26 Відредаговано _AlexSander_ (2018-08-28 14:15:25)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

значит как колеос ломается. так ты в одном сообщении всё нужное и ненужное впихиваешь , а тут .. smile

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0



27

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

_AlexSander_ написав:

всё нужное и ненужное впихиваешь

То ж проблема!!! А тут - серіал

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

28

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Doc написав:

То ж проблема!!! А тут - серіал

Хосе Ігнасіо, блін  dumbom

Renault Grand Scenic ІІІ (2011) дизель 1,5 110 л.с., механика - Крокодил
Volkswagen Polo 1.4 (2011) 85 л.с. + робот DSG 7ст + кондей - рабочая - был
Logan Ambiance 1,4 (2008) 75 л.с. + ГУР + передние ЭСП + ГБО by rk03 - был
Deawoo Matiz 0.8 (2002) 52 л.с.- был
  0

29 Відредаговано Doc (2018-08-28 15:11:18)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Ото ж - далі.
А далі був переїзд до Хорватії через Угорщину.
Для Угорщини теж потрібна електронна він'єтка. На 10 днів - 12Є. Купити можна тут: https://www.virpay.hu/index.html
Проблем з перетином кордону Словаччини і Угорщини не було. Просто проїхали знак і все. Далі - автобаном до Хорватії/ Трохи зачипив боком Будапешт. Крюк зробили, але він був виправданий. Автобаном їхати значно комфортніше.
До речі різниці в ціні бензину на автобані і поза ним я не побачив. Хоча про таке пишуть. Тіж самі з'їзди для відпочинку і туалету, але на Угорській стороні вони були значно бруднішими, часто не було води.
Перший сюрприз - кордон з Хорватією. Відкриті кордони в Хорватії не діють. Ми проходили прикордонний досмотр. Як і всі. Але там є 2 види воріт - для європаспортів (тобто паспорт громадянина євросоюзу) і всі інші. Всіх інших оглядали досить прискіпливо і на кордоні ми пробули десь хвилин 30-40. Оглядали багаж у мене не досить ретельно, мабуть фактор наявності дітей мав якийсь вплив, але декого оглядали ретельно в окремому місці. Можливо тих, у кого багато коротких в'їздів - виїздів. Коротше - поставили в'їзні штампи і вперед.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 14:41:44[/merge_posts_bbcode]

Оплата проїзду в Хорватії залежить від кілометражу.
Проїжджаєш ворота, тиснеш кнопку, тобі ви видається автоматом квитанція. Потім її треба віддати на виїзді і оплатити проїзд.
Тут є 3 варіанти: Cash, Card, ENC
Кеш - оплата готівкою. Сидить людина і збирає гроші. Також можна йому передати банківську карту (бажано з безконтактним способом оплати - тоді швидше). Кард - оплата самостійно. Квитанцію треба отсканувати і оплатити карткою самостійно.
ЕНК - автоматична оплата за допомогою електронної картки. Цей варіант в основному для місцевих.
Будьте уважними і не переплутайте. Назад повернутись буде не по правилам. А камер там повно.

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 14:49:17[/merge_posts_bbcode]

Дорога в Хорватії прикольна, особливо перед морем. Про те пізніше.
Наступна зупинка - Плітвицькі озера.
Приїхали ми увечері до мітечка Растовача знайшли ресторан, який ще працював. Licka kuca
Повечеряли без всяких особливих страв - щось типу рису з овочами і м'ясцем плюс узвар. 1800 грн. Дорого, як для такого меню. Дуже. Плюс для клієнтів ресторану стоянка. Платна!!! Жлобство, як на мене.

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 14:52:46[/merge_posts_bbcode]

В готелі ми не снідали. відверто кажучи задавила жаба платити за омлет з кавою і млинцем 8 Є на особу!

