26

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

anry77 написав:

Да вот буквально недавно кто-то выкладывал ссылку на бот в телеграме, который выдаёт полную информацию о владельце.

Яке це має відношення до аккаунта в Гуглі? Якщо хтось про себе виклав все і ще трошки в соціальні мережі, тоді звісно, цю інформацію зберуть гарантовано. А от дані які про користувача збирає Гугл, все ж таки захищені. І хоч сам Гугл їх використовує в своїх цілях а за одно може надати американським спецслужбам на вимогу, то всіляким махінаторам все ж таки ні. Принаймі такого роду скандалів по Гуглу наразі не було. Були інші, але не такі.
Те ж саме вірно і про Еппл, причому там навіть надійніше ніж у Гугла. Ну і іншим великим відомим фірмам теж можна довіряти, адже в них мільйони користувачів, і лажа подібного роду вже була б відома всім без сумніву.
А от невідомий місцевий розробник, без ніякої репутації, без користувачів - чи дотримається він умов конфіденційності? Ризик дуже великий, адже Гуглу з Епплом дорожче зіпсувати свою репутацію і втратити користувачів, ніж заробити якісь копійки (по їх міркам), на зливанні конфіденційної інфи. А от якомусь місцевому розробнику, все якраз таки може бути навпаки - він практично нічого не заробить на цій розробці в порівнянні з тим, скільки може отримати за зливання конфіденційних даних.
Це все, звісно, лише підозри і ризики, але вони логічно обгрунтовані. Приєднуюсь до тих, хто не схильний довіряти цьому проекту.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1



27

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

А Вас нет в телеграме, вайбере, фейсбуке и  другой хрене, где Вы зарегистрированы через гугл аккаунт, в котором уже всё про Вас известно.?  Те, кому нужно, знают про Вас всё. Если андроид телефон раз в месяц предлагает посмотреть Ваши передвижения по стране и городу в котором Вы живёте, Вы думаете что об этом знаете Вы и андроид? Я про справку о смерти привёл личный пример. Их, похоронные бюро, приехало 2 штуки и чуть глотки друг другу не порвали, кто хоронить будет.

Ну телеграм і вайбер не раджу використовувати взагалі!
Я перейшов з них на WhatsApp і Signal,  що і іншим раджу.
В соц.  мережах мене немає, у Фейсбуці також. А взагалі хто заважав всі ці мессенджери і мережі зареєструвати на "лівий" номер, і не використовувати його взагалі для зв'язку.
При встановленні програм на свій смартфон потрібно уважно виставляти "галочки" і тоді яндекс, гугл і інший софт не буде за вами стежити постійно!
І правильно тут зауважили і я повторюсь, додатки які встановлюєте на смартфон повинні бути популярні на AppStore та  PlayMarket!!!

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

28

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

А взагалі то з реєстрацією за номером авто виходить повна фігня. Програма не може перевірити коректність заданого користувачем номера. Це впринципі неможливо, на відміну від номера телефона чи імейла які перевіряються зворотнім зв'язком. Номер авто можна задавати будь-який. І це, саме по собі, вже може призвести до певних махінацій, коли користувач може розсилати якусь фігню від імені когось іншого, просто зерєструвавшись під його номером авто.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

29

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Larsen написав:

Приєднуюсь до тих, хто не схильний довіряти цьому проекту

Я ни слова не сказал о доверии-недоверии к проекту. Я говорил о том, что есть базы у страховщиков, банков коллекторов, которые за хорошие деньги продают всем желающим. На личном опыте знаю как продают базы клиентов рекламных агентств. Физ лица, юр лица заключая договоры с компаниями, выкладывают все свои данные. Паспорт, инн, телефоны.
Мой знакомый сменил уже кучу номеров, а коллекторы раз в неделю названивают с угрозами. И пофиг закон об освобождении ВПЛ от выплаты кредитов. Как номера узнают? Объясните мне недалёкому.
Только так, чтоб я сказал "да, этот проект нарушает права гражданина на защиту персональных данных"

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

30

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

anry77 написав:

Я говорил о том, что есть базы у страховщиков, банков коллекторов, которые за хорошие деньги продают всем желающим.

