4,626 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 19:26:14)

Re: Это интересно (разное) - 2

Хто має бажання на зимню ночівлю в лісі? Па-латки мішки шашлик, їжа в польових умовах і тд smile Вибрати якесь геть відлюдне місце  rock

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0



4,627

Re: Это интересно (разное) - 2

Лево, сорі за  offtopic

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

4,628

Re: Это интересно (разное) - 2

floyd47 написав:

приклади маєте?

Твоя улюблена Фаріон, не кажучи вже про мордорського агента Корчинського.

floyd47 написав:

ну, звісно, мертвечукам з рабіновічами та, взагалі, типовому "совку" ніякі фаріони не сподобається;

Пох на мертвечуків, не про них мова. Дії провокаторів не сподобаються значній частині українців, в тому числі і патріотів. І навіть тих хто прям зараз покладає життя захищаючи таких як Фаріон, та і нас з тобою, від навали орків.

floyd47 написав:

Правий сектор для них -- типові фашисти з Бандерштадту.

А от тобі сильно важливо хто є хто для метвечуків? Тебе це так хвилює? Серйозно?

floyd47 написав:

тобто, сидіти тихеееееенько-тихенько,

Треба тихо діяти, а не гучно нічого не робити.

floyd47 написав:

аби агресора не спровокувати

Ти неуважно читаєш те що я пишу. Там не було нічого про провокацію агресора. Загроза не в цьому. Це тільки Порошенко постійно всіх лякав розхитуванням човна. Ні, почитай ще раз моє повідомлення, я там недвузначно наяткнув на головну загрозу провокації.

floyd47 написав:

(бо танки за 8-10 годин, ну, Ви читали, шо там далі)...

Галасування в крайному випадку може довести до того що приїдуть власні танки. А ті такни що за "8-10" годин це прямо протилежний випадок.

floyd47 написав:

давайте дивитися правді в очі: від зеленої влади вже реально більше зла прийшло, аніж від овочевої.

ЛОЛ Ну ти даєш! А яким боком до цього питання "зелена влада"? Та ще й овочева? Ти може не вкурсі, але взагалі вся жoпа якраз таки почалася з овочевої влади. Тяжко собі уявити що повинна зробити "зелена" щоб зробити щось гірше. smile

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,629 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 20:25:37)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Твоя улюблена Фаріон, не кажучи вже про мордорського агента Корчинського.

Вона має власні  думки! А це уже великий плюс! А не робот повторяха! З нею багато в чому не згідний, але бувби дуже радий спілкуванню!

Larsen написав:

Пох на мертвечуків, не про них мова. Дії провокаторів не сподобаються значній частині українців, в тому числі і патріотів. І навіть тих хто прям зараз покладає життя захищаючи таких як Фаріон, та і нас з тобою, від навали орків

Так яйце чи курка?

Larsen написав:

А от тобі сильно важливо хто є хто для метвечуків? Тебе це так хвилює? Серйозно?

Яйце

Larsen написав:

Треба тихо діяти, а не гучно нічого не робити.

Курка

Larsen написав:

ЛОЛ Ну ти даєш! А яким боком до цього питання "зелена влада"? Та ще й овочева? Ти може не вкурсі, але взагалі вся жoпа якраз таки почалася з овочевої влади. Тяжко собі уявити що повинна зробити "зелена" щоб зробити щось гірше

Не всетаки яйце

Подивіться що в рф робиться, як там гарно уже "кримнашкають". А У нас ті самі закони приймають. А чому так..Ой вибачте це не розділ для політики.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,630

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Вона має власні  думки! А це уже великий плюс!

Хто сказав що вони власні? І чому це взагалі плюс для нас?

sdj387jsd написав:

Так яйце чи курка?

РНК

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,631 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 20:36:24)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Хто сказав що вони власні? І чому це взагалі плюс для нас?

А хто скаже, протилежне та докаже?

РНК smile я у фентезі, фантазію, чиюсь видумку з будуна -  земного зародження життя не вірю smoke  smoke  smoke

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,632

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

А хто скаже, протилежне та докаже?

У наших ворогів теж є своя думка, від цього нам не краще, правда?

sdj387jsd написав:

я у фентезі, земного зародження життя не вірю

Я не знав що ми тут говоримо про твою віру а не про об'єктивну реальність. Про твою віру говори з собою сам, я її не знаю і знати не хочу.

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,633 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 20:41:17)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Я не знав що ми тут говоримо про твою віру а не про об'єктивну реальність

100% Візьми бокал, туди пивка, добав угля, кинь лимон, взбовтай нагріваючи, та добав йобу - вилізе (с) Larsen - так можливо і появилось життя  lol  tongue

Larsen написав:

У наших ворогів теж є своя думка, від цього нам не краще, правда?

Ну і х.. з нею..Хай собі що хочу думають, аби не лізли до нас, а так полізли.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,634

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

так можливо і появилось життя

Це ти таким чином хочеш продемонструвати почуття гумору, чи відсутність інтелекту? dntknw

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,635 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-26 11:36:05)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Це ти таким чином хочеш продемонструвати почуття гумору, чи відсутність інтелекту?

dntknw не мені це вирішувати. а якщо і комусь то мені всерівно всерівно! Як там перші синтези були в описі  crazy_pilot  nose_eat  До сих пір доходжу.

