26

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Evgenий написав:

Он добавит до нормы

це тіпа "парєшать"? а Правила форуму як же?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0



27

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

це тіпа "парєшать"?

Ні, це не "порєшать", це дати можливість викладати фото. Можна і без накрутки повідомлень.
Тим паче, що людина явно із серйозними намірами, раз вирішила відразу завести БЖ, то чому не піти на зустріч
imho2

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

28

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Поздравляю с приобретением! Ни гвоздя, ни жезла! У самого Сандеро-2 уже шестой год, одни положительные впечатления, главное, не экономить на ДП (сам лью только окко). И добро пожаловать на форум!  coffee

Sandero-II, XII.2013, 1,5dCi (AUT15НЕ4, HNK, FL + On-Board Computer & Cruise Control).
Sandero-I, IX.2011, 1,4 (sold out)
  0
Спасибо сказали: 3ton1

29

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Lavrik, то, може, правила треба міняти, а не "йти назустріч". і ніхто не каже, що у людини несерйозні наміри. а то ми всі отут такі правильні, а коли до діла, то "йдемо назустріч".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

30 Відредаговано Evgenий (2019-05-21 11:44:05)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

Правила форуму як же?

Правило "20 сообщений" для защиты от спама. Его придумал хозяин ресурса. Хозяин же и может делать исключения smile

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0
Спасибо сказали: Larsen, сяся2

31

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Evgenий, поживемо-подивимось. може дасть, а може і ні...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

32

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47, це правило дійсно захист від спамерів. І реально Зевс вже не один раз накручував лічильник повідомлень добропорядним користувачам, які однозначно прийшли сюди з хорошими намірами, і мають щось цікаве, чи корисне щоб нам показати. Ну і врешті решт, згідно правил, дії і рішення адміна не обговорюються і не піддаються критиці. lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

33

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Larsen написав:

Ну і врешті решт, згідно правил, дії і рішення адміна не обговорюються і не піддаються критиці

А потом ламаєте голову чому "Я" такий crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

34

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

sdj387jsd написав:

А потом ламаєте голову чому "Я" такий

lol  lol  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

35

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Да буду общаться понемногу, не такой уж высокий порог по количеству сообщений. Я просто по природе своей не флудер, больше по делу писать люблю. А вот БЖ без фото как-то не клеится, некрасиво и малоинформативно))

  0
Спасибо сказали: Larsen, Lavrik, floyd473

36

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton.Поздравляю с приобретением авто.Лучших дорог !

  0
Спасибо сказали: 3ton1

37

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Larsen написав:

і врешті решт, згідно правил, дії і рішення адміна не обговорюються і не піддаються критиці.

а де видно, що я рішення адміна обговорюю або піддаю критиці?

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

38

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Позадаю пока и вопросы. Пока машина новая, задумываюсь стоит ли:
- сделать дополнительную антикоррозийную обработку, в частности, внутри дверей, капота и крышки багажника
- ставить сетки в бампер для защиты от камней/насекомых
- перетянуть капот и фары защитной плёнкой

Предыдущий Ланос у меня был без обработки, но на 9-10 году жизни активно полезла ржавчина изнутри дверей и кромки капота, теперь переживаю за эти места. На счёт сетки - никогда не ставил, вроде и хочется сохранить новый радиатор, но не уверен, не ухудшит ли это охлаждение. По капоту пока тоже сомнения относительно его устойчивости к сколам. Так что если кто поделится опытом по таким вопросам, буду рад советам.

  0

39 Відредаговано Александр007 (2019-05-21 15:27:24)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton,
Сетка не уменьшает охлаждения.
А наоборот задерживает весь мусор на себя и камушки тоже,  в противном случае все в радиатор забивает.
Дизель вообще меньше нагревается чем бензин.
Не парьтесь...
Сколы не ржавеют если до грунта,  но лучше покрасить карандашом и сверху лаком это не трудно.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

40

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

- ставить сетки в бампер для защиты от камней/насекомых

а у Вас хіба сітка не стоїть вже? у салоні у степвея сітка в бампері та "мохобойки" над усіма дверима. сітка потрібна, і бажано -- дрібна.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd1

41

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:

а у Вас хіба сітка не стоїть вже? у салоні у степвея сітка в бампері та "мохобойки" над усіма дверима. сітка потрібна, і бажано -- дрібна.

