76

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Вы о чем?
У наз грузовики коптят....
Маршрутки с дымом ездят.
А вы тут про логан без сажовика...б
Бред....!

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



77

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

нема сенсу взагалі вступати в дискусію. Чи ж не так?

Його ніколи було, нема і ніколи не буде, але ж твоє слово повинно бути останнім  big_smile

  0

78 Відредаговано сяся (2018-01-15 17:21:33)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Його ніколи було, нема і ніколи не буде, але ж твоє слово повинно бути останнім 

вот тут я солидарен , вроде неглупый мужик и товарисськый а бувае такое напишет , лишь бы как в поговорке - " всруся а не покорюся " к чему ?

  0
Спасибо сказали: Георгич1

79

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Спочатку ти писав
Larsen написав:
якби не дизельгейтові авто, то замість них могли б бути тіж самі Логани, чи ще щось, меньш шкідливе.

Все правильно. Логан зараз продається з Євро 5, його я і мав на увазі. Що тут не зрозумілого?

Георгич написав:

Так коли ти був щирий?   Як в'юн викручуєшся.

Не приписуй мені свої вигадки. Я ніколи не порівнював Євро 5, нехай навіть дизельгейтове, з Євро 4. Це просто безглуздо. Ти весь час вставляв про свого Логана, а я весь час уточнював що не про це мова, цитати чого вже привів.

Георгич написав:

Про NOX написав тобі я.

Ти хочеш сказати що я без тебе не знав що таке NOx?! shok На цьому форумі є багато моїх повідомлень, в яких я розказую іншим вумникам не просто про оксиди азоту і їх шкідливість, а і про те чому взагалі вони є серйозною проблемою саме для дизелів.
Чи ти мені щось нове про оксиди азоту написав, не знаючи що це взагалі таке?

Георгич написав:

І знову крутишся

Тобі цього дуже сильно хочеться. Але приписуючи моїм словам свої вигадані, причому місцями зовсі безглузді інтерпретації, ти аж ніяк не зможеш реалізувати це своє побажання. smile

Георгич написав:

Звичайно, що ти нічого не доведеш, твоя біда в тому, що ти не знаєш будову автомобіля.

Твоє уявлення про будову автомобіля на рівні механіка дуже корисне, але слабо допомагає тобі зрозуміти принципи його роботи.

Георгич написав:

Гугл тобі не підказав, бо ти не знав що гуглити.

Я гуглю лише те чого не знаю. В цій темі гуглом користувався тільки ти, і це помітно. smile

Георгич написав:

каталітичного нейтралізатора та сажового фільтрів!

А тепер цитую себе:

Larsen написав:

Не плутай з каталізаторами.

Георгич написав:

ВАГ ці 2 функціональні частини об'єднав в один пристрій, в якому відбуваються і реакції доокислення продуктів згоряння, і механічна фільтрація частинок сажі.

А що це міняє, якщо мова йшла саме про сажевий фільтр, а не каталізатор, об'єднаний чи не об'єднаний з ним, і тим більше по відношенню до оксидів азоту, з якими каталізатор теж не бореться?
Тобі показати з чого почалась ця дискусія, що ти коментував? І як тепер намагаєшся перевести тему то на регенерацію, то на конкретні реаліазції? Це і називається викручуватись.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-01-15 16:47:49[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Його ніколи не було, нема і ніколи не буде

Чому тоді ти вступаєш? Поміть, цю дискусію почав ти. Я не коментував твоє повідомлення. Ти коментував моє. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

80

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen, и охота ото стоко писать , не поделу ? давай лучче напьёмся !!!

  0
Спасибо сказали: Георгич1

81

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич и Ларсен, вы когда-нить сервак с форумом уложите...  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

82 Відредаговано Георгич (2018-01-15 19:06:48)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Дуже грубо викручуєшся

Larsen написав:

А що це міняє, якщо мова йшла саме про сажевий фільтр, а не каталізатор, об'єднаний чи не об'єднаний з ним,

Мова йшла про дизельгейт ВАГ, і ні чого більше

Larsen написав:

Логан зараз продається з Євро 5, його я і мав на увазі.

Дизельгейтовий ти наш - чим кращі викиди Логана Євро-5, від Джети Євро-5? Наші форумчани вже викидають сажовик на нових логанах.

