51

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

MACK написав:
Larsen написав:

Ага, 2100 об/хв.

У меня машина 2012 года, стараюсь держать оптимальные для себя  2500об/мин и это 100-110км/ч. О каких холостых вы тут говорите при 120км/ч?

Renault Logan MCV 1.5 dCi 90 2017 г.в.:
При 2000 об/мин ~117 км/ч

Spoiler

/upload/iblock/ad2/1.5_dCi_90_2017_120_2000.jpg

Renault Logan MCV 1.5 Energy dCi 90 (2017, FL)
  1
Спасибо сказали: sdj387jsd1



52

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Хайно на трасі в себе все перевірю. як ще більше.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

53

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

sdj387jsd написав:

Помоєму в сегменті до 20 к щас все так..

Не так, есть много бюджетных машинок, которые отменно рулятся и имеют эффективные тормоза, либо потенциал для их модернизации. Таким можно и мотор помощнее впихнуть.

  0

54 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-28 12:03:19)

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Инноватор написав:

которые отменно рулятся и имеют эффективные тормоза

Рулиться тормозиться! Пока нове тормозить гарно! потом, або робить новим, або хай тормозиться гірше..тут таке..
Воно по цінинових рівнях десь все +- одинаково. Да там десь чуть краще да чуть дешевше а там чуть дороще да гірше. Такі малі погрішності є але щоб щось кардинально відрізнялось, то ні.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

55

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

sdj387jsd написав:

Рулиться тормозиться! Пока нове тормозить гарно! потом, або робить новим, або хай тормозиться гірше..тут таке..
Воно по цінинових рівнях десь все +- одинаково. Да там десь чуть краще да чуть дешевше а там чуть дороще да гірше. Такі малі погрішності є але щоб щось кардинально відрізнялось, то ні.

Ланос, Нексия, Кольт, Астра, Корса, Фьюжн, Фиеста, Фабия, Поло - рулятся в разы лучше, руль острый.
Тормоза, подвеска и пр. - подбирались в завис от мотора.
Вот пример старенькой Астрочки-Ж
http://autopro.spb.ru/showmod.afp?mod=3
Как видишь она шла с 23 двигателями, бензиновыми и дизельными. Под эти двигателя шли разные тормоза, рулевое, подвеска, трансмиссия, резина, диски.
Трансмиссия шла механика и авто.
Собственно в одном кузове собиралось уйма разных авто, на любой вкус.

  0

56 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-28 13:16:50)

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

В плані цього трактора, в керуванні, все що очікувалось, так і на практиці оказалось, да можна багато говорить що є набагато краще і тд, і по грошах. Очікуєшь, що на цому тракторі в поворот не війдеш, тому скидаєш. Цей трактор плавний, у ньому все флегматичне. Весь кайф плавно розігнатись, плавно в поворот увійти, плавно тормозить, а той, просто котитись. Я на логані, тому весь світ почекає. Тому у мене нарікать нема, мені вистачає, у всьому, ось коли хотіть від авто більше, ось тоді в логані будуть проблеми. Навалить, потужності мотора вистачає - і далі, одні проблеми.
П.С водії bmw, по заді мене просто скаженіють!!!! - аж зубами в руль вгризаються! like

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

57

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Инноватор написав:

Все верно, шкодовский маховик дешевый и почему то ходит дольше. А так, замена через 150 тыс. и 26 тыс грн. на круг.

Наче надибав комплект 11600 з усіма потрохами вижимний маховик зчеплення від LuK. Щось я трошки при(цензура) від ціни, наче рік тому дивився було значно дешевше

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

58

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Kap1toshka написав:

Наче надибав комплект 11600 з усіма потрохами вижимний маховик зчеплення від LuK. Щось я трошки при(цензура) від ціни, наче рік тому дивився було значно дешевше

В Киеве есть представители Люк. Брал у них, обошелся в 20, хотя везде 26.
В Шкоду, не знаю как в 1.9, а в 1.6 ставят SACH, они были дешевле.

  0

59

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

sdj387jsd написав:

...Цей трактор плавний, у ньому все флегматичне. Весь кайф плавно розігнатись, плавно в поворот увійти, плавно тормозить, а той, просто котитись...

Всё-таки есть небольшая ступенька когда турбина выходит на режим... (принаймнi менi так здається)

2019 Стёпа 5МКПП 1.5 dci азурный Zen буддист               35 тк
2007 Logan MCV 7 мест 1.6 8v серокометный Laureate     113 тк
...Доборолась Україна до самого краю. Гірше ляха свої діти її розпинають...
(старший по бан-листу: Дядя Фёдор, рядовой состав: тоже есть, лень перечислять...)
  0

60 Відредаговано Kap1toshka (2019-05-28 14:16:49)

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Инноватор написав:

В Шкоду, не знаю как в 1.9, а в 1.6 ставят SACH, они были дешевле

В 1.9 у шкоді, мій тесть одномасовий зробив за 6 з копійками, що за виробник не скажу купував щось бюджетне, але міняв сам. Валео пропонує на мою комплект на заміну на одномасовий але там ціна 20 виходить, не має ніякого сенсу за таку ціну точно.
По шкоді навіть приписку від ВАГа знайшов, що в разі проблем з маховиком ставити одномасовий. Добре що поки претензій до маховика не має, але ціна капець...

ВАЗ 21111 2003 -> Renault Logan 2013 -> Renault Clio 2011 -> Ravon R4 2017 (Chevrolet Cobalt)
  0

61

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Kap1toshka написав:

В 1.9 у шкоді, мій тесть одномасовий зробив за 6 з копійками, що за виробник не скажу купував щось бюджетне, але міняв сам. Валео пропонує на мою комплект на заміну на одномасовий але там ціна 20 виходить, не має ніякого сенсу за таку ціну точно.
По шкоді навіть приписку від ВАГа знайшов, що в разі проблем з маховиком ставити одномасовий. Добре що поки претензій до маховика не має, але ціна капець..

Да, Валео делает комплекты переходники на одну массу. Там все просто обычный одномас. мах, а гаситель крутильных колебаний вынесли на ведомый диск, как в Логане. Идея вроде как здравая, в будущем меняться будут только ведомый диск да корзина, а это копейки на общем фоне
Мой сосед поставил такое Валео (двиг. 2.8), но через 5 тыс. выкинул и купил по оригиналу Люк.
Да, маховик золотой и жизнь его недолгая, а что поделаешь, подвеска на круг тоже в штуку выходит. Цепи тоже близко к штуке влетают и ходят 150-250.

  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

62 Відредаговано sdj387jsd (2019-05-29 08:45:18)

Re: 1.5D k9k или 0.9tce?

Bob3000 написав:

Всё-таки есть небольшая ступенька когда турбина выходит на режим

є, але для плавності не мішає..особливо. Мотора достатньо для більш агресивного стиля водніння, напевно так воно все розраховувалось, щоб на оборотах і довгі передачі. Але так як це дизель то можна і тошніти. А можна і нажать, кому як подобається так і поїде, але мать на увазі , не забувать - це логан.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0