1

Тема: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Шановні форумчани, на зміну ВАЗ 21063 smile планую взяти Renault Logan MCV 1.5 dCi Expression. Планую брати всі опції крім Soft Feel (буде чохол на кермо smile ), легкосплавних дисків та додаткових мап.

Буду вдячний за поради щось брати\не брати, попередження, побажання. Дякую.

З повагою, Олександр.

  0

26

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

в мене 180, всістись не можу, коли зручно ногам, руки не достають нормально до керма та п`ятої  передачі, а коли рукам зручно, то ноги в коліні болять, бо хворі, в старій субарі таких проблем не було,  але  по містту  не встигають боліти, а за містом круїз рятуе ,  дуже не вистачае регулювання  керма по вильоту sad

  0
Спасибо сказали: Aleks_K1



27

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

urabus87 написав:

в мене 180, всістись не можу, коли зручно ногам, руки не достають нормально до керма та п`ятої  передачі, а коли рукам зручно, то ноги в коліні болять, бо хворі, в старій субарі таких проблем не було,  але  по містту  не встигають боліти, а за містом круїз рятуе ,  дуже не вистачае регулювання  керма по вильоту sad

Пробував Кашкай - в одному салоні стоять - там хоч і є регулювання по вильоту керма, але не вистачає. Хочу сьогодні потрапити на тест-драйв smile

  0

28

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

І ще питаннячко - чи є хтось із водіїв на зріст +/- 2 метри?

Рост 189 см. Проблема с ремнём безопасности - у меня нет регулировки по высоте и получается, что ремень трёт по горлу. Зимой спасает воротник куртки, летом в футболке проблема... И да - не хватает настройки руля по вылету... Но всё равно вполне терпимо - ремень доставляет гораздо больше неудобств, чем руль...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Aleks_K1

29

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

По дополнительным опциям (уже точно не скажу, что шло в базе, а что докупал)
MediNav с навигацией - сразу шла Украина и Россия. В течении шести месяцев после активации можно бесплатно обновить карты. Я успел. Навигацией пользуюсь: колесили по Украине, помогало в других городах сильно. Намного удобнее смотреть (точнее бросать взгляд) на экран MediaNav, чем на смартфон. Телефон подключается всё время к MediNav по Bluetoth - отвечать на звонки безопасно.
Подогрев передних сидений и зеркал. Выпал снег, похолодало и сразу оценил попогрейку: после включения клавишей (у водителя левой рукой нужно ЛЕЗТЬ между дверью и сиденьем) автоматически то включается, то выключается. В общем видно режим "не сварить яйца водителя вкрутую". Подогрев зеркал нужен: слякоть, туман и небольшой мороз могут быстро покрыть льдом зеркала заднего вида и тут сильно спасает подогрев зеркал.
Руль Отделка Soft Fell - вроде мягкой кожи. Приятная на ощупь получается баранка.
Электронные помощники система помощи при трогании на подъём - когда трогаешься в горку держит сендку или две тормоза - в итге пока сцепление отпускаешь, автомобиль не скатывается. Всякие остальные системы: зимой видел, особенно при переключении (с 1 на 2 или со 2 на 3) в снежной каше - системы работают (по крайней мере на табло загорается сигнализация)
Климат контроль Однозначно лучше чем простой кондиционер. Выставил температуру и режим "авто" и всё: оно там само распределяет - то вверх, то в пузо, то в ноги.
Круиз и ограничение скорости Ограничение скорости - ну мне так это просто поиграться, а вот круиз (да у меня механика, да у меня дизель) реально классно: на 5-й выставляешь 98 и авто держит эту скорость - хоть небольшая горка, хоть ровная.
Подушки безопасности В общем взял и боковые и фронтальные.

Не помню, про защиту подкрылков спрашивали? В общем с переду защита пластиком (сплошные подкрылки), сзади защита мастикой.

Может, что забыл. Всего не упомнишь.

  0

30

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aprox написав:

есть новые 90 сил и 220 момента (топливная не помню, но не Делфи)...

На цих паливна Бош.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

31

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

vovakvn, дякую, розглядаю фактично таку ж модель та опції як у Вас. Взимку руль холодний? Я звик до хутряного чохла на кермо, тому розглядаю варіант відмовитись від Soft Feel smile

І ще хочу у всіх запитати - можливо варто одразу щось зробити? Якусь антишумку, захист, тощо? Дякую!

  0

32

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

vovakvn, дякую, розглядаю фактично таку ж модель та опції як у Вас. Взимку руль холодний? Я звик до хутряного чохла на кермо, тому розглядаю варіант відмовитись від Soft Feel smile

І ще хочу у всіх запитати - можливо варто одразу щось зробити? Якусь антишумку, захист, тощо? Дякую!