Larsen написав:

Твоє уявлення про будову автомобіля на рівні механіка

Ти свої оцінки вже розставляв, потім вибачався.
Але ж у тебе взагалі немає будь-яких знань ні будови автомобіля, ні інженерних систем, ні техніки в цілому, то чому ти сперечаєшся?

Larsen написав:

Поміть, цю дискусію почав ти. Я не коментував твоє повідомлення. Ти коментував моє.

Ну да, ти вже 2 сторінки мене не коментуєш. Ах да, твоє слово повинно бути останнім  big_smile  big_smile  big_smile
А ось і початок

Larsen написав:

Дивитись на це треба з іншого боку - якби не дизельгейтові авто, то замість них могли б бути тіж самі Логани, чи ще щось, меньш шкідливе.

На що я цілком логічно відповів

Георгич написав:

Это мог написать только тот, кто совсем не понимает в технике.

Що і довели останні сторінки

Суть - ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ШКІДЛИВІСТЬ ВИКИДІВ ДИЗЕЛЬГЕЙТОВИХ ДИЗЕЛІВ, ВІД БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ??? хоч з Євро-10.

  0

83

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Aprox написав:

Георгич и Ларсен, вы когда-нить сервак с форумом уложите...  lol

ставки делать будем ? у нас на форуме букмекер Є ?

  0

84 Відредаговано Larsen (2018-01-15 20:51:17)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Дуже грубо викручуєшся

Тому що я не викручуюсь. Викручуєшся ти. Ось як:

Георгич написав:

Мова йшла про дизельгейт ВАГ, і ні чого більше

Ні, мова йшла значно меньше ніж про весь сферичний дизельгейтовий ВАГ в вакуумі. А конкретніше ось:

Георгич написав:

да превышение ПДК замечено, но и очистка этих выбросов у ВАГа есть, в отличие от легендарно-супернадежного реношного 1.5, который коптит как фура, в котором сажевик появился только в 17 году

Перевищення у ВАГа було по оксидам азоту, отже ти стверджуєш що очистка від оксидів азоту в ВАГа є, а у Рено нема сажовика. Далі:

Larsen написав:

Сажевик ніякого відношення до оксидів азоту не має.

Надалі вся розмова йшла про те чи сажевик забезпечує "очистку цих викидів"(с). Ти це продовжив стверджував, але потім сам від цього відмовився. А тепер кажеш що мова була про що? Про дизельгейтний ВАГ? Я розумію що в рамках поняття "дизельгейтний ВАГ" можна перевести тему на що завгодно, але ще раз - я не дам тобі ухилитися від основного питання, яке ти коментував. І ти кажеш що це я викручуюсь...  facepalm
Сажовик не зменьшує викидів оксидів азоту. Вся мова яку ти розвів навколо цього питання, не спростувала самого твердження.

Георгич написав:

Дизельгейтовий ти наш - чим кращі викиди Логана Євро-5, від Джети Євро-5?

ВАГофіл ти наш (нічо що я так? "дизельгейту" напевно можна? wink ), Логан Євро 5 відповідає нормам Євро 5, а дизельгейтна Джета - ні.

Георгич написав:

Наші форумчани вже викидають сажовик на нових логанах.

Це ще гірше ніж купити дизельгейтного ВАГа. Але краще не викидати нічого. Про що і мова. smile

Георгич написав:

Ти свої оцінки вже розставляв, потім вибачався.

Я зробив крок на зустріч. Але враховуючи що ти за свої вибачатись не збираєшся, я можу з часом предумати, забрати своє вибачення, і продовжити аналіз твоїх знань. Як забажаєш. wink

Георгич написав:

Але ж у тебе взагалі немає будь-яких знань ні будови автомобіля, ні інженерних систем, ні техніки в цілому, то чому ти сперечаєшся?

Чому я сперичаюсь? Дуже просто - коли ти говориш дурницю, я тебе виправляю. А говорити про мої знання не треба, ти ж не хочеш щоб я говорив про твої? wink

Георгич написав:

А ось і початок

Це я не тобі писав. А твоя відповідь була мені. Так що ти вступив в дискусію зі мною. Дивно що навіть це тобі треба пояснювати.

