1

Тема: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/UA/news/2017/Dec/18/%D0%A1%D1%83%D0%B1%D0%BA%D0%BE%D0%BC%D0%BF%D0%B0%D0%BA%D1%82%D0%BD%D0%B8%D0%B9%20SUV%20Renault%20Captur.png.ximg.l_12_m.smart.png

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/UA/news/2017/Dec/18/1.JPG.ximg.l_12_m.smart.jpg

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/UA/news/2017/Dec/18/2.JPG.ximg.l_12_m.smart.jpg

Новий Renault Captur отримав титул найкращого субкомпактного кросовера 2018 року в національній премії «Авто Лідер 2018».

8 грудня відбулася церемонія нагородження національної премії «Авто Лідер 2018», де сайт AUTO.RIA оголосив найкращі автомобільні новинки року.

Новий Renault Captur визнаний найкращим субкомпактним кросовером 2018 року в Україні.

До журі премії увійшли понад 20 000 українців. Протягом двох місяців вони обирали 14 кращих з 78 автомобілів, представлених в Україні протягом року. До уваги приймалися голоси тільки від перевірених користувачів, які пройшли реєстрацію на сайті AUTO.RIA.

Renault Captur - найпопулярніший міський кросовер в Європі, обсяги продажів якого в 2016 році склали 215 670 одиниць. Безліч можливостей його персоналізації задовольняють індивідуальні потреби навіть найвимогливішого клієнта. Вражаюча двоколірна схема забарвлення кузова пропонує більше 30 потенційних комбінацій нового Captur відповідно до особистих переваг. Також персоналізувати можна і салон автомобіля

Екстер'єр Renault Captur

У новому Captur відображено тенденції французького дизайну Renault: він оснащений повністю світлодіодними передніми фарами Pure Vision (в залежності від версії). Ця технологія покращує не тільки зовнішній вигляд автомобіля, але і безпеку руху завдяки зменшенню інтенсивності відблисків. Також Captur має C-образні світлодіодні денні ходові вогні, що стали пізнаваним символом системи освітлення бренду.

Renault Captur пропонує чотири типи колісних дисків (два типи 16-дюймових і два типи 17-дюймових) доступні для перших трьох рівнів комплектації:.

Фіксований панорамний люк двоколірного Renault Captur дарує салону ще більше світла (доступний з третього рівня комплектації).

Інтер’єр Renault Captur

Салон Renault Captur високотехнологічний, з простим і зручним устаткуванням. Стильний інтер'єр оформлений з використанням високоякісного пластику, елегантного хрому і витончено приглушених відтінків. Рульове колесо і важіль перемикання передач Renault Captur мають дуже солідний і сучасний вигляд. Велику увагу приділено ергономіці салону. На панелях дверей органічно розташувалися кнопки і елементи управління, а світлодіодні світильники на стелі можна використовувати окремо як лампи для читання.

Безпечне зберігання необхідних речей власника Captur і його пасажирів забезпечить зручний бардачок Easy Life, а знімна оббивка дасть можливість швидко і легко привести салон в порядок.

Технології Captur допомагають створювати ще більш приємну атмосферу:

·  унікальна акустична система преміум-класу Bose® перетворює салон в справжній концертний зал

·  мультимедійна система R-LINK Evolution дарує новому Captur можливість персоналізації і 7-дюймовий екран.

·  система BSW (доступна починаючи з третього рівня комплектації) визначає наявність рухомих транспортних засобів в «сліпий» зоні і підвищує рівень безпеки для всіх учасників дорожнього руху;

·  передні датчики паркування і камера заднього виду (опційно) дозволять полегшити маневрування і допоможуть уникнути ударів і подряпин, які автомобілі щодня ризикують отримати в щільно забудованих районах;

·  функція автоматичної допомоги паркування Easy Park Assist істотно полегшує маневрування при паркуванні (доступна для більш дорогих версій).

Повне задоволення від водіння забезпечить один з силових агрегатів нового Captur:

· Дизельний двигун - dCi 90 об'єднує динаміку і економічність. При потужності в 90 к.с., 220 Нм при 4000 об/хв він споживає всього 4,2л/100км в змішаному циклі.

· Бензиновий двигун - 115 TCe з прямим уприскуванням палива забезпечить кращу динаміку з обертовим моментом 190 Нм при 2000 об/хв.

Обидва двигуни пропонуються в парі з автоматичною трансмісією c подвійним зчепленням (EDC), яка забезпечить зниження витрат палива і високу розгінну динаміку.

Новий Renault Captur. Завжди є альтернатива.

З 2015 року бренд RENAULT займає 1-е місце на автомобільному ринку України. Компанія Renault в Україні займає лідируючі позиції завдяки широкому модельному ряду, конкурентним цінами, власній програмі кредитування Renault Finance та кваліфікованій дилерській мережі.

