26 Відредаговано b1ss (2017-06-11 20:51:40)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Прикупив собі обшивку багажника. Ліву і праву частини, які закривають колісні арки. Бо в "базі" такими не комплектувались.
І купив кінцевики дверей (оригінальні), які мають 2 провода, а ті, які в мене стоять, мають 1 провід. Заводський стоїть тільки на водійській дверці.
І думаю, куди підключити другий провід?
Вирішив замінити по причині того, що ржавіє дверка від натискання на китайський пластмасовий кінцевик.
Ось такі стоять http://m.renault-dacia.com.ua/im.php?image=/topicsfoto/Aleksandr17/c51b93d8fd16eaac11e4d84dad3ebd20.jpg
фото з рено - дачія клуб

Logan 1.4 база, ГБО
  0



27

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

Прикупив собі обшивку багажника. Ліву і праву частини, які закривають колісні арки. Бо в "базі" такими не комплектувались.
І купив кінцевики дверей (оригінальні), які мають 2 провода, а ті, які в мене стоять, мають 1 провід. Заводський стоїть тільки на водійській дверці.
І думаю, куди підключити другий провід?
Вирішив замінити по причині того, що ржавіє дверка від натискання на китайський пластмасовий кінцевик.
Ось такі стоять http://m.renault-dacia.com.ua/im.php?image=/topicsfoto/Aleksandr17/c51b93d8fd16eaac11e4d84dad3ebd20.jpg
фото з рено - дачія клуб

Так це взагалі від сигналізації еінцевик капота.

Dacia Logan Prestige 1.6mpi (тільки приємні спогади)
Renault M3 1.5dci https://www.logan.in.ua/forum/post629501.html#p629501
  0

28

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Поміняв концевики на штатні. Були підключені всі від водійського. Я так і залишив, а масу прикрутив до болтів, які тримають защолки ремня безпеки, знаходяться під задньою сідухою. Фішку для з"єднання з концевиком брав від датчика температури охолоджуючої рідини ВАЗ. Відрізав защолку, бо з нею не влазить і змотав все ізолентою. Поставив - все працює.
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-08-01 10:53:47[/merge_posts_bbcode]

Заїхав вчора на діагностику ходової - накрився і правий наконечник, потекли передні стойки. Я в ах..ї. Пробіг 43,5 т. км.
І ще - почало облазити кермо. facepalm
Ще помітив після установки ГБО, балона в багажник і 3 чоловіка ззаду, машина сидить на пузі. Просіли пружини.
Помоніторив інет і вирішив купити проставки під пружини ланос. Замовив через інтернет корейські 81 грн/шт.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

29

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

потекли передні стойки. Я в ах..ї. Пробіг 43,5 т. км.
І ще - почало облазити кермо.

Нажаль, для Логана - це норма. Стійки текуть, але на них можна ще довго їздити. Кермо облазить - і тут вже нічого не поробиш, тільки обшивати.

  0

30 Відредаговано Александр007 (2017-08-01 13:42:03)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss,
Есть стойки рабочие передок. Б.у.
С моей машины. Если надо... недорого.

Киев
Шкода Рапид 1.6, .110л.с ....+  Дастер 1.5,  110л.с
Бортовой тут: https://www.logan.in.ua/forum/topic1840 … 110ls.html
  0

31 Відредаговано Kvotren (2017-08-01 14:27:43)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Можно у вас попросить артикул данных проставок?

Renault Logan 1.6 MT Silver Line + ГБО+ЧИП+БК AlexSander
  0

32

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

DAEWOO 96179844

Kvotren написав:

Можно у вас попросить артикул данных проставок?

[merge_posts_bbcode]Added: 2017-08-01 15:25:51[/merge_posts_bbcode]

Александр007 написав:

b1ss,
Есть стойки рабочие передок. Б.у.
С моей машины. Если надо... недорого.

Дякую. Але поки що, не потрібно. Вони, хоч і потекли, але працюють.