Яке це має відношення до теми? Це всеодно що сказати що можна роздавати дублікати ключів від своєї квартири невідомим людям, адже всеодно є злодії які взломують замки, вибивають двері і грабують інші квартири?  dntknw

anry77 написав:

Только так, чтоб я сказал "да, этот проект нарушает права гражданина на защиту персональных данных"

Ми не знаємо чи цей проект щось порушує. В угоді там в будь-якому разі йде мова про конфіденційність і нерозголошення. Питання в тому чи можна довіряти що вони будуть дотримуватись цих умов. От і все. Ні банки зі страховиками, ні держустанови що незаконно зливають конфіденційну інформацію, ніяк не змінюють ситуації з цим проектом.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

31

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Larsen написав:
anry77 написав:

Я говорил о том, что есть базы у страховщиков, банков коллекторов, которые за хорошие деньги продают всем желающим.

Яке це має відношення до теми? Це всеодно що сказати що можна роздавати дублікати ключів від своєї квартири невідомим людям, адже всеодно є злодії які взломують замки, вибивають двері і грабують інші квартири?  dntknw

anry77 написав:

Только так, чтоб я сказал "да, этот проект нарушает права гражданина на защиту персональных данных"

Ми не знаємо чи цей проект щось порушує. В угоді там в будь-якому разі йде мова про конфіденційність і нерозголошення. Питання в тому чи можна довіряти що вони будуть дотримуватись цих умов. От і все. Ні банки зі страховиками, ні держустанови що незаконно зливають конфіденційну інформацію, ніяк не змінюють ситуації з цим проектом.

Друже, я знаю що з тобою можно довго сперечатися, тому на цьому закінчено.
З повагою.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

32

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

anry77storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

33

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

storstark

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0

34

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

anry77 написав:
lukis написав:

Да все работает. Когда нужен навигатор, включаю gps.

В Киеве, не зная ситуацию на дорогах, тяжело куда-то ехать. И тут без геолокации никуда.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-07-24 20:10:41[/merge_posts_bbcode]

А у меня при подъезде к Киеву сломался навигатор и в Киев и по Киеву я уже заезжал ориентируясь только на знаки, оказывается их вполне достаточно чтобы понять как и куда ехать и  разобраться с рядностью и выехать из города в нужном направлении. Отвыкли наверно по знакам ездить, они очень помогают.

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

35

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Graas написав:

А у меня при подъезде к Киеву сломался навигатор

Представляеш !!! а у меня и не было никогда никакой электроники ия по всей републике езжу токо по знакам и ничё , иногда правда карта подсказуе.

  0

36

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

Представляеш !!! а у меня и не было никогда никакой электроники ия по всей републике езжу токо по знакам и ничё , иногда правда карта подсказуе.

А раньше пешком и на лошадях... И ничо... Только это ж не повод... )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

37

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Aprox, повсеместно и непременно полагаться на электронику - ЗЛО

  0

38

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Graas написав:
anry77 написав:
lukis написав:

Да все работает. Когда нужен навигатор, включаю gps.

В Киеве, не зная ситуацию на дорогах, тяжело куда-то ехать. И тут без геолокации никуда.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-07-24 20:10:41[/merge_posts_bbcode]

А у меня при подъезде к Киеву сломался навигатор и в Киев и по Киеву я уже заезжал ориентируясь только на знаки, оказывается их вполне достаточно чтобы понять как и куда ехать и  разобраться с рядностью и выехать из города в нужном направлении. Отвыкли наверно по знакам ездить, они очень помогают.

Так то в Киеве. Посмотрите на карте, где я ездил. Там даже знаков с названиями населенных пунктов нет.

  0

39

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

повсеместно и непременно полагаться на электронику - ЗЛО

А на механіку покладатись не зло?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

40 Відредаговано Aprox (2018-07-25 14:07:21)

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

Aprox, повсеместно и непременно полагаться на электронику - ЗЛО

Этот пост написан на механической печатной машинке?  lol

Проблема в том, что люди ошибаются в тысячи раз чаще, чем электроника... Потому все современные автомобили обладают просто кучей электронных систем помощи водителю! А еще, эти системы умеют то, чего в принципе не умеет водитель - например, такие вещи, как распределение тормозных усилий на КАЖДОЕ колесо в отдельности или распределение крутящего момента в зависимости от целой кучи факторов...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

41

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

я бы очень удивился если бы шановный Larsen, -промолчал .
Aprox, всё Вы прально пишите , уточняю шо хотель промовыты - даже при наличии всех устройств нельзя расслабляться и забывать азы во всём . Наприклад - были на шашликах и наша детвора оказывается неумеет ничего - ни собрать правильные дрова ни открыть кансервную баночку без ножа и открывачки , не могут из листочков и веточек соорудить столовые приборы , вот учу .
сегодня племянник ходил покупать подшипники на скейтборд так он притащил доску в авто магазин шоб тётя продавец посмотрела какие там и продала ему нужные , пришлось краснеть и обьяснять шо к чему прям у прилавка . и он в свои 15 с копейками лет не знает шо такое распорная втулка , стыдно .