Георгич написав:

На що я цілком логічно відповів

Не логічно. Але що цікаво в цій відповіді, так це тон. Тобі дуже не подобається коли я так пишу тобі. Правда? Але тебе аж ніяк не турбує чи подобається це співбесіднику. Це багато що про тебе говорить... Але давай зосередимось на автомобілях. tbsenile

Георгич написав:

Що і довели останні сторінки

Твої спроби перевести тему на що завгодно крім того, що ти в першу чергу прокоментував, доводять тільки те, що ти помилявся в своїх початкових коментарях.

Георгич написав:

Суть - ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ШКІДЛИВІСТЬ ВИКИДІВ ДИЗЕЛЬГЕЙТОВИХ ДИЗЕЛІВ, ВІД БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ??? хоч з Євро-10.

Не вдалося перевести тему то ти тепер вирішив взагалі від неї абстрагуватись? Це вже зовсім грубо. Тим більше що суть навіть не в викидах, а в тому як майстерно всіх наіпав ВАГ, за гроші самих же покупців.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

85 Відредаговано alex.cver (2018-01-15 20:53:13)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

сяся написав:

Larsen, и охота ото стоко писать , не поделу ? давай лучче напьёмся !!!

Сяся пусть спорят - интересно smile Ларсен больше в теме, вернее в теории. Некоторым это не нравится, в том числе почему то и Вам smile Он просто из тех кто не пропустит огульно обвинений там где он прав. И тут с ним спортить сложно или лучше не спорить. Пусть ложат сервер - для него это копейки, просто текстовые строки. Это же не картинки постить в базу или видео. Я например без руля в сажевых фильтрах.

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

86

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver, да Larsen парень не плохой , но вот это его стремление стать затычкой в каждой дырке - мне кажется какой то серьёзной болезнью , к тому же я пару раз столкнулся с передергиванием фактов с его стороны и рассуждениями на умняках о теме где я гораздо лучше знаю предмет обсуждения а Larsen явно по быстрому чего в нете нарыл и выложил свои суждения на основе полу достоверной информации , вот после этого я стараюсь с ним не дискуссировать , ибо не с кем и может если довериться в блудняк завесть а поскольку в остальном вродь ничё так и остается только предложить побухать в знак дружбы .отакэ.

  0
Спасибо сказали: Георгич1

87

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Сяся я такое как раз ни разу не наблюдал за Ларсеном. Если он что то убежденно доказывает то он обычно 100% проверяет инфу.

сяся написав:

вот после этого я стараюсь с ним не дискуссировать ,

Скорее всего не потому. Понимаешь, что в споре он будет прав, потому и не споришь  coffee  Насчет передергивания тоже не видел. Обычно он как "буковед", в хорошем смысле, доказывает цитатами, что, где и как он говорил.  Дело в другом. Человек если он не прав должен, уметь признавать свои ошибки. Сказать сори, я там действительно ошибался ибо все мы люди и у каждого знания в разных областях. От Ласрена я такое по крайне мере видел. Если спорить с Ларсеном, он не опускается до грубостей "я начальник ты дурак" (только факты и ничего больше), а вот с Георгичем такое было и не раз, после чего конечно пропадает желание спорить или общаться.  Но пора сделать всем Break и пойти попить кофе например.
  Только счас понял во что превратили ветку рекламмы CAPTUR от Рено smile Надеюсь Рено не обидется и тоже читает эти жаркие споры об экологичности  big_smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0

88 Відредаговано Георгич (2018-01-15 21:54:29)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Перевищення у ВАГа було по оксидам азоту, отже ти стверджуєш що очистка від оксидів азоту в ВАГа є, а у Рено нема сажовика.

В рено взагалі нічого нема - пряма кишка.
Я стверджував і стверджую, що токсичність вихлопу дизельгейтових ВАГ-ів краща, ніж наших логанів до 2016р.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-15 21:47:23[/merge_posts_bbcode]

Вище було тобі запитання

Георгич написав:

ЧИМ ВІДРІЗНЯЮТЬСЯ ШКІДЛИВІСТЬ ВИКИДІВ ДИЗЕЛЬГЕЙТОВИХ ДИЗЕЛІВ, ВІД БУДЬ-ЯКИХ ІНШИХ???