[merge_posts_bbcode]Added: 2017-08-01 15:28:37[/merge_posts_bbcode]

Vader написав:

Нажаль, для Логана - це норма. Стійки текуть, але на них можна ще довго їздити. Кермо облазить - і тут вже нічого не поробиш, тільки обшивати.

У Вас теж облізло?

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: Kvotren1

33

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

У Вас теж облізло?


Так. Я купив машину з пробігом 64 тис. і кермо вже було витерте. Це така болячка Логанів 2-ї фази. Люди навіть по гарантії міняли - і нові керма теж облазили.

  0
Спасибо сказали: b1ss1

34

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Vader написав:

Так. Я купив машину з пробігом 64 тис. і кермо вже було витерте. Це така болячка Логанів 2-ї фази. Люди навіть по гарантії міняли - і нові керма теж облазили.

і шо ви з ним робите? гладите баранку,щоб краще їхала махіна?

Ford Escape 2018
  0

35

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

333 написав:
Vader написав:

Так. Я купив машину з пробігом 64 тис. і кермо вже було витерте. Це така болячка Логанів 2-ї фази. Люди навіть по гарантії міняли - і нові керма теж облазили.

і шо ви з ним робите? гладите баранку,щоб краще їхала махіна?

Чіпляюсь руками і зубами з усієї сили (бо страшно) і від цього витирається кермо. lol  lol  lol

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

36

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

Чіпляюсь руками і зубами з усієї сили (бо страшно) і від цього витирається кермо.

нуу , якшо зубами crazy_pilot

Ford Escape 2018
  0

37 Відредаговано b1ss (2017-08-14 17:21:54)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Вчора поставив проставки під пружини. А робив це ось як (потрібно 2 чоловіка):
зняв колесо - дивлюсь, до пружини стяжками пружин ніяк не підлізеш. Я відкрутив амортизатор знизу, де прикручується до балки - пружина не виходить. Тоді брат став на тормозний барабан, балка опустилась і я витіг пружину(пружина з червоною міткою - жорстка, але всеодно просідає). Далі взяв проставку, надів на неї рідну і поставив на кузов. Ломом натиснув на пружину, брат зв"язав мотузкою. Поставив на місце пружину, вставив болт амортизатора, закрутив, але не затягував. Розрізав мотузку, (витки пружини, де стає в кузов не обвязував, бо потім не витягнеш мотузку) пружина вирямилась, Поставив колесо. Аналогічну операцію провів з правим колесом. Там була продавлена сильніше штатна проставка під пружину. Потім, коли поставив на колеса, затіг болти амортизаторів.
Машина стала вище. Купував проставки рідні ланос 10 мм./upload/iblock/4ff/IMG_20170811_160453.jpg

І такі в мене із завода стояли рульові наконечники./upload/iblock/7be/IMG_20170812_143550.jpg.
Хто знає, що за виробник даного товару?

Logan 1.4 база, ГБО
  0

38

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Рульові наконечники з заводу стоять Lemfoerder. Якщо міняти то краще такі ж взяти, в інших ресурс менший.

  0
Спасибо сказали: Андрей_1231

39 Відредаговано b1ss (2017-08-13 19:09:43)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

And_TC написав:

Рульові наконечники з заводу стоять Lemfoerder. Якщо міняти то краще такі ж взяти, в інших ресурс менший.

Це не LEMFORDER.Ось тут він замінив на LEMFORDER, такі, як у мене https://www.drive2.com/l/461340786437392101/
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-08-13 17:16:51[/merge_posts_bbcode]

Прикупив шкіру на кермо на цьому тижні. Взявся вчора обшивати. Шив, шив приблизно до 1 години - нічого не вийшло. Шив обметувальним швом.
Сьогодні, подивившись в ютубі відео, обшив швом "ялинка". Такий самий, як шнурувати взуття. Тільки краще брати шкіру з 1 або 2 кусків. У мене було з 4. Виникає проблема при зшиванні у місці стиків швів. Не стягує повністю на кермі.
/upload/iblock/dce/IMG_20170813_160538.jpg
/upload/iblock/206/IMG_20170813_160701.jpg
Там, де шкіра відходила(на спицях) приклеїв до керма.
А взагалі то, вийшло прикольно. Однозначно, краще, ніж було.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

