251

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Олежа написав:

Тоесть " дать просраться" на качественном  бензе  и на больших оборотах теоретически может помочь ?
90% поездок двиг кручу 2-2.5 т об

Да если это форсунки то поможет.
Если нет причина в другом

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0



252 Відредаговано jasonua (2020-12-05 20:56:13)

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Олежа написав:

рено - гавно?

А як ви думаєте? Це ж обєм 0.9 для такого кузова....

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

253

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

jasonua написав:
Олежа написав:

рено - гавно?

А як ви думаєте? Це ж обєм 0.9 для такого кузова....

тобто через малий  об'єм і великий кузов(саме великий а не важкий) скачуть оберти на холодну ? Пздц

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

254

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Олежа, та ні, не через це,  але сам двигун 0.9 впевненності і надійності не дає...

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: floyd471

255

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

взагалі не розумію: нахіба купувати немаленьку автівку з маленьким двигуном? ну, хіба шо на 3-4 роки, поки динамічною їздою не уграїш... маленький двигун--для маленької автівки. у місті--овощ, на трасі всі, кому не ліньки обганяють. існують же ж там різні мєтізи, чєрі ку-ку, пижики 107, цитріки С1, Айго, мєрін-смарт врешті решт... і доволі економічні вони, і паркуватися веселіше з ними. сорі  offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0
Спасибо сказали: jasonua1

256 Відредаговано jasonua (2020-12-05 21:46:24)

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

floyd47, 100%! А так виходить, що ніби кузов не погано виглядає, а машинка не їде...
Нові мсв тільки дизеля 1.5 треба брати...
Я свій мсв називаю вовк в овечій шкурі.

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0
Спасибо сказали: сергей пират1

257

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

jasonua, як на мене, 1.5 літра турбо для степвея (а для емсіві й поготів) мало; десь 1,8-1,9 було б нормально.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

258

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

floyd47 написав:

у місті--овощ, на трасі всі, кому не ліньки обганяють.

То может вы ездить не умеете)) меня на трассе обгоняют только "бессмертные", которые валят за 150 и в населённых пунктах скорость не снижают.

Нові мсв тільки дизеля 1.5 треба брати.

А разница в чем? Двигатели одинаковой мощности))

  0

259

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

floyd47 написав:

jasonua, як на мене, 1.5 літра турбо для степвея (а для емсіві й поготів) мало; десь 1,8-1,9 було б нормально.

У них масса одинаковая если что, плюс минус 50 кг в зависимости от двигателя и коробки))

  0

260 Відредаговано Олежа (2020-12-05 22:40:07)

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

floyd47 написав:

взагалі не розумію: нахіба купувати немаленьку автівку з маленьким двигуном? ну, хіба шо на 3-4 роки, поки динамічною їздою не уграїш... маленький двигун--для маленької автівки. у місті--овощ, на трасі всі, кому не ліньки обганяють. існують же ж там різні мєтізи, чєрі ку-ку, пижики 107, цитріки С1, Айго, мєрін-смарт врешті решт... і доволі економічні вони, і паркуватися веселіше з ними. сорі  offtopic

  трохи незрозуміло, так у мене автівка з динамічною їздою чи овощ?  Я не розумію людей що взяли дизель тому що після 120км год в салоні треба кричати а не розмовляти і в голові буде гудіти. Як можна брати дизель "французький" коли самі французи заявляють що дизелі в міста пускати не будуть. Німці вже не пускають якщо не помиляюсь. Нє , ну можна все життя рассєкать лише по сєвгоку і тішитись що нічого не зламається так як об'єм аж 1.5.

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

261

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Після 120км год машина "плаває" 150 вже дороги не відчуває- летить над дорогою , при боковому вітрі здуває, і лише обганяльщік з КривогоРогу на автомобілі сандеро, кузов якого  не має нічого спільного з логаном  а навпаки "спортивну" підвіску і суперову аеродинаміку - впеанено всіх обганяє

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

262

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

alexkart написав:

А разница в чем?

Меньше проблем і більший ресурс!

Олежа написав:

Після 120км год машина "плаває" 150 вже дороги не відчуває- летить над дорогою

Тут багато від шин залежить і від дорожніх умов... У вас контииненталі стоять з заводу?

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

263

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

alexkart написав:

То может вы ездить не умеете)

спішу вас заспокоїти: ні, не вмію.

alexkart написав:

У них масса одинаковая если что,

до чого тут маса? в салон емсіві загляньте; нічого там дивного для себе не помітили?

Олежа написав:

Нє , ну можна все життя рассєкать лише по сєвгоку

ціную ваш чи то гумор, чи то сарказм...  crazy

Олежа написав:

тішитись що нічого не зламається так як об'єм аж 1.5.

