51

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич написав:

Например?

Чтобы много не писать здесь все равно больше написано   http://www.bmwclub.ru/threads/ksenon-be … et.668208/

Serega® написав:

смени свой ультрафиолет 5к на жёлтый или белый свет до 3к, может тогда и обочину начнёшь видеть

Ксенон, галоген, светодиод имеют свои спектры излучения. С помощью  фильтров глушат не нужные спектры и пропускают нужный, который естественно светит слабее. Я считаю, что для комфортного вождения надо смешивать спектры. В идеале галоген, ксенон и светодиод будут дополнять друг друга и перекрывать недостатки каждого в отдельности. Мне лично комфортнее с ксеноном 4300 +светодиод 6000 кельвинов чем по отдельности каждый

  0



52

Re: Борьба с "ксенонщиками"

есть такой параметр как CRI  образно говоря это цветопередача, в разных системах если не изменяет память то измеряется по 8 и по 16 параметрам( могу ошибатся  будет интересно загуглите) и от него  , этого индекса, зависит  будет ли синий синим, красный красным итд,   хотя  китайци и тут наючились махлевать smile и по этому даже с супер яркими диодами, ночию на дороге, вы можите просто не увидеть некоторых цветов, и не приведи господь, это может оказатся пешеход

  0

53

Re: Борьба с "ксенонщиками"

grinder написав:

Я все хочу фар вперед понаставлять

Нет, фары ослепят всех! Тут же идея в том, чтобы ПЕРСОНАЛЬНО! ))
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-19 23:31:27[/merge_posts_bbcode]

urabus87 написав:

и не приведи господь, это может оказатся пешеход

Это уже отдельная тема... )) Светоотражающие элементы на одежде... Благо, хоть на детской они часто есть! Несколько раз тупых яжемать замечал только благодаря одежде ребёнка, которого она тащила ночью в дождь, в неположенном месте через дорогу! Хотелось встать и у... бедить так больше не делать! )))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

54

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Larsen написав:

Що не так? В сітківці ока є три види клітин, чутливі до трьох діапазонів частот. Цим частотам відповідають синій, зелений і червоний кольори. Всі інші відтінки око сприймає як комбінацю збудження цих трьох типів клітин. Отже, спектр що складається з трьох дискретних частот, що відповідають синьому, червоному і зеленому, призводить до такого ж збудження клітин сітківки ока, як і повний спектр.

Ось що не так

Larsen написав:

наші очі не бачать повного спектра, а лише три діапазони частот?

Человеческий глаз видит ОДИН ДИАПАЗОН частот: от 476 до 667 ТГц, или 390 до 750 нанометров длины.
Аналогично ухо  слышит ОДИН ДИАПАЗОН частот 20-20 000 Гц.
Физика глаза и уха это второй вопрос, но видят и слышат человек в одном диапазоне.
В 3-ех диапазонах могут работать только мобильные телефоны и пр. теле/радио приемопередающая техника.

А также

Larsen написав:

Монохромний це одна частота.

Если плясать по радуге то да, отчасти, но если углубиться, то назови мне частоту (длину волны) коричневого цвета?
Ну и классика жанра - к монохрому относится и серый цвет, являющийся градацией белого, на а белый в свою очередь, как известно является суммой всех цветов, т.е. спектром.
Цвет предмета – это цвет отраженной волны спектра.

Кстати, качество цветного изображения в телевидении оценивают по правильности цветопередачи именно коричневого цвета. После коричневого сложен телесный цвет.
Поэтому, выбирая ТВ в магазине, очень удобно попросить включить канал РАДА и по цвету трибуны и холеных рож выступающих, сразу видна естественность цветопередачи матрицы/кинескопа. smile.
Этот прием точнее цифровых тестов )))

  0
Спасибо сказали: RUNO, Дядя Федор2

55 Відредаговано T.M.S (2017-12-20 00:17:48)

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Serega® написав:

ультрафиолет 5к

Ну - ну smile

https://a.d-cd.net/f41f3u-960.jpg
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 19-12-2017 23:23:28[/merge_posts_bbcode]

Serega® написав:

может тогда и обочину начнёшь видеть

а с чего ты взял, что я её не вижу?)

