26

Re: Как выбрать роутер , советы бывалых , подскажите

По першому питанню.
Так, розділити клієнтів є сенс. Але ж 5ГГц працює на меншу відстань, тому майте на увазі.

По 2-му питанню.
Відкрита мережа в будь якому випадку менш стійка до зламу для студентів що сидять без діла.
Але ідея чудова! А як часто виникає необхідність вводу паролю на пристроях, що підєднані до мережі?

Renault Logan II, 2013, 1.2 16V 73л.с., Authentique+ABS, белый лёд, +БК by_AlexSander_, +КК +ЧИП by blistograd
БЖ- http://www.logan.in.ua/forum/topic13345 … okhol.html
  0



27 Відредаговано Rothmanz (2020-07-13 08:40:18)

Re: Как выбрать роутер , советы бывалых , подскажите

Doc написав:

Чи варто розмежовувати бездротові клієнти примусово на 2,4 і 5 ГГЦ? Тобто клієнти, що здатні працювати в діапазоні 5 ГГЦ примусово коннектити на 2,4, а ті, що працюють з потоковими данними (телевізор), PS3 - 5 ГГЦ. Типу не навантажувати канал. Чи є в цьому сенс?

Звичайно що є сенс. Діапазон 2,4 як правило забитий вщент. Там, якщо є можливість треба обрати більш вільний канал та задати його в налаштуваннях роутера. 5Ггц ще не так зайнятий як 2,4 але перспектива така-ж сама. Тому можна розділити.

По другому пункту. Моє переконання, що мережа має бути захищена максимально, бо наслідки злому можуть бути доволі відчутні. Варто трапитися поруч "талановитому" студенту або просто просунутій людині, мережа ваша буде зламана. На роботі я б особливо боявся.
Я наприклад просто дивуюся, коли бачу загальнодоступну мережу вайфай, та яка мене пропускає до роутера. У нас у дворі є така. Я спєцом перехоплював керування роутером, міняв налаштування, перевантажував його, думав люди зрозуміють. Але ні.
Тому, паролі, складні. Доступ до роутера ззовні, обрізати. Налаштування дозволити тільки з локальної мережі, і ніякого доступу з вайфаю.
А колегі хай підключаються по паролю, а щоб не вісіли багато часу вже покинувші мережу, зробити час аренди ір-адреси меньше ніж є. Скажімо 5 днів, щоб за вихідні наприклад аренда зкинулася.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0