1 Відредаговано Doc (2017-07-09 12:16:21)

Тема: Допоможіть у суперечці зі страховою.

Проблеми як такої ще немає, але вона може бути і я хочу бути готовим.
Суть питання - понижаючий коефіцієнт зношування кузова.
Експерт страхової мені заявив, що в зв'язку з тим, що на даху авта, капоті є сліди від падіння каштанів, на запчастини буде використаний понижаючий коефіцієнт. Я не згоден, бо:
- запчастина не ремонтується, а міняється.
- яке відношення має сліди падіння каштанів до заднього фонаря.
- такі пошкодження можна мати наступного дня після покупки машини.

Далі. Страхова (її експерт) провели лише поверхневий огляд. На мої питання чому вони не проводять поглиблений огляд для виявлення внутрішніх пошкоджень експерт відповів, що це мій клопіт. Тому питання - як мені провести експертизу? На будь-якій СТО, чи авторизованій? Хто оплачує експертизу?

p.S. Сума взагалі то не дуже велика, але мені щось не дуже приємно, і здається хочуть надурити.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0



2

Re: Допоможіть у суперечці зі страховою.

А яка страхова?

  0

3

Re: Допоможіть у суперечці зі страховою.

Тут річ не в назві. Чи є сенс сперечатись.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

4

Re: Допоможіть у суперечці зі страховою.

Doc,
Та вроді витягують такі вмятини.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

5

Re: Допоможіть у суперечці зі страховою.

OKurylyshyn написав:

Та вроді витягують такі вмятини.

Та Бог з ними!!!! Тих вм'ятин купа, вони дрібні. Щоб я за них ще переймався.

Dacia Logan Ambiance 1.4 був.
New Koleos Dynamique Pack1 2.5 CVT - був.
Skoda Octavia 1.4 MT - є.
  0

6

Re: Допоможіть у суперечці зі страховою.

Doc написав:

Суть питання - понижаючий коефіцієнт зношування кузова.Експерт страхової мені заявив, що в зв'язку з тим, що на даху авта, капоті є сліди від падіння каштанів, на запчастини буде використаний понижаючий коефіцієнт.

так і є і нічого не вдіїш, у мене була двухсантиметрова вмятина на крилі...

Doc написав:

Страхова (її експерт) провели лише поверхневий огляд. На мої питання чому вони не проводять поглиблений огляд для виявлення внутрішніх пошкоджень експерт відповів, що це мій клопіт. Тому питання - як мені провести експертизу? На будь-якій СТО, чи авторизованій? Хто оплачує експертизу?

найдіть незалежного експерта, він пояснить. В мене був огляд страховиків з їхнім експертом, теж без технічної експертизи.В результаті був складений список пошкоджень, який я не оспорював, проте при виплаті вони самостійно зменшили список пошкоджень ... подав на страхову в суд,вже призначено шосте  судове засідання.. Клопітне це діло судитися за три копійки та принципово хочу довести справу до логічного кінця..  В вашому випадку давати поради якось...., можливо не окупиться тяганина, в залежності від суми збитку. Ніхто не забороняє вам зробити свою експертизу, все від вашого бажання і гаманця..

Ford Escape 2018
  0