Logan 1.4 Ambiance LPG - https://www.logan.in.ua/forum/post617343.html - был
Megan IV Grandtour - https://www.logan.in.ua/forum/post790289.html - есть
  0

56 Відредаговано Larsen (2017-12-20 02:07:30)

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич написав:

Человеческий глаз видит ОДИН ДИАПАЗОН частот: от 476 до 667 ТГц, или 390 до 750 нанометров длины.

Можна і так сказати. Але я мав на увазі здатність людського ока розрізняти спектральний склад сигналу, а не весь видимий спектр.

Георгич написав:

Аналогично ухо  слышит ОДИН ДИАПАЗОН частот 20-20 000 Гц.

Доречі порівняння з вухом дуже цікаве. Адже, на відміну від ока, вухо якраз таки здатне проводити повний спектральний аналіз сигналу в свому діапазоні частот. Хоч і з певними обмеженнями (що використано в компресії MP3), але все ж таки. Око в цьому плані значно обмеженіше.

Георгич написав:

но видят и слышат человек в одном диапазоне. В 3-ех диапазонах могут работать только мобильные телефоны

Ну не зовсім так. Як я вже сказав, в оці є три типа сенсорів. Кожен з них працює в свому діапазоні. Правильно? Це і є три монохромних зображення, в трьох різних діапазонах (які частково перекриваютсья), комбінуючи які, ЦНС формує образ кольору. А от вухо, правильно, працює в одному діапазоні.

Георгич написав:

то назови мне частоту (длину волны) коричневого цвета?

Коричневий - частота приблизно 500 ТГц. Якщо тебе дивує що цього кольору нема у райдузі, то це лише тому, що райдуга містить всі частоти максимальної яскравості. Коричневий це темно-оранжевий (приблизно 50% яскравості). Хакі - темно жовтий. І т.д.

Георгич написав:

Ну и классика жанра - к монохрому относится и серый цвет, являющийся градацией белого, на а белый в свою очередь, как известно является суммой всех цветов, т.е. спектром.

Це трошки не в тій термінології. Монохромність - в перекладі з Грецької - одноколірність. Тому не завжди цим словом позначають саме одну частоту. Наприклад в фотографії воно означає що зображення має лише якскравість, без інформації про колір. Хоча саме монохромне зображення не обов'язково чорно-біле. Наприклад сепія - теж монохромна.
Ну але я саме мав на увазі сигнал з однією частотою. Думаю це зрозуміло.

Георгич написав:

качество цветного изображения в телевидении оценивают

Тут я точно не скажу, але скоріш за все, це оцінка не стільки самого кінескопу чи матриці, скільки оцінка правильної інтерпретації телевізійного сигналу. Коли мова про PAL або SECAM, то там колір кодується не в RGB, тому можуть бути певні проблеми перекодуванням певних кольорів. Знову ж таки, я не впевнений, але це мені здається більш ймовірним ніж проблеми самих матриць з кінескопами, в яких впринципі ніщо не заважає передавати правильно коричневий. Принаймі не бачу чим цей колір складніший за інші, для RGB матриці чи маски.

Георгич написав:

После коричневого сложен телесный цвет.

Тілесний, як і інші кольори з не максимальною насиченністю (пастельні), являє собою суміш однієї частоти і білого. Отже однією частотою представлений не може бути. Частота тілесного, яка виділяється над загальним спектром білого, такаж як і у коричневого чи оранжевого (такий колір), але має значно меньшу насиченість.

ЗИ Ось, схематично, спектри оранжевого, коричневого і тілесного, а також спектри їх версій в представленні RGB.

https://www.logan.in.ua/upload/iblock/ad4/brown.jpg

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

57

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Борьба увлекает...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

58

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Larsen написав:

Але я мав на увазі здатність людського ока розрізняти спектральний склад сигналу, а не весь видимий спектр.