  0

42

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

я бы очень удивился если бы шановный Larsen, -промолчал .

Сяся, ти просто зстряг в минулому тисячолітті. Електроніка надійніша за механіку. От і вся історія. wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-07-25 20:01:10[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

Наприклад - были на шашликах и наша детвора оказывается неумеет ничего - ни собрать правильные дрова ни открыть кансервную баночку без ножа и открывачки , не могут из листочков и веточек соорудить столовые приборы

Ну і що в цьому поганого? Вони живуть в іншому середовищі. Ти вважаєш що вмієш все? Але я впевнений що якби ти попав в кам'яний вік, наврядчи зміг би в тих умовах вижити. Ти навчений навикам необхідним для виживання в твому середовищі, вони - в їхньому. Ваші середовища відрізняються, і в цьому нема нічого дивного, і тим більше поганого. wink

сяся написав:

и он в свои 15 с копейками лет не знает шо такое распорная втулка , стыдно .

Але, щось мені здається, що коли він підросте, буде заробляти більше за тебе, і краще влаштується в житті. Чого йому однозначно бажаю!  upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Aprox1

43

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

были на шашликах и наша детвора оказывается неумеет ничего

А мамонта забить должны уметь? А пером и чернильницей пользоваться должны уметь? А запрягать лошадей в карету? А примус починять?  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen1

44

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Aprox, в идеале - да .
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 25-07-2018 21:08:38[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Але, щось мені здається, що коли він підросте, буде заробляти більше

хочется надеяться

  0

45 Відредаговано Larsen (2018-07-25 21:10:03)

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

Aprox, в идеале - да .

А налаштувати веб сервер чи скомпілити кастомну прошивку під мобілку теж вміти треба? Ну чи, на крайняк, хочаб користуватись звичайною віндою? А знати англійську мову не треба часом? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

46

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Larsen написав:

навчений навикам необхідним для виживання в твому середовищі, вони - в їхньому. Ваші середовища відрізняються, і в цьому нема нічого дивного, і тим більше поганого.

згодэн
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 25-07-2018 21:12:53[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А налаштувати веб сервер чи скомпілити кастомну прошивку під мобілку теж вміти треба?

насколько я понимаю это спецузкопрофильные знания а я говорю о базовых
Larsen, луччее тут бы помогли - https://www.logan.in.ua/forum/post676061.html#p676061

  0

47 Відредаговано Игорь Петрович1 (2018-07-25 21:18:25)

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Спалит мега магнитная буря электронику на Земле (что уже было совсем недавно) и ваши нащадки умрут голодной смертью. А Сясины выживут. Простите за солдатскую черную правду((( Или кацапы порвут Украину мегагражданской войной с миллионными жертвами. Не все удачливые барыги смогут свалить )))

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  0

48

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся, це вічна тема зміни поколінь. Звісно, ніякі знання чи вміння не є зайвими. Але оволодіти геть усім неможливо. Тому відведений нам, обмежений час і здібності, краще всього витратити на отримання найнеобхідніших навиків в нашому середовищі. Яке змінюється з кожним поколінням. Ми своє вже відживаємо. Наші діти закономірно не будуть вміти, знати чи навіть розуміти багато чого такого, що для нас було другою натурою. Але при цьому вони будуть знати і вміти те, що для нас китайська грамота, і важливість чого ми можемо навіть не усвідомлювати. Але майбутнє за ними, вони будують його. А наше місце, як мамонтів - на звалищі історії. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Aprox1

49

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

Larsen,

сяся написав:

Larsen, луччее тут бы помогли - https://www.logan.in.ua/forum/post676061.html#p676061

так шо ?

  0

50

Re: В Украине запустили уникальный мессенджер для водителей

сяся написав:

насколько я понимаю это спецузкопрофильные знания а я говорю о базовых

Знання англійської вузькоспеціалізоване? Вміння користуватись віндою, яке реально потрібне навіть тобі? Ні друже, ти просто не розумієш важливості цих речей. На рахунок серверів з прошивками - так, без цього можна жити навіть в сучасному світі, так само як і без втулок можна було жити в минулому столітті. Але знання таких речей дуже корисне, адже може дозволити жити краще, ніж без цього знання. А от втулки - наврядчи... wink
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-07-25 20:18:42[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

так шо ?

Навчити жінку їздити на велику? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0