Замість цього ти пишеш чергову дурницю, від якої бкдеш відхрещуватись наступні сторінки і робити когось дурним

Larsen написав:

Логан Євро 5 відповідає нормам Євро 5, а дизельгейтна Джета - ні.

ЗА РАХУНОК ЧОГО, ДИЗЕЛЬНИЙ ЛОГАН ВІДПОВІДАЄ ЄВРО-5???

Оце вже 100% написав не те що нуль в техніці, а повний профан по життю.
А може він так само відповідає Євро-5 як і попередній Євро-4, який чадить на всю трасу

Давай, гугли весь гугл і аргументуй відмінності конструкції "безазотного" чудологано двигуна, які гарантують вихлоп.
чекаю.

  0

89

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver написав:

Скорее всего не потому.

опять же это Ваше мнение , и Вы свое выдаете за моё посему вот в такое и стараюсь не ввязываться

alex.cver написав:

ли спорить с Ларсеном, он не опускается до грубостей "я начальник ты дурак" (только факты и ничего больше), а вот с Георгичем такое было и не раз,

просто Георгич более человечен и заводиться и психонуть могёт и по пьяне шось написать нэ тэ а Ларсен сильно с компутерами сросся по проще но быть ...

alex.cver написав:

  Только счас понял во что превратили ветку рекламмы CAPTUR от Рено

много нке потеряем - такой пустой рекламы от рены - пол форума , как и нашего флуда впрочем , но шо то - шо то на состояние наших авто не влияеть , слава богам !

  0
Спасибо сказали: Георгич1

90 Відредаговано Георгич (2018-01-23 14:56:39)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver написав:

Ларсен больше в теме, вернее в теории.

Алекс, ты ошибаешься, Ларсен совсем не в теме. Это плод луцкого педагогического - укрмова, история Украины, педагогика - вот и весь его "багаж". В технике он полный ноль, налапшать может и рвется только лирикам и дебилам.
Ответить на свой вопрос я могу хоть сейчас и аргументировать его теоретически, но твой Ларсен пытается умничать, не понимая суть сабжа, а лиш поверхностоно о нем загуглив. Не имеет он никакой теоретической базы и, тем более, практики. Отсюда и малодушное последнее слово должно быть его.
В общем, ждемс экологические преводходсва Логана-2017, над всем мировым дизельавтопромом..

Кстати. Напомни в каком вопросе Ларсен был прав, особенно в теории? Не считая балагана о дизайне "следующего автомобиля" и выгугленных ТТХ?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-15 21:59:42[/merge_posts_bbcode]

сяся написав:

просто Георгич более человечен и заводиться и психонуть могёт и по пьяне шось написать нэ тэ

Это правда. Черта не есть хорошая и это всего лишь эмоциональный призыв "ЛЮДИ СХАМЕНІТЬСЯ, ВКЛЮЧІТЬ МОЗОК!!!", но выражаемый порой грубо, признаю.
Не люблю я упрямую тупость (Дебилизм). Проще конечно подленько и равнодушно промолчать, подмигнуть шибающемуся, но я так не люблю...
Сяся, спасибо за понимание  storstark .

ЗЫ. Не думаю, что я здесь многим насолил, но что-то было, признаю.

  0

91 Відредаговано Larsen (2018-01-15 22:50:20)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

Я стверджував і стверджую, що токсичність вихлопу дизельгейтових ВАГ-ів краща, ніж наших логанів до 2016р.

Це правда. Але дискусія була не про це. Ти намагався перевести мову на порівняння непорівняльного, а я неодноразово намагався тебе зупинити.

Георгич написав:

Вище було тобі запитання

Я з радістю на нього відповім (якщо нормально сформулюєш), але тільки після того як ти або розкажеш яким чином сажовик зменьшу викиди оксидів азоту, або признаєш що помилявся. Не завершивши цієї дискусії, переводити тему на іншу я тобі не дам.

Георгич написав:

Замість цього ти пишеш чергову дурницю, від якої бкдеш відхрещуватись наступні сторінки і робити когось дурним

Larsen написав:

Логан Євро 5 відповідає нормам Євро 5, а дизельгейтна Джета - ні.

Це не дурниця а факт.

