1

Тема: Тормоза

Давно помітив, що передане ліве перше зривається в юз.
Спочатку грішив на стару літню гуму.
Перейшов на зиму - все те саме.
Як правильно діагностувати рівномірність гальм?

Із задніми там взагалі все проблематично?

Logan MCV 1.6 2011+ГБО Zenit Pro+OBD, KME Gold, Hana Red, повна шумоізоляція і шикарні сидіння на електриці від Sport BMW+підігрів+компресорна бокова підтрима+ шини Michelin Primacy 4
  0



2

Re: Тормоза

Сіренький написав:

Давно помітив, що передане ліве перше зривається в юз.
Спочатку грішив на стару літню гуму.
Перейшов на зиму - все те саме.
Як правильно діагностувати рівномірність гальм?

Із задніми там взагалі все проблематично?

Саме перше-перевірити як супорта рухаються на направляючих.Закисло на одному з них,і вже те колесо загальмовує пізніше.В мене були закисші нижні направляючі на обох супортах,на рівномірність гальм це не позначилось-бо в мене АБС...а от на загальній картині гальмування було помітно що гальмує гірше.
Ще на вашому авто може бути закисший "колдун"-регулятор гальмівного зусилля задньої осі...задня вісь може практично не гальмувати.
А взагалі на СТО є гальмівні стенди(не знаю чи правильно назвав),от там можна перевірити гальма...повинно показувати як гальмує кожне колесо.

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0
Спасибо сказали: Сіренький1

3

Re: Тормоза

Сіренький написав:

Давно помітив, що передане ліве перше зривається в юз.

тоже самое начал замечать. и колодки с права изнашуются наполовину медленее.Сіренький,
как решил проблемму?

  0

4

Re: Тормоза

Сіренький написав:

Як правильно діагностувати рівномірність гальм?

Для "начального понимания"  резко затормозить на ровной грунтовке smile
Стенды есть для проверки эффективности тормозов (например на станциях, где проводят ТО)

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

5

Re: Тормоза

на грунтовке юзом идет левое, а правое нет  hmm

  0

6 Відредаговано Groza.dp (2019-05-30 06:05:06)

Re: Тормоза

Самому: проверьте суппорта на подвижность и протечки, смазать направляющие и прокачать! А раз прокачивать то можно уже и тормозуху заменить! На своем Рено еще не сталкивался с контурами, но обычно заднее правое переднее левое, заднее левое переднее правое, может поправят кто знает!

  0

7

Re: Тормоза

Я прокачував від дальнього до ближнього і все було гут

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

8

Re: Тормоза

вроде нашел причину. были закисший супорт с права. разобрал, помазал. вроде как наладилось. завтра на работу уезжать, вернусь с каденции через пару месяцев. будем тестить crazy_pilot

  0