101

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

я уже в тысячный раз убеждаюсь на своем опыте, что никогда не нужно читать отзывы при выборе чего либо, авто, техники и т.д., обычно это полный бред

абсолютно верно!
- Чисто статистически больше всего негатива на самые популярные модели.
- Большинство отзывов негативные, потому что "недовольные" мстят таким образом производителю. Ну а "довольные" молча радуются и ничего не пишут, чтоб не сглазить smile.
- Большинство "недовольных" не способно вникнуть в суть проблемы по причине собственной безграмотности и рукожопства.
Поэтому:

alexkart написав:

если уж и смотреть какие-то отзывы, то только каких-нибудь более менее проверенных экспертов

Только так!
plus

  0



102

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

очевидно, что Вася с форума менее проверенный "эксперт", чем, например, независимый обзорщик автомобилей

Так же очевидно, что шансов на то, что форумного Васю проплатили значительно меньше, чем в случае с обзорщиками... ))

alexkart написав:

ну, если у вас своей головы на плечах нет, то только так и остается)

А вот хамить не нужно...

alexkart написав:

этого вам не знать

Это видно по вашим постам...

alexkart написав:

это к тому, к чему тут 90% обсуждения)) все раздают свои советы и "экспертные" мнения, что ломучее, а что не ломучее))

Что вы делаете до сих пор на этом ужасном форуме?

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

103

Re: Наполеоновские планы Рено

Aprox написав:

Что вы делаете до сих пор на этом ужасном форуме?

ради остальных 10%))

  0

104 Відредаговано Larsen (2021-05-07 14:34:13)

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

если у вас своей головы на плечах нет...

...тоді можна брати "йобот"!  upp  lol

alexkart написав:

я сказал не нужно читать отзывы

Навіщо тоді ти свої відгуки тут залишаєш? Для кого?  Якщо твої відгуки:

alexkart написав:

... на 99% субъективны и не отражают действительность

alexkart написав:

независимый обзорщик автомобилей

А як перевірити його "незалежність"? І що експерт може розказати про довговічність, надійність і безпроблемність авто, якщо він тестує один екземпляр з нульовим пробігом протягом короткого часу, в обмеженому діапазоні експлуатаційних умов? dntknw

Всі відгуки, автоексперти, і навіть особистий тестдрайв, це все суб'єктивне. Без винятку. Але в кожному суб'єктивному сприйнятті реальності є доля об'єктивності. І виявити її можна переглянувши достатню кількість суб'єктивних оцінок. Те що буде спільним для більшості з них, загальні тенденції і т.д., і буде наближеним до об'єктивної реальності. Саме тому відгуки, тести, якраз таки читати треба, і якомога більше щоб знайти в них важливі закономірності.  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

105 Відредаговано alexkart (2021-05-07 15:39:16)

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Навіщо тоді ти свої відгуки тут залишаєш? Для кого?  Якщо твої відгуки:

покажите хоть один мой отзыв здесь, где я говорю, что хорошее, а что плохое, что ломучее, а что нет, я стараюсь оперировать фактами, и если у меня что-то сломается, то я поделюсь этим фактом с другими, но не начну писать здесь как некоторые какое рено ломучее, не покупайте ни в коем случае

  0

106 Відредаговано Nomac (2021-05-07 15:31:54)

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

я стараюсь оперировать фактами, и если у меня что-то сломается, то я поделюсь этим фактом с другими, но не начну писать здесь как некоторые какое рено ломучее, не покупайте ни в коем случае

Не покупайте рено, оно ломучее, здесь пишет 3 человека в основном. А про робот, ну редко люди продают с аккп, чтоб купить с мкпп, как сделал один форумчанин (та же машина!), а второй планирует продажу и только по одной причине - Easy-R, так что факт есть.

Георгич написав:

Большинство отзывов негативные, потому что "недовольные" мстят таким образом производителю. Ну а "довольные" молча радуются и ничего не пишут, чтоб не сглазить

Можно посмотреть мой борт журнал, как я часто там пишу), а машине уже 8 лет! Да пробег маленький и 80тыс нет, но года есть, но негатива к авто нет.  Да любой борт журнал возьми, где там пишут, что Рено ломучее говно у нас на форуме? Про отзывы наверное согласен, перед покупкой не читать, а выбирать душой. В свое время начитался про "ломучий" дизель, а хотел именно его и взял бенз, первые пару лет жалел все таки о выборе. Но с другой стороны бенз мне мозги не парит, в отличии от Easy-R

Renault Logan NEW 2013, Authentique, 1.6, ГБО
Бортовой журнал
  0
Спасибо сказали: Larsen1

107 Відредаговано alexkart (2021-05-07 15:39:26)

Re: Наполеоновские планы Рено

Nomac написав:

А про робот, ну редко люди продают с аккп, чтоб купить с мкпп, как сделал один форумчанин (та же машина!)