Машина в гараже ночует. Максимальный мороз был в гараже был "-4", поэтому первую минуту руль прохладный был (брал голыми руками, без  перчаток), но никак не холодный. Потом сразу приятно нагревается от рук.

Из защиты: ставил сразу мелкую сетку перед радиатором, а то там у нас в морде такие цели, что булыжник просвистит и прямо в радиатор. Насчёт антишумки: она и так отличная, в салоне автомобиля дизель слышен намного меньше, чем снаружи. Думал клеить антигравийную плёнку - но чёто выходило под 10 000 грн, плюнул и купил реношный карандаш (набор из двух флакончиков - краска и лак) и даже уже испытал летом - почти на третий день каменюка попала в капот (была бы пленка - не спасла, так как каменюка приземлилась на середин капота).
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-29 13:43:24[/merge_posts_bbcode]

Что ещё вспомнил: противотуманные фары и камера заднего вида. Камера выводит изображение при включении заднего хода - реально помогает сдать задом. НО: после езды 1.5-2.0 час по слякоти замазывается грязью.

И вот ещё: с завода все стёкла уже немного затонированы (не пленкой, а само стекло темноватое). Но через месяц покатушек летом наклеил плёнку на заднее и боковые задние (клеил у дилера ибо нефиг рисковать). Лобовое и передние боковые не трогал.

  0

33 Відредаговано urabus87 (2018-01-29 14:32:02)

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aprox написав:
Aleks_K написав:

І ще питаннячко - чи є хтось із водіїв на зріст +/- 2 метри?

Рост 189 см. Проблема с ремнём безопасности - у меня нет регулировки по высоте и получается, что ремень трёт по горлу. Зимой спасает воротник куртки, летом в футболке проблема... И да - не хватает настройки руля по вылету... Но всё равно вполне терпимо - ремень доставляет гораздо больше неудобств, чем руль...

ставил себе,   цена вопроса была 300 грн и пол часа работы
https://www.drive2.ru/l/3938271/

  0

34

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

alex.cver написав:

Если дизель , желательно подогрев передних сидений

я в себе ще жодного разу не включав, тим більше на чоловіче здоровя не дуже добре впливає.
[merge_posts_bbcode]Added: 29-01-2018 14:49[/merge_posts_bbcode]

Engineer написав:

Сценик с Бельгии вообще без брызговиков приехал, езжу, особо не парюсь...

паряться ті що заді тебе в дощову погоду їдуть.

[merge_posts_bbcode]Added: 29-01-2018 14:54[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

(топливная не помню, но не Делфи)

Континенталь

[merge_posts_bbcode]Added: 29-01-2018 14:56[/merge_posts_bbcode]

Aleks_K написав:

І ще питаннячко - чи є хтось із водіїв на зріст +/- 2 метри?

я 1.86, в старому логані місця вистарчало, зараз Меган 3, також все добре.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

35

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

urabus87 написав:

ставил себе,   цена вопроса была 300 грн и пол часа работы

Да, я видел... Я ж ленивый... Сам удивляюсь, что хотябы на обогрев зеркал решился... ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

36

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

Взимку руль холодний? Я звик до хутряного чохла на кермо, тому розглядаю варіант відмовитись від Soft Feel smile

Я надавно обшивав руль, не на Логані, але це не має значкеея.
Якісним замінником - 600 грн
Повністю шкіра - 1200 грн
Шкіра з перферованими вставками - 1300грн
Реально обшиши якісно і гарно + красивий шов червоною ниткою.
Зранку руль зняли, на наступний ранок все поставили на місце.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

37 Відредаговано Aleks_K (2018-02-03 11:12:20)

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Шановні, а хтось роздивлявсь варіант Peugeot 308 SW? Зараз знижки на дорестайлінгові моделі, ненабагато дорожче за логан мсв виходить, але салон комфортніший... ще не драйвив, про ходові якості сказати нічого не можу. Тож якщо хтось порівнював - буду вдячний за думки та враження. Дякую.

