1,701 Відредаговано Larsen (2017-11-21 22:08:24)

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:
сяся написав:

если при союзе лучше жилось так естественно жалеешь о лучшем .

Сяся это что юмор такой? Хуже совка страны не было, жили чуть лучше чем Северная Корея сейчас а может и хуже. Когда меня мама посылала в очереди стоять за костями по 3 часа, а потом сменяла меня в очереди. Не было них..чего от слова вообще в магазинах, все было запрещено. Музыку втихаря на бабинах переписывали под полой. Кроме кучи дерь..ма от "партии и правительства"  с экранов телевизора ничего не было. Я столько могу привести негатива от Совка, а главное это то что человек там был "винтик большой машины" от умения и старания которого не зависило ровным счетом ничего. Все было серое, было выгодно болеть бесконечно на больничных ибо один хер уравниловка. Все продукты или шмотки только "по блату" (хорошо хоть текущее поколение не знает этого слова). Скучать за совком можно только из-за "я был(а) молодой и у меня всё стояло", не более того. Совок НЕ выдержал ни одной конкуренции как уродливое придуманное кем то образование, для эксперимента над людьми.

https://media.giphy.com/media/CDAsqnZP9AuYM/giphy.gif

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0



1,702

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:

Хуже совка страны не было, жили чуть лучше чем Северная Корея сейчас а может и хуже.

Тут одно не понятно... Почему в этом ужасном совке население каждый год росло (и это несмотря на презервативы по 4 копейки, доступные аборты и "секса нет"), а после торжества либерализма население постоянно снижается?

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,703

Re: Это интересно (разное) - 2

Аудитор написав:

Почему в этом ужасном совке население каждый год росло

Напевно тому що найшвидший приріст населення в Африці, при тому що в Європі населення практично не росте. Приріст населення і рівень життя - різні речі. В Нігерії приріст населення, в відсотках, в 10 разів вищий ніж в Японії. Вгадай де краще жити.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор, Автоматчик2

1,704

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

В Нігерії приріст населення, в відсотках, в 10 разів вищий ніж в Японії. Вгадай де краще жити.

Может Аудитору краще в Нигерии?  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: alex.cver, Clone-77, Дядя Федор3

1,705

Re: Это интересно (разное) - 2

Aprox написав:

Может Аудитору краще в Нигерии?

В Північній Кореї! lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

1,706

Re: Это интересно (разное) - 2

Аудитор написав:

это несмотря на презервативы по 4 копейки, доступные аборты и "секса нет"),

Вот не нужно врать - их просто не было и это тоже был дифицит. Остальное все белетристика
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-22 08:10:30[/merge_posts_bbcode]

Aprox написав:

Может Аудитору краще в Нигерии? 

Та Венесуэлле или Сомали тоже плодятся как кролики smile

KIA Sportage 4WD,2.0 бенз,ручка,2013 upp
Sandero STEPWAY 1,5 dCi, синий, 2014 - продано
Плюсы/минусы реношного дизеля по опыту владения Stepway - https://www.logan.in.ua/forum/post738140.html#p738140
В игноре - только странные люди (3)
  0
Спасибо сказали: Clone-77, Дядя Федор2

1,707

Re: Это интересно (разное) - 2

alex.cver написав:
Aprox написав:

Может Аудитору краще в Нигерии? 

Та Венесуэлле или Сомали тоже плодятся как кролики smile

Та хер там він відмовиться від свого життя. Цікаво, аудитор думає що в совку він би не на Вольво а на Мерсі ГЛ їздив? dntknw  lol1

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: alex.cver, Clone-77, Дядя Федор3

1,708

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Цікаво, аудитор думає що в совку він би не на Вольво а на Мерсі ГЛ їздив?

Аудитор, слава Богу, в СССР пожил, и хорошо себе представляет кто тогда на чем ездил...

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,709

Re: Это интересно (разное) - 2

Аудитор написав:

Аудитор, слава Богу, в СССР пожил, и хорошо себе представляет кто тогда на чем ездил...