Еще раз, человеческий глаз различает весь видимый диапазон. Собственно поэтому он и видимый.
Отличие однодиапазонного от многодиапазонного восприятия отличается тем, что у однодиапазонного нет разрывов. И это не значит, что однодиапазонное устройство воспринимает более узкий спектр. Напротив, в радиотехнике многодиапазонность как раз и используется для повышения избирательности (селективности) в заданном диапазоне частот.

Larsen написав:

у не зовсім так. Як я вже сказав, в оці є три типа сенсорів. Кожен з них працює в свому діапазоні.

Не правильно. Если бы было так, то глаз не видел промежуточных, монохромных цветов, а наш глаз видит все цвета, это говорит о том, чт окаждая цветная колбочка воспринимает весь спектр, но с разной чувствительностью. Если в ТВ выключить 2 любых цвета, оставив 1, то он покажет полностью ТВ картинку, но окрашенную в этот цвет. т.о. цветная колбочка представляет собой колебательный контур низкой добротности, резонанс которого настроен на основной цвет.

Larsen написав:

Коричневий - частота приблизно 500 ТГц. Якщо тебе дивує що цього кольору нема у райдузі, то це лише тому,

Коричневого цвета нет в радуге потому, что этот цвет не является монохромным - продуктом разложения спектра солнечного цвета. Коричневый цвет это спектр оранжевого и зеленого цвета. Поэтому он не имеет ни своей частоты, ни длины.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 10:35:29[/merge_posts_bbcode]

Сам себе противоречишь

Larsen написав:

Монохромність - в перекладі з Грецької - одноколірність. Тому не завжди цим словом позначають саме одну частоту.

И

Larsen написав:

Ну але я саме мав на увазі сигнал з однією частотою.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 10:38:44[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

ут я точно не скажу, але скоріш за все, це оцінка не стільки самого кінескопу чи матриці, скільки оцінка правильної інтерпретації телевізійного сигналу. Коли мова про PAL або SECAM, то там колір кодується не в RGB

Кодируется именно RGB.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 10:39:24[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Знову ж таки, я не впевнений, але це мені здається більш ймовірним ніж проблеми самих матриць з кінескопами, в яких впринципі ніщо не заважає передавати правильно коричневий. Принаймі не бачу чим цей колір складніший за інші, для RGB матриці чи маски.

Это потому, что ты не занимался настройкой телевизоров.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 10:40:24[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Тілесний, як і інші кольори з не максимальною насиченністю (пастельні), являє собою суміш однієї частоти і білого. Отже однією частотою представлений не може бути

О чем я тебе и говорил выше, аналогично и коричневый.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 10:41:57[/merge_posts_bbcode]

az74 написав:

Борьба увлекает...

Вот если б ты днями на работе нифига не делал, то тоже мессаги метал бы)))

  0

59

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Clone-77 написав:

поліція на криве світло фар увагу не звертає...

потому как кто то крышует ксеноновый бизнес.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

60

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Evgenий написав:

потому как кто то крышует ксеноновый бизнес.

Ну я понимаю, что и бляховый бизнес кто-то крышует...
А вот нежелание следить за соблюдением скоростного режима - это кто и что крышует? ))

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

61

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Aprox написав:

это кто и что крышует?

Конечно. Ведь придется ездить не как получится, а 50 км/ч

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

62

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич написав:

Вот если б ты днями на работе нифига не делал, то тоже мессаги метал бы)))

Я с лопатой провел вчера 6 часов ))
С другой стороны, я понимаю. Трудно жить, ничего не делая. Но мы не боимся трудностей!
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 10:47:35[/merge_posts_bbcode]

С "ксенонщиками" можно и нужно бороться.
Кнут и пряник.
Уговорить или ...

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

63

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Evgenий написав:

Ведь придется ездить не как получится, а 50 км/ч

Не соблюдают скоростной режим 60 км/ч, что заставит соблюдать 50? Если смогут заставить соблюдать 50 км/ч, почему не могут заставить соблюдать 60?

  0

64

Re: Борьба с "ксенонщиками"

az74 написав:

С "ксенонщиками" можно и нужно бороться.
Кнут и пряник.
Уговорить или ...

Какой еще пряник! Хрена им в ступе! Онли кнут!  rtfm

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

65

Re: Борьба с "ксенонщиками"

RUNO написав:

почему не могут заставить соблюдать 60?

Не не могут, а не хотят. Иначе тем, от кого это зависит

Evgenий написав:

придется ездить не как получится, а 50 км/ч

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

66

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич написав:

Еще раз, человеческий глаз различает весь видимый диапазон. Собственно поэтому он и видимый.

Ми явно про різні речі говоримо. Один фотодіод, теж реагує на широкий спектр частот, але він ніяк не розрізняє спектральний склад сигналу, тільки інтенсивність. В межах видимого спектру, око безумовно реагує на сигнал, тому він і видимий. Але крім цього око розрізняє певні відмінності у спектральному складі. А от клітини сітківки ока якраз таки не відрізняють спектрального складу, а як і фотодіод, лише реагують на його інтесивність. Але завдяки тому що діапазони частот трьох типів клітин різні, в нас і виникає сприйняття кольору. Саме тому що є три різних діапазони, які сприймаються різними клітинами.

Георгич написав:

Отличие однодиапазонного от многодиапазонного восприятия отличается тем, что у однодиапазонного нет разрывов.

Знову ти говориш про інше. Нас не цікавить інтенсивність сигналу в діапазоні, а його спектральний аналіз.

Георгич написав:

Если бы было так, то глаз не видел промежуточных, монохромных цветов,

Ще раз - діапазон сприйняття кожного типу клітин різний, але він не точковий. Власне тому і "діапазон" а не "частота". Чутливість до частот в межах цього діапазону не лінійна, ближче до країв вона зменьшується. Всі ці три діапазони частково перетинаються, про що я теж казав. Тому будь-яка частота із видимого спектру збуджує як мінімум один, але частіше два типа клітин в різній мірі.

Георгич написав:

это говорит о том, чт окаждая цветная колбочка воспринимает весь спектр

Ні, не весь. Ти помиляєшся в своїх припущеннях. Почитай щось по темі.
Хоча, ось, графік з вікіпедії:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1e/Cones_SMJ2_E.svg/220px-Cones_SMJ2_E.svg.png

Георгич написав:

Если в ТВ выключить 2 любых цвета, оставив 1, то он покажет полностью ТВ картинку, но окрашенную в этот цвет.

Тому що залишиться чорнобілий сигнал (сигнал яскравості), якій в ТВ передається незалежно від колоьорових. Тим не меньше, якщо зображення складається з точок однакової яскравості, але різних кольорів, і при цьому не містить того кольору який ти залишив, ти отримаєш сірий екран, яскравість якого і буде відповідати яскравості точки.

Георгич написав:

цветная колбочка представляет собой колебательный контур низкой добротности, резонанс которого настроен на основной цвет.

Правильно. Але не забувай що є нижний поріг сприйняття. Тому ті частоти, які далеко від резонансної частоти і рівень яких нижче нього, не сприймаються зовсім.

Георгич написав:

Коричневого цвета нет в радуге потому, что этот цвет не является монохромным - продуктом разложения спектра солнечного цвета. Коричневый цвет это спектр оранжевого и зеленого цвета. Поэтому он не имеет ни своей частоты, ни длины.

Це не прада. Я тобі вже назвав частоту. Не віриш? Візьми оранжевий, і затемни його сірим світлофільтром. Отримаєш коричневий. Добавляння зеленого нічим не відрізняється від простого збільшення частоти монохромного оранжевого у сприйнятті, тому якщо тобі хочеться такого відтінку, просто збільш частоту яку я назвав (вона всеодно приблизна).

Георгич написав:

Это потому, что ты не занимался настройкой телевизоров.

Ні, не займався, тому і кажу що без руля звідки ростуть ноги у проблеми з коричневим. У CRT моніторів, які не телевізори, але в яких я достатньо ковирявся в свій час, ніяких проблем саме з коричневим ніколи не було. Хоча, можливо просто діло в технологіях. Мої монітори були 90-х років.

Георгич написав:

О чем я тебе и говорил выше, аналогично и коричневый.

Ні, ну для кого я ті спектри малював? Коричневий, як і будь-якій інший колір, можна подати складним спектром (наприклад як спектр коричневого у RGB, там дві частоти), але саме для коричневого, такої необхідності нема, адже коричневий колір збуджує тільки червоні і зелені клітини, а для цього достатньо однієї частоти посередині.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

67

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич, Larsen, Парни, хорош уже! Попкорн заканчивается  lol  lol  lol
405 нм лазер вам в помощь...

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0
Спасибо сказали: сяся1

68

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Larsen написав:

Ми явно про різні речі говоримо. Один фотодіод, теж реагує на широкий спектр частот, але він ніяк не розрізняє спектральний склад сигналу, тільки інтенсивність. В межах видимого спектру, око безумовно реагує на сигнал, тому він і видимий. Але крім цього око розрізняє певні відмінності у спектральному складі. А от клітини сітківки ока якраз таки не відрізняють спектрального складу, а як і фотодіод, лише реагують на його інтесивність. Але завдяки тому що діапазони частот трьох типів клітин різні, в нас і виникає сприйняття кольору. Саме тому що є три різних діапазони, які сприймаються різними клітинами.

Т.е. глаз, воспринимает таки весь видимый спектр. Слава яйцам  smile

  0

69

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич написав:

Т.е. глаз, воспринимает таки весь видимый спектр. Слава яйцам 

Воістину слава! like
Хіба я стверджував протилежне? smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

70 Відредаговано Георгич (2017-12-20 14:11:59)

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Larsen написав:

Ще раз - діапазон сприйняття кожного типу клітин різний, але він не точковий. Власне тому і "діапазон" а не "частота". Чутливість до частот в межах цього діапазону не лінійна, ближче до країв вона зменьшується. Всі ці три діапазони частково перетинаються, про що я теж казав.

О чем я и писал тебе выше - низкая добротность колебательного контура. Собственно по этому принципу и делаются полосовые фильтры - неск. колебательных контуров, один из которых настроен на нижнюю частоту (аналогия красного) второй на среднюю (аналогия зеленого) и третий на верхнюю (синий), в результате мы получаем спектр аналогичный видимому.. Но каждый из этих контуров пропускает весь сигнал, но с затуханием 6-10 дБ/октаву. Все очень просто.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 13:54:10[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Але не забувай що є нижний поріг сприйняття. Тому ті частоти, які далеко від резонансної частоти і рівень яких нижче нього, не сприймаються зовсім.

Воспринимаются, но с затуханием, читай выше.
Опять же

Larsen написав:

Хоча, ось, графік з вікіпедії:
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/1e/Cones_SMJ2_E.svg/220px-Cones_SMJ2_E.svg.png

На котором все 3 цвета присутствуют во всем видимом диапазоне. График идеализирован  кнулевым значения, что на практике не возможно для фильтров 1 и 2 порядка.
Так что

Larsen написав:

Ні, ну для кого я ті спектри малював?

Для себе.

[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 13:57:52[/merge_posts_bbcode]
А как же

Larsen написав:

Це не прада. Я тобі вже назвав частоту.

Larsen написав:

Коричневий - частота приблизно 500 ТГц.