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 15:02:37[/merge_posts_bbcode]

Вирішили перекусити перед входом до Озер, там є фаст фуд. Але облом. Він працює з 10 годин ранку!!! А ми прийшли о 8-30. Могли лише каву налити.
Ладно, поки стояли у черзі на вхід то і фастфуд запрацював.
А черга скажу вам на півтори години!!! Хоча був варіант перелізти через огорожу.
Квитки на озера дорогі. Дуже.
250 кун на дорослого (1 куна - 4,5 грн). Тобто 1125 грн за особу. Це лише за те, щоб подивитись. Можна правда на паромі кататись по озерам. Але на них теж черги.
Нашим дітям квитки стали у 110 кун  - 495 грн.
Правда є варіанти. Квитки на 2 дні і з 16:00 - дешевше. Ну і не в сезон тех дешевше.
Докладніше тут

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

30

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Повиннен сказати, що там гарно. Але там ходити багато і перепади висот значні. Втомились ми здорово і за день все не пройшли.
/upload/iblock/648/WP_20180817_10_21_25_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/cbd/WP_20180817_10_43_36_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/10e/WP_20180817_10_47_39_Pro_LI.jpg

Колір води в озері незвичайний!!! Лазурний.
/upload/iblock/ae1/WP_20180817_11_00_28_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/8eb/WP_20180817_10_21_11_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/0f1/WP_20180817_10_36_16_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/c15/WP_20180817_10_43_24_Pro_LI.jpg

В озерах водиться риба, але ловити неможна. Як і купатись.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: _AlexSander_, joakim, Evgenий, ficus, Engineer, b1ss, shurkis8

31

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Впечатление, что дорого и далеко, чтоб просто посмотреть

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

32

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Круто. Ждем продолжения.
У меня кум ездил в этом году - впечатления только позитивные.  Но они апарт снимали и сами себе готовили - в магазинах цены соизмеримые с нашими.  И на экскурсии не ездили:)

Dacia Logan 1.4 Ambiance + Кондиционер + ГУР  2005
Fluence 1.5 Disel   2013
  0

33

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

В Хорватії на річку KRKA їздили. Краєвиди плитвицьких,але коротші маршрути.І можна купатися в спеціально відведенних місцях біля водопадів.За ціну не згадаю,але не так вже й дорого було.А на виїзді з автобану,якщо розраховуєшся готівкою,хорвати найо на решті.Бо за тобою колійка,а зупинятись за шлагбаумом неможна.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

34

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Якщо автор не проти, то трохи добавлю/поправлю інформації по Угорщині? Користі ради іншим подорожуючим.

Doc написав:

Будапешт.
До речі різниці в ціні бензину на автобані і поза ним я не побачив. Хоча про таке пишуть.

Різниця є, не менш ніж в 400Фт (більш ніж 10%) в меншу сторону.

Doc написав:

Для Угорщини теж потрібна електронна він'єтка. На 10 днів - 12Є.

10 днів - 2975Фт. Тобто менше 10Є.
1 міс - 4780Фт.
Курс 1Є=324Фт (станом на 28.08.2018, коливається біля 320-325).
Віньєтку треба купити не пізніше ніж за годину заїзду на автомагістраль (так читав тут). Місцеві мені говорили, що можна купити тої ж доби не пізніше 23:59.
Працює так. Н-д (на місяць), купили в любий час, наприклад 10:20 29.08.2018. Діяти буде до 23:59 29.09.2018. На 10 днів (так було, думаю і є): купили в любий час, наприклад 10:20 29.08.2018. Діяти буде до 23:59 8.09.2018. Тобто кожного разу є додатково доба коли купляється віньєтка.
На любій заправці без проблем. Ціна всюди однакова.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

35

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Після Озер поїхали на море. У місто Макарська.
Дорога класна, живописна. Багато тонелів, гори, ущелини і інше. Правда малих трохи укачало.
Море тепле, пляж - крупна галька, валуни. Рекомендую, хто уде на Адріатичному узбережжі Хорватії купити собі гумові капці, що щільно облягають ногу. Бо ходити по дну і по берегу не зручно і досить боляче.
/upload/iblock/a2a/WP_20180818_18_52_19_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/de9/WP_20180820_14_15_10_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/f32/WP_20180820_18_22_58_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/7d0/WP_20180820_18_57_58_Pro_LI.jpg

Кажете санкції? Я так не думаю!!
/upload/iblock/a87/WP_20180818_18_19_45_Pro_LI.jpg

Вода вморі дуже чиста і прозора. Глибоко. Три-п'ять метрів і вже з головою.