Ну і? Якщо тоді було краще ніж зараз, в твоїх силах жити зараз саме так, як тоді. Чого ж ти їздиш на Вольво і плануєш в майбутньому пересісти на Мерс ГЛ? Чому користуєшся інтернетом? Чому відпочивати їздиш за кордон? Телевізор, жигуль, дача - рай на землі! Чи все ж таки ні? wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор, Автоматчик2

1,710

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Якщо тоді було краще ніж зараз, в твоїх силах жити зараз саме так, як тоді. Чого ж ти їздиш на Вольво і плануєш в майбутньому пересісти на Мерс ГЛ? Чому користуєшся інтернетом? Чому відпочивати їздиш за кордон? Телевізор, жигуль, дача - рай на землі! Чи все ж таки ні?

До совка тоже не было Мерса ГЛ, телевизора, интернета и жигулей. До совка не было и тракторов, центрального отопления, газоснабжения, канализации.
Ну так когда лучше жилось при совке, или до того?

Ты путаешь общественный строй с развитием научно-технического прогресса.
При Союзе человеку труда жилось лучше.
Ворам, бандитам и спекулянтам живется лучше сейчас.

  0
Спасибо сказали: Genna1

1,711 Відредаговано Larsen (2017-11-22 11:26:38)

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

Ты путаешь общественный строй с развитием научно-технического прогресса.

Нічого я не плутаю. Порівняння не в прогресі, а між різними країнами, того ж часу. Звісно, за часів совка не ГЛ був би, і не інтернет, але вільні медіа і доступ до інформації, якісні авто і поїздки за кордон на відпочинок - все це було доступне жителям цивілізованих країн, і не було доступне "щасливим" жителям Радянського Союзу. Якби союз проіснував до цього часу, то за кордоном був би і Інтернет, і Мерс ГЛ, і поїздки в Турцію, а в союзі цього всього не було б. Північна Корея тому приклад.
Але головне навіть не в цих деталях а в тому що аудитор лицемірить, адже йому однозначно зараз живеться краще, ніж при союзі.

Георгич написав:

Ворам, бандитам и спекулянтам живется лучше сейчас.

Мені зараз живеться значно краще ніж навіть теоретично могло житись при союзі. Хто тоді я? Злодій, бандит чи спекулянт? dntknw А хто Алекс? alex.cver, признавайся, ти спекулянт чи бандит? lol

А якщо серйозно - злодіям, бандитам і спекулянтам, і в союзі жилось краще пересічних громадян. Після розвалу більше всіх постраждали ті, хто не зміг взяти життя в свої руки, ті хто звик бути болтиком в машині, за якого все вирішували, якому все життя не доводилось нести навіть елементарної відповідальності за себе. Вони як домашні тваринки, вирощені в клітці, постраждали від того що їх випустили на волю. Вони жертви, причому не жертви свободи, а жертви тієї антигуманної системи, яка їх такими виростила. Хоча, не все так страшно, хто захотів - навчився жити і після совка. Інша річ що не всім хочеться вчитись. Є такі яким не треба росту, яким не треба покращень, вони хочуть прожитковий мінімум, але в замін щоб нічого не робити. Такі люди є скрізь. В США є бомжі які принципово не хочуть змінювати свого образу життя...

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор, Автоматчик2

1,712

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Але головне навіть не в цих деталях а в тому що аудитор лицемірить, адже йому однозначно зараз живеться краще, ніж при союзі.

Покажите мне, пожалуйста, где я писал, что Союзе я жил лучше, чем сейчас!

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,713

Re: Это интересно (разное) - 2

Опять наполнение темы совсем не соответствует названию ((

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

1,714 Відредаговано Larsen (2017-11-22 12:04:41)

Re: Это интересно (разное) - 2

Аудитор написав:

Покажите мне, пожалуйста, где я писал, что Союзе я жил лучше, чем сейчас!

