1

Тема: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Добрый вечер.Поделитесь инфой ,кто пользует мсв с нуля. После скольки нужно лезть под машину,сколько км обычно выдерживает задняя и передняя подвеска? у меня к весне будет 90т., вот думаю пора уже чего менять или тыщ до 100 можна не заглядывать?

Ford Escape 2018
  0



2

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

333, тут залежить від експлуатації. Вперше я заліз на 70000. Кульові опори, стійки стабілізатора та один передній підшипник.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: 3331

3

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Andriy1352 написав:

тут залежить від експлуатації.

уксплуатація робоча і грузиться і возиться і по розбитих дорогах.. хотілося б шоб до 120т дотянуть і заразом з заміною пасків ГРМ повну обслугу робить..

Ford Escape 2018
  0

4

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

333, от і в мене було в таких умовах.  На 120000 я вже і диски гальмівні замінював і задні колодки і ще підшипник і стойки які запотіли після хорошої ями на швидкості.
Яб окремо робив якщо вже є потреба бо потім за раз купа грошей.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

5

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

333 написав:

вот думаю пора уже чего менять или тыщ до 100 можна не заглядывать?

Заглянуть коштує копійки. Заїхав на сто та й попросився на підйомник. Майстер подивиться що і як. Все.

Ми можем досягнути всього, якщо будем безжалісні до себе
MCV Laureat 2008р  ...130тис.
  0

6

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Чет не то пишет ТС. При чем замена ГРМ к ходовой? Есть проблемы-смотришь, делаешь. Нет-ездишь. В сервисной книге есть регламент осмотра ходовой. На форуме в разделе "Ходовая" куча тем, там все описано.

  0
Спасибо сказали: сяся2

7 Відредаговано eglantier (2019-01-15 15:48:01)

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

lukis написав:

Чет не то пишет ТС. При чем замена ГРМ к ходовой?

Та че ж не то? Мысль кристально ясна: у человека приближается замена ГРМ, то биш "все равно расходы" вот и думает, а может в тот же заход и ходовую перетрусить, чтобы все за 1 раз. Нормальная мысль.

Renault Sandero Stepway 1.5 dci -2017
VW Golf MK III 1.8 1994 - был
  0

8

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

eglantier, разом з грм то купа грошей. А якщо, як писали вище, якийсь вузол проситься на заміну, то недоцільно чекати ще 30000

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

9

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

joakim написав:

Заглянуть коштує копійки. Заїхав на сто та й попросився на підйомник. Майстер подивиться що і як. Все.

та заїзжав тищ 20 назад, сказали норма

lukis написав:

Чет не то пишет ТС. При чем замена ГРМ к ходовой?

машин робоча раз, на дворі зима холодно два.. от і думаю до літа дотянуть і стать на недільку на повну обслугу.мож і скол який після зими підмалюю.

eglantier написав:

Та че ж не то? Мысль кристально ясна: у человека приближается замена ГРМ, то биш "все равно расходы" вот и думает, а может в тот же заход и ходовую перетрусить, чтобы все за 1 раз. Нормальная мысль.

совершенно верно.

Andriy1352 написав:

азом з грм то купа грошей.

ну от і буду потрохи тариться запчастинами , треба ж ще вибрати надійний виробник і не переплачувати.. почну з опор, їх в любому випадку під заміну, потім паски грм,, напевно рульові не будуть лишні , що там ще таке що міняється ? задня балка кажуть дві сотні вибігає без втручань..

Ford Escape 2018
  0

10 Відредаговано Grafik87 (2019-01-16 10:31:21)

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Моя порада.... потерпіть до всени... в зимку робити підвіску то гроші в ями ))) А весною краще всього заїхати на СТО на огляд (100 грн коштує). Але заїхати з словами типу "мужику, буду сам все робити... заїхав до вас, щоб подивились, підняли, пощупали і т.д.". Бо по іншому вони начинають просто впарювати те що не потрібне... А там що "нащупають" те і міняти.. а бездумно міняти все зразу то для дуже багатих...

А что подумал по этому поводу Кролик, никто так и не узнал,
потому что Кролик был очень воспитанный.
  0

11

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Grafik87 написав:

потерпіть до всени...

та тут той зими залишилось.. через місяць буду мінять масло фільтр, якщо критичних люфтів сам не знайду, відкладу все до тепла...

Ford Escape 2018
  0

12

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Кульові опори sasic в мене ходили як і оригінал. Ціна/якість. Тіки треба по діаметру посадки міряти. Є двох видів. На Логан грубші.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

13

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Andriy1352 написав:

Є двох видів. На Логан грубші.

не зрозумів? планую ці https://www.autoklad.ua/buy/sasic_7574003 або ці https://www.autoklad.ua/buy/trw_JBJ721

Ford Escape 2018
  0

14

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

333, на вигляд два сасіка однакові. Але в одного виду посадочний діаметр десь на 1мм меньший. То з якогось іншого рено. Брав в знайомого по місцю в магазині і одразу штангелем переміряв.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

15

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

yanus, насилу. В грудні.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

16

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Andriy1352 написав:

на вигляд два сасіка однакові.

во засада.. тоді мабуть  TRW прикуплю..

Ford Escape 2018
  0

17

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

yanus написав:

Andriy1352, ты продал коня уже?

Andriy1352 написав:

yanus, насилу. В грудні.

О ! поподробнее - шо за скоко шо на замену ?

  0

18

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

сяся, стіки інтимних питань)
По ринковій ціні продав, тому так довго продавав.
Bmw на заміну.
[merge_posts_bbcode]Added: 2019-01-16 15:48:52[/merge_posts_bbcode]

333, звернись в маркет сайту. Вони точно мають знати, що підійде. Всеж не бариги необразовані з базару, на якому мені намагались впарити задній підщипник від седана big_smile

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

19

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

333 написав:

тоді мабуть  TRW прикуплю..

правильно, бери шарові ТРВ, так як ричаги з заводу йдуть тої фірми. Тільки набий туди смазки. Я, коли міняв, то знімав пильник і мазав смазкою ШРБ, бо смазки там майже не було. Із-за того шарові швидко виходять з ладу.
Зверни увагу на сайлентблоки у ричагів. Візуально можна побачити з підйомника або ями, як відслаюється гума від металу в сайлентблокові.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

20

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Andriy1352 написав:

Bmw на заміну.

тоже универсал ?

  0

21

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

b1ss написав:

правильно, бери шарові ТРВ,

еще вариант, восстановить (сделать разборными) но эт если сделают без выбивания шаровой, тоесть подъехал ,снял рычаг, они быстренько приварили шайбу и поставил обратно..
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2019-01-16 17:57:48[/merge_posts_bbcode]

Andriy1352 написав:

333, звернись в маркет сайту. Вони точно мають знати, що підійде. Всеж не бариги необразовані з базару, на якому мені намагались впарити задній підщипник від седана

мені ,колись, так продали задній замість переднього до ваз 2110 ,а він чуть менший..

Ford Escape 2018
  0

22

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

сяся написав:
Andriy1352 написав:

Bmw на заміну.

тоже универсал ?

Обов'язково.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0
Спасибо сказали: сяся1

23

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

Andriy1352 написав:
сяся написав:
Andriy1352 написав:

Bmw на заміну.

тоже универсал ?

Обов'язково.

НУ , ни гвоздя ни жезла !  coffee

  0

24

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

сяся, Дякую! storstark

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

25

Re: пробег МСВ до ремонта ходовой ?

yanus, https://www.logan.in.ua/forum/post689568.html#p689568

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0