51

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Владимир+ написав:

заставите прочитать инструкцию

Володя, з твоєю прагматичністю, я думав ти її ще в салоні перечитав  smile

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0



52

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Lavrik написав:

Володя, з твоєю прагматичністю, я думав ти її ще в салоні перечитав 

angel
Ну... Я і тут не встигаю smile
Я ж "з наших" - інструкцію читаю в останню чергу smile Ось договори - то да, в першу smile
А тут - фул (тобто спокійний, що - що має бути - є).
А з плюшками розбиратися - то розтягувати задоволення wink

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

53

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Я от думаю, може в п"ятницю заскочити, та глянути на фул...  vissla

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

54

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

З радістю зустрінусь!
Об74ЗЗЗ97О

Примарафечую протрохи: замовив тонування плівкою якоюсь "графіт". Коврики та чохли - їдуть. Ще вітровики шукаю...

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

55

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Владимир+, так є у мене номерок  wink
Васю прихватити?

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

56

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Свято в п"ятницю - всіх можна вести! (особливо, якщо з ночівлею)

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

57

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Володя, а як стан дорожного покриття Жмеринка-Шаргород-Чернівці?
Від "сталінки" до Шаргорода мрак(((

Dacia Logan (Лютые 1.4 литра! (с) Aprox) BASE (раніше була)+ел.регулювання та підігрів дзеркал+ЕСП+БК+ГБО+Чіп-тюн+бі-лінзи+ПТФ+лиття+парктронік+ПрестижV-55.
Синій мінерал.
Dacia Logan 1.6 MT PRESTIGE. Синій мінерал
  0

58

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Чернівці, це ті, які не ЧернівцІ, а ті, які ЧернІвці? - там завжди була прийнятна дорога. Я думаю - зараз не гірша. В Шаргород їздимо часто. В ЧернівцІ - з рік не їздив.

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0

59 Відредаговано Алексей З. (2017-05-17 15:36:19)

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Володимире, хочу уточнити щодо витрат палива.
Чи змінилися з часом? (перестали стримувати ногу..)
В роздумах щодо придбання, але після того, як почув від знайомого таксиста (Київ) 8-9 л в міському циклі, дуже сильно завагався.
Як у Вас?

  0

60

Re: LODGY-PRIVILEGE/2016/Владимир

Алексей З., По факту "від заправки до заправки" - десь близько 6 л/100 км в змішаному циклі.
ЛОДЖІ фантастичною економією - не відрізняється.
Може новий МСВ...

MCV-amb, 1,6(ГБО) ==> ФИАТ 1,4 МАXI(ГБО) ==> LODGY PRIVILEGE 1,5D (+ Ларгус, 1,6. 8кл.(ГБО) + Богдан 2312(ГБО))
  0
Спасибо сказали: Алексей З.1