Ти натякав що при союзі було краще! Якщо тобі було гірше, подібні натяки - лицемірство.  dumbom
Хоча це типова капуста в голові сучасного скрєпного мордорця. "Православний комунізм" це ще та трава.  lol

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор, Автоматчик2

1,715

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Ти натякав що при союзі було краще!

Снова нагло врешь!

«Все говорят: Кремль, Кремль. Ото всех я слышал про него, а сам ни разу не видел.» Венидикт Ерофеев
Volvo XC60 2,4 - турбодизель
  0

1,716

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen, Вы вполне серьезно считаете что в капиталистических странах было здорово жить простому человеку? А как же расовая сегрегация, а деление городов на кварталы (в зависимости от того кто в них живет (имеет место быть до сих пор)), события отраженные в сериале "Двойка"? Вы (или Ваши родственники) в это время могли свободно перемещаться в пределах своего города, страны. Или ВСЕ жители США, ФРГ и др. стран могли ВСЁ себе позволить?

Будьте внимательны к своим мыслям - они начало поступков. /Лаоцзы/
MCV 1,6+ГБО+ЭСП+БК+ЧТ (by _AlexSander_)
  0

1,717

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen, хорошо, я понял твою мысль. Уходим от эпохальных различий и остановимся на социальных системах.
Да, наша плановая (валовая) экономика отставала. Вспоминаю конец 70-ых. Тогда говорили - мы отстаем от загнивающего Запада на 10-15 лет. К середине 80-ых, а в те годы у нас прошла очень большая волна технического перевооружения промышленности. Предприятия работающие на оборонку были оснащены новым импортным оборудованием, произведенного в странах НАТО ))). Так вот, в середине говорили уже об 20-ти летнем отставании. Сейчас, общаясь с западными спецами, они говорят - вы отстали навсегда.
Темпы развития нашей экономики и НТП были низкими тогда, но сейчас они еще хуже, увы. Украина становится аграрной державой. Это казалось бы и не фатально, на первый взгляд, но на сегодняшний день Украина уже на 80% своих пахотных земель находится в зоне неуверенного земледелия. А значит радикальных инвестиций  в агросектор не будет. Но фатально то, что в отличие от аграриев и пищевки, у нас на корню умирают все отрасли н/х, в которых получалось не плохо, которые образовывали бюджет, пусть и на низком совковом уровне.

На счет воров/бандитов спекулянтов ты совсем не прав - за хищения в особокрупных расстреливали, за убийство - вышка. Торгаши/чинуши сидели по тюрьмам много лет и до самого Магадана. Миллионеры были, но были они подпольными, и было их очень мало.
Законы тогда работали, и менты были Милицией, и суды Судами, и они реально защищали честь и достоинство трудящихся.

Да, работяга на заводе не ездил на отдых за рубеж, но он в наши здравницы ездил, и оздоровлялся по профсоюзным путевкам 24 дня.
В Одессу, Ялту, Сочи ездили все, пусть и не каждый год.
А сейчас многие работяги в санатории ездят?

Что касается уровня жизни/доходности в целом, то в начале 80-ых у нас была средняя зарплата 220р. (порядка 200 баксов), такой она является и сейчас.
Но тогда образование (дошкольное, среднее и высшее) было бесплатным. Коммуналка 5-15р/мес. бензин 30 коп. Жилье бесплатно (долго ждать), или кооператив 5-15 тыс. Общественный транспорт справлялся с пассажиропотоком (люди тогда на работу ездили все, и каждый день)... Хирургическую операцию на сердце делали бесплатно.

А что сейчас 200 баксов? - за коммуналку заплати, в садиках/школах поборы, высшее - платно. О медицине молчу. Нормальную работу еще найди...
Правда сейчас не нужно говорить СЛАВА КПСС...

Тогда товарный дефицит, сейчас - дефицит платежеспособности.
Тогда в Украине жило 53 млн, сейчас - 40.

Не правильно говорить, что тогда все было плохо.
Было много хорошего, пусть и не совершенного.
Было и плохое.
Правильно почерпнуть ТЕ плюсы и принести их в СЕЙЧАС, а не разворовать/уничтожить созданное поколениями и доить последние жилы своего народа.
Мне не нравится наш украинский олигархический феодализм.