  0

38 Відредаговано alex.cver (2018-02-03 11:32:29)

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

У Пежо(пи) минус 12% падение продаж в мире. Знаю 2х у одного 2008 у другого 3008. И врагу бы не посоветовал марку Пежо изза ее сильной ломучести. В 3008 через 2.5 года полетело все что могло( уже не на гарантии) кроме самого двигателя, даже турбина бенз полетела на 2.5 года эксплуатации. 2008 ломался по мелочам с салона но самое вредное там был робот который их задолбал... Ну не зря у них падение продаж... Салон возможно лучше Рено но надежность машины важнее "тактильных ощущений" как по мне smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

39

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K, я розглядав 308SW в 2015 році. Сподобався інтер'єр, дизайн, великий багажник (вибирав собі універсал). По драйву він краще Логана. Але треба дивитись по двигунам. Я розглядав дизель потужністю десь 95кс якщо не помиляюсь, цього було явно малувато. Короче по двигунах треба дивитись які є варіанти і думати чи вистачить.
Що не сподобалось - тісний задній ряд. В Логані ззаду трьом розміститись явно простіше. В 308св і для ніг меньше місця по довжині, і ніша під передніми кріслами нижча, і вищий трансмісійний тунель, і в плечах вужче, і над головою меньше місця... Короче ззаду по відчуттях як на Мегані хечбеку, чи щось в цьому роді. Як для не маленького універсала, це дуже погано. В Мегані універсалі явно більше місця. Ну і в Логані теж.
Далі - малий кліренс, низька посадка. Залазити в Логан простіше, ну і по ямах спокійніше.
Із цікавих дрібниць запам'яталось що в нього нема регулювання ременів безпеки по висоті. Може не знайшов, а може французи вирішили що це не потрібно якщо є регулювання крісла по висоті. Дивно... А ще незвична приборка - вона над кермом, але що ще незвичніше - тахометр працює проти годинникової стрілки. Треба звикати. smile
Але якщо ціна порівняльна з МЦВ, то можна серйозно задуматись. Все ж таки 308 SW машина класом вище (і по розмірам і конструктивно). Якщо його недоліки не є особисто для тебе критичними, то вцілому це кращий варіант ніж Логан. А саме: якщо достатньо кліренса, якщо достатньо місця на задньому ряді, якщо влаштовує доступний варіант двигуна, якщо не виникає ергономічних проблем, якщо нема зауважень до офіційних представників Пежо в регіоні.
Можливо щось ще забув... якщо згадаю допишу. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Aleks_K1

40

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Larsen написав:

Aleks_K, я розглядав 308SW в 2015 році. Сподобався інтер'єр, дизайн, великий багажник (вибирав собі універсал). По драйву він краще Логана. Але треба дивитись по двигунам. Я розглядав дизель потужністю десь 95кс якщо не помиляюсь, цього було явно малувато. Короче по двигунах треба дивитись які є варіанти і думати чи вистачить.
Що не сподобалось - тісний задній ряд. В Логані ззаду трьом розміститись явно простіше. В 308св і для ніг меньше місця по довжині, і ніша під передніми кріслами нижча, і вищий трансмісійний тунель, і в плечах вужче, і над головою меньше місця... Короче ззаду по відчуттях як на Мегані хечбеку, чи щось в цьому роді. Як для не маленького універсала, це дуже погано. В Мегані універсалі явно більше місця. Ну і в Логані теж.
Далі - малий кліренс, низька посадка. Залазити в Логан простіше, ну і по ямах спокійніше.
Із цікавих дрібниць запам'яталось що в нього нема регулювання ременів безпеки по висоті. Може не знайшов, а може французи вирішили що це не потрібно якщо є регулювання крісла по висоті. Дивно... А ще незвична приборка - вона над кермом, але що ще незвичніше - тахометр працює проти годинникової стрілки. Треба звикати. smile
Але якщо ціна порівняльна з МЦВ, то можна серйозно задуматись. Все ж таки 308 SW машина класом вище (і по розмірам і конструктивно). Якщо його недоліки не є особисто для тебе критичними, то вцілому це кращий варіант ніж Логан. А саме: якщо достатньо кліренса, якщо достатньо місця на задньому ряді, якщо влаштовує доступний варіант двигуна, якщо не виникає ергономічних проблем, якщо нема зауважень до офіційних представників Пежо в регіоні.
Можливо щось ще забув... якщо згадаю допишу. smile