Є базари. Фрукти дорого. Кілограм кавуна - 24 грн. Але смачні.
В магазинах асортимент (не тільки в Хорватії) меньший, або такий же як в Україні. Особливо це стосується солодощів і ковбас. Може через те, що там немає (можливо) ковбаси без м'яса?
Цукерок мало, немає таких, яких би не було у нас. Це для мене було досить дивним.
Молочна продукція ОДНОЗНАЧНО КРАЩЕ за українську. Курятина - однозначно смачніша за нашу. Це досить дивно, враховуючи факт, що Україна - експортер курятини у Європу. Але курятина суттєво дорожча за нашу. Відсотків на 60-70.
Можна спокійно слухати радіо і розуміти про що мова. Багато спільних слів. Мова спілкування англійська. Нею володіє більшість населення.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 22:40:22[/merge_posts_bbcode]

В Макарській багато прокатних пунктів скутерів. Можна замовити катер. Ну останнє не для нас. Хоча сподіваюсь не на довго.
Цікавий факт. Місто не велике а центр пластичної хірургії є. Це для хорватів, які бажають підправити тіло до літа.
По пляжу носять солодощі: круасани, пончики. Ну і кукуруза!!!

Рибопродуктів немає взагалі. В жодному магазиніБ вжодному базарі. В ресторанах тільки креветка королівська (явний імпорт, дорада і сібас). Нічого цікавого. Кухня у ресторанах - нічого незвичайного.

Кротше кажучи - море наше все.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Георгич, garek2

36

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Doc написав:

Є базари. Фрукти дорого

Рекомендую "затарится" свежим инжиром. На базаре можно сторговаться до 2-3 евро за килограмм.

_____________________Праздность рождает ересь_________________

LOGAN PRESTIGE 1,6 (90 л.с.) => Ford Mondeo 3 => Ford Kuga
                          Характер скверный.
  0

37 Відредаговано Doc (2018-08-28 22:45:23)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

дядя Міша написав:

10 днів - 2975Фт. Тобто менше 10Є.

Інформація на сайті https://www.virpay.hu/index.html
Десятиденна він'єтка - 11,27 євро! Мені обійшлось у 12,03 євро.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 22:48:37[/merge_posts_bbcode]

дядя Міша написав:

Різниця є, не менш ніж в 400Фт (більш ніж 10%) в меншу сторону.

Не зовсім так. 400 форінтов це більше євро. Не може бути ціна бензину з різницею у 1 євро. Ви щось плутаєте.

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 22:54:51[/merge_posts_bbcode]

Їхав по території Словаччини, Угорщини і Хорватії і не бачив жодного населеного пункту, у якому були б будинки з городинами. Зрозумів, чого такі дорогі овочі. В Угорщині пейзаж мені взагалі здався нудним і не цікавим.

[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 22:56:03[/merge_posts_bbcode]

Кримінальна сладова нашої пригоди. У одного з братів моєї дружини у Хорватії вкрали готівку.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

38

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Все ясно и описания все позитивные. Почему тема про евроскептицизм то.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

39

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

По бензину очепятка, не на 400 а на 40Фт менше, сорі.
Віньєтки краще на заправках купляти. Жодних проблем і гроші в кишені збережуться. Тих заправок на автобані, кожні 20-30км. Я просто добру пораду даю. Невже комусь зайві 2Є стануть?  hmm

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0
Спасибо сказали: сяся1

40 Відредаговано Doc (2018-08-28 23:00:39)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

alex.cver, потерпи.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-28 22:58:39[/merge_posts_bbcode]

дядя Міша написав:

Віньєтки краще на заправках купляти

Він'єтки на заправках коштують стільки ж, скільки і через сайт. Бо вони там і замовляються. Угорщина повністю перейшла на електронні він'єтки. Я цікавився. Все залижить лише від курсу євро до форінта.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

41

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Doc, все норм.  storstark
Я просто добавив інфу з практичної точки зору. Я тих віньєток купляю майже десяток на рік, тому і інфа, можна сказати інсайдерська.

