26

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Георгич написав:

Вот вспомнить эти 4 бренда не могу, помню там точно были ОККО, укравто.

Думаю самые дорогие - OKKO, WOG, SOCAR  и киевская УкрАВТО.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0



27

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

MACK написав:

Напиши в підписі яка в тебе машинка та двигун, надалі буде легше зі всіма спілкуватися.

ok!

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

28

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

MACK написав:

Думаю самые дорогие - .....WOG, SOCAR ....

Не уверен, ВОГ бы я запомнил.
Может у кого эта бумажка сохранилась?
Сейчас вряд ли Рено даст что-то подобное, потому как дизелей набрали много и чинить за свои деньги рыну совсем не интересно.

  0

29 Відредаговано MACK (2018-01-16 00:32:41)

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Георгич, мне никаких бумажек не предлагали. Собираю чеки, но если что-то крякнет, то как ты докажешь что не заправлялся на ноунейм бочке? ОККО оплачивало ремонт когда десяток машин не выехали с заправки, потому что в топливо попала вода или потому что была пересортица или смешение топлива. Приехали телевизионщики и понеслось... РЕНО ничего не возмещало, да и не должно было.

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

30

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

особистий підпис не вводиться. пише агліцькою мовою, що молодий я ще на сайті...
автівка Sandero Stepway II New, 1.5 dci, Euro 5.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

31

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

floyd47 написав:

Sandero Stepway II New, 1.5 dci, Euro 5

2018 рік випуску?  smile

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0

32

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

MACK написав:

Георгич, мне никаких бумажек не предлагали. Собираю чеки, но если что-то крякнет, то как ты докажешь что не заправлялся на ноунейм бочке? ОККО оплачивало ремонт когда десяток машин не выехали с заправки, потому что в топливо попала вода или потому что была пересортица или смешение топлива. Приехали телевизионщики и понеслось... РЕНО ничего не возмещало, да и не должно было.

Я ничего не утверждаю, но если кол-во заправок по чекам соответствует пробегу, то получается, что как бы левого и не заправлял.
Сомневаюсь я, что эта процедура доказать рыне их косяк пройдет гладко, но какой то шанс дает.
У др. автопроизводителей с этим проще - там полная гарантия, даже если заправил грязное топливо, то система его фильтрации должна обеспечить задержание абразива. Так что причина бодяги как бы ложится на плечи производителя авто. У нас прецеденты были с дизельным Фокусом-2 с пробегом за 230 тыс. Виннер без проблем починил по гарантии.

  0

33

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

MACK написав:
floyd47 написав:

Sandero Stepway II New, 1.5 dci, Euro 5

2018 рік випуску?  smile

виготовлена у румунії у вересні 2017, з салону колеса виїхали 3 жовтня 2017р.
усім форумчанам щире дякую за гостинність та привітання!
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-01-16 00:57:39[/merge_posts_bbcode]

зара шукаю по форумах, яка паливна система там стоїть: делфі чи сіменс. здається, що сіменс, бо на вхідному патрубку повітря у двигло (після повітряного фільтру) знайшов якийсь датчик "контіненталь". мабуть, кількості повітря, що надходить до двигуна.

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

34 Відредаговано MACK (2018-01-16 01:12:13)

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

floyd47 написав:

зара шукаю по форумах, яка паливна система там стоїть: делфі чи сіменс. здається, що сіменс, бо на вхідному патрубку повітря у двигло (після повітряного фільтру) знайшов якийсь датчик "контіненталь". мабуть, кількості повітря, що надходить до двигуна.

З 2016 ставлять BOSCH, так у РЕНО відповіли.  dntknw Вже зарееструвався у MY RENAULT? Скачав Інструкцію з експлуатації

Renault Logan 1,5 dCi Ambiance 2012 KNM + БК by_AlexSander_
  0
Спасибо сказали: floyd471

35

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

до МАСК
так, зареєструвався; а воно щось корисного дає? мурзілка з експлуатації скачана звідкілясь. та то так, для блондінок... з москальських сайтів книжки по обслуговуванню та ремонту скачав (в pdf-форматі), та вони усі старі та про бензинові. а бензинові колеса для мене --це вже історія... знайшов реношні технічні ноти по К9К, та вони про "делфі". мабуть, теж старі. поки що сумно без інфи по двиглу...
[merge_posts_bbcode]Added: 2018-01-16 01:46:38[/merge_posts_bbcode]

зара для мене саме головне -- це температура хоча б охол. рідини, а краще, мастила. а її немає! офіціали кажуть: "нє імєєм права актівіровать тємпєратуру". ну так, їм за краще, коли клієнт уграє двигло взимку, ганяючи на холодному дизелі по місту або буксуючи у снігових наметах за 80-100 тис. км пробігу...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

36

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

floyd47, перечитай наш фак. там багато корисного
[merge_posts_bbcode]Добавлено: 2018-01-16 02:11:10[/merge_posts_bbcode]

floyd47 написав:

зара для мене саме головне -- це температура хоча б охол. рідини, а краще, мастила.

