чи можливо в тебе таки все погано і ти хочеш зробити так щоб і іншим теж погано було? Що це за позиція така? Коли бачиш небезпеку, краще попередити інших. А то виходить що неважливо що люди калічаться падаючи з 6-го поверху, от тут один впав і каже що все нормально, значить тепер можна всім виходити через вікно!  lol

alexkart написав:

а не на чьих-то фантазиях

Ти не забувай що ніхто не знає чи твій відгук не є лише твоєю фантазією. Особливо зважаючи на те як ти впевнено доводиш що проблеми нема, тому що в тебе її начебто нема.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

144

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Твого позитивного відгуку недостатньо...

по четвертому кругу пошел... crazy_pilot

  0

145

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart, мое личное имхо - этим (или похожим) однодисковым роботом оснащают всех французов. И народ этим роботом не доволен. Так что это не Дачии косяк. И суть претензий даже не столько в особенностях его работы и качестве, сколько в самой идее - это дешевое решение "абы не механика", т.е. дамский автомобильчик. Разгоняется этот робот хуже механики, и жрет большее нее. Ну и в чем смысл? - абы не механика, вот и все.
Покупать нужно двухдисковый робот, он реально раскрывает машину. После него ни на механику, ни на автомат уже не хочется.

  0

146

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

по четвертому кругу пошел...

А тобі все не доходить.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

147 Відредаговано alexkart (2021-05-10 22:53:34)

Re: Наполеоновские планы Рено

Георгич написав:

Разгоняется этот робот хуже механики, и жрет большее нее.

/upload/iblock/511/vt592i34o618tk057jgw2g6hevgm8gd4/Screenshot-2021_05_10-192823.png

Георгич написав:

Ну и в чем смысл? - абы не механика, вот и все.

в этом и смысл, ведет себя абсолютно точно также как и механика по ощущениям от езды, только переключаетя автоматически, а не вручную, для меня у механики нет никаких преимуществ перед роботом, каждый день езжу и получаю удовольствие, если ВДРУГ с ним что-то случится в будущем и внезапно он станет работать как-то не так, ну будет, печально, наверное, но пока полностью себя оправдывает

  0

148 Відредаговано dareks (2021-05-11 11:07:13)

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Пусте балабольство це коли людина, спираючись на заявлений власний досвід, вимагає від інших признати його за істину, а аналогічі відгуки інших людей, за брехню. Твій відгук лише один з багатьох, і ні у кого нема підстав вважати його правильнішим за будь-який з відгуків sdj387jsdАлександр007, чи kotovyi.m.o.

Тут забыли про мой опыт, и моего кума (его нет на форуме).
Куму поменяли комплект сцепления и маховик на 16000км.
Я добился замены с большим трудом на 36000км (мне это стоило 6 месяцев борьбы с дилером и записи и предоставления кучи видео), надо еще съездить за документами (актом выполненных работ).
Еще есть один знакомый в Днепре, Степвей 2019 года, пробег около 36000км, тоже воюет с дилером, пока без результатно.

Тут 100% технический просчет, или не то сцепление не рассчитанное на работу робота, или что то другое...

P.S.
Я тут на просторах авториа увидел новое объявление, продается Степвей на роботе 2016 года с пробегом за 200к (наверное такси), интересно сколько раз он менял детали))

----------------------
Renault Sandero 2019, 0.9 TCe - продан smile -> Suzuki SX4 GL AT 1.6
  0
Спасибо сказали: Larsen, Aprox, anry773

149

Re: Наполеоновские планы Рено

dareks написав:

Тут забыли про мой опыт, и моего кума (его нет на форуме).

Поздно! Уже решили, что виноват Ларсен со своими комплексами!  lol

dareks написав:

Тут 100% технический просчет, или не то сцепление не рассчитанное на работу робота, или что то другое...

Сцепление и на МКПП тоже не рассчитано... Ибо проблема присутствует, просто решается гораздо проще...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

150 Відредаговано _Slava (2021-05-11 12:14:29)

Re: Наполеоновские планы Рено

Aprox написав:

Уже решили, что виноват Ларсен со своими комплексами! 

lol  lol  lol  lol
Точно! Особенно отец-герой убил наповал - с легкостью поставил диагноз, наверное образование и практику психотерапевта имеет big_smile

Mcv / К7м / 2008
  0