  0



2

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Да возьму.
Только денег дайте.... kez_15

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

3

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

так с деньгами любой купит, а вот взять )))

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0

4

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Машинка не плохая, но переоценена для таких размеров авто. Скинуть бы с нее тыс 2 уе и было бы норм, а лучше 3-4 и сделать вариант на механике.  big_smile Почему нет на механике версии - не понятно.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

5

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine написав:

Дизельний двигун - dCi 90 об'єднує динаміку і економічність. При потужності в 90 к.с.

шо це?

  0

6

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич, це звичайний дизель 1.5. Повна назва: 1.5 dCi 90. Річ у тім, що різні версії дизеля 1.5 мають різну потужність. Наприклад, 1.5 dCi 110 має 110 к.с.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

7 Відредаговано Георгич (2017-12-22 11:29:05)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen, евро-5, 16 кл. имеет 110лысы, у евро-4, 8кл. 84лысы.
Вопрос стоял 90 шо за зверь?

  0

8 Відредаговано Larsen (2017-12-22 11:33:18)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич, модель двигуна: K9K 608 / 609. https://en.wikipedia.org/wiki/Renault_K-Type_engine
Клапанів 16, євро 5, потужність 90к.с. Від 110, я так розумію, відрізняється меньшим тиском наддуву.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

9 Відредаговано Георгич (2017-12-22 13:11:16)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Георгич, модель двигуна: K9K 608 / 609. https://en.wikipedia.org/wiki/Renault_K-Type_engine
Клапанів 16, євро 5, потужність 90к.с. Від 110, я так розумію, відрізняється меньшим тиском наддуву.

Я це все знаю. Також знаю, що ти вмієш користуватись інтернетом. І це лише твоє припущення
Але питяння полягало в іншому: K9K 608 / 609 моделі 13р, і напевно Євро-4, 8кл. такі як на наших логанах-2, але наші недодуті, мають 84кс.
Скоріш за все мова йде про двигун K9K 628 моделі 16р. Це вже моє припущення.
Я не наполягаю на своїй думці, але й не потикаю "Ти не правий" (як це постійно любиш робити ти).

По розуму цей двигун повинен був би прокоментуцвати представник Рено, адже не від гарного життя його дефорсували. Таку саму долю спіткала і легендарного 1.6 HDI. Саме в цьому і полягало моє питання.

  0

10

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine написав:

Новий Renault Captur. Завжди є альтернатива.

Звучит

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0
Спасибо сказали: Георгич1

11 Відредаговано Larsen (2017-12-22 14:42:15)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич, я не кажу що ти не правий, лише намагась допомогти знайти інформацію по твоєму запитанню. Адже сам знаєш що чекати конкретної відповіді від представника Рено малопродуктивно. Хоча, звісно, якщо відповідь буде, питання проясниться однозначно.
Наразі, з того що я знайшов, на Captur ставлять К9К 608/609.
На Логан 2 ставлять K9K 770 / 892

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

12

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Георгич, я не кажу що ти не правий,

Не в даному випадку. Це торкалось твоїх попередніх "тверджень", наприклад в останній темі кольорів, та багатьох інших раніше.
Висловити свою думку - так, а вперто сперечатись і стверджувати про чиюсь неправоту - це по найменшій мірі неетично,  тим більше, якщо в даному питанні кваліфікованим спеціалістом не являєшся.
ІМХО.

  0

13

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

offtopic
Георгич,

Spoiler

коли я висловлюю свою думку, я так і кажу що це моя думка, чи мій досвід. А тведження завжди можу довести не спираючись на авторитет а лише на факти. Саме тому я ніколи не використовую свою кваліфікацію як аргумент в дискусії, навіть якщо в мене вона вища за опонента. Авторитет взагалі не є аргументом в конструктивній дискусії, так само як етика.

Щодо моєї кваліфікації, якщо тобі цікаво, то кольороподілом я займався професійно багато років, і навіть зараз, упосередковано маю з ним справу. Але, знову ж таки, це не має значення, адже ніякий, навіть найкваліфікованіший спеціаліст не є критерієм істини. Відповідно і аргументу: "це так, тому що я спеціаліст і я так сказав", не сприймаю. І вже точно ніколи не використовую свій авторитет щоб принизити опонента.

Якщо ти можеш привести факти, які спростовують моє твердження, я завжди признаю свою помилку. Але якщо я привожу факти які спростовують твоє твердження, я сподіваюсь того ж самого. Інакше це вже не конструктивна дискусія, а проста суперечка чи міряння авторитетами, в якій нема ніякої об'єктивної складової, а значить не може бути визначена істина.