  0
Спасибо сказали: az74, Evgenий, svserj3

1,718

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

А хто Алекс? alex.cver, признавайся, ти спекулянт чи бандит?

А весь БМВ-клуб?  lol

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

1,719

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Мені зараз живеться значно краще ніж навіть теоретично могло житись при союзі. Хто тоді я? Злодій, бандит чи спекулянт?

А хто ти?
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-22 13:10:50[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

А хто Алекс? alex.cver, признавайся, ти спекулянт чи бандит?

А что с Алексом не так? Ездит на скромной Дачии. При Союзе Дачия считалась машиной хуже жигуля и москвича...

  0

1,720

Re: Это интересно (разное) - 2

Аудитор написав:

Снова нагло врешь!

Невже ти зниженням прироста населення натякав на підвіщення рівня життя? shok Блін, та ти точно продукт мордорської школи пропаганди: "вівсьоврьотєєєєє!!! где ваши доказательства?!" facepalm

Genna написав:

Вы вполне серьезно считаете что в капиталистических странах было здорово жить простому человеку?

Я не просто так рахую, я це точно знаю. Тут тільки один нюанс - хто мається на увазі під поняттям "проста людина"? Якщо це найбагаточисленнійший прошарок населення, тоді на заході це середній клас, і життя в нього було непорівняльно краще ніж в союзі.

Genna написав:

А как же расовая сегрегация, а деление городов на кварталы (в зависимости от того кто в них живет (имеет место быть до сих пор)), события отраженные в сериале "Двойка"? Вы (или Ваши родственники) в это время могли свободно перемещаться в пределах своего города, страны. Или ВСЕ жители США, ФРГ и др. стран могли ВСЁ себе позволить?

Розкажи про свободу переміщення жителям радянського села, які довгий час навіть паспортів не мали. Мої родичі, які в той час жили в США, Канаді і Австралії, мали на порядок більше свобод ніж я, і будь-хто з моїх родичів які жили в Радянському Союзі. Ну і рівень життя в них був значно кращим. Я знаю про що я кажу, не з телевізора. Щодо неблагополучних, безумовно вони були і є, але діло в тому що в союзі всі жили гірше ніж середній клас на заході, і шансів жити хоча б на рівні середнього класу, не кажучи вже про заможніх, в союзі немав майже ніхто, щоб не робив. На заході так жила лише частина населення, і то в кожного, впринципі завжди є шанс покращити своє життя. Щодо різного роду дискримінацій, ситуація мінялася з роками, тому тяжко щось узагальнювати. Знову ж таки, союз теж змінювався, з часом навіть селяни отримали паспорти і свободу переміщення...
[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-22 12:22:18[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

А хто ти?

Наскільки мені відомо, я не бандит, не злодій і не спекулянт. А от ти скажи чесно, тобі зараз гірше ніж в союзі було?

Георгич написав:

А что с Алексом не так?

Алекс сказав що при союзі йому жилося гірше.  dntknw

[merge_posts_bbcode]Added: 2017-11-22 12:25:29[/merge_posts_bbcode]

Георгич написав:

Ездит на скромной Дачии. При Союзе Дачия считалась машиной хуже жигуля и москвича...

В нього дві машини, і відпочивати він їздить за кордон. Хоча в будь-яому разі - йому видніше, коли йому жилося краще. wink

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0
Спасибо сказали: Дядя Федор1

1,721

Re: Это интересно (разное) - 2

Интересно, а портить друг другу настроение, это и есть "Это интересно" ?

Logan II 1,6 чип-тюн, ГБО
С уважением, Александр
  0

1,722 Відредаговано Георгич (2017-11-22 13:37:24)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Наскільки мені відомо, я не бандит, не злодій і не спекулянт. А от ти скажи чесно, тобі зараз гірше ніж в союзі було?