а оце, взагалі, до чого? якщо ви адекватно розумієте українську, то мене дивує таке зауваження. адже я навпаки висловив свою думку, що 1.5 л то є замало, особливо для емсіві, а не те, шо він не ламається. скажу вам більше: я не в захваті від К9К. волів би, щоб на його місці стояв трохи кращий двигун.

Олежа написав:

і лише обганяльщік з КривогоРогу на автомобілі сандеро, кузов якого  не має нічого спільного з логаном  а навпаки "спортивну" підвіску і суперову аеродинаміку - впеанено всіх обганяє

shok  crazy

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

264

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

floyd47 написав:

до чого тут маса?

Как бы основной фактор по которому можно судить мало двигателя или нет для данного авто

floyd47 написав:

в салон емсіві загляньте; нічого там дивного для себе не помітили?

Я даже понятия не имею куда смотреть и на что вы намекаете))

  0

265

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

alexkart написав:

на что вы намекаете

я натякаю на 7 посадкових місць.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

266

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

alexkart написав:

Как бы основной фактор по которому можно судить мало двигателя или нет для данного авто

чомусь я раніше гадав, що двигун має возити не тільки свою власну "тєлєжку", а ше й пасажирів з вантажем. мабуть помилявся...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

267

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

floyd47 написав:

я натякаю на 7 посадкових місць.

Где вы их там увидели? Да это и не важно, на нагрузку двигателя влияет масса а на количество пассажиров

floyd47 написав:

чомусь я раніше гадав, що двигун має возити не тільки свою власну "тєлєжку", а ше й пасажирів з вантажем. мабуть помилявся...

Да, только, максимальная масса (с грузом и пассажирами) у Сандеро и MCV тоже одинаковая))

  0

268

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

alexkart написав:

Где вы их там увидели?

так, ви праві; вже не комплектують на 7 пасажирів.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

269

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Подключал знакомый гаджет к мозгам логана , какойто лаунч,  гаджет показал что ошибок нет, попробовать скинуть клему? Проехал 70км на бензе

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

270

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

На бензе приёмистей конечно, приятней

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

271

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

jasonua написав:

floyd47,
Я свій мсв називаю вовк в овечій шкурі.

Серьезно? ))) Я бы постеснялся машину с сотней кобыл называть волком. Ну так, собака ездовая максимум.

Рено Логан MCV 1.6 8V + ГБО+ ЧИП  https://www.drive2.ru/r/renault/921651/
  0
Спасибо сказали: anry77, Larsen, Олежа3

272 Відредаговано Александр007 (2020-12-06 21:42:30)

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Олежа написав:

На бензе приёмистей конечно, приятней

Турбо Двигатель на бензин рассчитан.

Я когда выбирал авто смотрел в сторону мсв кросс, но увы для газа не очень.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

273

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

kiyn73 написав:

Серьезно? ))) Я бы постеснялся машину с сотней кобыл называть волком. Ну так, собака ездовая максимум.

Ви не рівняйте свій 8клапанний двигун до 16клапанного. Таких мсв я пачками беру. 
Двигун дуже гарно підриває після 3000оборотів. 140-160 їде без проблем.
Одним словом, їздіть на своїй їздовій собачці)))

Logan mcv 2011 CH/UA 1.6 16v К4М 105 к.с. 7місць LAUREATE ABS конд 4подушки ЕГУР ЕПГ ГБО-4 Hi-Flex Вовк в овечій шкурі 
Незалежна, вільна і єдина Україна!!!
  0

274

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Флойд, джойсонюа харе в моём бж ругательство . Хватит про "моё говно лучше чем твоё" , тут у всех дачии логаны с шильдиком "рено"

логан 0.9 ГБО мсв Stepway. Citroen C5 aircros 2.0 HDI
  0

275

Re: сіренький логан мсв "кросовер" (0.9 мех)

Олежа написав:

Флойд, джойсонюа харе в моём бж ругательство . Хватит про "моё говно лучше чем твоё" , тут у всех дачии логаны с шильдиком "рено"

Это у него хобби такое по чужим БЖ ср@ть... Комплексы мучают видимо...

Aprox написав:
jasonua написав:

У вас логан просто такий обрізаний((

Мне владельцы первых МСВ часто напоминают шкодоводов - такие же проблемы с самооценкой и непреодолимое желание почесать своё ЧСВ об других! У вас день, когда не удалось обосрать чьё-либо авто считается прожитым зря? Так это вам не ко мне - это к психотерапевту! Потому выйдите из моего БЖ и не входите сюда до полного выздоровления! Если не хотите составить компанию шкодерастам из моей подписи...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Олежа1