ЗА РАХУНОК ЧОГО, ДИЗЕЛЬНИЙ ЛОГАН ВІДПОВІДАЄ ЄВРО-5?

Питання до розробників. Відповідність нормам підтверджена тестами.

Оце вже 100% написав не те що нуль в техніці, а повний профан по життю

Крута аргументація! lol Ну ок, раз наполягаєш, я забераю своє вибачення. З хімією в тебе проблеми. А ще з фізикою, логікою, психікою і вихованням.  empathy

А може він так само відповідає Євро-5 як і попередній Євро-4, який чадить на всю трасу

Є результати тестів. А "може" бути все що завгодно. Може бути що я зараз спілкуюсь із школотою, в якої нема навіть середньої шкільної освіти. dntknw

Давай, гугли весь гугл і аргументуй відмінності конструкції "безазотного" чудологано двигуна, які гарантують вихлоп.
чекаю.

По гуглу сьогодні виступаєш ти. Я лише по фактам. Хочеш спростувати тести Логана на відповідність екологічним нормам? Вперед! Тільки це не робиться теоретичними роздумами на тему конструкції і роботи двигуна, в розробці якого ти не брав участі. Єдине що ти можеш зробити, провести відповідні тести.
Мені нема потреби доводити відповідність Логана нормам Євро 5, адже це вже зробив виробник.
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-01-15 21:49:07[/merge_posts_bbcode]

Ответить на свой вопрос

Ти його навіть не зміг правильно сформулювати.

аргументировать его теоретически

З твоїми теоретичними аргументаціями можна довести будь що. Але тільки в твоїй уяві.

В общем, ждемс экологические преводходсва Логана-2017, над всем мировым дизельавтопромом

Тільки після теретично аогументованої перемоги сажовика над оксидами азоту!  lol

в каком вопросе Ларсен был прав

В усіх, де не помилявся. Двигуни аткінсона, коричневий колір, ккд комбінованих двз... про що ми там ще тільки не говорили, все так відразу і не згадаєш. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

92 Відредаговано Георгич (2018-01-23 14:59:56)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Двигуни аткінсона, коричневий колір,

Брешеш і не кривишся. Ти як завжди в своїй брехливій манері викручувався і протирічив сам собі.
Стосовно Аткінсона, до того ти навіть навіть не чув про цей тип двигуна, за те так завзято "оперував фактами з гугла", ну брехав як завжди.
Твоя дебільна звичка завжди ляпнути останнє слово, зовсім не доводить твою правоту. Вона лише доводить, що далі спілкуватись з дебілом, тобто тобою не бажають, адже "там дупель пусто". Саме за це ти і не прижився на тойота клубі.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-15 23:37:22[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

ЗА РАХУНОК ЧОГО, ДИЗЕЛЬНИЙ ЛОГАН ВІДПОВІДАЄ ЄВРО-5?

Питання до розробників. Відповідність нормам підтверджена тестами.

Злив зараховано. Це ще раз доказує що ти нічогісінько не знаєш ні про дизель логана, не кажучи вже про інші. Так само ти не знаєш і про згадані тобою тести. Оперуєш лише скандалами витягнутими з жовтих сторінок гугла.
З технікою у тебе зовсім слабенько.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-15 23:40:03[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Крута аргументація!  Ну ок, раз наполягаєш, я забераю своє вибачення. З хімією в тебе проблеми. А ще з фізикою, логікою, психікою і вихованням. 

Знову твої оцінки дебільні оцінки, хоча я ж забув про луцький пед. а по якому власне праву ти тут розерезався і взагалі хто ти такий???

  0

93

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

alex.cver написав:

Все завышают абсолютно все. У меня по факту в городе летом ниже 5.5 не бывает даже если тошнить 50 и НЕ в пробках. Сейчас 5.8 частично за город выезжал. Заявлено у Степвея
4,4 / 4,2 / 3,9

У меня что указано, то и в реале было... Сейчас чуток пониже, так как выхлоп другой и чиповка.   fly

  0

94 Відредаговано Георгич (2018-01-16 00:51:45)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

SanychGT, отвечу по своему опыту, а это десятка 3 немецких машин.
Городский цикл у них всегда завышен - реальная езда дает меньший расход.
Загородный цикл всегда занижен - хрен в реале ты станешь так тошнить как они испытывают (стандарт можешь загуглить, да я его и цитировал на форуме).
Средний расход совпадает с реальной ездой. Хотя тут могут быть нюансы т.к. соотношение город/трасса у всех разные, как и манера езды.
Дальше, открой мануал и в нем написано - данные контрольных замеров не являются эксплуатационным расходом и замерены по стандартизированной методике.
Лично я во всем этом обмана не вижу.

  0

95

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

А райдуга це є ніщо інше, як видимий спектр сонячного світла. А це і доводить, що даний колір не має своєї довжини хвилі

Нічого це не доводить крім того що ти не розумієш сприйняття кольорів людиною. Крім тону, як не дивно, людське око вміє розрізняти яскравість. Хоч ти цього і не знаєш, але деякі кольори з райдуги, з різною яскравістю сприймаються нами як різні кольори. Я вже тобі казав - подивись на оранжевий через сірий світлофільтр. І взагалі, ти бачив темно оранжевий колір? wink

Георгич написав:

Та я знаю що ти нічого не відповіси, бо ти нічого не знаєш. Так само як і про ті тести.

Я відповім з радістю. Але після тебе - умова в попередньому повідомленні. А то не зрозуміло чому це ти задаєш запитання, вимагаєш на них відповіді, і при цьому замовчуєш те, на що не хочеш відповідати сам.

Георгич написав:

Знову твої оцінки дибільні оцінки, а по кому праву ти тут розерезався і взагалі хто ти такий???

А ти не хами, і не буде "дибільних" оцінок. Права в мене, друже, такі ж як і у тебе. Тому, хоч я і терплячий, і дуже не люблю переходити в дискусії на особистості, в даному випадку мушу відповісти взаємністю. empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

96 Відредаговано Георгич (2018-01-16 01:06:26)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Нічого це не доводить крім того що ти не розумієш сприйняття кольорів людиною. Крім тону, як не дивно, людське око вміє розрізняти яскравість. Хоч ти цього і не знаєш, але деякі кольори з райдуги, з різною яскравістю сприймаються нами як різні кольори. Я вже тобі казав - подивись на оранжевий через сірий світлофільтр. І взагалі, ти бачив темно оранжевий колір?

І знову ти брешеш, і знову твої дебільні оцінки. І знову незнання основ базової фізики - темно-оранжевий колір це темно-оранжевий колір. Скільки ти б до нього чорного не додавав. І більш ніякий. Яскравість кольору не впливає на його частоту/довжину хвилі.
Бреши далі

Larsen написав:

не зрозуміло чому це ти задаєш запитання, вимагаєш на них відповіді, і при цьому замовчуєш те, на що не хочеш відповідати сам.

На всі твої питання я дав вичерпну відповідь, але вона тебе не влаштовує, оскільки дискредитує твою компетентність, тому ти знову щось брехливо вигадуєш.
На відміну від тебе я задав коректне і конкретне питання стосовно обговорюваної теми - доведи що констукция логана екологічніша від дизельгейтових машин. Нагадаю, що під дизельгейт попав це не лише ВАГ - це щоб ти не відбріхувався.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 00:59:54[/merge_posts_bb
code]

Larsen написав:

А ти не хами, і не буде "дибільних" оцінок. Права в мене, друже, такі ж як і у тебе. Тому, хоч я і терплячий, і дуже не люблю переходити в дискусії на особистості,

Так це ти хамиш, це ти брешеш, це ти преходиш на особистості своїми дебільними оцінками.

  0

97 Відредаговано Larsen (2018-01-16 01:43:36)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

І знову ти брешеш, і знову твої дебільні оцінки.

Чому ж ти не перевіриш зі світлофільтром? Чи твої очі теж брешуть? wink

Георгич написав:

темно-оранжевий колір це темно-оранжевий колір.

А сто копіюк це сто копійок, і аж ніяк не гривня.  lol
Ось як виглядає "темно оранжевий" (градієнт від оранжевого зліва, до чорного зправа):
https://www.logan.in.ua/upload/iblock/e7f/b1.jpg
Я брешу? Цей темно оранжевий не коричневий зовсім?

Георгич написав:

Яскравість кольору не впливає на його частоту/довжину хвилі.

Ось цей момент перекручування всього на світі! Я що, сказав що яскравість змінює частоту? Хоч би читав уважніше.

Повторюю ще раз - людина сприймає колір як комбінацію тону і яскравості (частоти і амплітуди). Ось так, наприклад, виглядає темно жовтий, та ж частота, але меньша амплітуда:
https://www.logan.in.ua/upload/iblock/ed4/y1.jpg
Схоже на світло жовтий з райдуги? Чи на якійсь інший колір? Підказати назву? wink

Георгич написав:

На всі твої питання я дав вичерпну відповідь,

Ти не дав відповіді на те, як сажевий фільтр поборов викиди оксидів азоту.

Георгич написав:

- доведи що констукция логана екологічніша від дизельгейтових машин.

Знову неправильно поставлене запитання. Екологічність Логана доведена експериментальним шляхом при проведенні тестів на відповідність екологічним нормам.

Георгич написав:

Нагадаю, що під дизельгейт попав це не лише ВАГ

Більше того - і не весь ВАГ попав під дизельгейт.

Георгич написав:

Так це ти хамиш, це ти брешеш, це ти преходиш на особистості своїми дебільними оцінками.

Почитай свої повідомлення. Я серйозно. Невже ти не бачиш в них нічого з того що ти приписав мені? Невже не бачиш що сьогодні ти взагалі вступив в дискусію своїми дибільними оцінками? Невже не бачиш наскільки більше в твоїх повідомленнях переходу на особистості? Не бачиш що я все це робив у відповідь, щоб ти помітив що перегнув палку? Задумайся, якщо взагалі на це здатний...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

98

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Я що, сказав що яскравість змінює частоту?

Так, ти вище намагався собі довести, що зміна яскравості змінює колір, отже і частоту, якщо колір виражений нею.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 01:54:30[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Ти не дав відповіді на те, як сажевий фільтр поборов викиди оксидів азоту.

Чергова брехня. Мова про це не йшлася, мова йшла лише до до доокислення продуктів вихлопу до яких відноситься і оксид азоту. Останній окислюється до діоксиду азоту.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 01:57:31[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Невже ти не бачиш в них нічого з того що ти приписав мені? Невже не бачиш що сьогодні ти взагалі вступив в дискусію своїми дибільними оцінками?

Жодної, титули роздавав ти. Бреши далі.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 02:01:56[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Екологічність Логана доведена експериментальним шляхом при проведенні тестів на відповідність екологічним нормам.

Larsen написав:

Більше того - і не весь ВАГ попав під дизельгейт.

Ну ось і суть. Під дизельгейт попали ті, що продавались ТАМ, і не ухилились від політичного тесту.
Ну а тепер викладуй про конструкцію екологічного ньюлоганмотора.

  0

99

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Георгич написав:

колір, отже і частоту

Колір це не частота! Частота це лише "тон". А колір складається крім тону ще й з яскравості і насиченості. Однак якщо мова про кольори з однією частотою в спектрі, то у них завжди 100% насиченість, тому сприймаються вони лише як комбінація частоти і яскравості.

Георгич написав:

Мова про це не йшлася,

Як не йшлася? Я вже привів послідовність цитат в якій ти стверджуєш що сажевий фільтр зменьшує викиди оксидів азоту.

Георгич написав:

мова йшла лише до до доокислення продуктів вихлопу до яких відноситься і оксид азоту. Останній окислюється до діоксиду азоту.

З якої радості взагалі могла зайти мова про діоксид, якщо цей процес ніяк не зменьшує викиди оксидів азоту? Більше того, це взагалі процес регенерації фільтра, який ніякого відношення до зменьшення токсичності викидів не має. А мова якраз таки була про вміст оксидів азоту в вихлопі. Те що тобі захотілось поговорити про регенерацію, це дуже добре, але ти коментував зниження викидів оксидів азоту, сажевим фільтром, тому будь-ласка, дай відповід на саме це запитання, а не на якісь вигадані тобою про регенерацію.

Георгич написав:

Жодної, титули роздавав ти. Бреши далі.

facepalm Ладно, я готовий на зустрічний крок. Давай домовимось - я не хамлю, і ти не хамиш. По рукам? storstark

Георгич написав:

Ну ось і суть. Під дизельгейт попали ті, що продавались ТАМ, і не ухилились від політичного тесту.