Я мав на увазі чим ти зараз займаєшся, на чому заробляєш?
Стосовно себе скажу, що тоді займався інженерною роботою і виробництвом. Цим самим займаюсь і зараз. Тоді робота не була пов'язана з комерцією, а лише технікою.
Зараз і комерція, і техника.
Тоді я заробляв вище середнього рівня, так і зараз.
Так, зараз мені не гірше, але вже діти дорослі і самостійні, тому легше, а тоді, в останні роки совка і на початку 90-их було важко. Але це знову таки епохально - етап сімейного розвитку. Тут не система винувата.
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2017-11-22 13:35:08[/merge_posts_bbcode]

Larsen написав:

Алекс сказав що при союзі йому жилося гірше.

Larsen написав:

В нього дві машини, і відпочивати він їздить за кордон.

У нього хороша робота (аутсьорс на сьогодні скоріше виключення, чим правило). І ТОДІ були хороші роботи. В 89-90 роках у мене було 3 машини)))
Якби Крим не віджали, то і Алекс і я їздили б у Крим. Закордон був би виключенням.

  0

1,723

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Після розвалу більше всіх постраждали ті, хто не зміг взяти життя в свої руки,

Вы имеете в виду тех, которые работали на городообразующих предприятиях?

Уже есть RENAULT Logan Ambiance 1.4 + ГУ + кондиционер   Бортовик
  0

1,724 Відредаговано Aprox (2017-11-22 13:52:10)

Re: Это интересно (разное) - 2

Совок страшен уравниловкой... Это ведёт к дичайшей атрофии желания и стремления работать... Одни делают вид, что работают, другие - что платят... Мы до сих пор пожинаем плоды этого идиотизма... Хорошо, при таком раскладе может быть только лодырям, которые хотят ничего не делать, но что-то получать... Или ворам, которым проще разворовывать общественно-ничейное, чем самому на что-то заработать... Абсолютно тупиковая и безыдейная система государствования...

По служебным обязанностям имел много случаев убедиться, что худшие работники - это совковая школа! Ничего сделать кроме имитации бурной деятельности люди не способны! Зато раздуть себе план работ на год из задания на пару часов - это запросто!

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0
Спасибо сказали: Larsen, Clone-77, KorteS, Дядя Федор, Автоматчик5

1,725

Re: Это интересно (разное) - 2

Георгич написав:

Темпы развития нашей экономики и НТП были низкими тогда, но сейчас они еще хуже, увы.

Та ми не про це говорили, а про рівень життя. Причому навіть не в Україні, а в союзі, і після його розпаду. Те що Україна зараз в поганому положенню, це вже наслідки поганого правління саме в нас. При бажанні, все могло бути як, наприклад, у країн балтії, чи навіть центральної європи... sad

Георгич написав:

На счет воров/бандитов спекулянтов ты совсем не прав - за хищения в особокрупных расстреливали, за убийство - вышка.

Ну я знаю таких, яких не ростріляли, і навіть таких які сиділи, виходили і далі продовжували жити краще. Вся та кримінальна атмосфера 90-х переважно виросла саме на тих бандитах, які ще були бандитами при союзі.

Георгич написав:

Миллионеры были, но были они подпольными, и было их очень мало.

Тут згоден. Насправді не то щоб міліонерів не було, просто толку від мільйонів тоді було дуже мало. Ні, ну там директори уневермагів, звісно краще жили ніж прості вчителі чи лікарі, але скільки б вони не крали, і які б зв'язки не мали, всеодно їх рівень життя не міг дотягнутись до пересічного середнього класу на заході.

Георгич написав:

А сейчас многие работяги в санатории ездят?

Я скажу так - хто не їздить, той не роботяга. Зараз з цим простіше. Хоча і зараз є профсоюзні путівки в багатьох установах.

Георгич написав:

средняя зарплата 220р. (порядка 200 баксов),

Стоп! За 220р. можна було піти і купити 200 баксів? Рубль не був валютою, отже не можна говорити про якийсь його курс. Хоча, можна подивитись по чому спекулянти продавали...