Logan Authentique 1.2 --> VW Passat b8 2.0tdi
  0

42

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Давай враження,а то про економію 1 євро вже набридло

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

43 Відредаговано alex.cver (2018-08-29 14:44:26)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Игорь Петрович1 написав:

Давай враження,а то про економію 1 євро вже набридло

Та да. Кто ш в Эуропу ездит ради экономии. Мы в Монтенегро стараемся ни в чем себе не отказывать smile и сразу Эуропа ничо так кажется.
1) Нельзя ездить в Европу с пустым кошельком
2) Нельзя в Европе внутри себя все цены переводить в гривны иначе это не отпуск это адЪ. В итоге стресс будет больше чем от самого отдыха. Зная европейские цены и не имея запаса кошелька лучше вообще не ездить. Мы тут смотрим на сами цены, то 3.25 то 10 евро за бутылку вина  то свежая рыба Себас по 20 евро за кило  и тд. То есть стараемся выбирать, что по дешевле но никому в голову не приходит конвертить в гривну ибо все понимают где находятся smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

44

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

alex.cver написав:

2) Нельзя в Европе внутри себя все цены переводить в гривны иначе это не отпуск это адЪ.

+100500

У меня друган себе любит так отдых портить! Выходит из ресторанов и пересчитывает, за сколько гривен они поужинали... Я ему всегда говорю "ты шо, мозахист?" )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: alex.cver1

45

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Aprox, Вы правы если чел едет отдыхать то он сознательно настроен на ненормированные расходы ибо ОТДЫХ !!!

  0

46

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Я конвертував ціни в українські лише для розуміння того, якою має бути зарплатня для проживанні в країнах Євросоюзу. Це один з аспектів мого євроскептицизму. Я потім поясню свою позицію.
Море звісно добре. І на курорті апріорі не може бути дешево. Я був готовий до витрат.
Жінка от злегка в офгенії. Я не зміг її умовити не брати дурного в голову.
Далі...
На морі ми пробули 3 дні. Було жарко, але кожен день увечері йшов дощ. Один день навіть сильна злива. Але нас це не турбувало. Теплий дощик і все!!! Яка різниця, якщо ти і так мокрий у воді?   Могли поїхати в Спліт, але в останній момент передумали. Хотілось просто відпочити і побулькатись у морі.
Далі нас чекав довгий переїзд до Будапешту.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-29 18:59:00[/merge_posts_bbcode]

Автобаном до Будапешту близько 800 км. Доїхали досить швидко, але не без пригод.
Перша пригода в тому, що ми проїхали якось (сам не знаю як!) не заплативши за дорогу. Зазвичай шлакбауми закриті і горить світлофор (зелений, якщо коридором можна їхати). Отже я побачив вільний коридор з оплатою банківською карткою. Під'їхав до терміналу для проплати і тут шлакбаум відкрився, загорівся зелений. Я і проїхав далі. Більше можливостей оплати не було. Наступний коридор я проїхав "по правилам" через кеш, оплатив карткою за допомогою  оператора. Питань до мене не було. Я так і не зрозумів, чого мене пропустили без оплати.
Також нагадаю, що Хорватський кордон перетинати треба з досмотром.
Став у свою чергу. Там де All Passport. Стояв півтори години. Переді мною стояло три машини: українські і одна чешська (може українець на бляхах) і оглядали їх ретельно. Але затримка була в основному за рахунок того, що прикордонники приділяли переважну увагу автомобілістам з європаспортами. Нам просто місце показали. Ситуація ускладнювалась жарою 40 град. Тут  у мене сталась прикрість, перестав працювати клімат... Це був форменний триндець!!! Коли нашу сторону забули майже на півгодини (тобто пропускали лише ліву чергу, європейську) у мене і закарпатця попереду урвався терпець. У них мала дитинка в салоні була і він дуже нервував. Коротше якось ми звернули на себе увагу і нас нарешті пропустили. Огляд дув дуже поверхневий.
Радість від проходження кордону дуже псував непрацюючий кондиціонер. Але коли почали їхати - ситуація нормалізувалась! Слава Богу!!!
Як потім виявилось - підвищився тиск в системі через поганий обдув радіатора, сильну жару під капотом. Обдув поганий через брудний радіатор кондиціонеру.
Наступна пригода - на АЗС. Я заправляв автоплін (газ). Точніше намагався. На АЗС Словаччини і Хорватії було досить зрозуміло, що куди сунути і куди тиснути. Там все було на угорській і єдиний надпис англійською про те, що якщо щось незрозуміло - кличте оператора. Я і покликав.
Угорець був явно незадоволений. Відмовився підключати пістолет, мотивуючи тим, що йому незручно лазити і шукати заправочний порт. НУ добре, я навчився - вставив. Озирнувся - оператора немає. Бляха муха!!! Що мені тиснути, якщо всі надписи на угорській!?!?! Побіг ще шукати. Знайшов. Той щось казав угорською і мені здалось це не були добрі слова. До-речі - заправив і пішов! Пістолет знову ж таки витягував я. Мад'яру впадлу було нахилитись!!!
До Будапешту прибули увечорі, і пішов квест пошуку парковки....