да полно)) а по поводу "таже машина" это потому что логан/сандеро почти в самом низу ценового диапазона, и если человек ограничен бюджетом, то и выбирать особо не из чего, в этом и есть одно из основных преимуществ робота, потому что за эту цену ничего лучше нет

Nomac написав:

Но с другой стороны бенз мне мозги не парит, в отличии от Easy-R

а как вам парит мозги Easy-R если у вас его нет?)) есть люди, в том числе и на этом форуме, кому Easy-R мозги не парит и что теперь?

  0

108 Відредаговано Larsen (2021-05-07 16:24:36)

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

покажите хоть один мой отзыв здесь, где я говорю, что хорошее, а что плохое, что ломучее, а что нет,

Так ти наполегливо заперечуєш що робот проблемний. Це твій відгук, твоя на 99% необ'єктивна думка, яку читають інші люди, яким ти сам кажеш на це все не звертати уваги. wink

alexkart написав:

если человек ограничен бюджетом, то и выбирать особо не из чего, в этом и есть одно из основных преимуществ робота, потому что за эту цену ничего лучше нет

Тут все залежить від пріорітетів. Якщо людині дві педалі важливіше всіх відомих проблем і нема грошей на краще, тоді звичайно залишається тільки робот. Але якщо комусь дві педалі меньш критичні, тоді краще взяти механіку. Тим більше з обмеженим бюджетом, адже вона ще дешевша.
Щодо інших дешевих двох педалей, то "йобот" не найдешевший. Є, наприклад, ще дешевший Равон Р4 з гідротрансформатором.

alexkart написав:

есть люди, в том числе и на этом форуме, кому Easy-R мозги не парит и что теперь?

Я вже тобі казав, відсоток людей які незадоволені роботю цієї трансмісії серед її власників більший, ніж серед власників механіки. З цього слідує що ймовірність залишитись незадоволеним при виборі робота більша ніж при виборі механіки.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

109 Відредаговано alexkart (2021-05-07 16:35:14)

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Так ти наполегливо заперечуєш що робот проблемний.

я просто прошу привести факты, а не пересказывать мнение "одна бабка сказала"

Larsen написав:

ще дешевший Равон Р4 з гідротрансформатором

а почему жы вы себе не взяли? берите, сделаете сравнение со степвеем))

вы только подтврждаете мои выводы, у вас не было ни Easy-R ни Р4, но вы уже во всю даете советы что лучше

  0

110

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

я просто прошу привести факты

Якщо ти нікого ні в чому не намагаєшся переконати, тоді навіщо просиш факти? Ти ж вже цей вибір зробив, і взагалі ти нікого не слухаєш. Чи все ж таки ти насправді намагаєшся щось довести, когось в чомусь переконати, можливо навіть самого себе в тому що зробив правильний вибір?

alexkart написав:

а не пересказывать мнение "одна бабка сказала"

Вибач друже, але не тобі вирішувати що тут переказувати а що ні.

alexkart написав:

а почему жы вы себе не взяли?

А мені він навіщо?

alexkart написав:

берите, сделаете сравнение со степвеем))

А ти купи слона!  upp  lol

alexkart написав:

у вас не было ни Easy-R ни Р4, но вы уже во всю даете советы что лучше

Де я давав пораду що краще з цих двох? Такого не було.  empathy
Ця твоя помилка підтверджує припущення що ти насправді намагаєшся переконати себе в тому що зробив правильний вибір. Адже бачиш критику в сторону свого вибору навіть там де її нема.
Щодо власного досвіду, ти ж знаєш що дурні не вчаться на своїх помилках, правда? А чи знаєш ти на чиїх помилках вчаться розумні? wink Подумай над цим.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

111

Re: Наполеоновские планы Рено

Говорит, что нет проблем с Easy-R, а на людей кидается! Чота подозрительно... lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

112 Відредаговано Георгич (2021-05-07 17:38:51)

Re: Наполеоновские планы Рено

Nomac написав:

Да любой борт журнал возьми, где там пишут, что Рено ломучее говно у нас на форуме?

Да я не про наш форум, у нас писателей мало. А по сути очень мало.
За то много грязного троллинга, хотя и тролей тоже мало. Но Зевсу похоже так нравится smile.
Я вообще, о всех ресурсах. Их много в инете и один грязнее другого.

  0

113

Re: Наполеоновские планы Рено

Nomac написав:

Алекс, ты как всегда, Дачия ломучее. На форуме что много проблем по ремонтам? Не берём робот. Да и у тебя все ок было и у других тоже. Как для нового авто ещё и первого если, все норм. Потом мало 1л, продал и взял что тебе надо уже (Ларсену привет) и норм. Я тоже хотел астру н новую, но цена была 134 тыс против 112тыс Логана. И да вырос с машины, хочется чего то покомфортней, но все равно отличная машина за свои деньги. Хорош поливать уже, все ж поняли, что Рено ты не купишь

Та шо там поливать,я рассуждал а есть ли жизнь после Логана? Или а можно ли жить с Битками... Грят шо можно.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

114 Відредаговано alexkart (2021-05-07 20:36:15)

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Якщо ти нікого ні в чому не намагаєшся переконати, тоді навіщо просиш факти?