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,636

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

не мені це вирішувати.

Не тобі вирішувати з якою метою ти щось написав? Ну ок...  vissla

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,637

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Не тобі вирішувати з якою метою ти щось написав? Ну ок..

Мета моя, а ось інша оцінка не від мене залежить, як завжди словоблудство!

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,638

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

Мета моя, а ось інша оцінка не від мене залежить

Я тебе питав про твою мету, а не про оцінку. Дивно що ти це не зрозумів. Хоча...  vissla

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,639

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

Дивно що ти це не зрозумів

100% nose_eat  dash1

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,640

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, хороші смайлики, дуже гарно підходять для ілюстрації поведінки індивіда з характерними для тебе особливостями психіки. upp

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,641 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 21:08:05)

Re: Это интересно (разное) - 2

Larsen написав:

хороші смайлики, дуже гарно підходять для ілюстрації поведінки індивіда з характерними для тебе особливостями психіки

І це тільки Вам вирішувати, ну ну.. empathy

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,642

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd написав:

І це тільки Вам вирішувати

Ну ти ж сам просив:

sdj387jsd написав:

оцінка не від мене залежить

empathy

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,643 Відредаговано sdj387jsd (2020-01-25 21:09:31)

Re: Это интересно (разное) - 2

А що особисто від Вас вона залежить? тоді чим вона гірша/краща за тільки мою оцінку? Ну епт цеж ази..

Renault Logan 1.5dci 2017 5МППП - хороший сірий: 1.тракторець; 2.домашній поні. Загальний опис [ТУТ].
loganозалежний, наркоман.
  0

4,644

Re: Это интересно (разное) - 2

sdj387jsd, ну так яка була ТВОЯ мотивація?

LogAn 2013 1.2 Authentique -> Toyota RAV4 2016 2.0 Live
  0

4,645

Re: Это интересно (разное) - 2

floyd47 написав:

чи як у шановного Ротманса? тобто, сидіти тихеееееенько-тихенько, аби агресора не спровокувати (бо танки за 8-10 годин, ну, Ви читали, шо там далі).

У вас таке враження склалось? )) Шкода....

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0

4,646

Re: Это интересно (разное) - 2

http://i.piccy.info/i9/a624276f4324a089728740c1d6ba333a/1580251061/521910/1356532/al.png

Dacia Logan MCV 1.6  к7м  2007р
  0

4,647 Відредаговано Тёмыч (2020-01-29 18:53:47)

Re: Это интересно (разное) - 2

Поэтому и учат в автошколах: остановил движок - сдерни ручник. У меня, например, ручник - это как штаны надеть перед выходом из дома. А ремень вообще настолько автоматизирован, что пристегиваюсь даже, когда сел просто музыку включить smile

Sandero Stepway, 2013, 1,5 dCi темно-красный (расстались друзьями)
Ford Ranger Т7, 2018, 2,2 дизель, темно-красный
  0
Спасибо сказали: Don Kortes, Larsen, Сарданапал, floyd47, Sivil5

4,648

Re: Это интересно (разное) - 2

Тёмыч написав:

пристегиваюсь даже, когда сел просто музыку включить

Если мощный саб стоит, то ремень - не помешает smile

Сандеро 2011, 1.4 ГБО
  0

4,649

Re: Это интересно (разное) - 2

Тёмыч написав:

У меня, например, ручник - это как штаны надеть перед выходом из дома. А ремень вообще настолько автоматизирован

Ремень - да, ручник - нет... Ручник только если на уклоне... На ровных поверхностях - первая передача...

ЗАЗ-1102 Таврия (1993) -> Opel Vectra A (1991) -> Logan-2 (2013) 1.2 ГБО
Ban-List: Инноватор, Георгич, Дядя Федор, karakuda78, sdj387jsd, sergiosem, Grey, Александр007 - Ban-List отключен до конца войны.
  0

4,650

Re: Это интересно (разное) - 2

Тёмыч написав:

Поэтому и учат в автошколах: остановил движок - сдерни ручник. У меня, например, ручник - это как штаны надеть перед выходом из дома. А ремень вообще настолько автоматизирован, что пристегиваюсь даже, когда сел просто музыку включить smile

Аналогично. Ну разве что если сел музыку слушать, то не пристегиваюсь)))
А вообще, последовательность действий такая:
Сел, вставил ключ - повернул на старт, пока лампочки перемигиваются - пристегнулся, завел, включил фары. Все до автоматизма. Дальше по ситуации, обогрев, дворники и прочее.
А если остановился, ручник, фары выкл, заглушил. На скорости никогда не оставляю. За почти 12 лет, ручник никогда не примерзал и не клинил.

Laureat 1.6+ABS+кондей+ПБП+Toreador Red+вешалка для пиджака+подлокотник+литьё. 2007г.р.
лучше по утру на Google Earth искать ГДЕ ты пил, чем на youtube КАК...
Постарайся получить то, что любишь, иначе придется любить то, что получил.....
Никому не доверяй, и тебя никто не предаст.
  0