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: shurkis, Zevs, Graas, Evgenий, joakim, Георгич, Engineer, garek9

47 Відредаговано Doc (2018-08-31 23:37:33)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Продовжу. Пошук парковки затягнувся хвили на 30. Хотілось парковку біля апартаментів. Власне парковка підземна там була, але нас туди не пустили. Автівкам з ГБО на підземні паркування заборонено. Знайшов таки за квартал. Доба паркування 15 євро. Загалом 30 євро за 2 дні. Щоб ви собі уявляли - парковка на місці знесеної будівлі. Поруч купа будівельного мусору, якість кволі ворота на дитячому замочку - це парковка за 15 євро. Взагалі то ми з вами розбалувані безплатними парковками при готелях!!!
Ну добре - якось змирились! Паркоуватись можна було б і безкоштовно на платних парковках після 20:00, але ми приїхали на годину раніше і гасать годину по місту не хотілось. Крім того, не всюди парковичні місця після 20:00 безплатні. Є такі, що після 21. Нажаль щось розібрати на паркоматах я не зміг - мало того, що обмальовані і обдерті. Написи по угорськи. Є можливість перевести мову паркомата на англійську, але скло на табло таке затерте, що я нічого толком не розгледів. Можна оплатити парковку за допомогою СМС. Але знову ж таки - як конкретно рахується час я не зрозумів. Більш того треба розуміти, що платні парковки в центрі обмежені в часі.
Не оплачувати паркування не варіант - через 5 хвилин виникає парковщик і ліпить штраф.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-08-31 23:36:31[/merge_posts_bbcode]

Коротше з парковками у мене якось не склалось.
Тепер про цікаве. Будапешт дійсно цікаве місто. А Дунай - це щось.

Синагога. Вхід за гроші.
/upload/iblock/f95/WP_20180822_09_33_27_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/e67/WP_20180822_09_33_33_Pro_LI.jpg

Рибацький бастіон. Як Діснейленд!!!
/upload/iblock/712/WP_20180822_11_30_51_Pro.jpg
/upload/iblock/f61/WP_20180822_11_31_18_Pro.jpg
/upload/iblock/f8b/WP_20180822_11_32_10_Pro.jpg
/upload/iblock/2e8/WP_20180822_11_30_59_Pro.jpg
/upload/iblock/926/WP_20180822_11_31_33_Pro.jpg

Ще фото.
/upload/iblock/8f6/WP_20180822_10_02_30_Pro_LI.jpg
/upload/iblock/4ad/WP_20180822_11_46_36_Pro.jpg
/upload/iblock/ac1/WP_20180822_17_56_42_Pro.jpg
/upload/iblock/bef/WP_20180822_18_06_00_Pro.jpg
/upload/iblock/1ce/WP_20180822_18_11_39_Pro.jpg
/upload/iblock/543/WP_20180822_18_13_47_Pro.jpg
/upload/iblock/1bd/WP_20180822_12_45_52_Pro.jpg
/upload/iblock/a54/WP_20180822_12_46_22_Pro.jpg
/upload/iblock/fed/WP_20180822_11_36_26_Pro.jpg
/upload/iblock/d24/WP_20180822_10_28_34_Pro.jpg
/upload/iblock/3f5/WP_20180822_10_30_31_Panorama.jpg
/upload/iblock/57e/WP_20180822_10_42_32_Pro.jpg
/upload/iblock/2af/WP_20180822_10_23_09_Pro.jpg
/upload/iblock/3a0/WP_20180822_10_27_56_Pro.jpg

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Engineer, kiyn73, Evgenий, shurkis, ivalent, b1ss, garek, Palich9

48 Відредаговано Doc (2018-09-02 12:34:02)