Але вцілому, якщо я вступаю в дискусію, значить орієнтуюсь в темі достатньо, щоб знати які факти приводити, і в разі необхідності, яку інформацію шукати. На цьому форумі є безліч суперечок, в яких я не приймаю участі, саме тому, що "не в темі". Дискутувати на нову для себе тему, покладаючись лише на Гугл, практично неможливо. Хоча бувають випадки, коли хтось викладає якусь явну фігню, ну наприклад, як тема з отворами в камені які наче б то людство не вміє робити. Тоді я був не в темі, але далеко копатись не довелось щоб знайти цьому спростування.

Короче, не думай що я "впертий", чи когось не поважаю, чи тим більше хочу когось принизити. Це не так, я просто люблю дискутувати. Адже в дискусії народжується істина. Навіть якщо дискусія на добре відому мені тему, і я виявляюсь правим, питання підняті опонентами, навіть тими які ну зовсім не в темі, часто бувають цікаві, і спонукають подальше дослідження. Все це цікаво і корисно для свого ж розвитку. Головне не приймати все особисто, і вже точно нема сенсу ображатись на факти чи логічні висновки.

І ще, я завжди радий дискутувати з тобою, хоча в нас, як я помітив, дуже часто виникають непорозуміння на рівні спілкування. Але ти часто піднімаєш цікаві питання і використовуєш цікаву аргументацію. storstark

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

14

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:
Larsen написав:

Георгич, модель двигуна: K9K 608 / 609. https://en.wikipedia.org/wiki/Renault_K-Type_engine
Клапанів 16, євро 5, потужність 90к.с. Від 110, я так розумію, відрізняється меньшим тиском наддуву.

Я це все знаю. Також знаю, що ти вмієш користуватись інтернетом. І це лише твоє припущення
Але питяння полягало в іншому: K9K 608 / 609 моделі 13р, і напевно Євро-4, 8кл. такі як на наших логанах-2, але наші недодуті, мають 84кс.
Скоріш за все мова йде про двигун K9K 628 моделі 16р. Це вже моє припущення.
Я не наполягаю на своїй думці, але й не потикаю "Ти не правий" (як це постійно любиш робити ти).

По розуму цей двигун повинен був би прокоментуцвати представник Рено, адже не від гарного життя його дефорсували. Таку саму долю спіткала і легендарного 1.6 HDI. Саме в цьому і полягало моє питання.

Доброго дня. Ви оперуєте індексами моторів.
Тут потрібно порівнювати щось конкретне, використовуючи VIN-коди автомобілів. В іншому випадку можна заплутатися.
У базі індексів моторів К9К (за всю історію їх виробництва) більше 100 варіантів в залежності від типу автомобіля, трансмісії, норм токсичності і паливної апаратури.
Зараз в Україну поставляється мотор К9К 608 (з КПП) або 609 (з Роботом DC4) стандарту Євро 5, 66 Квт (90 к.с.).
628 індекс для Captur відповідає Євро 6 (з КПП) і до нас не поставляється.
На Логанах індекси абсолютно інші - не 608, не 609 і не 628.

  0
Спасибо сказали: Георгич1

15

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Renault Ukraine, дякую за розгорнуту відповідь, але лишаються не розкритими 2 питання:
1. Чому Рено відкотилдося від 110-сильного дизеля в сторону 90 к.с? Хоча я здогадуюсь, але цікава і офіційна думка.
2. Які все ж індекси двигунів у Логан-2 (84 к.с.) 2013-2015 рр?

  0

16

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

потому что 90 кобыл дешевле и для него хватит однодискового робота
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-09 17:29:26[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Георгич, це звичайний дизель 1.5. Повна назва: 1.5 dCi 90. Річ у тім, що різні версії дизеля 1.5 мають різну потужність. Наприклад, 1.5 dCi 110 має 110 к.с.

там другая голов, турбина и маховик

  0

17

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Mister написав:

там другая голов, турбина и маховик

новый движок евро-5. Значит бош с сажевым. Вот мне и интересно, это 110-сильный сдули до 90 из-за нашей соляры, или Рено что новое предложили.

  0

18

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

2. Які все ж індекси двигунів у Логан-2 (84 к.с.) 2013-2015 рр?

Скоріш за все K9K 796.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

19 Відредаговано Георгич (2018-01-09 21:41:47)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Скоріш за все K9K 796.

app  app  app  app  app
Ти знову за своє.