Дякую за грунтовну відповідь. Ви в 2015 році розглядали модель рестайлінгу 2014 року чи попередню? Зараз двигун 1.6 дизель 92 к.с. Витрати на рівні дизельного логана. Хочу сьогодні подрайвити й подивитись як поводитиметься. Правда на тестдрайві автомат.
Кліренс десь 150. Менше за логан, але не такий вже маленький. Їздитиму переважно Києвом і трасою.
З моїм двометровим зростом мені однозначно зручніше за кермом пежо. Ззаду буде стояти дитяче крісло, тож те, що мало місця - мене наразі не напружує. Регулювання крісла є в 2 площинах, ще є налаштування підтримки попереку. Приборка над кермом - мені зручніше (див. зріст smile ). І кермо налаштовується в 2 площинах; і саме кермо менше, тож до правої ноги відстань 3 пальці. До лівої - більше.
Різниця із дорестайлом із дизелем і механікою та новим логаном мсв близько 70 000 грн. Мене не відлякує. Треба спробувати покермувати.
Із того що не сподобалось - гарантія 2 роки незалежно від пробігу. Ну і дійсно малувато місця для ніг на заднії сидіннях, особливо за мною smile але це не критичний фактор.
У 2 знайомих пежо. Задоволені.

  0

41 Відредаговано Larsen (2018-02-03 12:41:28)

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

Ви в 2015 році розглядали модель рестайлінгу 2014 року чи попередню?

Я так розумію, в 2014 не рестайлінг був, а нова модель. Так, я розглядав саме її:
http://media.peugeot.com.mt/image/48/3/peugeot-308-sw-exterior-gallery.126483.17.jpg

Aleks_K написав:

Зараз двигун 1.6 дизель 92 к.с.

Точно! Це він. smile

А, ще один момент згадав - в нього довга колісна база, більший радіус розвороту ніж в Логана (якщо не рахувати перший МЦВ), отже в місті може бути складніше паркуватись чи розвертатись в тісних місцях.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

42

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Larsen написав:

А, ще один момент згадав - в нього довга колісна база, більший радіус розвороту ніж в Логана (якщо не рахувати перший МЦВ), отже в місті може бути складніше паркуватись чи розвертатись в тісних місцях.

Радіус на 0,4 м більший по ТХ. І в тих варіантах що залишились - легкосплавні диски включені.
Напишу свої враження після тестдрайву smile

  0

43

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

Радіус на 0,4 м більший по ТХ

Це багато.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

44

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Larsen написав:
Aleks_K написав:

Радіус на 0,4 м більший по ТХ

Це багато.

Можливо. Був на тестдрайві - дизель з 6 ст. АКПП. Я в захваті, чесно. Перший автомат, який мені сподобався. Автомобіль відразу реагує на натиск на педаль акселератора. Підвіска дійсно не аж надто міцна, але для міста\траси має вистачити. Про кліренс в салоні сказали 160. Розвернувся досить легко, дискомфорту не відчув. В водійському кріслі почувався комфортно. Автомобіль однозначно привернув мою увагу. Тепер треба думати та рахувати.

  0

45

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

В водійському кріслі почувався комфортно

  це  ілюзія  smile

  0

46

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Пежо брати якщо ціна така ж як мсв. Коли я вибирав між добликом і мсв, розглядав тііпіі пежо - інтерєр так, класний, і все, більш нічого привабливого, технічно ненабагато випереджає або взагалі не випереджає, не вартий тих коштів.

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

47 Відредаговано Larsen (2018-02-03 22:10:31)

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Aleks_K написав:

Про кліренс в салоні сказали 160.

Ой ну добре що хоч не 260. smile Насправді там значно меньше.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

48

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Larsen написав:
Aleks_K написав:

Про кліренс в салоні сказали 160.

Ой ну добре що хоч не 260. smile Насправді там значно меньше.

У соседа такой пыжик. Перед домом парковка с высоким бордюром. Я на логане паркуюсь упираясь передними колёсами в бордюр, ему не позволяет бампер. Только если задом.
Но машину хвалит. Дизельная версия, пробега уже под 200000.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0
Спасибо сказали: Aleks_K1

49

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

urabus87 написав:
Aleks_K написав:

В водійському кріслі почувався комфортно

  це  ілюзія  smile

Аж ніяк smile Кермо налаштовується в 2 вимірах, а не як в логані в 1. руль трішки менший, за рахунок цього ногам більше місця. Саме крісло більш зручне й є регулювання підтримки поперекового відділу. І регулювання за висотою не в 3 положеннях - спектр набагато більший. Сподобалось дивитись показники поверх керма.
https://b.radikal.ru/b20/1802/4a/5fd7b600f626.jpg

  0

50 Відредаговано mr.cheris (2018-03-20 08:56:16)

Re: Планую брати MCV 1.5 dCi - підкажіть

Если есть котнакты тех кто с Польши возят штатные медиа навы, не зависающие и с мало мальской гарантией, дайте координаты
П,с, алли экспрес и олх знаю, нужен проверенный продавец

Renault LOGAN MCV ||, 2014 год, механика, 1,5л/дизель
  0