Ура

Larsen написав:

Коричневий, як і будь-якій інший колір, можна подати складним спектром

И все-таки коричневый цвет не имеет своей частоты
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-12-20 14:03:41[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:
Георгич написав:

Т.е. глаз, воспринимает таки весь видимый спектр. Слава яйцам 

Воістину слава! like
Хіба я стверджував протилежне? smile

да

Larsen написав:

наші очі не бачать повного спектра, а лише три діапазони частот

  0

71

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Просьба к модераторам сменить название темы.

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

72

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич, Larsen, Парни, а вопрос можно? А почему видимый спектр назван видимым?  smile

Dacia Logan 1.4 Laureate 2006 - был
VW Polo sedan Comfortline 2017.
  0

73

Re: Борьба с "ксенонщиками"

А я бы попросил просто почистить... оставить только те посты, которые несут практические советы. По крайней мере, я её создавал именно с такой целью.... а превратили в кучу флуда sad

Logan 1.4 Ambiance LPG - https://www.logan.in.ua/forum/post617343.html - был
Megan IV Grandtour - https://www.logan.in.ua/forum/post790289.html - есть
  0

74 Відредаговано Георгич (2017-12-20 14:35:13)

Re: Борьба с "ксенонщиками"

inok написав:

Георгич, Larsen, Парни, а вопрос можно? А почему видимый спектр назван видимым? 

Я написал об этом изначально, еще в п.55

Георгич написав:

Человеческий глаз видит ОДИН ДИАПАЗОН частот: от 476 до 667 ТГц, или 390 до 750 нанометров длины. Собственно поэтому данный диапазон и называют видимым

Но Larsen против, как всегда.


inok написав:

Георгич, Larsen, Парни, хорош уже! Попкорн заканчивается  lol  lol  lol
405 нм лазер вам в помощь...

az74 написав:

Просьба к модераторам сменить название темы.

пардон, ухожу.

  0

75 Відредаговано Larsen (2017-12-20 15:16:49)

Re: Борьба с "ксенонщиками"

Георгич написав:

О чем я и писал тебе выше - низкая добротность колебательного контура. Собственно по этому принципу и делаются полосовые фильтры - неск. колебательных контуров, один из которых настроен на нижнюю частоту (аналогия красного) второй на среднюю (аналогия зеленого) и третий на верхнюю (синий), в результате мы получаем спектр аналогичный видимому..

Тут все вірно.

Георгич написав:

но с затуханием 6-10 дБ/октаву.

А тут не так все просто. Подивись на графіки.

Георгич написав:

Воспринимаются, но с затуханием, читай выше.

Ще раз - є нижній поріг сприйняття. Нижче нього іде шум а не сигнал. Тому ні, не сприймається. І саме тому на графіках є нуль, а в теорії нема.

Георгич написав:

Для себе.

Дякую, я вкурсі як формуються кольори. А тобі намалював щоб ти зрозумів звідки береться коричневий колір і чим він відрізняється від тілесного. Ну не хоч як хоч, може комусь іншому буде цікаво. smile

Георгич написав:

И все-таки коричневый цвет не имеет своей частоты

Має, і я тобі її вже назвав. І навіть пояснив як ти можеш сам в цьому переконатись.

Георгич написав:
Larsen написав:

наші очі не бачать повного спектра, а лише три діапазони частот

Он як! Ну якщо проігнорувати контекст, то дійсно можна це так зрозуміти. Я мав на увазі що очі не розрізняють повний спектральний склад, як наприклад, спектрометр.
Але згоден, треба було замість "бачать" щось інше написати, а то вийшло наче не бачать самого світла, а не його спектрального складу.

inok написав:

Парни, а вопрос можно? А почему видимый спектр назван видимым?

Тому що на електромагніті хвилі, частоти яких виходять за межі цього спектру, сітківка ока не реагує ніяк.

Георгич написав:

Георгич написав:
Человеческий глаз видит ОДИН ДИАПАЗОН частот: от 476 до 667 ТГц, или 390 до 750 нанометров длины. Собственно поэтому данный диапазон и называют видимым
Но Larsen против, как всегда.

Не правда!

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0