Не будемо повторюватись в догадках, але я не розумію, чому відкривши мануал Шкоди я на першій сторінці бачу модель (індекс) двигуна і уже 3 роки не можу цього добитися від Рено?
Я не орзумію, чому в своєму мануалі та ж Шкрда, Опель, Фолькс. та ін., пишуть чесні ТТХ авто.
У Рено і це таємниця.
Я не розумію, чому "Рено з Ельф", а та ж Шкода - будь-яке мастило з допуском 502/504.
Я не розумію, чому в Шкоді прописані гарантійні зобов'язання до кожної дрібниці, Крім того діє куланс (після гарантії безплатні запчастини, оплачується лише робота). Або у опеля гарантія розписана по рокам (перші 2 роки повна, наступні - часткова). А у Рено гарантія як би і є, а чого вона стосується і на що не розповсюджується - таємниця.
І т.д.

Такий собі марткетинг, лохівський.
Хоча стосовно якості самих авто Рено - без претензій. imho2

  0

20

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

приз на Украине даём каптуру за самый галимый выбор движков и комплектаций! Хде бенз 2.0л , полный привод?

Logan 1.5dci , Ravon R2
  0
Спасибо сказали: UAShumaher1

21

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич, ну є такий маркетинговий підхід. Навіщо користувачеві зайві технічні деталі? Його не повинно хвилювати що там і як в нього працює під капотом. Головне щоб працювало як треба. Роллс Ройс взагалі потужність двигуна не вказував, вона була "достатня". smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

22

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Георгич, ну є такий маркетинговий підхід. Навіщо користувачеві зайві технічні деталі? Його не повинно хвилювати що там і як в нього працює під капотом. Головне щоб працювало як треба. Роллс Ройс взагалі потужність двигуна не вказував, вона була "достатня".

Так і я про це саме "маркетинг для двійочників" - навіщо йому писати цифри і букви якщо він окрім атласних картинок нічого не розуміє.
Для когось такий лохівський маркетинг норма, а мені прикро...
Стосовно твого анекдоту про Ролс - баян давній, і не більше.
Алк "ти не правий! - Потужність РР вказував https://auto.ria.com/auto_rolls_royce_g … 08020.html
і вказує https://www.caranddriver.com/rolls-royce/dawn

  0

23

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:
Larsen написав:

Скоріш за все K9K 796.

app  app  app  app  app
Ти знову за своє.

Не будемо повторюватись в догадках, але я не розумію, чому відкривши мануал Шкоди я на першій сторінці бачу модель (індекс) двигуна і уже 3 роки не можу цього добитися від Рено?
Я не орзумію, чому в своєму мануалі та ж Шкрда, Опель, Фолькс. та ін., пишуть чесні ТТХ авто.
У Рено і це таємниця.
Я не розумію, чому "Рено з Ельф", а та ж Шкода - будь-яке мастило з допуском 502/504.
Я не розумію, чому в Шкоді прописані гарантійні зобов'язання до кожної дрібниці, Крім того діє куланс (після гарантії безплатні запчастини, оплачується лише робота). Або у опеля гарантія розписана по рокам (перші 2 роки повна, наступні - часткова). А у Рено гарантія як би і є, а чого вона стосується і на що не розповсюджується - таємниця.
І т.д.

Такий собі марткетинг, лохівський.
Хоча стосовно якості самих авто Рено - без претензій. imho2

Насчет честных ТТХ вагов я бы не спешил с выводами. Тигуан 2 л турбодизел в ттх - 7.5 до сотни, а в реале - 9.5 сек, оказывается 7.5 это в комплектациях с лаунджконтролем, а они не везде. Подумаешь +- 2 сек в разгоне. Это только то, что на поверхности лежит

  0
Спасибо сказали: SanychGT1

24 Відредаговано Larsen (2018-01-10 00:05:28)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Стосовно твого анекдоту про Ролс - баян давній, і не більше.

Це не анекдот а факт. Десь до 80-90х років, Ролс-Ройс дійсно страждав такою фігньою. Погугли дослівно: rolls royce engine power "adequate".

Георгич написав:

Алк "ти не правий! - Потужність РР вказував https://auto.ria.com/auto_rolls_royce_g … 08020.html
і вказує https://www.caranddriver.com/rolls-royce/dawn

Ти неправий  tongue , це вже в складі БМВ. Ось, чистокровний 1959-1968 Rolls-Royce Phantom V: https://auto.howstuffworks.com/1959-196 … ntom-v.htm
Яка там потужність вказана? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

25

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Mister написав:

Насчет честных ТТХ вагов я бы не спешил с выводами. Тигуан 2 л турбодизел в ттх - 7.5 до сотни

У ВАГа на Тигуан шло 4 турбодизеля 2.0, на 115, 150, 190 и 240 лысы. Так что может еще и в этом причина непонятки ттх.
Но в любом случае, лучше иметь спорные данные, чем не иметь никаких.

  0