Георгич написав:

Но тогда образование (дошкольное, среднее и высшее) было бесплатным. Коммуналка 5-15р/мес. бензин 30 коп. Жилье бесплатно (долго ждать), или кооператив 5-15 тыс. Общественный транспорт справлялся с пассажиропотоком (люди тогда на работу ездили все, и каждый день)... Хирургическую операцию на сердце делали бесплатно.

Судячи по тому, як розбудувалось моє місто, в плані кількості житла, і знаючи що його населення з радянських часів майже не збільшилось, висновок можна зробити тільки один - люди краще забезпечені житлом. Так, воно зараз дороге, але більше людей його мають, значить можуть собі дозволити. Про автомобілі я взагалі мовчу, сам розумієш, їх кількість на душу населення зараз і при союзі, це числа різних порядків (десяткових). І бензин зараз дорогий, але всі ці авто постійно їздять, значить, знову ж таки, народ собі може це дозволити. Колись дітей в садочок і себе на роботу возили переповненим автобусом, зараз машиною. Таких людей стало значно більше, підозрюю що навіть і на 2 порядки більше ніж при союзі, де був дешевий бензин по талонах, яких вистачало щоб раз в тиждень поїхати на дачу, і дешеві автомобілі, черги на які складали десятки років...
От про медицину, згоден. Вона зараз нічим не краща ніж була, але при цьому меньш доступна. Хоча, з другої сторони є і певні переваги - західні препарати зараз можна купити без проблем, а при союзі з лікувальних засобів були доступні лише найпростіші. Та і обладнання було не найкраще. Стоматологія без наркозу, в часи коли такого більше ніде в світі не було... Зато зараз це платно. Але, знову ж таки, більшість людей можуть собі таке лікування дозволити.
Так, і це все лише Україна...

Георгич написав:

А что сейчас 200 баксов? - за коммуналку заплати, в садиках/школах поборы, высшее - платно. О медицине молчу. Нормальную работу еще найди...

Ну от я дивлюсь і бачу що в людей більше житла, в тому числі повиростали підміські забудови в приватному секторі, і житло значно якісніше ніж хрущовки, в людей більше машин, які були предметом розкошу, їздять вони на них щоденно, і в школи всі діти ходять, і садочки переповнені (правда тому що їх меньше залишилось ніж було), і дорогі препарати купують і за лікування тих самих зубів мають чим платити, дивлячись на те скільки аптек і стоматологів наплодилось... Це факт. Як їм це вдається? Видно якось знаходять роботу, можливо навіть не одну, можливо і реальний середній дохід не зовсім 200 баксів? ХЗ, за всіх не скажу.

Георгич написав:

Тогда в Украине жило 53 млн, сейчас - 40.

Ну з цим питанням до аудитора. lol

Георгич написав:

Не правильно говорить, что тогда все было плохо.

От тут згоден! Не все було погано. Але вцілому було гірше. Знову ж таки, не всім, про що я теж казав.

Георгич написав:

почерпнуть ТЕ плюсы и принести их в СЕЙЧАС

Нажаль, не все можна перенести. Щоб піднімати соціалістичні цінності, треба сильну економіку. Як це зараз відбувається в скандинавських країнах. А сильну економіку можна підняти швидше, без тягаря соціальних витрат. В нас зараз рівень соціальних витрат дуже високий, як тагар залишків старої системи. Крім соціальних благ, не вдасться відновити і державних інвестицій в розвиток технологій. Тоді це було для військових, і існувало це за рахунок низького рівня життя громадян. Тому шлях подальшого розвитку таким бути не може. Якщо вже капіталізм, то капіталізм. Капіталізм не є поганою системою, хоча як і будь-яка інша, він може бути погано реалізованим.

Георгич написав:

Мне не нравится наш украинский олигархический феодализм.

Ну, принаймі цей феодалізм дає значно більше свободи і переспектив росту для звичайних громадян. А так то згоден - це зло з яким треба боротися.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0