101

Re: Моя "Чешка"

Aprox написав:

Ровно наоборот! Прямое урегулирование как раз для тех случаев и нужно, когда у ответчика нет страховки либо страховая "мутная"!

Но буквально в прошлом году около 17 страховых компаний объединились в особый пул и подписали между собой договор системы прямого урегулирования. Теперь пострадавший в ДТП может получать выплату не в страховой компании виновника, а обратиться в свою. Конечно, при условии, если оба страховщика участников ДТП входят в этот пул. Понятно, что страховых компаний на рынке гораздо больше, поэтому, чтобы не рисковать, проще докупить специальную программу прямого урегулирования. Она будет работать в любом случае, независимо от того, в какой компании застрахован виновник ДТП.

Ну, получается если обе в пуле, то прямое урегулирование возможно по умолчанию, за доплату у некоторых страховых  - во всех случаях.
Doc, пардон  kapitulation

Renault Sandero Stepway+ 1.5 dCi
  0



102

Re: Моя "Чешка"

Є один момент в машині, що поки мені ніяк не вдається побороти.
В Колеосі був електронний ключ, а двигун заводився кнопкою. Можна було просто тримати ключа з правами і техпаспортом. Для мене це було зручно.
Тепер ключ звичайний, в портмоне з документами не влазить і вже тричі їздив без документів.
Халепа. Або треба пам'ять тренувати, або встановити якусь приблюду з радіоміткою і всунути її (мітку) в документи. Якщо забув - машину не відкрив.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

103

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

треба пам'ять тренувати

upp

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

104

Re: Моя "Чешка"

Сьогодні цілий день на колесах. Спочатку поїхав на роботу. Там уздовж дороги бетонний паркан. Опустив скло. Вирішив уважно послухати. Вона таки шумить. Вірніше гарчить, як старий дизель. Але це не двигун. На нейтралі такого немає. Тільки на передачі. Значить так працює коробка. У мого колеги DSG, то він теж відзначає такі звуки.
Потім поїхав в село за 40 км. Після 80 км / год шум вже значний, а після 110 ще і свист вітру.
Хтось говорив мені, що повна шумка додає кілограм 70. Я думаю якщо це не проблема трансмісії (гуркоче коробка), то обезшумить треба і пофіг, скільки кілограмів.
А то сьогодні раптом з'явилося бажання її продати.
Звик я за 6 років до акустичного комфорту в салоні.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  1
Спасибо сказали: alex.cver1

105

Re: Моя "Чешка"

Doc,
Гурчит турбина, на Реношке такая же фишка.
Коробку на шкоде не слышно.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

106 Відредаговано Doc (2018-10-21 18:19:44)

Re: Моя "Чешка"

Александр007 написав:

Гурчит турбина, на Реношке такая же фишка.
Коробку на шкоде не слышно.

Ні, не турбина.
Цитую

Да шумит она, щёлкает, все это в пределах нормы, неисправностью не считается( общался с дилером, письмо показывали от главного инженера ваг). Только вот жаль, что при продаже этого не говорят))), у меня после 7 тыс началось.

Коротше - не поломка, так не поломка.
ОТже вже 1135 км.

Що планую.
Віідеореєстратор DDPai mini3 https://images-na.ssl-images-amazon.com/images/I/61GXP-%2BGznL._SX569_.jpg
Парктронік (ще не визначився) бо поки звикну до габаритів боюсь зад собі відрехтую. (Для довідки - Октавія довша за Колеос)
Штуку на внутрішню частину капоту щоб трохи знешумити
http://shop.praga-auto.com.ua/images/files/3_1392_08122014101749_1.jpeg
Поки все.
А! Розібрався як підключати телефон через Андроід авто.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

107 Відредаговано Александр007 (2018-10-21 19:37:22)

Re: Моя "Чешка"

Doc,
Не знаю как механика по шуму но на рабочих шкодах каробка не ломается у всех все работает.
Акпп без звука переключает,  переключения чуствуешь пятой точкой.

Парктроник очень выручает, показывает расстояние и по звуку .
На Рапид Снимал подкрылки и добавил шумки.+ багажник
Шум через стекла на высокой скорости.
Когда лепил шумку на логан крыша + пол. 35кг не проблема для авто.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

108

Re: Моя "Чешка"

Чешка после колеоса , конечно разочарование будет.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

109

Re: Моя "Чешка"

Игорь Петрович1 написав:

конечно разочарование будет.

Ні, розчарування немає. Є нерозуміння деяких моментів.
Немає всіляких зручностей? Так вибрав те, на що мав фінанси. І комплектація така, яку вибрав. Ну немає там ксенона, немає автосвітла, складання дзеркал та інше - то не баг, а комплектація.
Але!!! Чому економити на шматку войлоку (чи що там) під капотом, щоб трохи зменшити шум? Чому не додати навігацію? Зажали 2000 грн? В машині за 22000 долл? Зато напхали непотребу, типа попільнички, ковпачків для гайок колес, тримач дял смартфону, в який не влазить жоден телефон моєї сім'ї, парасольку...

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

110 Відредаговано alex.cver (2018-10-21 22:19:06)

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

- - шумоізоляція... В порівнянні з Колеосом її немає ВЗАГАЛІ. Щоб чути радіо при швидкості від 80 км/год мінімум треба гучність на 50 відсотків. Шум мотора і гуми дуже сильні. А після 100 ще й вітер. В Колеосі мотора я не чув навіть тоді, коли мені здерли половину шумки моторного відсіку.   За шумоізоляцію "двійка".
- - "цвіркунці". Так вже є! Скрипить центральна панель, бокові і ущільнювач лобового скла. проявляє себе на поганих дорогах.
- - здається є дефект лобового скла.