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

В Будапешті сталось ще два неприємних моменти.
Зайшли в кондитерське кафе. Як жеж бути у Будапешті і не скуштувати Естерхазі (це місцева задумка). Там була купа тістечок досить прикольних. Ну і вирішили побалувати себе. Але ж назви на угорській, правда є і англійська транскрипція. Але назви все одно не запам'ятаєш. Я спробував замовити все у вітрини, але касір сказала чекати за столом, прийде офіціант. Ну добре. Прийшов офіціант, але проблема в тому, що крім естерхазі я назв тістечок не запам'ятав, а в меню картинок не було. Подумав, що спочатку замовлю щось прохолодне, потім розберусь.  Попросив лімонад. І сказав, що мені потрібно 2-3 хвилини, щоб остаточно із замовленням визначитись. На що офіціант нам махнув рукою і пішов до вітрини. Чи то він не зрозумів мене, чи то просто йому впадлу було просто лимонад дати, але я його так і не отримав. Коли жінка вже зовсім розсердилась, просто підійшов, тицьнув пальцем, що мені потрібно і той мовчки виконав. Їй бОГУ, якось дивно.
А вже наприкінці дня, коли пішли просто гуляти причипилась до нас якась мад'ярка. Тицяла якись папірець з проханням поставити підпис. Що за підпис, що там написано? Коротше майже всунула мені в руку ручку. І постійно казала: Підпишись! Я уважно розгледів і побачив не тільки підпис, а і сумму форинтів. Прийшлось пояснити, що готівки у мене немає. І нічого я давати не збираюсь. У дівки раптом посмішку з морди зтерло, щось прикрикнула, вирвала ручку і пішла. Я відверто кажучи цих людей став трохи побоюватись.

Так і пройшов день у Будапешті. Місто красиве, прравда за день його подивитись (навіть основне) не вийде. Ми не попали на Площу Героїв, не побачили всього, що та є. Хоча другий наш екіпаж туди поїхав, так що деяку уяву маю.

Якщо будете в Будапешті, то біля синагоги, що на розі Dohany i Wesselenyi часто стоїть російськомовний гід (власне росіянка) і пропонує туристичні тури російською.
Крім того є купа оффлайн гідів для андроїд з описом місць і як до них дістатись. Але моя вам порада. Скачуйте все в Україні. Наприклад у нас в готелі вайфай був жахливий. Швидкість до 1 мбіт, часті обриви і брав тільки на балконі.
Про інтернет розповім трохи пізніше.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Сарданапал, garek3

49

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Про автомобілі, що бачив
Багато залежило від країни перебування.
В Словаччині більше Шкод, хоча їх всюди багато.
С приводу Renault. Їх не мало. Багато Кліо, Флуєнсів, Сценіків. Взагалі то бічив майже всю лінійку, навіть старі і нові Колеоси (парочку) і невідому у нас модель Talisman. Досить симпатична. Багато Меганів хетчів. Є Логани, Сандеро, Дастери, але виключно під маркою Dacia
З приводу Шкод - абсолютний лідер - Октавіа комбі. Далі - кадьяк, йєті. Карок - не бачив жодного. Рапід - лише 2 і один з них корпоративний. Моделька не дуже популярна. До речі серед кроссоверів Кад'як - лідер на шляхах тих країн. А от друге місце по зустрічаємості несподівано для мене був Сузукі Вітара. Я не думав, що буду зустрічати його частіше, ніж скажімо Тігуан чи Ніссановські кросси. Вони були, але мало. Німці і австрійці в основному пересувались на мерсах і туарегах.
ЗА ці дні побачив величезну кількість будинків на колесах.
У Будапешті бачив зовсім різнобарвну палітру - від Деу Матіз (!) до Мазератті.
Коротше було досить цікаво.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-09-02 22:45:13[/merge_posts_bbcode]

Про ВайФай.
В Словаччині в готелі ще більш-менш. І швидкість дес 10-20 МБіт і ловить нормально.
В Хорватії на морі - 14-1,5 МБіт. Думаю 3(4)G роздається. Прийом відносно задовільний
В Будапешті було найгірше. І прийом непевний і швидкість ніяка.
Коротше мій домашній 100 МБіт просто гикає від сміху. Тому рекомендую всю оффлайн інформацію у гаджети завантажити заздлегіть

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0
Спасибо сказали: Георгич1

50

Re: 4750 км за 11 днів. Або як я став євроскептиком.

Doc написав:

несподівано для мене був Сузукі Вітара. Я не думав, що буду зустрічати його частіше, ніж скажімо Тігуан чи Ніссановські кросси.

Вітару виробляють в Угорщині. Так що... wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0