я уже писал, но вам видимо пофиг, чукча не читатель, чукча писатель)) я читаю этот форум и когда вижу, что кто-то пишет фигню, то прошу подтвердить фактами, которых так никто и не привел

Larsen написав:

А мені він навіщо?

А остальным "навіщо"?))

Larsen написав:

Де я давав пораду що краще з цих двох? Такого не було.

я сказал, что за цену степвея с роботом лучше ничего нет, вы привели пример с Р4

Larsen написав:

дурні

"дурні" как вы вообще не учатся))

  0

115

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

когда вижу, что кто-то пишет фигню

Якщо ти щось не розумієш, то це не обов'язково тому що написане - фігня. Тобі вже все було не раз пояснено. Але видно занадто складно для твого розуміння. empathy

alexkart написав:

А остальным "навіщо"?))

А "йобот" навіщо?  dntknw

alexkart написав:

я сказал, что за цену степвея с роботом лучше ничего нет

Кому? Під які вимоги? Ти серйозно думаєш що у всіх вони однакові? Хоча це і не дивно...  vissla  lol

alexkart написав:

вы привели пример с Р4

Тому що він ще дешевший і теж з двома педалями.

alexkart написав:

"дурні" как вы вообще не учатся))

Ну от ти і довів що у тебе проблеми з самооцінкою. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Aprox1

116

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Тобі вже все було не раз пояснено.

Сам бы разобрался прежде чем другим объяснять)) вот где самооценка зашкаливает))

  0

117

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

Сам бы

alexkart написав:

вот где самооценка зашкаливает))

Твоя аргументація в стилі "сам дурак" нажаль ще більше підтверджує висловлене мною припущення.

alexkart написав:

разобрался прежде чем другим объяснять

Саме тому я зараз і виясняю твій когнітивний рівень і психологічні особливості.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

118

Re: Наполеоновские планы Рено

Larsen написав:

Саме тому я зараз і виясняю твій когнітивний рівень і психологічні особливості.

Лучше бы выяснил, что у Рено со сцеплением не так)) хоть что-то полезное написал бы))

  0

119

Re: Наполеоновские планы Рено

alexkart написав:

Лучше бы выяснил, что у Рено со сцеплением не так)) хоть что-то полезное написал бы))

Ну звичайно, а ще краще дав би грошей на нормальну машину, правильно? wink
Для твоєї самооцінки звичайно було б краще щоб тут ніхто не писав про недоліки комплектації яку ти купив. Однак ніхто тут це не пише з метою розкритикувати твій вибір, а лише з метою попередити тих, хто свій вибір ще не зробив, щоб вони принаймі знали чого можна чекати від даного технічного рішення. Якщо ж тебе такий варіант повністю влаштовує, значить ти зробив правильний вибір для себе. Однак з цього не слідує що він правильний для всіх.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

120 Відредаговано Larsen (2021-05-08 09:45:08)

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus, тому що послідовний! upp
Насправді ти чудово знаєш що букв у мене більше ніж ти здатний сприйняти. tongue Однак я завжди реагую на аргументацію а не на особу співбесідника. Тому не залежно від того хто це, на однакову аргументацію моя відповідь з великою ймовірністю теж може бути однаковою.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

121

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus, це той момент коли тобі треба нагадати про перехід на особистості. Ти це зараз зробив першим, так що....  dumbom

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

122

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus написав:

в реалиях, ты не ездил на тех машинах о каких споришь, и пытаешь что то доказать. и это факт.

Розумні люди вчаться на чужих помилках.  empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

123

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus, ну так що з переходом на особистості? Хто перший почав? Що скажеш? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

124

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus, не вірю! Щоб ти мене проігнорив?! Це неможливо! Ти як тільки бачиш моє повідомлення не можеш втриматись щоб не порушити правила форуму!  lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

125

Re: Наполеоновские планы Рено

Yanus, так, для тебе нема кращого засобу від нудьги як порушувати правила форуму. dumbom

Yanus написав:

пытаешься людям впарить

Ну, ти ж як завжди не читаєш що я там реально "впарюю". Для тебе це не важливо, важливо тільки те що це пишу я, правда? wink
Однак те що я стверджую в даному випадку є фактом. А саме: відсоток власників ркпп незадоволених його роботю значно більший ніж відсоток незадоволених власників мкпп. Якщо цей факт не сумісний з твоєю реальністю, тоді я навіть не знаю в якій реальності живеш ти.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver1