1

Тема: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Форум ніби український. Чому ж тоді українці на ньому дискримінуються? Чому такі матеріали як правила форума подаються виключно іноземною мовою?

Прошу не заговорювати тему звинуваченням мене в тролізмі і т.д. Я лише українець, що хоче хоча би рівності із тими, хто користується в Україні російською. Про ст. 10 Конституції вже навіть мовчу.

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  -4



2

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

З 2006 року на цьому форумі і до цих пір не знав,що мене хтось тут дискримінує за мовною ознакою. Дякую що відкрили очі...
P/S   Zevs, kapitulation кидай цю тему в топку

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0
Спасибо сказали: Migen, alex.cver, Крава, Дядя Федор4

3

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось, цей форум не є демократичним органом. Його створили конкретні люди, ці ж люди і написали для нього правила. Якщо правила цього форуму ти не приймаєш, значить не можеш бути його учасником. Якщо хочеш форум з іншими правилами, створи його сам, ніхто тобі не заважає.

Щодо дискримінації україномовних на цьому форумі, мені дуже тяжко собі уявити в чому вона може полягати. Ніяких проявів нічого подібного я не бачив.

Єдине з чим можу погодитись, так це з відсутністю української версії правил форума. Треба Зевсу запропонувати додати її.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  2
Спасибо сказали: Migen, Svetlov, Крава, Дядя Федор4

4 Відредаговано Хтось (2018-05-09 10:22:53)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Yeka написав:

З 2006 року на цьому форумі і до цих пір не знав,що мене хтось тут дискримінує за мовною ознакою.

Не знали чи не бажали бачити? Це трохи різні речі, погодьтесь.

p.s. Подивився ваші повідомлення. Пишете російською. Ну звісно, вас ніхто не дискримінує, і тема взагалі не про дискримінацію російськомовних, якщо ви помітили.

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

5

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось, чим тебе дискрімінували тут? Про правила українською, думаю домовимось, це, як на мене слушне зауваження. Але де ти побачив якусь дискримінацю? Писати українською не забороняють. Писати іншими мовами не вимагають. Навіть зі сторони учасників форуму я щось не пригадую жодного випадку щоб хтось вимагав від співбесідника перестати писати українською. Інтерфейс форуму теж є українською мовою. Так в чому проблема? Особливо по відношенню до адміністрації форуму? Що взагалі дозволили російську? Чи як?  dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Migen, NevAN, Крава3

6 Відредаговано _AlexSander_ (2018-05-09 10:47:43)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

хто вам заважає перемкнути інтерфейс на український?

/upload/iblock/d3e/xtocb.jpg

люди спілкуються на тій мові, якою них розуміють.  а ви зараз, як і деякі можновладці, спікулюєте на мовному питанні і намагаєтесь нав`язати свою точку зору.
я вже мовчу, що ви створили в перші ж дні багато тем, відповіді на які вже є. просто мабуть ліньки було користуватись пошуком.

не намагайтесь змінити когось. почніть зміни з себе. і, якщо вони будуть позитивні, то притягнуть людей і поширяться між ними.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0
Спасибо сказали: Migen, сяся, Basilio_Cat, NevAN, Майский Кот, Крава7

7

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось,  Треба час,вимруть "совок" русифіцирований. Все таки поки Україна двомовна, особливо міста.

Водительское  удостоверение категории А выдано 29.12.1979,категория В открыта 06.02.1988  Pannoniа 250,Jawa 350 12 V ,ВАЗ 21011 ,Dacia logan 1.4 , BYD F3 1.6 , Skoda Octavia 1.8 turbo 4×4 ,Skoda Fabia,Chevrolet lacetti 1.6 , Renault clio 1.4 , Dacia logan 1.6 ,Dacia sandero 1.4 ,Dacia mcv 1.6 ,Daewoo Matiz 0.8, Sym x pro 125
  1

8

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Кто-то решил тут подкинуть говн@ на вентилятор?  facepalm

  0
Спасибо сказали: _AlexSander_, vmechanic3

9

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

_AlexSander_ написав:

хто вам заважає перемкнути інтерфейс на український?

Мова інтерфейсу нажаль не змінює мови правил форуму. Вони наразі є тільки російською. Чи я помиляюсь?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

10 Відредаговано Yeka (2018-05-09 16:15:41)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось написав:

Це трохи різні речі, погодьтесь.

Не погоджусь. Я живу в вільній країні і якою мовою писати вирішую виключно з точки зору-я к мені сьогодні хочеться,а бо мовою людини з якою спілкуюся.

Хтось написав:

Подивився ваші повідомлення. Пишете російською. Ну звісно, вас ніхто не дискримінує,

Ви ще б подивилися в моєму  профілі місто. Там російську чують тільки з телевізора. Кому скажу-не повірять,що мене в москалі записали  lol

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

11

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось написав:

Чому ж тоді українці на ньому дискримінуються?

А в чем конкретно, якобы, выражается дискриминация?

Dacia 1.4 Ambience 08 года ГБО Вариатор БК Мультитроникс
  0

12 Відредаговано OKurylyshyn (2018-05-09 11:48:46)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось,
Я, як корінний галичанин, погоджуюсь з Larsen, у нас дуже демократичний форум і адміністратор.
Так, Zevs, створював форум, він в побуті російськомовний, як і ще кілька людей з яких все починалось.
Знаю Сергія особисто, бував у мене дома, спілкувались, пили 50 грам, нормальний розумний, адекватний чоловік.
Я взагалі знайомий особисто з великою кількістю старих учасників цього форуму, і тільки один мені попадався, як то кажуть, з бузьком в голові. Те що є мовний розподіл, так це така ситуаця в усій країні, і поки з цим важко справитись.
На мою думку потрібно ще років з 100-150 щоб ситуація почала мінятись в якусь сторону.
Я тут, практично, день в день, як не пишу, то читаю точно, і також бувають речі які мені не подобаються, але загалом форум, як і клуб один з найкращих в Україні. В мене в родині кілька автомобілів різних марок, але до жодного іншого форуму я так і не приєднався, за кілька днів видаляв свій профіль, не те....
Тому, прошу пана, маєте змиритись з тим що маємо, ставайте активним учасником форуму, ставайте членом Логан Клубу, а через деякий час знову зможтмо повернутись до цієї розмови і я спробую Вас підтримати у Ваших проявах внести якусь корисну свою лепту у цій справі.

P/S.  Заповніть профіль до кінця, щоб люди хоч Ваше ім"я знали і місцевість звідки Ви.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0
Спасибо сказали: Svetlov, Крава2

13

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

а как минус лепится? Вижу что стоит под первым постом, а как ставить не знаю.

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0

14 Відредаговано Migen (2018-05-09 13:06:32)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

/

Установка, обслуживание и ремонт ГБО. Компьютерная диагностика (CLIP).
Регулировка клапанов с выездом к клиенту.
  0

15 Відредаговано _AlexSander_ (2018-05-09 11:38:26)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Larsen, ну ти ж сам розумієш, важливий прецендент smile
чи багато людей взагалі читають Правила форумів ))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-09 11:43:13[/merge_posts_bbcode]

якщо прям проблема лише в Правилах, то автор міг просто зробити переклад Правил и викласти його в цій темі і назву відповідно іншу запропонувати. наприклад: Допомога адміністрації та ін.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  1

16

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

_AlexSander_, так, я на це якось ніколи навіть уваги не звертав. Хоча інколи в правила заглядаю. Ну але можна буде додати українську версію, думаю це не проблема, щоб не було прецеденту. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

17

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

OKurylyshyn написав:

Тому, прошу пана, маєте змиритись з тим що маємо

Тобто, ви не погоджуєтесь із пропозицією додати правила українською, краще змиритись? Чудова позиція. Ну давайте тоді змиримось, що ми є частиною русского міра, чого там опиратись?
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-05-09 11:54:34[/merge_posts_bbcode]

OKurylyshyn написав:

ставайте активним учасником форуму

А хіба я не активний учасниик? Он в під моїм ніком так і пише, тільки російською (знову жодної дискримінації)

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0
Спасибо сказали: igogor1

18

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось написав:

А хіба я не активний учасниик? Он в під моїм ніком так і пише, тільки російською (знову жодної дискримінації)

Ні, до активного учасника Вам ще досить далеко. Те що Ви написали 104 повідомлення за місяць часу Вас таким не робить.

Хтось написав:

Тобто, ви не погоджуєтесь із пропозицією додати правила українською, краще змиритись? Чудова позиція. Ну давайте тоді змиримось, що ми є частиною русского міра, чого там опиратись?

З цим питанням Вам вже порадили звернутись до адміністратора форуму і я більш ніж впевнений що Сергій це виправить по Вашій, чи ще чиїсь просьбі.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

19 Відредаговано Хтось (2018-05-09 12:12:04)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

OKurylyshyn написав:

З цим питанням Вам вже порадили звернутись до адміністратора форуму і я більш ніж впевнений що Сергій це виправить по Вашій, чи ще чиїсь просьбі.

Прошу розглядати цю мою тему як прохання.  А також більше уваги приділити українізації, бо певний, що російська версія форуму якісніша за українську, а це є ніщо інше, як дискримінація україномовних. І я не розумію чому мені наставили стільки мінусів і стільки обурення викликало зробити так, щоб українці могли отримувати такий само якісний продукт, як росіяни.  Я ж не вимагаю ні від кого спілкуватись українською, як мені тут роблять закиди, я не вимагаю, щоб українська версія була єдина. Я лише хочу, щоб українська була НЕ ГІРШОЮ за російську? Це для вас занадто? Потрібно змиритись?

В разі чого готовий долучитись до робіт з покращення.

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

20

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

_AlexSander_ написав:

автор міг просто зробити переклад Правил и викласти його в цій темі і назву відповідно іншу запропонувати. наприклад: Допомога адміністрації та ін.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

21

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

_AlexSander_ написав:
_AlexSander_ написав:

автор міг просто зробити переклад Правил и викласти його в цій темі і назву відповідно іншу запропонувати. наприклад: Допомога адміністрації та ін.

Чому українські правила мають лежати в цій темі? Чому російські лежать на видноті, а українські мають в резервації бути?

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0

22

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Migen, так понятно что лучше бы не отвечал

"Жизни верь,она ведь учит лучше всяких книг". " Главное -живой жизнью жить, а не по закоулкам памяти шарить". Dacia Logan 1.6 Laureat 2006, темно зелёный хамелеон-продан. Ситроен С4 Пикассо серый гранд 2011г- продан. Езжу Ситроен С4 Пикассо 2011   черный эксклюзив
  0

23 Відредаговано _AlexSander_ (2018-05-09 12:28:01)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось,українською, бачу, недоходить.

Сделай. помоги админу, может времени на всё у него не хватает. положи текст  тут. он просто перенесёт. я вижу только гавно, а сделать лучше - путь другие парятся?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-05-09 12:27:48[/merge_posts_bbcode]

топикстартер напоминает мне нашего друга из Стрыя, который к Стасу вечно доколупывается.

Dacia Sandero 2008 K7M 1.6MPI -продано Renault Kangoo II 2013 K9K 90 -продано, Renault Clio III 2007 K4M801 DP0 110 - продано
VW Golf IV GT 2004 1.9TDI арендовано-повернуто
VW Tiguan Sport 2012 2.0TSI, MAZDA CX-5 2018 2.5 SKYACTIV®-G, VW ID.4 2023
Heckler-Koch VP9 , AK-103
  0

24

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

Хтось, Зробіть переклад і я викладу обидві версіі Правил на видноті. І українська буде першою - я Вам обіцяю wink

Щодо перекладу інтерфейсу - свої зауваження відправляйте на email або в приват

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  1

25 Відредаговано Хтось (2018-05-09 13:57:07)

Re: Поговоримо про дискримінацію україномовних на форумі?

ПРАВИЛА ФОРУМУ

1. Загальні положення

1.1. Форум є некомерційним ресурсом, покликаним об'єднати колишніх, існуючих і майбутніх власників автомобіля Dacia (Renault) Logan.

1.1. Реєструючись, учасник погоджується з цими Правилами в повному обсязі, маючи на увазі, що в них можуть бути внесені зміни і після його реєстрації. Під час реєстрації учасник повинен надати існуючу e-mail адресу.

1.2. Усі повідомлення користувачів є їх власною думкою. Адміністрація форуму не несе відповідальності за повідомлення зареєстрованих користувачів, жодним чином з ними не пов'язана, не гарантує дійсність інформації викладеної в цих повідомленнях, і далеко не завжди поділяє думки учасників конференції з будб-яких питань.

2. Рекомендації

2.1. Створюйте нові теми у відповідних розділах. Якщо створена вами тема не відповідає тематиці розділу, в якому ви її створили, вона буде переміщена у підходящий розділ.

2.2. Перед створенням нової теми рекомендується скористатися пошуком. Можливо, питання, яке ви хочете поставити, вже обговорювалося.

2.3. Повідомлення, що не несуть смислового навантаження, не вітаються і зазвичай видаляються (ступінь смислового навантаження визначають виключно модератори чи адміністратори в кожному конкретному випадку).

2.4. Не рекомендується надмірно захоплюватися виділенням тексту кольором, курсивом, напівжирним або писати повідомлення ТІЛЬКИ ВЕЛИКИМИ ЛІТЕРАМИ. Назва теми не повинна містити більше 40% великих літер. У підписі дозволено виділення курсивом і кольорами.

2.5. Не рекомендується використовувати для виділення тексту червоний колір.

2.6. Офіційні мови спілкування на форумі - українська і російська. Повідомлення іншими мовами не вітаються і можуть вважатися оффтопіком.
(примітка від перекладача - цей пункт правил суперечить ст.10 Конституції України щодо вільного використання мов національних меншин, котрих у нас трохи більше, ніж одна російська).

2.7. Не рекомендується займатися самомодеруванням, тобто робити зауваження іншим учасникам. Пишіть приватне повідомлення будь-кому з адміністрації.

2.8. Вкрай не рекомендується створювати повідомлення, які не відповідають тематиці треду, в якому вони розміщені (ОФТОПІК). У кращому випадку такі повідомлення будуть відокремлені в нову тему. Більш ймовірно - вони просто будуть видалені.

2.9. Об'яви рекламного характеру (куплю / продам) дозволені тільки для ПРИВАТНИХ осіб і тільки в розділі "Барахолка". Комерційна реклама повинна узгоджуватися з Адміністратором форуму

2.10. Не рекомендується користуватися "преведовською" лексикою. В розумних межах це дозволено лише в "Курилці".

3. Забороняється

3.1. Забороняється "поливати брудом" авто будь-яких марок (і їх власників). Дозволена тільки обгрунтована критика (бажано із зазначенням джерела інформації).

3.2. Заборонено дискримінацію за статевою ознакою. Будь-які повідомлення з натяком на "баби - дурепи, мужики - козли" будуть видалені негайно. Це стосується також теми "жінка за кермом".

3.3. Забороняється мат, лихослів'я, образи, хамство, переходи на особистості. Якщо ваше повідомлення містить нецензурні вирази, воно буде видалене незалежно від корисності інформації, що в ньому міститься. Про будь-який випадок навмисної образи негайно повідомляйте адміністрацію.

3.4. Забороняється реклама і спам. Рекламою вважається повідомлення, спрямоване на створення попиту щодо будь-якого виду товарів або послуг (у тому числі веб-сайти). У кожному разі, чи є повідомлення рекламою чи ні, визначає адміністратор або модератор. Якщо ви не впевнені, чи підпадає ваше повідомлення під визначення реклами, краще напишіть і запитайте. Те саме можна сказати і стосовно спаму, а отже модератор не змусить себе чекати і покарання обов'язково послідує.

3.5. Заборонено обговорювати будь-які дії адміністраторів або модераторів, політику модерування або дані Правила будь-де окрім спеціально створених для цього місць.

3.6. Кожен учасник має один акаунт на форумі. Реєстрація додаткових акаунтів заборонена.

3.7. Заборонена публікація інформації, яка суперечить чинному українському законодавству або може порушити авторські права.

3.8. Заборонено створення тем про політику (приналежність їх до "політичних" тем визначає адміністратор або модератори)

3.9. Заборонено рекламувати послуги з коригування одометра (пробіг). Таке порушення буде каратися відразу вічним баном.

3.10. Заборонено розміщувати в підписі посилання рекламного характеру. В такому випадку аккаунт буде видалено разом з усіма повідомленнями.

4. Модерування

4.1. За порядком на форумі стежать адміністратори та призначені з числа учасників модератори.

4.2. У разі порушення правил модератори чи адміністратори мають право позбавити вас можливості публікувати повідомлення на певний термін. Зазвичай першого разу виноситься попередження, другого разу - учасник позбавляється права відправляти повідомлення на призначений модератором термін. Якщо не допомагає, доступ (і на читання теж) закривається на довший термін, можливо, назавжди, на розсуд адміністратора. Не забувайте, що в залежності від важкості скоєного, вас можуть відключити на досить тривалий термін, і без жодних попереджень.

4.3. Будь-яку вимогу модератора або адміністратора слід виконувати негайно і неухильно. Якщо Вам щось не подобається, спочатку виконайте вимогу, а потім можете написати модератору e-mail'ом.

4.4. На дії модераторів можна скаржитися адміністраторам.

5. Правила розділу "Продаж"

5.1. Відкрити тему про продаж може користувач з 20-ма повідомленнями на цьому форумі (накруткам буде жорстко покладено край). Користувач з меншою кількістю повідомлень повинен в обов'язковому порядку погоджувати комерційний продаж свого товару з адміністрацією форуму

5.2. Продавець повинен надати опис товару, реальне фото товару, що продається (виняток можуть становити нові і всім відомі товари - наприклад, фільтри, елементи підвіски і т.д.), і зазначити ціну, форму оплати та доставки.

Оголошення без цін будуть видалятися негайно. Якщо ціна змінилася, а в темі ця зміна не була відображена - тема може бути видалена, а автор отримає Попередження.

(P.S. Оскільки ви вже публікуєте оголошення, будьте ласкаві підтримувати його в актуальному стані).

5.3. Продавець може вказати умови резерву (конкретний термін резерву, яким способом можна зарезервувати товар, і т.ін.)

5.4. Пріоритетне право на придбання отримує той, хто першим виявив бажання купити або попросив зарезервувати товар (згідно умов п.5.3).

Резервування через "Особисті повідомлення", телефон та ін. можливо тільки з одночасним повідомленням про це від продавця в темі продажу.

5.5. Покупець, який резервує товар, повинен зазначити термін резерву, продавець підтверджує термін резерву покупця або обмежує його.

Якщо резерв не підтверджений, товар вважається не зарезервованим.

5.6. Піднімати тему можна тільки в разі змін (ціни, умов резерву або доставки і т.ін.)

Продавцю категорично забороняється:
- відкривати нові теми на один і той само вид товару;
- безпричинно "апати" тему про продаж.

5.7. Якщо Продавець, всупереч резерву, продає товар іншій особі (що не резервувала його), тема про продаж буде видалена і Продавцю буде винесено Попередження.

За кожне таке Попередження - режим "тільки читання" на тиждень.

Три Попередження спричинять заборону на публікацію в "Продаж" НАЗАВЖДИ.

5.8. Покупець не має права пропонувати ціну вище, якщо товар уже зарезервовано іншим покупцем (виняток становлять продажі аукціонного типу).

За кожне таке порушення - режим "тільки читання" на тиждень. Три порушення - бан на три місяці.

5.9. Якщо товар зарезервований, можна стати в чергу на нього - пріоритет визначається порядком в черзі.

Якщо Продавець порушить будь-який пункт правил - тема про продаж буде видалена, а Продавцю винесено попередження.

Три Попередження спричинять заборону на публікацію оголошень в "Продаж" НАЗАВЖДИ!
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-05-09 14:01:28[/merge_posts_bbcode]

_AlexSander_ написав:

я вижу только гавно

Я це вже помітив

Слухайте більше гаражних майстрів: вони зовсім не зацікавлені, щоб ви почастіше до них приїжджали.
  0