Немає, в мене ж звичайний Сандеро і "морда" в нього ідентична Логану. Бачу, що є у каталозі аксесуарів Рено нижня і верхня додаткові сітки, але пока вагаюсь чи ставити, якось на двох машинах за 12 років водіння прикрих несподіванок не бувало, але нижня частина радіаторів завжди була на вигляд брудною и побитою комахами.

  0

42

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton, коли я заїкнувся офіціалам за сітки (2 шт), вони заломили 1300 грн (з установкою). я їм відповів: "я вам зателефоную..."  big_smile

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

43

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

Немає, в мене ж звичайний Сандеро і "морда" в нього ідентична Логану. Бачу, що є у каталозі аксесуарів Рено нижня і верхня додаткові сітки, але пока вагаюсь чи ставити, якось на двох машинах за 12 років водіння прикрих несподіванок не бувало, але нижня частина радіаторів завжди була на вигляд брудною и побитою комахами.

Однозначно ставить. У оффов дорого, можно и в гаражах со своими материалами поспрашивать, но себе делал сам, в интернете полно инструкций как это делается.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

44

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Я тут посмотрел файлик с доп.оборудованием, что мне показывали до покупки, так нижняя сетка с установкой - 2779 грн, а верхняя+нижняя так вообще 4765 грн. Что-то с таким ценником похоже будет выгоднее поменять радиатор раз в 5 лет big_smile

  0

45

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

Я тут посмотрел файлик с доп.оборудованием, что мне показывали до покупки, так нижняя сетка с установкой - 2779 грн, а верхняя+нижняя так вообще 4765 грн.

Это для ЛОХов с большой буквы.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: floyd471

46

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

так нижняя сетка с установкой - 2779 грн, а верхняя+нижняя так вообще 4765 грн.

а Ви приходили до них не з золотою цепурою на шиї грамів так на 65 та зі смартфоном вєрту у руках, котрий був у чохлі з крокодилячої шкіри?  like

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

47 Відредаговано lukis (2019-05-21 22:12:55)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

floyd47 написав:
3ton написав:

так нижняя сетка с установкой - 2779 грн, а верхняя+нижняя так вообще 4765 грн.

а Ви приходили до них не з золотою цепурою на шиї грамів так на 65 та зі смартфоном вєрту у руках, котрий був у чохлі з крокодилячої шкіри?  like

Это примерно 180 $ На мой Логан у них они стоили 1500 грн в 2011 году по крсу 8,2 также. Я купил на авторынке, вырезал и сам поствил после лета без этих сеток.

  0

48 Відредаговано 3ton (2019-05-21 22:27:27)

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

Цены на сами решетки ещё относительно нормальные - 324 за нижнюю и 630 грн за обе, а вот ценник за установку «слегка» удивляет - 2455 только за нижнюю и 4135 грн. за обе. Я конечно перезвоню и уточню не ошибка ли это, но явно чувствую, что надо искать альтернативу такому заманчивому ценовому предложению))

  0

49

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton написав:

Цены на сами решетки ещё относительно нормальные - 324 за нижнюю и 630 грн за обе

По теперешним ценам не знаю, но раньше на авторынке любого цвета и размера ячейки было, а потом сам под лекало вырезал и установил хоть без снятия бампера перед родной решеткой, хоть со снятием за ней. Ну никак эта работа не может быть 4000 грн.  dash1

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

50

Re: Sandero 1.5 dCi Navy Blue (2019)

3ton, кусок такої сітки (100х50 см) з алюмінію, фарбованого у чорний колір, якого вистачить на обидві дірки, у 17-му році коштував десь близько 300 грн. якщо самі знімете бампер (ютьюб у допомогу), то сітку встановити -- раз плюнути.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0