51

Re: Стал и я владельцем MCV

Куплен ремкомплект
http://i.piccy.info/i9/c1a2be8110d7bbb95ae5ecb030e9e61e/1510157167/5709/1193474/20171108_180221_240.jpg

Буду пробовать ставить..

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0



52

Re: Стал и я владельцем MCV

Ого...На жигулю колись в сирій маточині зривав різьбу, а в Логані за 9,5 років все гут.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

53

Re: Стал и я владельцем MCV

Andriy1352 написав:

Ого...На жигулю колись в сирій маточині зривав різьбу, а в Логані за 9,5 років все гут.

Ось і мені цікаво, як попередній хозяїн примудрився зірвати двохсантиметрову різьбу.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

54

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs, з дурі можна що хоч зламать. В мене серце кров'ю обливається, коли бачу, як шиномонтажники трубою затягують.

Dacia Logan MCV Laureate 7місць 2008р.
  0

55 Відредаговано maxs (2017-11-10 22:48:05)

Re: Стал и я владельцем MCV

Нельзя допускать шиномонтажников с пистолетом к колесам.
Шпилька поставлена. Пришлось подточить ее шапочку.
Нашел новый пункт.
9. Нужно менять задние колодки.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

56

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Нельзя допускать шиномонтажников с пистолетом к колесам.

Шесть лет на трёх разных шиномонтажах, на трёх разных машинах - никаких проблем!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

57

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Нельзя допускать шиномонтажников с пистолетом к колесам.
Шпилька поставлена. Пришлось подточить ее шапочку.
Нашел новый пункт.
9. Нужно менять задние колодки.

А пистолет причем, он вряд ли резьбу сорвет, или есть варианты?

DACIA Logan 1.4 гур, кондер, эсп, крышка багажника со спойлером, замок с язычком tongue
  0

58

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Нельзя допускать шиномонтажников с пистолетом к колесам.

доверь дураку стеклянный куй .

  0

59 Відредаговано maxs (2017-11-11 08:26:42)

Re: Стал и я владельцем MCV

Не горит у меня лампочка счастья- Чекинжектор. Проехал на диагностику. Оказивается она не активна. А еще не активирована лямда после катализатора (а она стоит ). Дак возникает вопрос? Или это так с завода или уже перешили? У кого как?

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

60

Re: Стал и я владельцем MCV

Лампочка - с завода... Лямбда - перешили...

Dacia Logan Mcv 1,6 Laureat 2008  ГБО
  0

61

Re: Стал и я владельцем MCV

Всім привіт Логановоди МСВ-ки ! Я в цьому місяці теж став влаником Дашки МСВ 7 міст. Тепер питання порадьте якої фірми ГРМ купувати та хороший інтернет магазин.

  0

62

Re: Стал и я владельцем MCV

Vaha написав:

Всім привіт Логановоди МСВ-ки ! Я в цьому місяці теж став влаником Дашки МСВ 7 міст. Тепер питання порадьте якої фірми ГРМ купувати та хороший інтернет магазин.

https://loronline.ru/forum/images/smilies/112.gif Вітаю! Запитай у цій темі

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

63

Re: Стал и я владельцем MCV

Vaha написав:

Всім привіт Логановоди МСВ-ки ! Я в цьому місяці теж став влаником Дашки МСВ 7 міст. Тепер питання порадьте якої фірми ГРМ купувати та хороший інтернет магазин.

Поздравляю. Все ставят гейтс. Можно купить в магазине на этом сайте.
Себе ставил Continental ( Вроде так), брал на Интеркаре (Гостомель). Ремень меняется с помпой (у меня Рувиль) и роликом.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

64

Re: Стал и я владельцем MCV

Продолжаем делать конфетку.
Провел ремонт водительского сиденья. Был оборван тросик натяжителя поясничной поддержки.
Стало намного удобнее сидеть.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

65

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Себе ставил Continental ( Вроде так), брал на Интеркаре (Гостомель). Ремень меняется с помпой (у меня Рувиль) и роликом.

Напевно Contitech, бо Continental це виробник шин.
Ремні і роліки міняються через 60 тис. км, помпа через 120.

  0

66 Відредаговано maxs (2017-12-16 15:52:16)

Re: Стал и я владельцем MCV

Прийшла сира погода и прийшло "щастя ". Почали робити одночасно лівий поворот та габарит. Закоротили провода які ідуть до клеми прицепа. Якийсь кулібін кинув їх без надійної ізоляції під машиною. Ще й запобіжник на 30А приліпив. Тепер постало питання підключення прицепа. До задніх фар ідуть тонюсінькі провідники. Вони не витримають прицеп. Хто як підключав прицеп?