З мастилом без варіантів. На відміну від інших автовиробників, Рено датчики температури і рівня масла не ставить.
Є можливість контролювати температуру охолоджувальної рідинини, та багато корисних параметрів двигуна через ЄЛМ-237  + смартфон.

  0
Спасибо сказали: floyd471

37

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Є можливість контролювати температуру охолоджувальної рідинини, та багато корисних параметрів двигуна через ЄЛМ-237  + смартфон.

про це я знаю, але немає такої можливості в мене. найкращий варіант:
http://www.elangltd.ru/katalog/avtomobi … agnostiki/
але ж в Україні такого не виробляють, а ще один БК купувати, то маразм...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

38

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

floyd47 написав:

немає такої можливості в мене

а у чому полягає неможливість придбати ЄЛМ?

  0

39

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

так до ЕЛМу ж потрібен ще й смартфон...

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

40

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

floyd47, планшет, ноутбук, нетбук з ВТ теж підуть.

  0

41

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

а через ddt4all(ELM+Смартфон или комп) активировать показание температуры?

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0
Спасибо сказали: floyd471

42

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

так, здається, ELM 327+ноутбук+найнятий хакер=найкраще рішення проблеми з налаштування автоБК "під себе".

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

43

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Лево написав:

а через ddt4all(ELM+Смартфон или комп) активировать показание температуры?

Откуда инфа, что температуру двигателя можно вывести на БК? Вы не путаете с температурой наружного воздуха?

  0

44

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Георгич написав:
Лево написав:

а через ddt4all(ELM+Смартфон или комп) активировать показание температуры?

Откуда инфа, что температуру двигателя можно вывести на БК? Вы не путаете с температурой наружного воздуха?

Я с вопросом, мне самому интересно, возможно ли это

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

45

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Лево, температурой у нас игрался уважаемый всеми форумчанин, мастер золотые руки urabus87, вот его БЖ, в нем очень много интересного https://www.logan.in.ua/forum/topic1523 … basis.html

  0

46

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Георгич написав:

Лево, температурой у нас игрался уважаемый всеми форумчанин, мастер золотые руки urabus87, вот его БЖ, в нем очень много интересного https://www.logan.in.ua/forum/topic1523 … basis.html

Я в курсе ))) я как раз у urabus87 покупал предохранительную панель на запчасти для своего крокодила ))

Dacia Logan MCV 1,6V8 2008 Base0 +ГБО + ЭСП + ЦКБЭС(Expression)_by_Лево +БК_by_Лево + ГУР + Airbag пассажира
Бортовой тут
  0

47

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

MACK написав:

З 2016 ставлять BOSCH, так у РЕНО відповіли.

якщо ставлять Bosch, то, напевно, систему СР4.1

ПТН-ПНХ
"Нам не страшні московські воші, нам страшні українські гниди." (С. В. Петлюра)
"Переговори з окупантами на твоїй землі можуть тривати не довше автоматної черги!" (В. С. Кук)
Дастер 4х2, робот, К9К G667, 2024 рік
  0

48

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

Добрый день. Подскажите пожалуйста где в Кривом Роге можно отрегулировать клапана?

  0

49

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

GORNYAK написав:

Добрый день. Подскажите пожалуйста где в Кривом Роге можно отрегулировать клапана?

Где находитесь территориально?

Dacia Sandero 1,4 + LPG - продан
Ford Focus II 1,6 - продан
Dacia Sandero 1,6 (2008, ГУР, кондиционер, передние ЭСП, ГБО)-продан
Nissan Almera Classic 1,6-продан; Skoda Octavia А5; Ford Fusion 2,5
  0

50

Re: Кривой Рог. Встречайте новенького

paveldne написав:
GORNYAK написав:

Добрый день. Подскажите пожалуйста где в Кривом Роге можно отрегулировать клапана?

Где находитесь территориально?

Восточный 3, могу подъехать.

  0