26

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

sdj387jsd написав:

Да пшемики майже рідні!

дуже багато імперсько-мокшанських кліше та зневаги іншим народам. Вас жеж ніхто не називає хохлами чи малоросами! Слов"янські мови дуже схожі, тому знаючи українську, можна легко порозумітися з іншими слов"янами спілкуючись рідними мовами...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, Krim4anin2



27

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

Rothmanz, дякую, ясно. На батьківщині Дачії це виглядає так
https://as2.ftcdn.net/jpg/01/49/89/29/500_F_149892947_IDfG41fgNWXyvJ7tVX216omlAEDAz0G7.jpg
smile
А у нас це віз чи підвода.

  0
Спасибо сказали: Krim4anin1

28

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

sergiosem, як би Ви по простому написали, що Вам така кришка потрібна лише тому, що лінь йди до лючка бензобаку, відкривати ключем горловину, а потім носитися з кришкою, то всі би це зрозуміли і все стало на свої місця. І хочете, щоб як в Ланосі: смикнув важіль лючка, він відкрився, заправник вже сам викрутив кришку, пістолет в бак, а Ви до каси за кавою. А то "ключі заправнику", "запах бензину після нього", "кожен має займатись своїм ділом"...
Чесно кажучи дешевими понтами тхне.
Давайте на цьому закриємо цю тему.

  0
Спасибо сказали: Krim4anin1

29 Відредаговано sdj387jsd (2019-09-05 22:04:38)

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

Лінь двигун прогресу! Особисто я терпіти не можу лишніх, рухів - мене це бісить! Тому і дратує.
А так, тільки відкрив, попросив закрити і пішов. Набагато менше рухів! Лишній раз в туалет не піду, тому що це неефективно! Скільки кроків лишніх робить...

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0
Спасибо сказали: sergiosem, Krim4anin2

30 Відредаговано sergiosem (2019-09-05 22:10:58)

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

Ще маю лафхак як зробити та встановити ззовні нижню захисну сітку радіатора: набагато дешевше та не фінансуючи агресора... От тепер не знаю чи у відповідній темі це писати...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

31

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

sergiosem написав:

От тепер не знаю чи у відповідній темі це писати...

Балкон впаде... crazy Да про таке та переживаєте...Тут всі переконані що я " dash1  crazy " і що з того  crazy  crazy  crazy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

32 Відредаговано Abashyn (2019-09-05 23:12:34)

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

sergiosem написав:

Ще маю лафхак як зробити та встановити ззовні нижню захисну сітку радіатора: набагато дешевше та не фінансуючи агресора... От тепер не знаю чи у відповідній темі це писати...

Я думаю так - есть желание делиться - делись. нет - не делись. И главное - то что кому-то мегаудобно и суперлайфхак то другому может если в пень не уперлось то и неудобно совсем. Поэтому навязывать свое мнение и видение вопроса кому-то, кого это не парит (в лучшем случае), а потом говорить:

sergiosem написав:

Ви східняки доволі кумедні. азіатська ментальність не заважає жити?

Это как-то странно. Дело то не в этом. Просто кому-то это надо,а кому-то - нет.
Он в Европе многие продвинуто глину месят. Так что - тоже порекомендуете перенимать опыт европейский?А то

sergiosem написав:

дуже багато імперсько-мокшанських кліше та зневаги іншим народам

А про крышку... та всякий кого в гугле не забанили и кому этот вопрос пек - тот уж давно нашел решение... и не только от кангу, но и от ниссанов крышки подходят...
https://www.google.com/search?rlz=1C1SQ … amp;uact=5

Renault Kangoo II Model type KW08 02.2014 1.5 dCi K9K 66kW logan.in.ua
"Кевин" drive2.ru
DACIA Logan 1.4Mpi Ambiance 2007 - продан
Daewoo Matiz 1.0 Best 2007 - продан
  0

33

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

Abashyn написав:

А про крышку... та всякий кого в гугле не забанили и кому этот вопрос пек - тот уж давно нашел решение... и не только от кангу, но и от ниссанов крышки подходят...

можна багато чого знайти. сайти неукраїнські, тому деталь від усякого лайна їх виробництва у нас знайти проблемно та й не варто. Ніссанівський ориґінальний суттєво дорожчий. Знайшов те, що реально можна купити в Україні. Практична та оптимальна порада. Можна ще користоване купити, але це особистий вибір кожного...

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0
Спасибо сказали: sdj387jsd, svserj2

34

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

sergiosem написав:

Ще маю лафхак як зробити та встановити ззовні нижню захисну сітку радіатора: набагато дешевше та не фінансуючи агресора... От тепер не знаю чи у відповідній темі це писати...

Не барское это дело писать лайфхаки холопам на форуме...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: PGP1

35

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

Aprox написав:
sergiosem написав:

Ще маю лафхак як зробити та встановити ззовні нижню захисну сітку радіатора: набагато дешевше та не фінансуючи агресора... От тепер не знаю чи у відповідній темі це писати...

Не барское это дело писать лайфхаки холопам на форуме...

Такі твердження стосуються залісся! Ви локацією помилилися, вельмишановний! В  Україні споконвіків мешкали вільні люди.

сіра скеля Sandero Stepway Techroad 0,9 TCe 90 Easy-R
  0

36 Відредаговано Migen (2019-09-06 09:36:14)

Re: Крышка бензобака рено сандеро без ключа

del

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0