26

Re: Мій Логан

marchello
Маньячелло))))) Багато що сподобалося...пам'ятаю твій Логан ще з мінімальними наліпасами, кили ми зі Смиком тобі візитки пхали)))

але до таксиста на зеленому Логані у вас у Львові тобі ще далеко))) :tease:

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0



27

Re: Мій Логан

А де кермо обшивав і КПП і скільки? :upp: Жиррррр  :upp:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

28

Re: Мій Логан

Crazy Poison написав:

marchello
Маньячелло))))) Багато що сподобалося...пам'ятаю твій Логан ще з мінімальними наліпасами, кили ми зі Смиком тобі візитки пхали)))

але до таксиста на зеленому Логані у вас у Львові тобі ще далеко))) :tease:

Кожен сходить з розуму по-своєму. Мені це подобається, а комусь може ні.... "На вкус и цвет товарища нет". А нарахунок таксіста, так я і не намагаюсь його перескакати в цьому плані. Між іншим, пару днів тому він хвилин 10 навколо моєї машини з відкритим ртом ходив, але не наважився підійти, коли я за кермо сідав. Я думаю, що ще не перейшов межу "що занадто, то не здраво" в плані хромового обвісу. Але як говорять"судить ни мне".  Мої вітання!

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

29

Re: Мій Логан

marchello
 :storstark:

DACIA Logan 1.4 MPI Laureate Torreadore Red, чёрное литьё c наклейкай нажёпе+в салоне клёво:) R.I.P. 29.12.2011
Hyundai Sonata YF 2.4 L A/T 178 h.p.
САША не водка, чтобы его ффсе любили © Помните! Ничто так не защищает Ваши зубы 24 часа в сутки, как уважительное отношение к окружающим!©
[img]http://ametric.ru/r3qu.gif[/img]
  0

30

Re: Мій Логан

Sphinx написав:

А де кермо обшивав і КПП і скільки? :upp: Жиррррр  :upp:

У Львові. Приблизно 70 у.е.за все зазначене + вставки у двері.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

31

Re: Мій Логан

marchello написав:
Sphinx написав:

А де кермо обшивав і КПП і скільки? :upp: Жиррррр  :upp:

У Львові. Приблизно 70 у.е.за все зазначене + вставки у двері.

Жииииииииирррррррр  :upp:
Слухай а як до того що на кермі не можна чепляти нічого із за еірбега. В мануалі написано.  :dntknw:

Logan Laureat
"...стоїть зібратися й розглянути парадокс у тривимірному просторі через призму оковитої" (с) Crazy Poison
___________________________________________________________________________________________
  0

32

Re: Мій Логан

Sphinx написав:
marchello написав:
Sphinx написав:

А де кермо обшивав і КПП і скільки? :upp: Жиррррр  :upp:

У Львові. Приблизно 70 у.е.за все зазначене + вставки у двері.

Жииииииииирррррррр  :upp:
Слухай а як до того що на кермі не можна чепляти нічого із за еірбега. В мануалі написано.  :dntknw:

На кермі, де знаходиться ПБ, прошито тонкою ниткою в один шар, у випадку, якщо ........ не дай боже, розрив іде по шву.  Крім цього кермо обшито не повністю, закінчення не прошито, а лише декількох місцях скріплено клеєм. Робили майстри, які в цьому плані профі, моя машина у них не перша.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

33

Re: Мій Логан

marchello написав:

Робили майстри, які в цьому плані профі, моя машина у них не перша.

Всі їдемо обшиватись до Львова... Початок рейду  :kapitulation: Заїдемо до наших друзів з "віскариком" і все - життя удалась!

В Києві один руль коштує 70 у.е.  :dash:

Лень - это универсальное средство защиты человека от бесполезного труда.
_____________________________________________________________
Клонированная Единичная Личность для компЬютерного Террора
  0

34

Re: Мій Логан

marchelloНакладки на решетку супер ГУД! Свои жду, через неделю тоже должны прийти в Киев

Любимый Логанчик продал, но в душе всеравно Логановод!
  0

35

Re: Мій Логан

DeNYoS написав:

marchelloНакладки на решетку супер ГУД! Свои жду, через неделю тоже должны прийти в Киев

В Киеве дороговато немного, покупал в Харькове. Разница в цене на хром по отдельности от 100 до 130 грн. К примеру накладки на решетку -340грн. , а в Киеве- 464 и т.д    sad

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

36

Re: Мій Логан

Накладка хром. на КП (не оригинал). Подошла от Toyota (вроде  Yaris)

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

37

Re: Мій Логан

tbsenile

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

38

Re: Мій Логан

marchello написав:

В Киеве дороговато немного, покупал в Харькове. Разница в цене на хром по отдельности от 100 до 130 грн. К примеру накладки на решетку -340грн. , а в Киеве- 464 и т.д

Залежить де  і у кого в Києві, наприклад у Espace дешевше ніж у Харкові

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

39

Re: Мій Логан

Ant написав:
marchello написав:

В Киеве дороговато немного, покупал в Харькове. Разница в цене на хром по отдельности от 100 до 130 грн. К примеру накладки на решетку -340грн. , а в Киеве- 464 и т.д

Залежить де  і у кого в Києві, наприклад у Espace дешевше ніж у Харкові

Так я до нього звернувся, але щось мовчить dntknw  , напевно очікує, коли замовлення прийдуть
par

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

40

Re: Мій Логан

marchello написав:

Так я до нього звернувся, але щось мовчить

такий він вже є, мовчазний

marchello написав:

напевно очікує, коли замовлення прийдуть

ціни трошки підуть вверх, а то зовсім важко на границі зараз

Престиж тореадор на дисках і руминська бджілка на стопі
  0

41 Відредаговано marchello (2009-01-27 15:56:26)

Re: Мій Логан

Шукав у Львові відеорегістратор, але не знайшов..... hmm
Ще й почитав про нього (слабенька камера)
Тому купив на радіоринку :Квадратная цветная камера в корпусе    СМ-3234С   (пр-во КОРЕЯ)   
1/4; Sony ,420 ТВЛ, 0,5 л,12В, 100 мА , -15C ... +50C,32 х 32, Миниатюрная видеокамера с встроеным объективом.
   
   Закріпив до салонного зеркала заднього виду та приєднав до CLIOD PMP3550: Мультимедиаплеер со встроенным ТВ-тюнером и рекордером. (запис безперервного відео 50 годин   в форматі   ASF (MPEG-4 + MP3) з розширенням 640х480 )

      CLIOD PMP3550 может воспроизводить музыку, видео, отображать фотографии, работать диктофоном и просто выступать в роли переносного жёсткого диска, e-book (просмотр текста). Данная модель, помимо прочего, оснащена FM- и ТВ-тюнером, AV-входом и функцией видеорекордера для записи телепередач или поступающего извне сигнала.
CLIOD PMP3550: конструкция аппарата  http://pda.ferra.ru/online/digihome/s27066/
   Накопитель
   Жёсткий диск 1,8" Hitachi, 30 Гбайт
      Дисплей
   TFT-матрица Samsung 3,5",  16,7 млн цветов
         Поддержка видеоформатов
   MPEG-4 Simple Profile

   ASF (MPEG-4 + MP3, G.726, PCM): макс. разрешение 720х480

   AVI (DivX 3.11/4.0/5.03, XviD + MP3, G.726, PCM): макс. разрешение 720х480

   WMV (WMV9 SP + WMA9): макс. разрешение 352х288

   MP4 (только видео): макс. разрешение 720х480

MPEG1/2: 720х480
   Аудиокодек
   MP3 (MPEG1/2/2.5 Layer 3), WMA (WMA9), AC3, AAC, OGG
Все типы файлов отображаются на экране
   Изображения
   JPG, BMP, GIF
   FM-радио
   87,5-108 МГц
   ТВ-тюнер
   PAL/SECAM BG/I / DK (VHF/UHF/CATV)
   Запись видео
   ASF (MPEG-4 + MP3) с разрешением до 640х480
   Запись звука
   MP3
   AV-вход/выход
      Батарея
   Встроенный литий-полимерный аккумулятор 3700 мА*ч
   Связь с ПК
   USB 2.0 high speed (до 480 Мбит/с)
   USB Host (OTG)
   USB 2.0 full speed (до 12 Мбит/с)
   Другие функции
   e-book (просмотр текста)
Эквалайзер
Zoom x2/x4


Відео тут      http://video.mail.ru/mail/olegsbu/4/4.html    (якість не дуже, зжимав сильно, оригінал краще)

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

42

Re: Мій Логан

Вещщь!!!

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

43

Re: Мій Логан

Во сколько обошлось удовольствие ?

Счастье, это когда тебе все завидуют, а нагадить не могут !!!
FAQ по Dacia Logan (MCV) и по форуму
Как загрузить картинки на форум
Hyundai Accent 2007 1.6 AT
  0

44 Відредаговано marchello (2009-01-27 21:53:05)

Re: Мій Логан

Zevs написав:

Во сколько обошлось удовольствие ?

Камера-55 у.е, а мультимедиаплеер покупал в прошлом году за 1400 грн.

PS: Очень хотел купить вот эту штуковину - http://auto.slando.krasnoyarsk.ru/krasn … 55255.html , но с пересылкой из Владивостока (из первых рук) -цена 3900 грн

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

45

Re: Мій Логан

Вечером знімав :  http://video.mail.ru/mail/olegsbu/4/5.html

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

46

Re: Мій Логан

А номера машин впереди движущихся читабельны, если не сжимать?

Dacia Logan Ambiance 1,4 + DODGE RAM VAN 2,5TD(6+1)
  0

47 Відредаговано marchello (2009-09-26 15:43:26)

Re: Мій Логан

dimaluga написав:

А номера машин впереди движущихся читабельны, если не сжимать?

Нормально читабельны на расстоянии 10метров.  upp Оригинальное видео не могу разместить, очень большой размер. 1 минута снятого видео - 10 мб.

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

48 Відредаговано marchello (2009-09-26 16:19:14)

Re: Мій Логан

Перешел на Рено wink

Жить хорошо! А хорошо Жить - еще лучше!  А сейчас вообще..........хорошо было бы выжить........
  0

49

Re: Мій Логан

marchello написав:

Перешел на Рено

Ну как ощущения от новой машинки??? lol  lol  Резвее не стала? crazy_pilot

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

50

Re: Мій Логан

Класс!
Почем накладки серебристые на двери, зеркала, молдинги и решетку радиатора?

Laureat 1,4 + кондей серебристый металлик by Renault + частичная шумка (пока) by Демьян + подлокотник by Armster + фильтр салона by Modus (косовато) + внешние зеркала by Prestige... пока все!
  0