1

Тема: Авто від Renault – завжди вигідна пропозиція

https://www.cdn.renault.com/content/dam/Renault/UA/news/profitable-offer-from-renault/1_ready_ukr.jpg.ximg.l_12_m.smart.jpg

Компанія Renault в Україні оголошує про запуск акції "Шини в подарунок", яка триватиме до 31 жовтня 2016 року включно в офіційній дилерській мережі Renault.

Всі, хто відвідають офіційний дилерський центр Renault і придбають до 31 жовтня 2016 року включно в одну з моделей: Lodgy*, Dokker* (5 місць), Sandero Stepway* (версії з дизельним двигуном), або будь-яку версію Duster**, отримують комплект зимових шин у подарунок.

Під подарунком мається на увазі знижка на автомобіль в сумі вартості комплекту з чотирьох зимових шин. В якості подарунка виступають зимові шини Nokian***.

Під час візиту в дилерський центр Renault буде можливість:

· познайомитися з моделями Renault;
· провести тест-драйв, а також переконатися на власному досвіді в європейському рівні комфорту автомобілів;
· дізнатися інформацію про акції на автомобілі і сервіс;
· отримати консультацію кваліфікованого фахівця - представника офіційного дилерського центру Renault;
· оформити кредит на придбання автомобіля або аксесуарів за допомогою власної програми кредитування Renault Finance.

Детальну інформацію про умови акції можна дізнатися на офіційному сайті компанії www.renault.ua, в офіційних дилерів RENAULT в Україні або за телефоном гарячої лінії 0 800 500 351.

*пропозиція поширюється на фізичних і юридичних осіб.
**пропозиція поширюється на фізичних осіб.
***пропозиція діє до 31 жовтня 2016 р. в усіх офіційних дилерів Renault в Україні. Кількість придбаних клієнтом автомобілів не лімітується, але кількість автомобілів, що беруть участь в акції - обмежена.

  0