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

67 Відредаговано Evgenий (2017-12-16 18:37:32)

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Хто як підключав прицеп?

К этим тоненьким проводам подключил разъем (висит под обшивкой возле фары). Если вдруг цепляется прицеп, то к разъему присоединяется 1,5 м кабеля с розеткой. Выводится наружу и прихлопывается крышкой багажника.

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

68

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Прийшла сира погода и прийшло "щастя ". Почали робити одночасно лівий поворот та габарит. Закоротили провода які ідуть до клеми прицепа. Якийсь кулібін кинув їх без надійної ізоляції під машиною. Ще й запобіжник на 30А приліпив. Тепер постало питання підключення прицепа. До задніх фар ідуть тонюсінькі провідники. Вони не витримають прицеп. Хто як підключав прицеп?

На моєму Логані підключення на пряму(до лівого чи правого заднього фонаря),на прицепі звичайні лампи...але можливо замінити на світлодіодні.
Але це Логан і в нього немає кан-шини й такий фокус проходить.На Сітроені-кан-шина й напряму прицеп не приєднати-блокує.Є для цього блок узгодження,але він коштує не малих грошей .. і тому зроблено на реле.Приблизна схема на малюнках,працює не погано(тільки реле сховати під шумоізоляцію-клацають)).Силовий плюс кинути чи від акумулятора(з запобіжником),чи від блоку запобіжників.
[img]/upload/iblock/1c6/w1091842506612082012103334.jpg[/img]

[img]/upload/iblock/b6c/c285cas_960.jpg[/img]

Логан синий 1.5dCi Laureat ABS диски...
Citroen Berlingo 1.6 XTR HDi
  0

69 Відредаговано знд (2017-12-17 11:12:13)

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

ідуть тонюсінькі провідники

     Це так. Я теж звернув на це увагу. У мене в попередніх авто були значно товщі, навіть у Кенго.  Я у Сандеро врізався у задні фонарі  кабелем, що йшов з причіпним, змотав його акуратно та залишив у багажнику, не захотів робирти лишні отвори. Правда, ще ні разу не підключав напругу, причіп використовую  2 - 3 рази в рік з Кенго. В причіп можна поставити діодні лампочки, я поставив  звичайні  5 ват .

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

70

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs написав:

Закоротили провода які ідуть до клеми прицепа.

Таки причина там була? Виправив?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

71

Re: Стал и я владельцем MCV

знд написав:

  5 вольтові .

наверное 5 ваттные ?

  0
Спасибо сказали: знд1

72

Re: Стал и я владельцем MCV

сяся написав:
знд написав:

  5 вольтові .

наверное 5 ваттные ?


       Точно !  Спасибо Сяся !  Исправил.

Sandero Stepway,  2014 г.в.,  1.5 dci,  84 л.с. ;  DACIA LOGAN MCV  1.6. 16 кл.  2009 р.в.
  0

73

Re: Стал и я владельцем MCV

Lavrik написав:
maxs написав:

Закоротили провода які ідуть до клеми прицепа.

Таки причина там була? Виправив?

Виправив. Відключив усі врізки. Тепер думаю як правильно підключить.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0

74

Re: Стал и я владельцем MCV

maxs, насколько знаю, есть соединение в багажнике, слева... там колодка такая же должна быть, как и у водительской сидушки... вот там и желательно подключать разъем фаркопа.

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

75 Відредаговано maxs (2017-12-31 17:55:45)

Re: Стал и я владельцем MCV

При детальному огляді виявилось окрім закоротки проводів до резетки на прицеп, ще й розплавився провід лівого габарита. Бо на нього було підключено 6 лампочок.
Замінив весь провід на новий з більшою площею перерізу. Замінив запобіжник з 10 на 15 А. Купив в прицеп світлодіодні лампочки. Сподіваюсь, що все буду працювати.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-12-31 17:56:44[/merge_posts_bbcode]

Лево написав:

maxs, насколько знаю, есть соединение в багажнике, слева... там колодка такая же должна быть, как и у водительской сидушки... вот там и желательно подключать разъем фаркопа.

У себе колодки не знайшов.

Dacia Logan MCV Laureate 2007р. 7 місць
  0