Тест був не політичний а екологічний. smile Я розумію що ти думаєш що і Логан незалежного теста не пройде. Але це наразі не сталося. Отже факту перевищення Логаном норм нема. Якщо такий тест, з такими результатами буде, тоді стане відомо що Логан теж редиска, ну і по результатам можна буде з'ясувати хто з них вредніший - Джета чи Логан. А наразі всі результати тестів Логана підтверджують його відповідність нормам Євро 5.

Георгич написав:

Ну а тепер викладуй про конструкцію екологічного ньюлоганмотора.

Ти ж не відповів про боротьбу сажевого фільтра з оксидами азоту. І не признав що помилявся.
Щодо "ньюлоганомотора", то знову не правильно поставлене запитання. Відповідність нормам викидів Євро 5 проходять не мотори, а автомобілі. Це суттєво. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

100 Відредаговано Георгич (2018-01-16 10:23:25)

Re: RENAULT CAPTUR - найкращий субкомпактний кросовер 2018 року

Larsen написав:

Колір це не частота!... колір складається крім тону ще й з яскравості і насиченості.

ага, а райдуга не спектр big_smile
На цьому ти і попався. Так, вони працють при цифровому моделюванні. Наприклад сума червоного, жовтого, та синього, 100 яскравості кожного дасть на моніторі білий колір RGB(255, 255, 255).  Але в природі сума цих кольорів однакової яскравості дасть зелений колір.
Відповідно змішані кольори, до яких відноситься жовтий, фіолетовий та ін. При зниженні яскравості теж будуть підзеленюватись. Це ж саме стосується і твого коричневого, в якому змішані оранжевий та зелений колір. Про це я писав в ТІЙ темі.
Ну та ладно з оптикою.

Larsen написав:

А мова якраз таки була про вміст оксидів азоту в вихлопі.

Так. І я наполягаю на своєму - каталітична нейтралізація знижує його вміст. Вм тій ссилці було описано особливість її реалізаціх у ВАГа.

Larsen написав:

З якої радості взагалі могла зайти мова про діоксид, якщо цей процес ніяк не зменьшує викиди оксидів азоту?

Здрасьте, це 2 різних гази, аналогічно як моноокид та діоксид вуглецю. Обидві парочки шкідливі і токсичні, але в різній мірі.
Ти намагаєшся довести, що каталітична нейтралізація не знижує шкідливі викиди? - Гугл з тобою не погодиться.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 02:37:43[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Тест був не політичний а екологічний.

Якщо мета тесту нагріти жирних котів на бабки, то це тест не екологічний, а таки політичний

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 02:41:43[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Я розумію що ти думаєш що і Логан незалежного теста не пройде. Але це наразі не сталося. Отже факту перевищення Логаном норм нема. Якщо такий тест, з такими результатами буде...

Не буде, бо Логан не доїде до США. Не проходив логан ніяких тестів. І звеорни увагу, я не назвав тебе брехуном в черговий раз  smile
Особисто мене вразив МІЙ СТАРИЙ ЛОГАН, як ти вище визвірювався, коли я побачив як він безбожно чадить... там фури розбігались. А рік випуску, той же, що і дизельгейт 14-15, які спалилися лише на азоті.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 02:46:19[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Відповідність нормам викидів Євро 5 проходять не мотори, а автомобілі. Це суттєво.

але це не дає тобі змоги з'їхати, бо відповідність нормам це сукупно І двигун, І гальма, І керованість, І безпека, та інші І.
Ось пібіпки на поворотнику нема ні в якому Євро- і взагалі ніяким стандартом не передбачено. Ну і на якйі підставі ця машина у нас могла бути сертифікована? - ось тут я з тобою згоден, це проблема влади і "вдала" "маркетингова" "політика" Рено. Шо в переводі означає обман трудового народу.

Чекаю технічну доповідь про  неперевершені конструктивні відмінності ньюлогана, від убого світового автопрому постраждалого від дизельгейта.
Дуже цікаво
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 03:04:19[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Давай домовимось - я не хамлю, і ти не хамиш.

Ось тут ти правий. Хоча вдень ти доказував зворотне - що це ти мені відповідаєш.

  0