40

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

У меня такой же чехол. Нужно его "смелее" стягивать. Я управился за 2 часа)) хотя косяки тоже есть))

Жизнь прекрасна и удивительна, если выпить предварительно)
  0

41 Відредаговано Pletun (2017-08-14 17:06:19)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Наближається наступне ТО і вирішив періодичність довести до 15 тис. км. Прийшли вчора запчастини до машинки:
-рульовий наконечник SIDEM 5630;
-масло 2 літри elf 5w40 nf900 (залишилось з попередніх разів 1.5л) масло міняв кожних 10 тис. км і брав каністри по 4л. і з тих 2 каністр назливав 1.5л.
-повітряний фільтр JC PREMIUM B2R034PR;
-прокладку клапанної кришки ELRING 486.770 (прокладка паранітова);
-шайбу під маслозливну пробку RENAULT 110265505R;
-масляний фільтр RENAULT 77 00 274 177 і тут відкриваю і на мене чекає сюрприз. в коробці, де написано рено лежить фільтр PURFLUX. До цього ставив BOSCH 0 451 103 336
Телефоную їм, питаю: Що за фігня?
а вони мені:
-То рено комплектує такими фільтрами(можуть покласти і ман). Можете вислати назад, ми вам поміняємо на інший. Доставка за ваш рахунок.
Я  прикинув - дорогувато обійдеться той фільтр і вирішив не заморочуватись.
Все обійшлось мені 777 грн. + доставка делівері 25 грн.


Відповідь:

З оливним фільтром усе в порядку Ви купили оригінал Там на коробці написано Renault і останні цифри 177 ! А Purflux - постачає фільтри на конвеєр Renault .Він іде за маркуванням Рено 77 00 274 177 а його повний аналог це Purflux ls 218! Тобто це один   і той самий фільтр! У мене такий77 00 274 177 стояв рідний! А оливу , на майбутнє,візьміть краще Elf Evolution 900 sxr 5w-40 вона по характерискам більше підходить для нашого двигуна! Принаймні Я таку собі заливаю!  coffee

Renault Logan 1.6  8v ambience 2012  птф+конд
  0
Спасибо сказали: b1ss1

42 Відредаговано b1ss (2017-08-14 17:32:07)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Pletun написав:

З оливним фільтром усе в порядку Ви купили оригінал Там на коробці написано Renault і останні цифри 177 ! А Purflux - постачає фільтри на конвеєр Renault .Він іде за маркуванням Рено 77 00 274 177 а його повний аналог це Purflux ls 218! Тобто це один   і той самий фільтр! У мене такий77 00 274 177 стояв рідний! А оливу , на майбутнє,візьміть краще Elf Evolution 900 sxr 5w-40 вона по характерискам більше підходить для нашого двигуна! Принаймні Я таку собі заливаю!  coffee

Почитав і переконався, що Ваша олива рекомендована для  двигунів Рено. Дякую!!! А ту, що я заливав, для
ACEA A3/B4
API SL/CF
VOLKSVAGEN: VW 502.00 / VW 505.00 (VW, Audi, Seat, Skoda...)
PORSCHE A40
MERCEDES BENZ: MB-Approval 229.3 (MB, Chrysler…):storstark:
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-08-14 17:20:29[/merge_posts_bbcode]

Лесик написав:

У меня такой же чехол. Нужно его "смелее" стягивать. Я управился за 2 часа)) хотя косяки тоже есть))

Якщо дуже сильно стягувати, то рветься шкіра.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

43 Відредаговано Pletun (2017-08-14 18:31:31)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:
Хохол написав:

Вітаю з БЖ!!!
А скільки пробігу вже?

Дякую всім!
Пробіг на даний момент 40 тис.
За цей період були проблеми з температурою двигуна, вирішилось заміною датчика температури охолоджуючої рідини. Зпочатку грішив на термостат, але після заміни, проїздивши 1 день проблема знову виникла. Почитавши форум, вирішив замінити датчик і проблема зникла. Пробіг на той момент складав 15 тис.
По гарантії до офіціалів не звертався. Всі роботи по заміні масла і фільтрів проводив сам.
Зараз полетів лівий рульовий наконечник, замовив sidem, чекаю, коли прийде.
Стерлись шини Кордіант стандарт 185/70/14 і з"явились тріщини між протектором, почали спускати. І це за 30 тис. пробігу. Я в шоці.  роздумую, що краще купити: б/у з Європи відомих брендів чи Українських нових?
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-04-02 16:44:32[/merge_posts_bbcode]

/upload/iblock/7ae/2015_06_13-21.02.53.jpg
/upload/iblock/9ad/2013_12_22-15.33.12.jpg
/upload/iblock/d29/2015_06_13-21.04.15.jpg

Якщо будете брати шшини можете брати Barum briliantis або Matador stella ! Тільки дивіться шоб матадор був зроблений не в раші! Ато буде такаж херня як і Кордіант! Барум (Чехія) ходить десь понад 70 тис км (перевірено Логаном) при неагресивному стилі кермування(пробіг вказаний  для нових шин не б/в)! Я думаю шо краще шось взяти з Європи б/в тому що з Украінськіх виробників це тільки Росава ! Яка іх якість сказати не можу!

Renault Logan 1.6  8v ambience 2012  птф+конд
  0

44

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Pletun написав:

Якщо будете брати шшини можете брати Barum briliantis або Matador stella ! Тільки дивіться шоб матадор був зроблений не в раші! Ато буде такаж херня як і Кордіант! Барум (Чехія) ходить десь понад 70 тис км (перевірено Логаном) при неагресивному стилі кермування(пробіг вказаний  для нових шин не б/в)! Я думаю шо краще шось взяти з Європи б/в тому що з Украінськіх виробників це тільки Росава ! Яка іх якість сказати не можу!

Шини вже давно куплені Нокіан Хака Грін 2. Читайте мої пости вище.

Logan 1.4 база, ГБО
  0

45

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

Шини вже давно куплені Нокіан Хака Грін 2. Читайте мої пости вище.

Щось про літні Nokian не дуже гарні відгуки, зайве підтвердження:

RUNO написав:

Отзыв по Нокиан Грин 2. Ношу второй сезон. На первом сезоне сносил на индикаторах до 3-4 мм. В этом сезоне езжу даже больше первого.На индикаторах 2 мм. Ощущение, что износ приостановился. Вероятно слой резины на этих индикаторах немного другой. При резком старте и торможении ест писк, которого на новой резине никогда не бывает

Може вам більше повезе з ними.  coffee

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: b1ss1

46

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

MACK написав:

Щось про літні Nokian не дуже гарні відгуки, зайве підтвердження:

RUNO написав:

Отзыв по Нокиан Грин 2. Ношу второй сезон. На первом сезоне сносил на индикаторах до 3-4 мм. В этом сезоне езжу даже больше первого.На индикаторах 2 мм. Ощущение, что износ приостановился. Вероятно слой резины на этих индикаторах немного другой. При резком старте и торможении ест писк, которого на новой резине никогда не бывает

Може вам більше повезе з ними.  coffee

В порівнянні з кордіант - шини клас. Гума м"якенька, по трасі немає такого гулу, як на попередніх. Сказати про те, що сильно стираються, нічого не можу, так, як проїхав небагато (5-6 тис.км)

Logan 1.4 база, ГБО
  0
Спасибо сказали: MACK1

47 Відредаговано b1ss (2018-03-10 19:00:26)

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Прокладка клапанної кришки ELRING 486.770 (паранітова). Пройшла 5 тис. км. Помітив протікання масла. Моя порада - не беріть паранітову. Замінив на АДЖУСУ метал. Зараз все ок.
Через рік експлуатації ГБО почали текти тосольні шланги. Купив пружинні хомути. У продавця питаю, який діаметр хомута має  бути По діаметру шланга, чи по діаматру трубки, на яку він надівається? Мені кажуть - по діаметру трубки. Я взяв 21 мм. Під час знімання шланга, порвав його трохи (вставляв викрутку). Шланг прикипів. Довелось чистити трубку від залишків.
І шланг під час обізання став коротким. Довелося купити новий. Надів шланг, став надягати хомут - не налазить. Не вжму я його сильніше, щоб одягти на трубку. Тоді додивився, що один із них, який йде на пічку має діаметр 27 мм. Там на ньому є маркування.
В результаті поставив старі хомути червячні перемотавши ізолентою на місці установки.

Купив тормозні колодки Делфі. Збираюсь замінити./upload/iblock/bcf/IMG_20180227_153359.jpg/upload/iblock/dd2/IMG_20180227_153418.jpg
В мене питання:
Якою змазкою змазати направляючі супортів?

Logan 1.4 база, ГБО
  0

48

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

Виникла проблема з ЦЗ. Поїхав я в супермаркет РОНУ. Ставлю машину на сигналку - не працює брелок. Думаю, розберу, почищу контакти на брелку, там де батарейка. Почистив - не працює. Я в магазин за батарейкою. Закриваю з ключа - закривається тільки водійська дверка. Раніше працювало з ключа. Закривались всі 4 дверки, але в минулому році взимку згорів актуатор водійської дверки. Я замінив. З пульта все закривалось.
Так от, замінив батарейку. Не закриває. Я в шоці. Думаю, поїду до установщика. Приїхав. Ставлю на сигналку - все працює. Знімаю - працює. Так я до установщика і не дойшов. Проблема в глушилці, яка не дає пультові закривати машину і ставити на сигналку. Переконався, приїхавши наступного разу в супермаркет.
В мене питання: Чому не працює центральний замок з ключа? В чому причина?

Logan 1.4 база, ГБО
  0

49

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

В чому причина?

Як варіант-радар вхідних дверей маркету.

Dacia Logan 1.6 8V-продано.Renault Mégane II-продано
Honda Accord Tourer 2.4 AT Type S-експлуатується
Citroen Jumpy 2.0i-експлуатується
Dacia Logan 1.6 8V MCV-експлуатується
  0

50

Re: Білий "ЖУЖИК" LOGAN 1.4L

b1ss написав:

Проблема в глушилці, яка не дає пультові закривати машину і ставити на сигналку. Переконався, приїхавши наступного разу в супермаркет.

Проблема в двухстороннем брелке сигнализации с диалоговым кодом. На стоянках маркетов стоят сотни машин с сигналками, большинство с обратной связью, и все работают в одном частотном диапазоне.  представьте какой радио шум создаётся. Вы нажимаете кнопку пульта, происходит приблизительно  следующее:
-открой
-скажи пароль
-пароль
-открываю.
И вот на одном из шагов в Ваш диалог врывается тот самый шум, Ваша сигналка не получает от  брелка пароль и в целях безопасности "запирается" (на экране пропадает антенка). Попробуйте второй брелок, который без обратной связи. Он работает на другом канале и по другому принципу. Будете удивлены.
И ещё. Если бы Вам кто то глушилкой не давал закрыть машину, то по выходу из маркет, Вам не зачем было бы уже менять батарейку в пульте.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-03-10 21:21:33[/merge_posts_bbcode]

Yeka написав:

Як варіант-радар вхідних дверей маркету

Как вариант, ещё рации у охраны могут работать в том же диапазоне, что и брелок сигналки.

Renault  Logan 2013 1.2 бежевый пепельный HNK+ABS+туманки.
  0
Спасибо сказали: Андрей_1231