Точно так же с Спортейдже в сравнении с Рыно. Даже иногда думаешь что движек выключен, а он работает. Поздравляю с новой автивкой. Но неожиданно после Колеуса, я бы наверное лучше Спортейджа взял с 1,6 дизелем и 7ст роботом,  переднеприводного за эти деньги, но только не лифтбек. Но каждый по вкусу выбирает  coffee

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

111

Re: Моя "Чешка"

alex.cver написав:

Но каждый по вкусу выбирает

Вибір зроблено. На 5 років вистачить. Далі - побачимо.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

112

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

На 5 років вистачить. Далі - побачимо.

Золотые слова. Я вот тоже 5й год Рыне пошел задумываюсь "а шо дальше?" Но пока не нахожу ответа. Рыно и нравится и не нравится. Но пока не до смены автивки, только город сменил и много денег идет на обустройство нового жилища. Но думать тоже нада. Чувствую что 2 года и Рыну нада будет уже менять чтобы следующие "5 лет только ТО". В любом случае в моем понимании любое НОВОЕ авто в 100 раз лучше пусть навороченных но бушных.  coffee

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

113

Re: Моя "Чешка"

В мене ДСГ ніяких звуків не видає абсолютно...

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

114

Re: Моя "Чешка"

Сьогодні зранку увімкнув підігрів сидінь і виставив клімат на 24, бо холодно.
Звісно, у Колеоса клімат швидше набирав температуру, але дупогрійка на Шкоді краща!

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

115 Відредаговано Doc (2018-10-24 22:20:24)

Re: Моя "Чешка"

Сьогодні один мій коллега назвав Чешку антиальцгеймерною машиною.
Чому - бо треба не забувати:
1. Вимкнути світло, коли виходиш з машині
2. Закрити вікна.
3. Не тільки перемикати швидкості, а й регулювати швидкість двірників, коли дощ.

Як я це все пам'ятав і керував, коли на Логані їздив?
Розбалувався я від "авто" приколів Колеоса.
Але витрата палива!!!! Кайф!!!

До речі у Старт-Стопа є одна позитивна річ! Коли раптом двигун глохне, то натискання на щеплення приводить його до "тями". Вчора заглох на підйомі. Натиснув на щеплення і завівся.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

116

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Чому - бо треба не забувати:
1. Вимкнути світло, коли виходиш з машині
2. Закрити вікна.
3. Не тільки перемикати швидкості, а й регулювати швидкість двірників, коли дощ.

1. Не пищит, как логан?
2. Можно устранить установкой сигнализации с дотяжкой.
3. Сэкономили на комплектации... Уверен, у Октавии могут быть автоматычни свитло и дворники... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

117

Re: Моя "Чешка"

Aprox написав:

1. Не пищит, как логан?

Не знаю. Ще не було можливості перевірити. Взагалі то ближнє вимикається автоматично. А от про габарити не знаю.

Aprox написав:

2. Можно устранить установкой сигнализации с дотяжкой.

А можна мозок потренувати. Корисно

Aprox написав:

Сэкономили на комплектации...

Авжеж. 100%

Єдине в чому ще толком не розібрався і треба уточнити це те, що є у мене підозра, що прикурювач працює постійно. Бо у зарядки для телефонів  лампочка не гасне навіть після кількагодинного простою.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

118

Re: Моя "Чешка"

Doc, в мене на поло дотяжку вікон можна увімкнути. Можливо і на шкоді ця функція є, пошукай в інеті. Вроді 10 секунд кнопку вверх тримати при зачиненому вікні.

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

119

Re: Моя "Чешка"

В мануалі щось подібне є. Я навіть увімкнув. Але поки без ефекта. Дякую. Пошукаю.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

120

Re: Моя "Чешка"

Doc,
Да после Логана на Шкоде одни предупреждения.
Сигнализиирует и ругается.
Иногда аж пугает.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

121

Re: Моя "Чешка"

Doc написав:

Єдине в чому ще толком не розібрався і треба уточнити це те, що є у мене підозра, що прикурювач працює постійно. Бо у зарядки для телефонів  лампочка не гасне навіть після кількагодинного простою.

Так і є. У всіх ВАГів прикурювач постійно під напругою.

Blue MCV 1,6 Ambiance 2008  LPG 190Мм (15.08.2017)
  0

122

Re: Моя "Чешка"

Продовжу.
Купив і приліпив відеореєстратор який раніше показував.  DDPai. Наче нормальний. Але коли приліплював ненавмисне рукою зняв дзеркало з тримача. Не весь комплекс, а саме дзеркало. Все б нічого, але через ущільнююче кільце на місце дзеркало ставати не хотіло. Ще й почитав рекомендації, що скло в Шкоді дуже ніжне і поставити дзеркало з посадженим на місце кільцем не вийде без знищення скла. Кільце то я знав, а от щоб всунути його обратно змушений був попотіти. У підсумку дзеркальце стало трохи (не значно) вільніше рухатись.
Реєстратор підключив до прикурювача, але факт, що він буде працювати постійно не влаштовує. Тому зробили блок живлення окремий, який буде працювати при увімкненому запаленні і не буде займати гніздо прикурювача.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

123

Re: Моя "Чешка"

Прийшла шумка капоту. Стало трохи тихіше.
Підключив блок живлення, щоб реєстратор не жер аккумулятор.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

124

Re: Моя "Чешка"

Doc,
Разве шумка капота изначально не стоит?

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

125 Відредаговано Doc (2018-11-12 23:38:55)

Re: Моя "Чешка"

Александр007 написав:

Разве шумка капота изначально не стоит?

"Увы и ах..."
Нажаль у комплектації Ambitions Tekhno plus шумки капоту немає.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0